Rejestracja i logowanie

Manifestacja pod bełchatowskim kościołem. To w związku z nowym filmem Sekielskich [FOTO]

Wydarzenia 17-05-2020 Autor: rafkur
205

Grupa  osób zebrała się w niedzielę wieczorem przed kościołem parafii farnej przy ul. Kościuszki w Bełchatowie.  Zgromadzeni przekonywali, że ich obecność była wyrazem protestu wobec pedofilii pośród duchownych - temat ten został bowiem ponownie poruszony w filmie braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego", który miał swoją premierę w minioną sobotę.

Punktualnie o godzinie 21:00, około 20 osób zebrało się przed bramą kościoła przy ul. Kościuszki, stojąc w milczeniu z odpalonymi świecami w dłoniach. To, jak wyjaśniali uczestnicy akcji, ich wyraz protestu przeciw pedofilii w Kościele Katolickim.

- Mówimy dość tak zwanej "zabawie w chowanego". Solidaryzujemy się z ofiarami pedofilii w Kościele, które w Polsce nie mają pomocy, przy czym ci , którzy popełniają zbrodnię, nie ponoszą żadnej kary. Kościół sam nie potrafi się rozliczyć, nie jest też należycie rozliczany przez odpowiednie organy - przekonuje Dominik Misztela, inicjator bełchatowskiej manifestacji.

Protest pod hasłem "Dość zabawy w chowanego" jest reakcją na drugi film Tomasza i Marka Sekielskich, którzy poruszają ponownie problem zjawiska pedofilii pośród duchownych. Zainicjowane przez działaczy Lewicy manifestacje miały dziś miejsce w wielu miastach w Polsce. Jako powód demonstracji, organizatorzy wskazywali oburzenie jakie wywołały w nich fakty przedstawione w filmie.

Druga odsłona dokumentu autorstwa Tomasza i Marka Sekielskich miała premierę w sobotę 16 maja i w ciągu doby zanotował ponad 3 miliony wyświetleń. Pierwszy film "Tylko nie mów nikomu" po roku pobytu na platformie YouTube obejrzano aż 23 miliony razy. 

komentarze (205)
Dodaj komentarz

Jak zawsze najbardziej "święte" i pełne "współczucia" wobec "pokrzywdzonych" oczywiście tylko przez księży, są lewackie bojówki... Według tych staliniatek biedne dzieci krzywdzą jedynie duchowni katoliccy, którzy nie robią nic innego tylko węszą dniem i nocą kogo by tu z dzieci wykorzystać. Oni tymczasem gdzieś w cieniu tych afer wykrytych przez "świątobliwych i wrażliwych " braci Sekielskich w dyskotekach i klubach techno i tym podobnych kopulatkach , kwitną lewackie interesy, a stręczyciele i burdel mamuśki mają się znakomicie. Po za tym natrętne do obrzydliwości lewactwo łazi po szkołach i przedszkolach zachwalając wszelkie możliwe formy wyuzdania seksualnego, LGBT gender , a wszelkiej maści "autorytety" przymykają oczy i zachwalają tę współczesną Sodomę jako rezultat nieubłaganego postępu i humanizmu który ma ponoć chronić dzieci, a nie je seksualizować i przygotowywać chyba do pracy w burdelach. Ale lewackich, neomarksistowskich czyli najsłuszniejszych na świecie.

Ci ludzie protestują w obronie skrzywdzonych dzieci , jednocześnie ci sami ludzie domagają się prawa do zabijania nienarodzonych dzieci !

Bo taka jest lewacka, neomarksistowska wrażliwość, wymordować po byle pretekstem nienarodzone dzieci, a jak uda się tym dzieciom przeżyć to zideologizować je, wypaczyć postrzeganie samych siebie własnej płciowości, ewentualnie wzbudzić w nich seksualność do tego stopnia żeby były zdolne do zaspokajania potrzeb seksualnych zwyrodniałej dziczy spośród tzw celebrytów... Czyli tak no dobrą sprawę nic nie umiejącej poza rozkładaniem nóg hołoty i ich męskich odpowiedników zdolnych jedynie do kopulowania z kim i gdzie popadnie po narkotykach, wódzie czy dopalaczach. Oczywiście według lewactwa to co może się dzieciom przydarzyć najgorszego to wyrwanie ich z łapsk lewactwa przez kościół katolicki. Dlatego wszelkimi możliwymi sposobami chcą wywołać niechęć, skrajną nieufność i nienawiść wobec duchownych katolickich.

