Rejestracja i logowanie

Protestował pod kościołem, teraz stanie przed sądem. Posłanka krytykuje działania policji: ''W Bełchatowie władza nęka obywateli''

Wydarzenia 11-06-2020 Autor: Emste
195

Jeden z działaczy Lewicy został ostatnio wezwany na bełchatowską komendę policji w charakterze podejrzanego. Chodzi o zorganizowany 17 maja protest pod kościołem przy ul. Kościuszki w Bełchatowie. Do sprawy odniosła się posłanka Anita Sowińska, która zarzuca policji oraz strażnikom miejskim, że stali się narzędziem do represjonowania opozycji.

Manifestacja, o której mowa dotyczyła niedawnego filmu braci Sekielskich pt. "Zabawa w Chowanego". Protestujący w całym kraju chcieli wyrazić sprzeciw wobec pedofilii wśród duchownych oraz ukrywania tego faktu przez hierarchów kościelnych. Więcej na temat sytuacji w Bełchatowie przeczytacie w artykule Manifestacja pod bełchatowskim kościołem...

Kilka dni po manifestacji, jeden z protestujących, działacz Lewicy otrzymał wezwanie na komendę, gdzie miał stawić się w charakterze podejrzanego. Zarzuty dotyczyło nielegalnego grupowania się w dobie pandemii. Anita Sowińska, posłanka, która swój mandat zdobyła 10. okręgu odniosła się do sprawy podczas jednej z konferencji 29 maja.

Anita Sowińska zauważa, że wezwanie było dopiero początkiem – jak mówi, nękania, a wręcz zastraszania obywateli przez władzę.W dniu, w którym dostał wspomniane wezwanie działacza Lewicy odwiedzili też policjanci, którzy wypytywali go o inne, niezwiązane z manifestacją sprawy. Chodziło m.in. o tak prozaiczne sprawy, jak parkowanie obcych samochodów wokół jego domu. W zbliżonym czasie , kontaktowała się z nim też straż miejska, która zadawała kolejne, niezwiązane z sytuacją pytania. Wszystkie te wydarzenia wg. posłanki Sowińskiej nie były przypadkowe.

- Ostatnio coraz częściej obserwujemy nękanie, a wręcz zastraszanie obywateli przez obecną władzę. Dziwnym trafem, dotyczy to tylko osób protestujących przeciwko obecnej władzy lub kościołowi. Taka sytuacja miała miejsce dwa tygodnie temu w Bełchatowie – mówiła posłanka Sowińska podczas konferencji.

O sprawę zapytaliśmy KPP Bełchatów, jednak odpowiedź jaką otrzymaliśmy trzeba nazwać wymijającą. Funkcjonariusze twierdzą, że udostępnianie szczegółowych informacji w tej sprawie nie jest uzasadnione.

- Jeśli ktoś otrzymuje wezwanie do jednostki policji najczęściej wiąże się ono z koniecznością wykonania czynności procesowych z udziałem danej osoby i wyjaśnieniem sytuacji , w której uczestniczyła. Obecnie KPP w Bełchatowie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie nielegalnego zgromadzenia w dniu 17 maja. Na tym etapie upublicznianie szczegółowych informacji związanych z tym postępowaniem nie jest uzasadnione. Materiały oceni sąd – poinformowała Iwona Kaszewska, oficer prasowa KPP Bełchatów.

Policja podkreśla też, że sytuacja w Bełchatowie, podobnie jak interwencja w stosunku do pielgrzymów idących na Jasną Górę była podyktowana troską o obywateli.

- Policja zobowiązana jest do reakcji na łamanie prawa, w tym także obowiązujących aktualnie obostrzeń sanitarnych. Wówczas zgodnie z przepisami obowiązywał całkowity zakaz zgromadzeń i w związku z tym policjanci na terenie woj. łódzkiego interweniowali zarówno w sytuacji gromadzenia się w ramach protestu przed kościołem jak i w przypadku zgromadzenia pielgrzymów podążających na Jasną Górę bo priorytetem jest troska o bezpieczeństwo obywateli i zahamowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa – informuje KPP Bełchatów, dodając Do KPP Bełchatów nie wpłynęła żadna skarga w tej sprawie.

Warto podkreślić, że podczas manifestacji zostały zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa. Protestujący byli w maskach ochronnych, stali też w odległościach co najmniej 2 metrów od siebie. 

A czego dotyczył wspomniany przez posłankę Sowińską kontakt ze strony bełchatowskich strażników miejskich? Okazuje się, że chodziło o plakat wyborczy kandydata na prezydenta Roberta Biedronia, który był kilka miesięcy wcześniej zawieszony przez oskarżonego działacza Lewicy nad biurem, w którym mężczyzna pracuje.

- Interwencja dotyczyła zawieszenia plakatu na terenie miasta bez odpowiedniej zgody. Sytuacje zgłosili mieszkańcy. Strażnicy miejscy skontaktowali się więc z zarządcą budynku, z prośbą by plakat przewiesić w inne miejsce – mówi komendant bełchatowskiej straży miejskiej, Piotr Barasiński.

Ta sytuacja zdaje się więc być jedynie czasowym zbiegiem okoliczności – w co jednak nie wierzy posłanka Anita Sowińska.

- Można powiedzieć, że to był oczywiście splot przypadków, jednak ja w takie przypadki nie wierzę. Historia milicji obywatelskiej pokazuje, że władza wykonawcza była narzędziem władzy do represjonowania opozycji – mówiła Anita Sowińska podczas konferencji. -Mam osobisty apel do policjantów, by pamiętali o tym, że to nie władza, nie Prawo i Sprawiedliwość ich zatrudnia, ale to my obywatele jesteśmy waszymi pracodawcami [...] Przypominam, że zadaniem milicji obywatelskiej było represjonowanie, natomiast policja ma przede wszystkim chronić i wspierać – dodała.

Sam zainteresowany nie chce obecnie wypowiadać się na temat przesłuchania, pewne jest jednak, że sprawa trafi do sądu.

komentarze (195)
Dodaj komentarz

Przeczytalem. I artykul i komentarze. Jesli chodzi o Chrystusową milosc blizniego to Jezus Maria. Bydlo i tyle.

Eee panie działaczu lewacki ee pani Sowińska czy to nie prawda ze Skrajna seksualizacja społeczeństwa - począwszy od dzieci i młodzieży - to bezpośredni cel ideologów LGBT+. Cel ostateczny, który kryje się za tym pierwszym celem - to dążenie do przejęcia całkowitej władzy nad społeczeństwem, na wzór ideologów komunistycznych, których bój miał być ostatni, bo miał skończyć się panowaniem nad całym światem. To ze względu na ten ostateczny cel, jakim jest władza i pieniądze, w nachalne promowanie ideologii LGBT+ określone państwa i organizacje międzynarodowe inwestują ogromne środki materialne i propagandowe. Wspierają służące tej ideologii partie polityczne, międzynarodowe stowarzyszenia i korporacje, nauczycieli akademickich, sędziów, dziennikarzy, pisarzy, reżyserów, aktorów, celebrytów. Każdy, kto włączy się w promowanie ideologii LGBT+ może liczyć na materialne wsparcie, na granty, na profity, na błyskawiczną karierę. Każdy natomiast, kto demaskuje tę ideologię, może być pewny, że będzie agresywnie atakowany, wyśmiewany, zastraszany, etykietowany psychiatrycznymi kategoriami „homofoba”. W niektórych państwach bywa już zwalniany z pracy, a nawet wsadzany do więzienia. PRAWDA ?

Kosciol, PO jedno zło

****y w rurkach i bez skarpetek wypierdaslac nie bedziecie nam irzadzic kupie wam skarpetki na rynku slamsy lewackie ****

Jak bez skarpetek, o co chodzi?

wszyscy na zdjęciach są albo głupcami albo zmanipulowanymi głupcami. lewica = homoseksualizm = pedofilia = ZŁO atakują księży bo im nie oddadzą nie obronią się właśnie, ale Zło karmi się dobrocią. Zło należy obracać w ruinę, ruinę w proch, a proch w pył.

Demokracja,protestujących z banerami ściga Policja, SM , Inwigiluje SOP a tych którzy łamią prawo wjeżdżając na cmentarz w czasie zakazu pomijają jak gdyby nic sięgnie stało.Draństwo komunistyczne!!!

Powinni go koledzy od biedronia przegwintowac.

specjalnie gejusy twarze pozakrywali by ich nie rozpoznać takto bym wiedziała kogo w sklepie nie obsługiwać echhh

A "pachołek" Jaro coś pieprzył o ideologii bolszewickiej, a tu mamy ideologie rzymsko-katolicką za którą obywatele RP są prześladowani.

