Rejestracja i logowanie

Strażniczka miejska otrzymała cios pięścią w twarz. Wszystko zaczęło się od...

Wydarzenia 16-06-2020 Autor: Emste Foto: poglądowe
21
Strażniczka miejska otrzymała cios pięścią w twarz. Wszystko zaczęło się od...

Podczas interwencji straży miejskiej przy ulicy Czaplinieckiej, jedna z funkcjonariuszek została zaatakowana przez pijaną kobietę. Bezdomna od początku zachowywała się agresywnie i używała wulgaryzmów. W pewnym momencie zaczęła szarpać mundurową, po czym uderzyła ją pięścią w twarz. Sprawą zajęła się bełchatowska policja. Za naruszenie nietykalności cielesnej grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek, 12 czerwca w godzinach popołudniowych strażnicy miejscy odebrali zgłoszenie od mieszkańców, dotyczące spożywania alkoholu, wulgarnego zachowania oraz zakłócania spokoju. Patrol strażników udał się we wskazane miejsce – czyli okolice schroniska dla bezdomnych na ul. Czaplinieckiej, by doprowadzić pijane osoby do porządku.

- Podczas interwencji wobec osób spożywających alkohol, które zachowywały się głośno i zaśmiecały okolice doszło do ataku na strażniczkę. Jedna z kobiet w pewnym momencie zaczęła szarpać ją za mundur, a następnie uderzyła pięścią w twarz – mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie.

Kobieta oraz jeden z mężczyzn, który również zachowywał się agresywnie zostali ujęci i przekazani policji. 54-letnia bezdomna trafi teraz przed sąd, za naruszenie nietykalności grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Drugi z zatrzymanych został ukarany mandatem karnym.

Sama strażniczka nie odniosła na szczęście poważnych obrażeń.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Ale z was społeczniaki i skarżypyty.Wstyd mi za was.Nikt nie odezwie się nawet słowem tylko wyciąga telefon i dzwoni po mendy...

Niech tobie pod oknem piją, szczaja i cały dzień bluzgają żule, ciekawe czy będziesz taki obojętny!

Nic się nie stało Najważniejsze jest to że obiecali 1 tyś zł na wakacje i nic zero Buhhhhhaaaaa Dlatego mój głos wędruje na Biedronia

Zapij się ****u i zdychaj

Co to za strażniczka jak se dała po mordzie natrzaskać pianej babie XD

ja mysle ze to bylo nie chcacy dajcie spokuj dobrym ludziom

Fałszywym p i z d o m z promocji po ryju powinna dać XD Zwłaszcza tej gnidzie co teraz się dochrapała i jej suchej "pokojowej"

ile w tobie adamek jadu....

Same się zagryzą

Park Traugutta w Zelowie. Malina jak się patrzy. Popołudnie ciepłego dnia wulgaryzmy i chlanie bez skrępowania. Syf jaki zostawiają to koszmar. Strach wejść tam. Też mam wrażenie że park jest dla meneli a nie dla mieszkańców. Co władze na to? Słuchamy.

Spalić ta budę z nimi w srodku i spokój bedzie

na Wolności po Żabką też pełno pijanych, którzy piją za dawną Piwnicą. O placu zabawa na 1 Maja nie wspominam bo to stałe miejsce pijaków i meneli

Niestety jest tak chyba pod każdą żabka,na Binkowie menel przy menelu...

Co ten kvietniov odwala...

Słynny przystanek na Czaplinieckiej, raj dla meneli, niedaleko monopolowy bo tuż za rogiem parę metrów. Standardowo najszczane tam i naśmiecone. Jak się przechodzi to nie ukrywam że czuć woń tych "zapaszków". Efektów jak nie było, tak nie ma. Po prostu to już się stało wizytówką miasta.

całe szczęście że policjantom się nic nie stało, brawo, zuchy z tych policjantow...

Wszystkim znane miejsce, ciągle siedzą menele i bezdomni, interwencje kilka razy w tygodniu a efektów ZERO! Co się dzieje, że miasto nie może sobie poradzić z taką bandą??

W jaki sposób MIASTO ma sobie poradzić z "taką bandą"??

Takie miejsce nie powinno znajdywać się w prawie ścisłym centrum miasta. Powinni przenieść ich gdzieś poza bo to co wyprawiają i jak ta okolica przez nich wygląda to woła o pomstę do nieba. A miasto ma od tego ludzi, którzy w swoich obowiązkach mają za zadanie takimi sprawami się zajmować, a nie tylko pozowanie pod pomnikami w mieście i dopiększanie okolic Narutowicza. Choć z czystością to już od rządów Mariolki licho oj licho... Trawy i chwasty po kolana w wielu miejscach, ale gdzie tam najważniejsze, że pod urzędem dopieszczone. Miasto to nie tylko okolice Narutowicza tak dla przypomnienia.

Ważne, że miłość jest. Zakochani w Bełchatowie. Nie ma takiego drugiego miasta. Tylko miłość. Jak jest miłość to jest lepsza współpraca... Tylko w Bełchatowie tak jest.

Od tego jest, żeby odpowiednimi służbami dbać o czystość i bezpieczeństwo mieszkańców! Zdziwiony???

dodaj komentarz
Czytaj także