Ja to proponuje marsz równości zorganizować bo z chęcią bym z brygada wpadł porzucac w tęczę i ich zwolenników.

Na Lipową z tym protestem pod biuro rachunkowe, gdzie organizator protestu pracuje w rodzinnym interesie. Tam ubrany jest ołtarzyk Biedronia, i niech rozstawią namiot jak w Warszawie i odprawiają przed biurem rachunkowym msze w durszlakach na głowach pajace.

Dzisiaj stoją pod kościołem jutro przy tęczy chłopak z chłopakiem, dziewczyny caluja dziewczyny. Lgbt i takie związki to normalne ? Moim zdaniem nie . Też choroba . A może sex z zwierzakiem ok ? Walić tych gnoi pałą bo rozsiewają zaraze.

Oj biedna "mamo". Taki chwytliwy nick nic ci nie pomoże. Módl się żeby twoje dziecko nie wpadło w łapy święto......go księdza.

Ty się módl, żeby Twoje nie wpadło ręce LGBT, bo tam to dopiero dużo chętnych

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tej nagonce. Jak niszczyć pedofilie to wszędzie, nie tylko w kościele. Ciekawe kiedy sekielski zrobi reportaż o pedofilii wśród nauczycieli...

A to ministerstwo edukacji narodowej ukrywa nauczycieli pedofilia przenosząc ich do szkół na drugim końcu Polski? Chyba elementarnie nie rozumiesz o jakim problemie jest ten film. Nie chodzi o pedofilię jednego, czy drugiego księdza, tylko o systemową patologię w kościele. Sfilmowane przypadki to tylko przykłady.

albo wśród xxxx-ów

I o muzyku Sadowskim. Jakoś szybko sprawę wyciszono.

Jeszcze nie widziałam, żeby nauczyciel-pedofil był przenoszony z jednej szkoły do innej... Nie mówiąc już o układzie z prokuraturą.

Myślisz,że pozostaje w tej samej szkole? To straszne.

a w ogóle coś słyszałaś? :-)))

Trzeba ucho skierować we właściwą stronę.

Martha B to ta w okularkach z wielkim dupskiem i grubymi udami emoji

A Tomek to ten z małym fiutkiem i móżdżkiem kraba.

Tego akurat nie widać, a dupsko i owszem :-)))

Pedofilom może się nie podobać (wolą dzieci od kobiet).

Możliwe że tak jest jak mówisz ale nie w tym rzecz. Mi chodzi raczej o ich lewackie i anty Polskie poglądy ! Ja również łeb bym ukręcił nie jednemu pedofilowi.

A jakie to są nie antypolskie poglądy?

Na zdjęciach to ci sami lewacy anty Polacy LGBT co manifestowali przed Lidlem. Na pierwszym planie chyba ich ikona Martha B

Jakiś Ty polski. Prawdziwy prawicowy polaczek.

No taka prawda. Bolesna dla wszelkiej maści lewactwa:-)))

Za lewactwo Bozia ja pokarała wielkim dupskiem i twarzą zoraną po pryszczach !

Lubisz skupiać się na innych. Ciekawe co sobą reprezentujesz? Widocznie nie udało Ci się w życiu i Cię boli. Szukasz atencji. Przykre to ale musisz się z tym zmierzyć. Trać swój czas dalej zajmując się kimś innym. Powodzenia w życiu.

sory niebylo mnie mialem faze po mocarzu ale popieram kosciol trzeba zniszczyc

Zło pełza jak wąż w kościele katolickim, a wy, zamiast go wytępić, osądzić i ukarać, jeszcze to bronicie. Kk sam siebie niszczy ukrywając pedofilii. Winni są wszyscy, którzy wiedzą i milczą. Z papieżem na czele.

A znasz jakąś grupę, która nie ukrywa swoich pedofilii? no właśnie, to nie p...rz bez sensu.