A Ty wiesz co to jest ideologia,najpierw doczytaj ,a jak zrozumiesz wtedy porozmawiamy publicznie.

" Stara Beata" wie wszystko to taka bełchatowska encyklopedia !

A Ty (racja) ogłosisz swoje spostrzeżenia we wszystkich artykułach? Jakie to mądre.

Jeszcze stosy wrócą, Watykańczycy mają w paleniu ludzi żywcem doświadczenie.

Donald Trump zapowiedział, że Antifa w Stanach Zjednoczonych zostanie uznana za organizację terrorystyczną. Lewica w Polsce tez powinna byc zdelegalizowana dość już zła narządziliście

pierdolone zboczence i ich edukacja seksualna i walka z kosciolem a fuuj nigdy mojego głosu nie dostana zboki z lewicy

wypad zboki z lewicy z waszym 5% POparciem do lasu zboczki **** z lewicy to wy lewica odpowidacie za pedofilie zboki ****

Dlaczego ich nie było w zatoce Sztuki?

oni byli jako "klienci" tych dziewczynek

Zwykły szmaciarz , takich powinni jak najdalej z tego kraju wysyłać po wcześniejszym odebraniu obywatelstwa.

Wszystkich wydalic co nie słuchają księdza proboszcza i nie przyjmują księdza po koledzie.

Babcia parafianka .Prezentacja Ci się nie udała babciu ,bo u nas jest demokracja i oportunistów nie wydalają.Ale taki oportunista wstydzi się stanąć z otwartą przyłbicą,zdaje sobie sprawę z tego ,że jest odosobniony i podpina się pod babcię licząc na wiekową mądrość.

Teraz jak mamy dwóch nowych Ewangelistów drzyjcie komuniści. Nasza wiara jest lepsza niż wasza niewiara!!

za PO policja przychodziła do domów ludzi którzy protestowali przeciwko ich rządom , a teraz zganiacie na władze ? gdzie wtedy byliście ? nawet mi was nie żal ! 

wstyd to słuchać Ciebie. Wiecznie tkwisz w średniowieczu. Obecne czasy porównujesz ze złymi z przeszłości ! Patrz do przodu patrz co dzieje się teraz, jak będziesz wiecznie odwracał głowę od tego co się dzieje przed tobą to przywalisz w mur. Co było to było, Każdy wie i pamięta. Ale widzimy co się dzieje i wiemy że komuna już raz była. Myślmy i działajmy by nigdy więcej nas nie ograniczano. by nie wykorzystywano władzy do łamania prawa. A to ma miejsce obecnie. Otwórz oczy i spójrz wokół zamiast mówić co się działo 10-15 lat temu.

Pamiętam jak CBŚ o 6 rano wpadło do domu studenta, który prowadził stronę o niespełnionych obietnicach Tuska. Wtedy to była dopiero wolność słowa... Gdzie byliście lewicowcy i ,, antyfaszyści" ? Nie było żadnych protestów! Więc teraz moglibyście honorowo zamilczeć , ale jak widać honor to słowo Wam obce.

Nie, to był twórca gierki w której strzelało się do Komorowskiego.

No jak to kto ? Ci sami co podpalali sobie na Marszu Niepodległości wozy transmisyjne i wymalowali swojego redaktora na czarno licząc, że zostanie pobity i nakrecą materiał o polskich rasistach. Ci sami , co nagrali się na taśmach prawdy że podpalili budke pod ambasadą rosyjską żeby narobić dymu.

Dlaczego takie watki o tresci religijnej, gdzie z obu stron pada wiele obelzywych slow nie sa zablokowane do komentowania?

Mamy Polskę-podzieloną,nastawiona wrogo wobec siebie.Ludzie!!!Czy takiego kraju chcieli nasi ojcowie i dziadkowie?I mnie już kończy się Termin Przydatności na tym Świecie i moim marzeniem zawsze było aby Polska była Silna i Jedna!!Nigdy nie podzielona.Do czego doprowadziła polityka tych braci?Do czego doprowadziła nienawiść przeciw nam samym?Że Polak chce zabić Polaka(?) z nienawiści politycznej (śmierć w biurze przedstawicieli PiS).Panie Kaczyński-doprowadził Pan do katastrofy politycznej jakiej Państwo Polskie jeszcze nie przeżyło.Zhańbił Pan połowę Narodu,który Panu zaufał.Drugą połowę olał Pan tak jakby jej nie było !Wstyd i Hańba!!!Tylko Jedna Polska jest Silna i Zawsze Niepodległa.To co mamy teraz to jakaś Hybryda czegoś z czymś.Wystarczy poczytać komentarze ,które nasączone nienawiścią i wrogością,zamieszczają Ludzie.Nie takiej Polski oczekują nasze dzieci i wnukowie.Przeżyłem komunę,stan wojenny ale takiej tragedii jak teraz nie przypominam sobie.Smutne to.

Bujaj bo gowno wiesz i w zyci byłeś

Owszem mamy podzieloną Polskę , ale na komunistow w sądach , uczelniach , czy w telewizji kontra normalnych Polaków , którzy mówią temu staremu układowi dość.

Mnie też oburza Piotrowicz jako sędzia TK, ale Ehhh ma rację, dozylismy smutnych czasów

I ty jesteś ten normalny?

Oj chłopie.....z tego co tu piszesz , to podejrzewam , że stan wojenny przeżyłes z tarczą i pałą w ręku. Czy to wina Kaczyńskiego, że kilkoro wywrotowców lewackich wyzywa nasze dzieci od szmat ? Kto dzieli Polaków? Przecież to opozycja na czele z Bolkiem namawia ludzi do wychodzenia na ulicę żeby brat podnosił rękę na brata. Mnie Pan Tusk nazwał moherowym beretem. Padały też okreslenia dorznac pisowska watahę. Więc proszę nie bredzić

Tak. To wina tego chorego od władzy starca. Zdradzieckie mordy, chamska hołota to język miłości bliźniego?

"Spieprzaj dziadu"-to słowa "prezydenta"?Tak do Polaków odnosi się prezydent?Dlaczego ten facet nazywa mnie drugim sortem?Jakie pa do tego prawo?Co do stanu wojennego "chłopie" to znasz chyba tylko z opowieści ojca lub matki w przeciwieństwie do mnie.Pewnie ,że z pałą ,ale na plecach nie jeden raz obitych przez ZOMO aby tacy jak Ty mieli teraz możliwość wypisywania tych wypocin w ślepej wierze wizjonera jednego faceta.To ta sekta podzieliła Naród na równych i równiejszych.Czemu to ma służyć?I Primo?Ilu jest Polaków tam na górze a ilu wyznawców judaizmu?Może wiesz coś o tym jeżeli nie ,to doinformuj się i zobacz komu sprzedajesz Polskę.

Ciebie nazywa gorszym sortem? Czyżbyś jeździł do Brukseli i donosił na Polskę? W TVN24 Ci chyba powiedzieli, że to o wyborcach opozycji było, bo tam kłamstwa lecą całą dobę. Zamiast czytać kłamliwe interpretacje, czytaj pełne wywiady, będziesz lepiej poinformowany. I nie powielaj bzdur.

Nazywa wszystkich ,którzy według niego nie maja wizji tak jak on.W tym mnie ,który nie godzę się na to aby z Polski robić syf.Odciął Polskę od Świata tak z Niemcami jak i Rosją gdzie mieliśmy główne rynki zbytu naszych wyprodukowanych towarów.Nastawił przeciwko sobie naród,który widać jak pała do siebie nienawiścią.A co do TV ,to nawet za starej komuny takiej nie było.Teraz za czasów tej obecnej komuny jest jeszcze gorzej.W Wiadomościach TVP tylko wyrywki sytuacji lub ratowanie się szybką kontra na każdy nie wygodny temat.Chyba lubicie gdy Was tak w ch...robią i słyszycie tylko to ,co chcecie słyszeć.Nie ma tu Żadnego obiektywizmu czy bezstronności.Jest lepiej jak w Korei Północnej po prostu Polska Miodem Płynie!!Tu Prawo stoi tylko po jednej stronie.Tam wysoko,zwykły szarak jak ja nie ma szans na sprawiedliwy wyrok.Sprawa chłopaka ,w którego wjechał ćmok wiozący Szydło ,ciągnie się już 3 lata ,dopiero w lipcu będzie ogłoszony z Góry przewidziany wyrok.Nie wspominając o pośle Kaczyńskim ,który swoje sprawy stawia ponad innymi.Wjazd na cmentarz i inne tego typu historie.To jest ta Równa i Sprawiedliwa i Wiarygodna Polska?

