Rejestracja i logowanie

Zderzenie dwóch ciężarówek pod Bełchatowem. Ranny kierowca utknął w kabinie [FOTO]

Wydarzenia 17-06-2020 Autor: Emste
3

W nocy z 16 na 17 czerwca w miejscowości Grudna (gm. Szczerców) doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe – jeden z mężczyzn doznał poważnego urazu nogi i utknął w kabinie pojazdu. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Informacje o wypadku z udziałem dwóch ciężarówek dyżurny odebrał kilkanaście minut po godzinie 02:00 w środę, 17 czerwca. Na zwężeniu drogi, w miejscu gdzie ruch odbywał się wahadłowo, kierujący TIR-em marki Renault najechał na tył naczepy scanii, która czekała na zielone światło.

Gdy na miejscu zdarzenia pojawiły się służby i ratownicy okazało się, że kierujący renault doznał poważnego urazu nogi – był przytomny, jednak uwięziony w kabinie, z której nie mógł wyjść o własnych siłach. Po uwolnieniu przez strażaków, mężczyzną zajęły się służby medyczne, następnie trafił do szpitala.

W wyniku zderzenia z jednego z samochodów wyciekły eksploatacyjne płyny silnikowe, które później usuwali strażacy. Nie było zagrożeń związanych z przewożonym przez kierowców ładunkiem, a sami kierujący byli trzeźwi.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Według korespondenta Bełchatowa w podziemiach(pod belchatowem) Bełchatowa był wypadek.okresl się autorku,gdzie są te katakumby?

mogl jechac rowerem a towary pociongiem tiry na tory

Mógł jechać inna droga Nierozumiem po co jadą droga skoro wiedza ze lisy siedzą na drogach

dodaj komentarz
Czytaj także