Gdybyś poznał ostatnie 100 lat historii Polski, to byś wiedział, jak i jakimi metodami bolszewia i hitlerowcy walczyli z KK. Sam byś się zdziwił, że obecnie nic nowego taki Sekielski nie wnosi do walki z KK. Stare sprawdzone metody, tylko ludzie nowi, niekumaci.

W lipcu w Częstochowie XVI Ogólnopolska Pielgrzymka Księży Pedofili pod hasłem „ Nie lękajcie się”.

Masz dobre pomysły. Może jakieś sprytne hasełko byś ukuł na parady, sam wiesz kogo :-)))

Rozliczyć pedofili i złodziei. Kościół tuszuje wszystko.

Nienawistnik i ignorant z Ciebie.

dlaczego policja i straż miejska nie interweniowała w sprawie nielegalnego zgromadzenia ? 

ci sami chcą aborcji na życzenie , może mordować nienarodzonych i będzie po problemie ? obłuda i fałsz ! 

ci ludzie nie powinni być obsługiwani w Bełchatowskich sklepach i urzędach ! to są ci sami ludzie ,którzy byli na manifestacjach aby zabijać nienarodzone dzieci !!! hiPOkryzja tych ludzi pozbawia ich praw obywatelskich ! 

Co ma aborcja do ochrony dzieci przed pedofilami? Po za tym nie należało by tych ukrywanych księży pedofilów i ich wiernych którzy chodzą na ich msze, odizolować od innych ludzi.

Czemu to towarzystwo nie broni matki ich kandydata, zacytuję” Matka Biedronia oskarżyła syna: znęcał się nad nią i swoim młodszym bratem”, pobicie matki musiało być poważne skoro miała złamaną szczękę .. wystarczy wpisać w Google: matka + Biedroń + złamał szczękę. Czemu Biedroń nie oskarżył gazet które o tym pisały ? Nie oskarżył bo napisały prawdę ...?

Ci co skrzywdzili dzieci powinni zostac osadzeni i slazani krotko i na temat. Jednak panu Siekielskiemu nie o to chodzi chyba. On walczy z Kosciolem Katolickim jako takim data emisji 2 dni przed 100-tnymi urodzinami Świetego Jana Pawla II nie jest przypadkowa. Albo szukamy sprawiedliwosci albo idziemy w populizm. Ja widze ze on wybral to drugie niestety, a mogl zrobic tyle dobrego szukajac i pietnujac pedofilow wszedzie bo w innych srodowiskach maja sie oni bardzo dobrze gdy uwaga skupiona jest na KK.

Ale to ten kościół, który ponoć atakuje pan Sekielski, a Ty go bronisz, zamiata sprawy pod dywan. Nie zgłasza spraw do organów ścigania czyli automatycznie jest współwinny. Ktoś kto wie o przestepstwie, a tego nie zgłasza jest równie współwinny. Księża da przedstawicielami kościoła, a nie jakichś kosmitów. Mówiąc o księżach w filmie nie można nie mówić o całym kościele, który tych ludzi kryje i pomaga unikać konsekwencji

A ty znasz jakiegoś pedofila w KK? Jeśli tak, to dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś na policję?

Dlaczego zarzucasz mi że coś wiem i czegoś nie zrobiłem? To w zasadzie pomówienie.

Ja Ci to wytłumaczę, bo nie kumasz słowa pisanego. Jeśli twierdzisz, że KK coś zamiata pod dywan, to zgłoś to do prokuratury. Jeśli znasz jakiegoś księdza pedofila, to też powinieneś to zgłosić, a nie zatajać. A jeśli nie masz żadnych dowodów, to zamilcz, bo inaczej to pomówienie. A jak chcesz walczyć z pedofilią, to poszukaj ich na paradach, wśród muzyków, artystów, nauczycieli itd. itp., tam będziesz miał obfite żniwo i biegiem do prokuratury. Sekielski - autorytet lewaków :-)))

Bzdurzysz i nie czytasz ze zrozumieniem.

Dobrze,że ich nie zaatakował oddział Rycerzy Maryii .....

Biedne dzieci. Mają skrzywione całe dzieciństwo. Ci przestępcy myślą, że sutanna zapewnia im bezkarność.

ale manifestacja, to parę osób z wypranym mózgiem przez TVN i LGBT

Wyprane mózgi to mają ludzie, którzy chodzą do kościoła 8udają że nie ma problemu pedofilii lub wręcz bronią księży oskarżonych o takie czyny.