Proszę o cytat, nie kolejną nadinterpretację, kogo nazywa, jak i z jakiego powodu. Wszystko inne to bajdurzenie zaślepionych tvnowską g*wno prawdą naiwniaków, którzy myślą, że to rzetelne medium emoji Ty nawet nie rozróżniasz władzy sądowniczej od władzy ustawodawczej i wykonawczej, a decyzji władz centralnych od tych wydanych przez samorządy, bo ci tvn robi wodę z mózgu. Wskaż przepis ustawy dotyczący zamknięcia cmentarzy. Mały spojler: nie ma. Cmentarze zamykały samorządy.

Skoro niszczy Demokrację ,to niech sie nie dziwi,że ktoś donosi na niego nie na Polske do UE,Tyle w temacie.

Kto niszczy demokrację? PiS zdobył władzę w demokratycznych wyborach i ma prawo realizować swoje postulaty. Ba! Zdobył władzę na kolejne 4 lata, co znaczy, że ludzie są z tego zadowoleni. Donoszenie do UE na ich działania jest utrudnianiem im rządzenia. To jest niszczenie demokracji.

PiS nie zdobył władzy- tylko ją kupił za 5 stów żałosna kreaturo

Ciekawe w jaki sposób zdobył władzę ?NIe ważne kto głosuje ważne kto liczy głosy.Teraz będzie tak samo.Oszustwo na wielka skalę.Zastanawia mnie w jaki sposób są przeprowadzane sondaże wyborcze.Mam ponad 1000 znajomych z czego wiem ,że może 10% z nich popiera PiS.Reszta nie.To jak to jest z tymi wyborami?

Wow. Aż 1000 znajomych! Na pewno bardzo reprezentatywna próba dla całej Polski emoji Jak nie wiesz, jak się coś robi, to się dowiedz, a nie chwal niewiedzą, bo nie ma czym.

To powrót do metod z lat 2005 – 2007, ale także z czasów rządu Jana Olszewskiego, czyli też naszych, bo to był też rząd Porozumienia Centrum. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę za granicę. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort właśnie w tej chwili jest niesłychanie aktywny bo czuje się zagrożony.

Tak ,to są dokładnie słowa Kaczyńskiego wypowiedziane w Reżimowej TV Republika.

I ani słowa o wyborcach.

Nie ważne ,kto zamykał.Zakaz JEST RÓWNY DLA WSZYSTKICH!!!Nie ma w Polsce równych i równiejszych/Powinien siedzieć na **** a nie wycieczki po cmentarzach podczas obostrzeń urządzać!!Boi się ,bo wie ,że źle robi więc unika ludzi i czai się jak cień zakamarkami.Skoro taki "Dobry" dla Ludu,to dlaczego dzień i noc pilnuje go 40 osób?Z zabranego nam ciężko pracującym podatku?Wytłumaczysz to?Na szczęście mało oglądam zbutwiałej TV tak Komunistycznej TVP1 i2 jak i Tvn.Bajki mnie nie interesują.\Co do władzy ,to czy to ustawodawcza czy samorządowa -to jeden ch ,każda jedna jest obstawiona przez komunistów z PiS.Ustawy sa uchwalane nocą ,na szybko ,i przede wszystkim Władza.Nawet wybory chcieli koniecznie robić w najgorszym momencie.t Tylko w Poczcie Polskiej utopili 70 mln zł zamiast przeznaczyć na hospicja przez nich zamykane.Niszczą wszystko co stanie im na drodze.Rujnują Polskę jak nikt inny.W polityce orientuje się chyba lepiej niż Ty ,bo mam swoje lata i wiele w życiu już widziałem,więc nie oceniaj kogoś swoją miarą bo może być za Krótka.

jesteś głupim staruchem powinienes miec odebrane prawo głosu starczy głupcze

Waż słowa imbecylu,gdyby nie tacy jak On może szczekał by po rusku dziś baranie.Slowo demokracja znasz z książek a komunę masz możliwość doświadczyć teraz glupcze!

A ty obywatelstwo Żydzie!!

Bzdura na bzdurze, to co piszesz. 1. W Warszawie, tam gdzie był Kaczyński na cmentarzu, szczególnie władza samorządowa jest PiSem obstawiona. 2. Szkoda, że Bronek na hospicja nie dał tych 70 mln, które przed poprzednimi wyborami utopił w referendum dla 8% obywateli. 3. Zakupy przez internet robić można bezpiecznie, ale jakby pakiet wyborczy przyszedł, to wszyscy byśmy zaraz umarli emoji

Wg ciebie lepiej oglądać tvpis. Tam jest zawsze najprawdziwsza prawda. A jak jest niewygodna ta prawda, to w ogóle o tym nie mówią.

W którym miejscu napisałam, że lepiej oglądać "tvpis"? emoji Jesteście naprawdę mistrzami nadinterpretacji. Widać, że uczycie się od najlepszych emoji

chyba coś ci się w głowie popieprzyło człowieku.

Wstyd że Polacy! po ciężkich czasach I. II wojny światowej ludzie nadal są prześladowani. Najbardziej odczuliśmy jak to być człowiekiem gorszego sortu, czym jest nienawiść, wytykanie palcem, ograniczenie swobód. Wstyd i żal że człowiek człowiekowi odbiera wolność słowa, zastrasza, prześladuje. Takiej Polski chcecie? Tym większy wstyd że dzieje się to w kraju który jak żaden inny na świecie doznał wojen, obrazu zniszczenia, mordu! Wciąż nie liczy się człowiek tylko władza! Władza i kontrola nad człowiekiem. Dlaczego nie możemy żyć w zgodzie tworzyć wspólnie świat bez nienawiści prześladowań kłamstw i manipulacji. Wstyd, że w kraju ludzie myślący, dobrzy i pokojowi tracą poparcie i grunt pod nogami kosztem kłamstw i manipulacji władzy.

Następny się znalazł, co się SAM gorszym sortem czuje... Wskaż źródło, że Kaczyński Ciebie-wyborcę tak nazwał. Byle nie była to czyjaś interpretacja wywiadu. Interesuje mnie zdanie wypowiedziane przez Kaczyńskiego i oddające treść "wyborcy opozycji to gorszy sort". Powodzenia emoji

Tu nawet juz policja strasza i sadem. Mentalnosc homo sobietivus wiecznie zywa w tym narodzie. Tu nigdy nie bedzie normalnie.

To nie jest żadne szkalowanie. Plakat został powieszony bez zgody właściciela gruntu. Taka niby lewica prawowita, a robi co chce bez zezwolenia właściciela i wbrew prawu. Potem łzy rzęsiste leje, że jest niby prześladowana. Kto, w związku z wyborami umieszcza plakaty i hasła wyborcze na ścianach budynków, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych bez zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, obiektu albo urządzenia (...) – podlega karze grzywny. Kodeks wyborczy, art. 495. § 1

Lepiej zajmij się banerami swojego jedynie słusznego kandydata na urząd prezydenta i zostaw w spokoju ludzi którzy mają inne przekonania niż ty...

Sam przyznajesz się do winy, że jesteś tym obywatelem który zgłosił to na straż.... Wiedz, że wszyscy wiedzą kim jesteś, więc odpuść...

Żadnego szykanowania nie było, napiszcie prawdę i nie kręćcie. Plakat został zawieszony na terenie gminnym miasta Bełchatowa i jak każdego właściciela należało zapytać o zgodę na jego umieszczenie. Nie ma czegoś takiego, że wieszamy coś, gdzie nam się podoba. i w sprawie plakatu też powinien być skierowany wniosek o ukaranie. Art. 495. [Umieszczanie materiałów wyborczych] § 1. Kto, w związku z wyborami: 1) umieszcza plakaty i hasła wyborcze na ścianach budynków, przystankach komunikacji publicznej, tablicach i słupach ogłoszeniowych, ogrodzeniach, latarniach, urządzeniach energetycznych, telekomunikacyjnych i innych bez zgody właściciela lub zarządcy nieruchomości, obiektu albo urządzenia, 2) przy ustawianiu własnych urządzeń ogłoszeniowych w celu prowadzenia kampanii wyborczej narusza obowiązujące przepisy porządkowe, - podlega karze grzywny. - podlega karze grzywny. Chodzi o Kodeks wyborczy. Prawidłowo powinien zostać jeszcze ukarany grzywną, ale ukarać już nie miał kto. I i tak czują się szkalowani. Myślą że jak za komuny wszystko im wolno.

uderz w stół to nożyce się odezwą.

Napisz prawdę, to idioci się odezwą.

To sztab Dudy zbankrutuje. Jego gęba jest wszechobecna.

