Rejestracja i logowanie

Nowe tężnie już prawie gotowe. Mieszkańcy mogą z nich jednak szybko nie skorzystać [FOTO]

Wydarzenia 18-06-2020 Autor: Emste Foto: belchatow.pl
13

Budowa tężni solankowych na osiedlach Binków i Przytorze zbliża się do końca. Prace mają potrwać do jesieni tego roku – jest jednak kilka niewiadomych.

Mieszkańcy Binkowa oraz Przytorza, już niedługo będą mogli poczuć się jak w uzdrowisku. Za kilka miesięcy mają się bowiem zakończyć prace związane z budową dwóch kolejnych tężni w Bełchatowie. Pierwsza z nich powstaje w parku im. Prof. Samujłły, druga z kolei za Cafe Senior Raj.

Przypomnijmy, że początkowy plan zakładał, że powstaną trzy tężnie – ostatnia miała być zlokalizowana na os. Dolnośląskim. Nie pozwoliły na to jednak fundusze. Decyzję o wyłączeniu właśnie tego osiedla z projektu, miasto argumentowało faktem, że taki obiekt jest już w bliskim sąsiedztwie, czyli na os. Budowlanych.

Zgodnie z założeniami wykonawcy, tężnie mają zostać oddane do użytku jesienią tego roku, jednak to czy mieszkańcy będą mogli z nich skorzystać nie jest wcale pewne. Wszystko zależy bowiem od rozwoju sytuacji epidemicznej w Polsce i na świecie. Na chwile obecną, tężnia na os. Budowlanych pozostaje zamknięta.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

wdychanie tenrzni bedzie dawalo mocniejszy efekt po dopalaczach?

Nowe tężnie już prawie gotowe. Mieszkańcy mogą z nich jednak szybko nie skorzystać - A CZY TO WAŻNE - KOŚCIÓŁ - OTWARTY . 

Murale, tężnie.. Świetne pomysły. Młodzież wreszcie zacznie wracać do Bełchatowa.. Brawo!!

Mariola drogi lepiej ponaprawiaj bo są w tragicznym stanie i każdemu się przydadzą a nie takie zbyteczne bzdury

Ta teznia idealnie bedzie wspolgrala ze smrodem z oczyszczalni. Ile to juz lat? Ile petycji skarg wnioskow od obywateli? To rzadzenie do niby dbanie o ludzi to same pozory.

Kolejne marnotrawstwo i rozpusta przy jednoczesnym wyniszczaniu środowiska, byle sitwa zarobiła. A ta rznie to co żyje i rośnie do spodu handlując nawet drewnem z wycinki "na boku". ZA TRZY LATA TO BĘDĄ TYLKO RADOSNE WSPOMNIENIA GŁUPCY... Już nie będzie matki żywicielki, która lekceważycie i nie będzie tez emerytury. To kara za grzech rozpusty.

A ile to kosztowało? Tyle co Rondo na Wojska Polskiego?

Zgadzam się z Artiom-gdzie jest zwykła ,ludzka przyzwoitość?Czy miejsce w ławe kościelnej odpuszcza winę?Czy musi być kwalifikacja pis-to ci dobrzy a reszta to jacyś lewacy?Ludzie są albo przyzwoici i postępują uczciwie albo źli i tylko udaja po to by inni się na tę uczciwość nabrali.Są jeszcze i tacy ,którzy boją się własnego cienia bo w tym miescie każdy jest od kogoś zaleźny.

tężnie, a przepraszam dla kogo? chyba tylko i wyłącznie dla emerytów, bo i tak oni nikogo spoza swego środowiska nie dopuszczają. Mariolka czy ty choć przez chwilę zastanowiłaś się co ty z tym miastem zrobiłaś, tak dla ciebie ważniejsze od nowych miejsc pracy dla młodych jest grzanie pierwszych ław w kościele, wizyty u kosmetyczki i kolejny związek małzeński... cóż nie pomoże puder róż kiedy ge... stara już. swoją droga jak można być tak obłudnym- rozwódka , drugi ślub cywilny - ale pierwsze ławy u dziekana Niezgody grzeje na maxa. swa droga ten dziekan, to tez pożal się Boże ksiądz, no ale jak co łaska z miejskiej kasy wpłynie w odpowiedniej kwocie to i rozwodnicy przed tabernakulum zasiada a nawet Komunie św mogą przyjąć . obłuda na maxa. w tej mieścinie pachnącej wzgórzami Golan...

Skonczylem czytac twoj post UBywatelu RP dziadu ateistyczny po 1 zdaniu twoich wypocin! Mam 23 lata wieloktrotnie rowerkiem podjezdzlaem do tezni i sobie siadalem na jak dlugo sche i nikt mnie nie wypraszal leszczu z**** z po albo lewicvy

Odezwal sie prawilny prawicowy bezmozgowy napakowany sterydami i wytatułowany karczek z pisowskiego elektoratu,a paszol won ty szczylu

Drogi lepiej wyremontować a nie tężnie stawiać.... Kwiatowa woła o pomste do nieba

Na Bimkowie sojda ekskluzywne zapachy dodatkowo

dodaj komentarz
Czytaj także