Chodzę do Kościoła wierzę w Boga nie wstydze sie tego, zawsze gdy krzywdzone jest dziecko przestepca powinien byc ukarany niezaleznie kim jest zarówno przy pedofili jak i przy aborcji. Chociaż aborcja jest swiadomym zabojstwem wiec kara powinna byc cięższa.

A może oglądali TVP PiS, albo TV Trwam,może słuchają Radio Maryja .....

A tobie kto i co pierze???

Podziwiam tych ludzi. Za odwagę wyjścia na ulicę w tym agresywnym, katolickim miejscu.

Sterowane marionetki tvn i lgbt. Jednego zycia niby bronia drugie chca odbierac przy aborcji. Nielogiczni POpulisci.

To samo można powiedzieć o osobach, które walczą o zakaz aborcji. Udają że ratują nienarodzone dzieci, aby później poświęcić je dla księży pedofilów.

Lizek, aleś poleciał. Lewactwo to zupełni ignoranci. Leć do Robercika, on Co dobrze zrobi.

macie jaką obsesję na punkcie słowa lewactwo. Jak wierzycie, że aborcja jest grzechem to w to wierzcie. Nikt Wam nie karze usuwać ciąży, ale przestańcie narzucać swoje poglądy innym. Bóg dał ponoć wszystkim wolną wolę i sumienie. Najwięcej w sprawie seksu, LGBT, edukacji seksualnej ma do powiedzenia kościół. próbując narzucić swój punkt widzenia wszystkim. Ja się w sprawach wiary i poglądów nikogo nie zamierzam nawracać, a tym bardziej narzucać swojego punktu widzenia i tego samego oczekuję od innych. Mówiąc wprost odpie...olcie się od tego co robią ludzie w swoich łóżkach i w co wierzą.

:-))) Lewactwo to zakała świata, a nie obsesja. Jesteś bardzo niekonsekwentny Lizuś w swoich wypowiedziach. Nie chcesz narzucać nikomu swojego zdania, ale cały czas to robisz. Każdy Twój komentarz to ocena. A wracając do aborcji, aborcja to jest zwykłe zamordowanie niewinnego, bezbronnego człowieka, którego nikt o zdanie nie pyta, i nikt nie chce mu dać szansy na życie. Jest to opinia każdego normalnego człowieka, ateisty też. Lewactwo od 30 lat chce edukować seksualnie, jakąś obsesję mają. Już widzę, jak latarniki z LGBT+ wyedukują nasze dzieci, coby były bardziej otwarte :-))) - wyedukują gotowe produkty dla siebie.

Ale porownanie widac ze masz w glowie bloto

Lepsze już to błoto niż pustka.

Mylisz się. Pustkę można czymś wypełnić, a błoto muli mózg. O, nowy film o pedofilii będzie w TVP i to nie w KK. Polecam. Może trochę przejrzycie na oczy i lalki ze świecami polecą do Sopotu.

Sama tam byłaś to i podziwiasz i jeszcze sobie pochlebne komentarze piszesz. Psychiatra na urlopie ?

Ja też podziwiam. Naprawdę mam dla nich szacunek za to, że wierzą w to co robią.

Hitler też wierzył w to co robi :-)))))))

Takie działanie nie odwróci skutków tych rzeczy, które się stały. Trauma zostaje do końca życia! Nikt nie jest w stanie zrozumieć co czuje osoba, która była molestowana. To zostaje... I trzeba z tym żyć. A takie protesty to sorry... Nikt nie przyszedł, nie powiedział... może potrzebujesz pomocy? Wszyscy byli odwróceni, a teraz protestują. Z reguły nikt nie wierzy. A ja muszę żyć z tym.

Koleżanki syn też był molestowany przez księdza Wie....... gdy miał 13 lat .Nikt nie wierzył , bo taki ksiądz, tak kochał młodzież......