"Ewangelista Mateusz, premier Morawiecki, pochyla się nad egzystencją naszego narodu, by żyło się lepiej. Z kolei ewangelista Łukasz, profesor Szumowski, jest przedłużeniem czynów Jezusa, troszcząc się o nasze życie i zdrowie. Dziękujemy Boża Matko za ich posługę - powiedział biskup Antoni Długosz podczas apelu jasnogórskiego z kaplicy z obrazem Matki Bożej"- Sami sprowadzacie tą swoją wiarę do absurdu- a później się dziwicie, że się z Was śmieją. Nazwać tego biskupa ascetą intelektualnym, to jak nic nie powiedzieć.

Ta nienawiść do rządu aż się z ciebie wylewa komuchu czy totalsie. Masakra to ty jesteś dla swoich bliskich

Ale ja nic o rządzie nie napisałem ???? Czytanie ze zrozumieniem to 4 klasa matołku

Smieszny ten cały belchatów

Najgorsze jest to, że część ludzi tutaj uważa czarnych przebierańców jak zjawisko nadprzyrodzone. A tak nie jest. To są zwykli ludzie- wśród nich są bandyci, złodzieje, pedofile, wiarołomcy, pijacy, gwałciciele. I to nic dziwnego- ot, zwykli ludzie. Najgorsze jest to, że jak w lidlu złapią dziadka, co ukradł batona, to jest napiętnowany. A jak ponad wszelką wątpliwość zostało udowodnione, że gro księży to pedofile i złodzieje- to wszystko jest tuszowane. TO JEST TAKA SAMA SEKTA JAK WSZYSTKIE INNE-tylko zalegalizowana. I jeszcze jedno- wiecie kiedy powstała wiara? "Kiedy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca". Więc może niech pisokatole przestaną zaklinać rzeczywistość. A jak dobrze pamiętam, to JESZCZE jesteśmy wolnym krajem i można protestować jak się tylko ma ochotę.

Szukasz mozgu widze. Puknij siemocno w czolo moze jakis kawalatek u siebie znajdziesz

Jak znasz ksiedza zlodzieja i bandytę to zglos to na Policje , a nie tu sie wyplakujesz i tworzysz propagandę. Ja np znam lekarza alkoholika, to mam teraz stanąć pod szpitalem i rządac zamknięcia szpitali ?

nie- pochwal go za to- to dobrze, że chla- toć prawdziwy Polak- Katolik. A jak mu się kiedyś ręka omsknie jak będzie miał dyżur i np. Twoja córka, żona umrze- to padnij na kolana i powiedz "Bóg tak chciał". Hipokryto cholerny.

wstyd że po ciężkich czasach I. II wojny światowej ludzie nadal są prześladowani. Wstyd i żal że człowiek człowiekowi odbiera wolność słowa, zastrasza, prześladuje. Tym większy wstyd że dzieje się to w kraju który jak żaden inny na świecie doznał wojen, obrazu zniszczenia, mordu! Wciąż nie liczy się człowiek tylko władza! Władza i kontrola nad człowiekiem. Dlaczego nie możemy żyć w zgodzie tworzyć wspólnie świat bez nienawiści prześladowań kłamstw i manipulacji. Wstyd, że w kraju ludzie myślący, dobrzy i pokojowi tracą poparcie i grunt pod nogami kosztem kłamstw i manipulacji władzy.

A pamiętacie jak kiedyś z tej parafii księdza z kochanka pogotowie zabrało do szpitala? A pamiętacie jak o czyny grzeszne i lubieżne był posądzony kleryk i to dość wysoko postawiony z kościoła na Dolnośląskim i go przenieśli w atmosferze skandalu? Chyba Rydel, Rydzek miał na nazwisko, albo jakoś tak. A pamiętacie jak ci co się gorąco w Różańcu modlili potem swoje zony po mordach walili, bo"zupa była za słona"?

Pamiętam również jak pewien lewicowy aktywista niedawno został zatrzymany za jazdę po 2 promilach i groził śmiercią Policjantom . 

sie walenie zakleszczyło

Rydlak chyba. Pamiętam nawet, że jego zdjęcia w dwuznacznej sytuacji były w jakiejś gazecie, chyba w fakcie.

Przecież każdy trzeźwo myślący wie, że to nie jest żadną akcja przeciwko pedofilii, tylko przeciwko kościołowi. Można to nawet wywnioskować po obelzywych komentarzach lewicy w stosunku do uczestników wczorajszej procesji ,, bydło katolickie , pachołki , debile , katolickie szmaty .. " Pojedzie potem taki jeden z drugim hipokryta do Warszawy na marsz z hasłem,, wolność, równość, tolerancja" Dramat polega na tym , ze te osoby zazwyczaj są tak zdegenerowane , że nie widza w tym nic złego. Nie dajmy się zatem nabrać na ten kolorowy propagandowy cyrk ziejący nienawiscią nawet w stosunku do dzieci.

Specjalista - chyba od "zdrowsiek" - przecież w Twojej Biblii jest napisane "gwałt niech się gwałtem odciska". Jeżeli Specjalisto od 7 boleści i Matki wiecznie dziewicy jeżeli wrogów widzicie w gender, lgbt, w ludziach innego koloru, w nie-katolikach, w kobietach, dzieciach, imigrantach, ateistach itp to sie dziwisz, że taką sama miłością do Ciebie i twoich na pokaz modlących się pałają.

Prawdopodobnie jesteś osobą z zaburzeniem postrzegania rzeczywistości. Twoi pobratyńcy wypisują o dzieciach uczestniczących w procesji ,, bydło, szmaty katolickie" itp A Ty dalej twierdzisz, że środowisko katolickie Was prześladuje? Nie. To Wy jako mniejszość próbujecie nam w agresywny sposób narzucić swoje poglądy. Mi np nie podoba się para facetów calujących się na ulicy , ale nie wyzywam Ich . Wy natomiast przekroczyliscie granicę trzeba być naprawdę zezwierzęconym idiotą by dzieciaki wyzywać od szmat . O to Wasza lewacka równość. Sprawa i tak została zgłoszona organom ścigania i w najbliższym czasie wszyscy się dowiedzą który to lewicowy aktywista ma taki stosunek do drugiego człowieka.

BRAWO moglbym byc jako proklurator posilkowy i spotkac sie twarza w tewarz z tym Postepowcem lewackim co tak pisał

25 lat wiezienia dla internetowych trolli lub 100 zl grzywny

Haha ciekawe jaki paragraf jest na katolickie szmaty

Ale wywód. Zapomniałeś jak miłosierni katolicy modlili się w Białymstoku? Ojcze nasz, Wyypieerdaalać! A potem pobili dziesiątki uczestników Parady Równości. Obłuda i zezwierzęcenie braci w Chrystusie nie ma granic.

To nie miłosierni katolicy tylko kible więc nie siej tu propagandy

Tadziu, zobacz sobie zdjęcia z Męskiego Różańca w Piotrkowie. Kiblami dowodzi radny Pis w imię Chrystusa. Zdjęcie na schodach przepiękne.

A ja widzę na zdjęciach, że ten facet grzecznie stał, nikogo nie lżył, nie podpalał kościoła katolickiego, nie wykonywał obscenicznych gestów. Nie widzisz tego?

Miał zgodę na wieszanie plakatu na bramie kościoła? Nie. Więc co się dziwi . U mnie na bramie jak by powiesił to też bym wezwał Policję.

Lewackie ścierwa

Do -> Konfederacja Jeśli ludzi którzy stają w obronie dzieci ty nazywasz "Lewackie ścierwa" to chciałbym, aby twoim dzieckiem - jeśli w ogóle je masz albo będziesz miał zajął się jakiś księżulek na naszej plebani albo na obozie katolickiej młodzieży i ty byś się o tym dowiedział. A moje życzenia się spełniają.

Przyszły rozkazy z Kurii?

witam **** pis pozdrawiam

pis wykorzystywał i będzie wykorzystywał władzę do swoich celów. Nie ma mowy tu o demokracji czy przestrzeganiu prawa. Korea Północna jest przykładem. Tyle że jesteśmy Polakami doświadczonymi przez wojny, represje, prześladowania na każdym kroku. Wiemy czym śmierdzi tyrania. A tyrania zawsze skazana jest na zagłade.

no z sondaży niestety wynika, że populizm i propaganda swoje robi i się zbyt dużo nie zmieni

Jak lewica śmie sie wypowiadac na temat pedofili skoro na prezydenta wystawila homoseksualiste czyli czlowieka ze srodowiska ktorego jest najwiecej pedofilów!

Do -> brrrrrrrrrr - lepiej że ukryłeś swoje dane personalne bo tym wpisem wyszedłeś na debila. Już w kl V i VI szk.podst dzieci się uczą o odmiennej orientacji seksualnej i ona nic nie ma wspólnego ze zbrodnia jaką jest pedofilia która swe źródła ma gł. w kościele rz-kat.

no no nie zesraj sie

Lewackie brednie i mity o pedofilach księżach sa tak żenujące ze szok . Pedofilia w liczbach może przerażać, zwłaszcza jeśli zdamy sobie sprawę, że co trzecia dziewczynka padła ofiarą wykorzystywania seksualnego w jakiejś formie. Czasami robiły to inne dzieci, czasami ludzie dorośli.1 na 3 dziewczynki padły ofiarą wykorzystywania seksualnego przed 18 rokiem życia. 1 na 5 chłopców padło ofiarą wykorzystywania seksualnego przed 18 rokiem życia. Ktoś powie: powyżej 15 roku życia to już nie przestępstwo. Problem w tym, że molestowanie seksualne zawsze należy do zachowań granicznych, będących w szarej strefie, a im młodsza osoba, tym większa dla niej szkoda. 1 na 5 dzieci było uwodzone w Internecie. 30% seksualnych napaści nigdy nie zostało zgłoszone. Około 20% wykorzystywanych seksualnie miało około ośmiu lat. 70% zgłoszonych przypadków wykorzystywania seksualnego (uwzględniając dorosłych) w USA dotyczyło osób poniżej 17 roku życia. 90% ofiar znało swojego oprawcę w jakiś sposób. źródło: Lauren’s Kids

Głównie chodzi o to, ze normalny człowiek, który nie nosi czarnej sukni, by poszedł do więzienia, a kuria swoich księży chroni, przenosi do innej parafii lub ukrywa wykorzystując do tego pieniądze podatników. Chodzi bardziej o to, że są rowni i rowniejsi

Pryeprasyam bardyo jak pedofilia_Jedną z agencji ONZ jest Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) , która odpowiada za stworzenie jawnie pro-pedofilskich standardów tzw. edukacji seksualnej. Według tych wytycznych prowadzone są zajęcia m.in. w całej Europie Zachodniej, a teraz stopniowo wprowadza się je również w Polsce. Można w nich przeczytać, że 4-latki mają umieć czerpać radość z masturbacji, 6 latki znać wszystkie metody antykoncepcji, a 9-latki rozmawiać o pierwszych doświadczeniach seksualnych i orgazmie.

Peter Newell, wieloletni ekspert ONZ, został skazany w zeszłym roku na 6 lat i 8 miesięcy więzienia za wykorzystywanie seksualne chłopców. Przez wiele lat pracował jako ekspert ds. walki właśnie z przemocą wobec dzieci. Newell jest także współautorem dokumentu UNICEF na temat wdrażania konwencji praw dziecka na świecie (!).Jednak to nie jedyny przypadek wykorzystywania dzieci przez pracowników i wolontariuszy ONZ lub podległych im agencji. Sekretarz Generalny ONZ Antonio Gutteres przyznał w 2016 roku, że tylko w ciągu jednego miesiąca pracownicy organizacji dopuścili się 311 przypadków wykorzystywania seksualnego, które zostały zgłoszone. Na tej podstawie profesor Andrew MacLeod, były szef Centrum Koordynacji ds. Kryzysu ONZ oszacował, że w ostatniej dekadzie pracownicy organizacji mogli dokonać nawet 60 tysięcy gwałtów – głównie na nieletnich i kobietach z krajów trzeciego świata, którzy boją się o tym mówić. Jego zdaniem w ONZ może pracować około 3300 pedofilów. „Kiedy nosisz koszulkę UNICEF, nikt nawet nie pyta jakie są twoje zamiary. Metodą dostępu do dzieci jest dołączenie do organizacji charytatywnej niosącej pomoc dzieciom za granicą, co jest zarówno obrzydliwe, jak i niestety logiczne” – stwierdził Andrew Mac Leod.

pozdrowienia do wienzienia

Lewico Rzucić oskarżenie jest wyjątkowo łatwo, znacznie trudniej dowieść niewinności. Skutki są nieodwracalne. Rozpracowanie propagandowej fali budowanej na metodologii antyklerykalnych systemów totalitarnych nie jest trudne. Wystarczy zapytać o cel i autentyczność działań.** Bo jak wierzyć w szczere intencje środowiska, którego immanentną cechą jest moralna schizofrenia? Ci sami, którzy walczą o prawo do seksualnej rozwiązłości, którzy bronią Romana Polańskiego, a jego doświadczenia pedofilskie traktują jako skutek wolności artystycznej, za te same wykroczenia potępiają Kościół.

Czas więc na uczciwe podejście do problemu i jego trafną diagnozę. Z problemem pedofilii mamy do czynienia w różnych grupach zawodowych i społecznych. Czy totalna opozycja, która zapowiada polityczną walkę z Kościołem, znajdzie w sobie choć odrobinę woli, by realnie przyjrzeć się sprawie? Na początku musi sobie uświadomić, że seksualizacja dzieci zamiast je chronić, jeszcze bardziej naraża je na przedwczesne kontakty seksualne. Skutkuje też poważnymi problemami osobowościowymi, co wyraża się często w niedojrzałości emocjonalnej i seksualnych dewiacjach w dorosłym życiu. Czy poprawność polityczna pozwoli sięgnąć do istoty sprawy?

W samych Włoszech aż 97 proc. zgłoszeń molestowania okazuje się fałszywych. Często stoją za nimi grupy lobbingowe lub stowarzyszenia czerpiące z procederu korzyści materialne. Przekaz jest prosty – albo zapłacą wygórowane odszkodowanie, albo będzie medialna jatka. Wiele diecezji czy zakonów na świecie godziło się na płacenie odszkodowań, aby ratować dobre imię Kościoła, uchronić wiernych przed kolejną falą medialnej nagonki oraz ochronić niewinnych kapłanów przed oszczerczymi procesami. Oczywiście w tym samym czasie przeprowadzano własne wewnętrzne procesy, mające ustalić prawdziwość zarzutów. Choć wiemy już z raportów, jak sprawa przedstawia się w liczbach, proceder ma swoje druzgocące odbicie w finansach Kościoła. Wiele diecezji amerykańskich stanęło z tego powodu na granicy bankructwa i musiało spieniężyć swoje majątki. Myli się ten, kto sądzi, że pieniądze w całości trafiały do ofiar. Kancelarie prawne odkryły tu żyłę złota. Zachęcały klientów do składania pozwów, w których oskarżano księży o molestowanie, mające rzekomo miejsce kilkadziesiąt lat wcześniej. Prawnicy obiecywali wygranie spraw, ale w zamian inkasowali połowę kwoty odszkodowania.

Pedofilia częściej ma miejsce wśród homoseksualistów, niż u osób heteroseksualnych. Tego środowiska walczące rzekomo z pedofilią nie chcą wiedzieć. Co więcej, przedwczesna edukacja seksualna dzieci, zamiast je chronić, przyspiesza proces inicjacji. Przypomnijmy, że w standardach WHO, dzieci w wieku 12-15 lat mają już określić własną orientację seksualną, co oznacza że doświadczenia w tym zakresie muszą zacząć czerpać znacznie wcześniej. Co więcej, badania pokazują, że osoby, które przedwcześnie i przeszły inicjację seksualną i niewłaściwie korzystały z tej sfery, mają w dorosłym życiu poważne problemy emocjonalne i często borykają się z różnego rodzaju dewiacjami.Pojawia się coraz więcej inicjatyw, mających oswoić pedofilię i przeforsować ich prawa do seksualnej odmienności, tak jak stało się to kiedyś z homoseksualizmem. Gejowscy aktywiści już w latach 70. wymusili na Amerykańskim Towarzystwie Psychiatrycznym (American Psychiatric Association – APA) zmianę stanowiska dotyczącego homoseksualizmu. W 1973 roku, na drodze głosowania, usunięto homoseksualizm z listy chorób. W ten sam sposób próbuje się małymi krokami zmienić definicję pedofilii. W USA od 1978 roku z powodzeniem działa Północnoamerykańskie Stowarzyszenie na rzecz Miłości Męsko-Chłopięcej (NAMBLA), żądające zrównania praw pedofilów z prawami homoseksualistów. Jego członkowie przekonują, że oczywiście brzydzą się przemocą i potępiają gwałty na dzieciach, ale dzieci też mają swoje seksualne prawa. Stając w ich obronie, aktywiści NAMBLA nawołują do „zaprzestania prześladowań ludzi, którzy kochają małych chłopców”. Zapewniają, że wspierają chłopców nie tylko w kwestiach seksualnych. Powołując się na badania, twierdzą, że ich dobrowolne kontakty z mężczyznami są dla obu stron korzystne .Kanadyjska Koalicja Praw Lesbijek i Gejów wyraziła w 2005 roku ostry sprzeciw wobec projektu ustawy zakazującej seksu z dziećmi do 16. roku życia. Argumentowano, że nowe prawo nie pozwoli homo- i biseksualnym nastolatkom na ekspresję swojej seksualności. Wiodący prym w kwestiach prawnych jeden z czołowych aktywistów LGBTQ Peter Tatchell twierdzi wręcz, że sposobem na ochronę dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym jest danie im nieograniczonej swobody seksualnej. Pedofilscy aktywiści uważają też, że małemu chłopcu nie dzieje się w kontaktach seksualnych z dorosłymi żadna krzywda, jeśli wyraża na to zgodę i nie podlega presji konserwatywnego społeczeństwa. Podejmowane są też próby wzbudzania współczucia wobec pedofilów. Do jawnej promocji pedofilii doszło na jednym z wykładów popularnej serii TEDx. Uczestnicy mogli się z niego dowiedzieć, że zboczenie jest czymś całkowicie normalnym, pociąg do dzieci jest kolejną „orientacją seksualną”, a dopiero uleganie tym skłonnościom jest karalne.

Statystyki pokazują, że na ponad 1400 pedofilów jest 1 ksiądz. Pozostali są m.in. nauczycielami, trenerami, wychowawcami. Czy można więc futrować opinię publiczną stwierdzeniem, że wszyscy nauczyciele i trenerzy to pedofile? Zamiast więc powielać absurdy, warto przyjrzeć się kilku aspektom sprawy. Pedofilia nie jest problemem wyłącznie Kościoła. Wręcz przeciwnie. Znacznie częściej występuje wśród nauczycieli, trenerów sportowych. W USA, gdzie oskarżeń pedofilskich rzucanych w stronę Kościoła było najwięcej, odnotowano 39 mln przypadków molestowania seksualnego dzieci. Aż 60 proc. tych zdarzeń miało miejsce w rodzinach, gdzie dzieci były ofiarami ojców, ojczymów czy wujków. Czy ktoś o tym mówi głośno? Czy ktoś pokazuje, że to skutek promowanej przez media rewolucji seksualnej lub dostępu do pornografii? Media wolą się skupiać na Kościele, który piętnuje seksualną rozwiązłość.Amerykański raport badający gruntownie przypadki z ponad 50 lat podaje, że liczba stwierdzonych aktów pedofilii wśród amerykańskich duchownych to zaledwie 2 proc. wszystkich kapłanów w USA.

W całej sytuacji nie chodzi o to ile jest księży pedofilów w ogólnej liczbie pedofilów, tylko o to, że pozostają oni bezkarni. Nie ponoszą kary, jak nauczyciele, trenerzy czy wychowawcy, tylko są przerzucani do innych parafii, gdzie nadal pracują, często z dziećmi.

Ale mnie ubawiłeś. Podaj źródło, bo pęknę!

W Austrii na 17 przypadków nadużyć seksualnych ze strony duchownych odnotowano aż 510 w środowiskach świeckich. We Francji na przestrzeni 20 lat zanotowano 25 przypadków molestowania. W Niemczech od 2002 r. (do 2010 – stan raportu) nie doszło do żadnego tego typu zdarzenia z udziałem księdza. Należy przy tym zaznaczyć, że pedofilia nie jest własnością katolików. Z tymi samymi problemami zmagają się Kościoły anglikańskie, luterańskie, a także Żydzi w kibucach i szkołach rabinicznych.Polski gruntowny raport przedstawiony przez episkopat pokazuje, że od 1 stycznia 1990 r. do 30 czerwca 2018 r. zgłoszono 382 przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez duchownych. 198 dotyczyło osób poniżej 15 lat, a 184 powyżej 15 lat. W listopadzie 2013 roku przebywało w zakładach karnych 1454 skazanych za czyny pedofilskie, w tym jeden ksiądz. Około 900 skazanych pedofilów nie ma zawodu. 70 to murarze, 30 rolnicy, 30 – ślusarze, 25 - mechanicy samochodowi. I jeden ksiądz.Przypadki pedofilii w Kościele, które należy potępiać i surowo karać, nie świadczą o winie całego Kościoła. Kreowanie społecznego skojarzenia ksiądz=pedofil jest manipulacją. Walka z pedofilią skupiona tylko i wyłącznie na Kościele, jest elementem walki z Kościołem. Tak działa lewica! STOP LEWICY

Chcecie walczyć z pedofilią? Zacznijcie od realnego zdefiniowania problemu. Seksualizacja dzieci i oswajanie dewiacji w tym nie pomogą. Naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Od czasu rewolucji seksualnej media intensywnie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć. Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w Internecie. Ale deprawatorom to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, również w Polsce. a celem edukacji seksualnej ktora chce lewica wprowadzać jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu pedofilów.Pedofilia to potworne zło, które należy bezwzględnie zwalczać i eliminować. Wszędzie! Ale warunkiem skutecznego działania jest realne namierzenie problemu. Kompulsywne i zideologizowane przekierowanie całej uwagi na Kościół, oddala realną szansę na uporanie się z problemem. Armata wytoczona wobec Kościoła powinna zostać skierowana do wszystkich grup społecznych, w których ukrywają się seksualni zboczeńcy. Dlatego nie przekonuja mnie takie akcje na pokaz kacje POLITYCZNE nie mające nic wspólnego z próba rozwiązania problemy pedofili. WON OBŁUDNA lewico WON

Celem lewicy jest odarcie Kościoła z autorytetu, odebranie mu zaufania wiernych, wykluczenie go z publicznej debaty i maksymalne osłabienie jego pozycji. Proces realizacji tych założeń trwa od lat, choć w ostatnim czasie znacznie przyspieszył. Środowiska homoseksualne i antyklerykalne weszły w zażyłą współpracę z partiami dążącymi do obalenia rządu Zjednoczonej Prawicy.Pedofilia ma swoje konkretne źródła. Należy do nich przedwczesna seksualizacja dzieci oraz społeczna afirmacja rozwiązłości, do czego namawiają liberalno-lewicowe ugrupowania polityczne i większość mediów.

a ci ludzie na foto to zmanipulowani głupcy

a ci na procesji to bezmyślne, nieodpowiedzialne bydło

nie podszywaj sie pode mnie nic nie znaczaca marna istoto, jesteś łajnem załóz sobie to szmate na ryj i wypierdalaj do lasu gejowski cwelu

a teraz męski dowcip emoji Idzie ksiądz polna droga, przechodzi obok skromnego gospodarstwa. Patrzy, a tam chłop coś z desek kleci. Ksiądz zagaduje: - Pochwalony, drogi parafianinie, nad czymże tak ciężko pracujecie? - A kur#a, kibel nowy stawiam, bo się stary rozpier#olił. - O, mój drogi! A nie mógłbyś tego tak trochę owinąć w bawełnę? - Co mam owijać w bawełnę? Dechami opier#ole naokoło i ch#j!

Siedzą dwie lewackie lesby na molo . Nagle jednej zachciało się siku, przykucnęła na końcu mola i zaczęła oddawać mocz śmiejąc się przy tym do rozpuchu. Na to druga lewuska: - Z czego się tak śmiejesz? - A bo sikam komuś do kajaka. Na to druga zaczęła się śmieć jeszcze bardziej - To nie kajak to twoje ci#sko się w wodzie odbija!

lewaczka pyta swojego chłopaka: - Czy to prawda, że płazy nie mają mózgu? - Prawda żabciu.

Dzwoni lewacka aktywistka do przyjaciółki lesby ateistki: - No cześć... Nie ma u Ciebie mojego męża? Bo wziął stówę i powiedział, że idzie na dziwki.

Najwiekszy mzagrozeniem dla zdrowego normalnego funkcjonowania spoleczenstwa jest homoseksualizm (wtym oczywiscie ksieza geje) jak lewica chce pomoc spoleczesntwu niech walczy z hmoseskualizmem a nie kosciolem, natomiast na chwile obecna lewica promuje homoskesualizm dlatego nie macie nawe 10% poparcia zboki jedne

W przypadku dorosłych dzieci wychowywanych przez ojca, który żył związku gejowskim, w 11 z 40 wskaźników wystąpiły istotne statystycznie różnice pomiędzy nimi a dorosłym potomstwem ze stabilnych złożonych z biologicznej matki i ojca rodzin. - częściej otrzymywały zasiłek w trakcie dorastania, cechowały się niższym poziomem wykształcenia, rzadziej określały swoje przywiązanie do rodziny pochodzenia jako bezpieczne, gorzej oceniały wpływ rodziny pochodzenia, charakteryzowały się słabszym przywiązaniem do biologicznej matki, cechowały się wyższym wskaźnikiem depresji, gorzej oceniały jakość obecnego związku, częściej doświadczały problemów w obecnym związku, częściej były aresztowane, miały więcej partnerek seksualnych (w przypadku córek), miały więcej męskich partnerów seksualnych (w przypadku córek). częściej głosowało w ostatnich wyborach prezydenckich, częściej myślało o samobójstwie w ostatnim czasie, rzadziej identyfikowało się jako całkowicie heteroseksualne, częściej zarażało się chorobami przenoszonymi drogą płciową, częściej było zmuszane do seksu wbrew własnej woli. częściej paliło papierosy, częściej przyznawało się popełnienia poważniejszych przestępstw, miało więcej męskich partnerów seksualnych (w przypadku synów/ ALE PATOLOGIA

prosze sobie przeczytac np Raport Regnerusa jak to homolesby ohomogeje z tęczowych rodzin wykorzystuja adoptowane przez siebie dzieci! tak samo w islamskich rodzinach wiekszosc jest regualrnie gwałcona i lewactwo sie ich nie czepia tylko kosciol atakuja bo wiedza ze ksiadzim NIEODDA ze tak powiem

wejdzccie sobie na czaterie np z loginem ze dam kase albo sponsor itp to sobaczycie jaka masa malych nieletnich ****iszonow sie do was bedzie zglaszala by sie spotkac za kase te male dziwki zrobia wszystko a pozniej wielkie ofiary pedofili zenada

filmy sekielskich i fil zatoka sztuki mowa o tym saym czego nikt nie chce otwarcie przyznac! mlodziez sie prostytuuje! w zatoce sztuki 99% tych paniene kszla tam dobrowolnie bo wiedziala ze ZAROBI to samo wsrod ksiezy wiekszosc tych chlopcow sama klekala by zrobic loda ksiedzu bo miel iz tego PROFITY i sie cieszyli teraz nagle wszyscy wielkie ofiary. Jakie gwalty? 99% tych czynow byl oza zgoda tych małych prostytutek i tyle

poziom zbydlęcenia i agresji lewactwa w strone wyborców pis a zwlaszcza chrzescijan siega ZENITU ale zasrany OMZRiK sie tym nie zajmie wiadomo

HAHAHAHAH jak mnie śmieszą ci lewacy te środowiska LGBT które tak chętnie uczestniczą w takich akacjach które tak chętnie atakują kościół i księży ale te upośledzone chore łby nie widzą że tak naprawdę atakują samych SIEBIE. przecież powszechnie wiadomo bo mówią o tym wszystkie międzynarodowe raporty rożnych organizacji, ze lwia częśc ogromna wiekszosc pedofilów to HOMOSEKSUALIŚCI! Tak samo w kosciele wiekszosc przypadkow molestowania dotyczyła chłopców bo dopuścił sie tego ksiądz GEJ homoseksualista pedofil! Tak wiec jasno wynika że czynów pedofilskich glownie dopuszczaja sie gehe homoseksualisci czyli lgbt atakuja swoich ziomków dobre hahahahah. Czemu oni nie mowia GEJ PEDOFIL tylko ksiadz pedofil? powinno sie mowic prawdę tego i tego dokonal HOMOSEKSUALISTA PEDOFIL a to ze byl ksiedzem a nie lekarzerm nie ma znaczenia! Paskudne geje pedofile.

Sowińska nie brob zboczenców z lgbt

czemu zasłaniają ryje? boja sie swoich pogladow? czy maja cos do ukryciua sa przestepccami seksualnymi moze? skoro zakrywaja twarz a to pedofile

Ot kultura bełchatowska. Ryj to może ty masz. Oni postępują zgodnie z prawem.

z jakiom prawem? zachowujac dystans spoleczny 2 metry odleglosci na wolnej powierzchni nie zakladamy maseczek! normalnie paniue normalny to bylo do nie dawna ze za zaslanianie zakrywanie twarzy na ulicy mozna bylo byc ukaranym tylko przestepcy zaslaniaj twarz

Popatrz jak wzrosla ilosc chorych bo zdjeciu obostrzen i dokonaj weryfikacji swoich pogladow. Na ta chwile nie ma innej broni na koronawirusa tylko odstep i maseczki

lewica = lgbt = PEDOFILIA homoseksualizm = pedofilia lewica = pedofilia dziekuje

ksiądz ci to powiedział?

dane WHO ogromna czesc pedofili to homoseksualisci dane WHO i wszelkich organizacji zajmujacych sie pedofila nawet 90% pedofilow to homoseksualisci

Serdeczne gratulacje dla Pani Beaty Broszki z okazji narodzin wnuka! Co prawda Tymuś miał nie moczyć swojego kropidła, żyjąc w celibacie, jednak męska natura wzięła górę i podczas wypasania jednej owieczki chłopina się poślizgnął i wylądował prosto między jej nogami. Spuścił sobie z krzyża i obmacywanie ministrantów mu nie w głowie. Tylko nie wiem co taka cisza w PiS, ani z kwiatami nikt nie chodzi, ani z pieluchami, ani pępkowego nie było....

Wypad z baru łachu

Jak jest księdzem źle bo pewnie pedofil, oszust, nierób itp. a jak zrezygnuje bo za babami się ogląda też źle. Lewaki jak krytykować to jedno ale wy nie... wy tylko jątrzyć i awantury wszczynać nic dziwnego że na was hołota mówią. PS jak zrezygnował to super cała ta wiara niezależnie od wyznania to chyba jednak kit dla podtrzymania na duchu ciemnego ludu ;-)

A gdzie ja go krytykuję? Właśnie przeciwnie, bardzo mocno go popieram. Cały ten celibat powinien być zniesiony, to może było by mniej pedofilii. Tylko teraz cały PiS spuścił na to zasłonę milczenia, a Broszka to już w ogóle się gdzieś zaszyła ze wstydu. Tacy moralizatorzy, a co drugi to rozwodnik, 2 lub 3 żona/mąż, a słynna bratanica to już w ogóle chłopów zmienia jak rękawiczki i prawie każdy jej dzieciaka robi, jak w Dynastii. Innym chcą do łóżek wchodzić, zakazywać in vitro, a sami walą się jak króliki po kątach. Katolickie wartości, nie ma co. Tymusia jak najbardziej popieram, wybrał normalne życie, żaden powód do wstydu, choć w środowisku mamusi pewnie się za niego wstydzą. Nic dziwnego że mówią o was że jesteście mniej inteligentni od innych.

Obrażaniem się tylko obnażyłeś... To że ktoś z istniejący partii czy też liczących się partii wybiera pis stanowi o jego inteligencji? Ciekawa teoria. Ja osobiście uważam że raczej utożsamia się wyborca z wartościami i programem partii. Wisze po czy można rozpoznać idiotę...? Zawszę wyróżnia się z tłumu.

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aha w ramach przypomnienia, jak przyjeb@łeś się do Beatki syna co w sumie nic złego nie zrobił to może opowiedz o dzieciach i wnukach tw Bolka naczelnego lewactwa i sponsora PO oraz podwójnego wygranego 6 lotto :-)

Bolek ze swoją familią to patologia. Dziwi mnie że politycy opozycji jeszcze nie zrozumieli że paradując w jego towarzystwie sami sobie robią krzywdę. W waszych PiSowskich małych głowach nie mieści się że jak ktoś kpi z PiSu to od razu musi być wyznawcą Wałęsy lub PO.

W ostatnim zdaniu miało być NIE musi.

Chleje do upadłego bo lubię buhhhaaa

Zamknąć go. Tam wkońcu chłopaki wydymają porządnie i bedzie mógł spojrzeć na świat od strony biedronia.

W co wy pisuary wierzycie, gdyby to wszystko było prawdą co mówią pedofile ,to by się nie otaczali takim blichtrem w życiu doczesnym.

Ach ja mnie sie podobaja te klotnie i wyzwiska pod tematami religiinymi. Ludzie coraz mniej sie boja, kosciol w polsce bedzie coraz slabszy i slabszy. MUAHAHAHAH

Posłanka nie wierzy w takie zbiegi okoliczności , nas nie obchodzi w co wierzy posłanka.Widocznie jest mało skuteczna skoro zajmuje się tematami zastępczymi -zbiegami okoliczności.

Sorry za określenie ale to wszystko jest trochę...

Jakie jest?

czy lewica to antifa?

Antifa to agresywny odlam lewicy. Wszystko , co Im się nie podoba, bądź czego nie rozumieją traktują z agresją. W USA Antiffa teraz na znak protestu podpala samochody i grabi sklepy.

najbardziej agresywny spośród wszystkich jest odłam katolików, pod przywództwem wirusa pachnącego wzgórzami Golan- Kalksteiena vel Kaczyńskiego -karakana z Żoliborza i oszusta w czarnej kiecce z Torunia-rydzyka

Co ty kodziarzu bredzisz, to wy lewacy wszczynacie awantury, wyłazicie na ulice prowokujecie bójki by później drzeć mordy że was biją, na innych manifestach tęczowych łazicie z gołymi ****mi i drzecie mordy że chłop chłopu... dzieci że chcą mieć i pretensje że nie można ****@ pretensje do natury a nie do innych ludzi. Kolejne protesty że nie możecie skrobać legalnie na każdym rogu waszej obory, pewnie najlepiej żeby żabka lub każdy orlen miał taką opcje bo wy już innej metody antykoncepcyjnej nie znacie. Ciągle wam źle i z tego powodu plujecie na norlamych ludzi i na normy obowiązujące od lat lub od zawsze i wpychacie te swoje pojeb@ne odchyły gdzie się da.

Ojojoj, co ty bierzesz, odstaw te leki, najwyraźniej ci nie służą

Gdzie masz tych agresywnych katolików zagubiony chłopcze? Bo ja nie spotkałem.

Gdybyms mnie spotkal to bys sie dowiedzial ze istnieja Cinek.

Co Ty bredzisz ? Poczytaj hipokryto. sobie komentarze. Wyzywacie dzieci uczestniczące w mszy od bydła i szmat ? Tym samym pokazujecie, że jesteście wyrzutkami społecznymi bez żadnego honoru i zasad .

Nikt dzieci nie wyzywa, poniewaz dzieci nie sa swiadome tego co in wpajaja rodzice. Chodzi o ich rodzicow i cala reszte nieodpowiedzialnych moherow w tym spedzie

Nikt dzieci nie wyzywa ? A co znaczą słowa,, ale bym tą w szarych spodniach wyr .... Tak pisać do 14 latki ... Mam nadzieję, że tym wpisem chorego z nienawiści lewicowego pedofila zajmie się Policja.

Przeciez ona ma z 16 lat a nie 14.

nu wot odezwal się ten co ma honor i zasady

bartuś to ty? nie wiedziałam, że już wróciłes z tego europejskiego lupanaru( czy wiesz co to slowo znaczy?, Juz myślałem, że nie doczekam się twego powotu, a przecież tak było nam dobrze i mamy syna, słyszysz, masz syna, ze mną.

Won zboczeńcu transwestyto lewacki ! 

ooo proszę jaka miłość bliźniego z usta prawdziwego katolika, ah to tak i tego uczą was ci wasi czarnoksiężnicy w czarnych kieckach... hmmm, to juz dla mnie wszystko jasne... miłosc bliźniego wg pisowskich katolików równa się obrażaniu innych. coż zapamiętaj sobie wymoczku, was katolików obowiązuje przykazanie miłości bliźniego, nas lewaków nie obowiązuje coś takiego więc milcz i zajmij się swoim zbawieniem....

Wszyscy Normalni ludzie dobrze WIEDZĄ ŻE TEJ CHOROBY CO MAJĄ ,,ŁATWOWIERNI " MEDYCYNA NIE ULECZY , TYLKO TRZEBA CZEKAĆ AŻ WIRUS ZROBI PORZĄDEK , A INNA MIŁOŚĆ DO DZIECI PASOŻYTÓW W SUTANNACH , - ODEJDZIE RAZEM Z MOHERAMI

Czego de*ile nie rozumiecie? Jak mówimy, że Kościół to pedofile, zboczeńcy, zaścianek i ciemnogród, to jest to piękna wolność słowa. Jak o nas mówią źle, to jest to faszyzm. Czego barany nie rozumiecie?

Czy to nie któryś z Pana znajomych aktywistow napisał o moich dzieciach uczestniczącym w procesji ,,bydło " i wyrażał jakies chore fantazje sexualne z osobą maloletnią ? Tak tylko pytam , bo sprawa trafi jutro do prokuratury.

O konfident kolejny. Kolejny dowod ze pisowcy to komunisci.

Klaun zakochany klaun. Ma takie czule serce.

niech tafi od razu do Watykanu, przecież dla was pisowskie-katolskie popułuczyny to watican jest centrum wszechświata

Dobrze, że go nie wypytywali o sarny i zające biegające obok jego domu. Mendy pisowskie, kiedyś was odsunąć od władzy i z tego wszystkiego rozlicza.

Rozliczyć to Ty sobie możesz drobne w portfelu, czy na kolejną nalewkę starczy , czy trzeba będzie z butelkami latać.

Gdzie jest 1 tyś zł na wakacje? Obiecali i niema Mojego głosu nie dostaniecie!!! Głosuję na Biedronia

Zagłosuj a tak , czy tak będziesz wydymany .

i zajrzy mu do d....y

Gnoić tych śmieci tak jak ich ojcowie gnoili porządnych ludzi za komuny.

Jacy biedni i skrzywdzeni. Polecam poczytać komentarze bełchatowskiej lewicy, która wypisuje pod każdą bełchatowską uroczystością religijną ,, bydlątka kościelne, pacholątka , katolickie szmat .... Bardzo dobrze , że w końcu ktoś się tym zajął, bo część z nich zachęcalo do przemocy wobec uczestników. Posprawdzac dokładnie komputery , tymbardziej , że część tego środowiska jest doskonana znana Policji z różnych przestępstw.

Z jakich przestępstw? Różnych czyli jakich? Najłatwiej rzucić g...em, bo zawsze coś się przyklei.

Radziu, ty jesteś tak zaczadzony kościelnym kadzidłem, i upity mszalnym winkiem, że wdawać się w dyskusje z tobą to naprawdę strata czasu, jak ochłoniesz i wytrzeźwiejesz , daj znać to może znajdę czas aby pogadać z tobą. póki co nara kościelne bydlątko..

Bydlątko ? Skąd w Tobie tyle nienawiści lewaczyno ? Nie zabezpieczyles się lekowo a lekarz na urlopie tak ? 

poszłam do ksindza, ale chciał mnie złapać za cy... i za bro.. więc uciekłam i teraz błąkam się i pisze na portalach co mnie spotkało.

PiS-owska inwigilacja obywateli.Wiedzą wszystko kto z kim i dlaczego.Sąsiad podrpierdala sąsiada za przywilej zwolnienia z podatku.Takiej Polski się doczekaliśmy.Kler jest wszędzie ,co z Wiara w Boga Wszechmocnego nie ma nic wspólnego.13 emerytury Tak!!!Zaraz zabrane emerytom na poczet rzekomo nie płaconego abonamentu RTV.Może niech komuniści z PiS-u wytłumaczą dlaczego nie postawiono zarzutów ich "członkom" za powieszenie na szubienicy zdjęć swoich [rzeciwników politycznych ,co miało miejsce na Śląsku.Czemu wy bolszewickie świnie wprowadzacie nienawiść w Polskim Narodzie?Wiadomo,że większość z was to żydzi,ale takich oszołomów kupujących Polaków za ich własne skradzione pieniądze jeszcze nie było.Od zakończenia wojny.POLSKO OBUDŹ sie ,bo jutra może nie być!!!!!!

Bolszewickie świnie? O proszę oto język miłości małego lewackiego człowieka. Sluchaj. Uważaj, bo wylewu z tej nienawiści dostaniesz. Może lepiej zacząć szukać pracy , niż pod kościołem stać?

A kto wymalowal na biurze posła Dobkowskiego wulgaryzmy? Kto zniszczył mural i plakaty wyborcze ? Chyba nic w tym dziwnego , że Policja wzięła pod lupę lewicę.

nalezalo mu się, taki świnty senator, a dziadkiem bekartów jest, taki świnty, córunie pod kloszem trzymał za młodu, to się chłopina bełkot doczekał, poszły w tango i teraz senator dziadkiem bekartów jest

Dziwisz mu sie? Jakbys mial taka babe za zone jak on to nie szukalbys innej do yebania?

Dziadkiem bekartow ? Masz jakąś wrodzoną nienawiść do dzieci ? Widocznie nie jesteś zbytnio inteligentny, skoro nie pojmujesz, że życie różnie się układa.

do dzieci nie ale to świntych obłudników pisowsko-kościelnych tak, wystarczy spojrzec na corunię zimego lecha, a bratanicę kurdupla z żoliborza.

Zimnego Lecha ? Obrażasz lewcki idioto demokratycznie wybranego Prezydenta. Więc twierdzisz , że krajem ma rządzić Biedroń, który otwarcie przyznał, że pieniądze na kampanię ma od Niemiec i wierzy , że to tak zupełnie za darmo ?

Jakiego posła chyba osła.

To znaczy, że wszyscy kochają Dobkowskiego tylko lewica go nie lubi? No nie wierzę.

dodaj komentarz
Czytaj także