To podpisz się prawdziwym nazwiskiem ,wymień nazwisko księdza, kolezanki , zgłoś do prokuratury, bo masz taki obowiązek skoro posiadasz wiedzę o przestępstwie inaczej nie zabieraj tu głosu aby mącić. Myślę że do kościółka polecisz a jakbyś musiala iść do spowiedzi to zapomnisz o tym oszczerstwie na jakiegoś księdza i sama się rozgrzeszysz.

Zgodnie z Twoją logiką jako ofiara powinna to zgłosić do prokuratury bo ma taki obowiązek. Przełożenie księży nawet jak wiedza nikogo nie zawiadamiają. Przenoszą między parafiami i jest ok. Nie przeszkadza Ci to.

To jest Twoja logika. Ma wiedzę, nic nie robi, to znaczy, że ukrywa pedofila :-)))

To jest właśnie sedno, NIKT nie wierzy.

Manifestacja pod odpowiednią parafią. Parafianie od już kilku lat borykają się z niezgodą - czyli chamstwem i perfidją zarządzającego. A biskup nic z tym nie robi. Długo by opowiadać o tym małym człowieczku.

Halina, ty to sie odwal od naszego księdza. Jak masz coś do niego, a na pewno nie masz -to pisz otwarcie, a nie insynuacje jakieś tworzysz. Po objęciu parafii wszystko musi po Krakowiaku poprawiać. Najpierw spartaczone za czasów Krakowiaka odwodnienie fundamentów, teraz się okazało, że ambona została pokryta nie takim złotem co trzeba. Wszystko do poprawy. Dba o parafie i tyle. W ogrodach namioty, ławki, ale ty tylko krytykować potrafisz. Kaplica piękna pobudowana, wszystko na plus. Jeszcze powinien się wziąć za wszystkich dzieciatych księży w swoim dekanacie. Jak mają rodziny, to do roboty i robić na nie. Ludzie powinni wiedzieć na co przeznaczana jest ich ofiara. Ale to kwestia czasu tylko pewnie i nie tylko w dekanacie ale w ogóle. Niezgodę to czynią w parafii takie osoby jak ty, wszystko ci nie odpowiada, ale ty przecież masz w tym swój cel osobisty. Zmieniłaś płeć i imię?

A ja myślę, że organizator powinien zorganizować protest pod plakatami Biedronia przy swoim biurze rachunkowym na ulicy Lipowej, tam gdzie do niedawna działał jeszcze burdel i dopalacze. W Bełchatowie nigdy nie było problemu z wykorzystywaniem nieletnich przez księży więc wara od Bełchatowa Tauny durszlakowe. Do biura rachunkowego, tam działać pod plakatami a nie pod kościół.

Nie ma uczciwych księży, wyobraź sobie ze ktoś obcy sprzedaje ci bajki w ktore potem wierzysz i za to jeszcze placisz. Jakby nie wyprali ci mizgo bedac dzieckiem to bys nie wiezyl w bajki ktorymi cie karmia.

Oglądacie TV Trwam i pisowska TVP i wbijają wam do tych głów jaki oni są wszyscy świeci i dobrzy a w rzeczywistości to banda złodziej i zboczeńcow

A Tobie kto wbija do głowy to, że tak własnie nie jest? Nie wierzę, że jesteś taki łatwowierny :-))). A np. donek złodziej i nie ksiądz, Robcio zboczeniec i nie ksiądz. Oj, chyba cię ktoś oszukuje.

Co to za Sralnia z pierwszego zdjęcia?

Sralnia to wierni, ktorzy placa za bajki ktorymi kler karmi.

Ciemna maso zacznij myśleć i patrzeć co ci klerycy z Wami robią,70% to pedofile,****y i dzieciroby

Te osoby co zawsze . Nie wiedzą po co stoją ale po 30 zika zarobili. Takie czasy że dzieciaki ubeków i innych lewackich poglądów tak zarabiają.

A jak zarabiają dzieciaki pisowców i rodzice którzy to piszą?

Tacy jak ty pod mopsem czekają na państwowe co łaska!

Polowa ksiezy to pedofile. Tam nie ida normalni ludzie. A pierd... sie miedzy soba jak kroliki:-D pozniej ktos mowi ze oplatek gorzki czy kwasny jak brudnymi paluchami daja...

Połowa to pedofile? To dziwne bo od dziecka chodzę do kosciola i jakoś żaden mi rąk do majtek nie pchal. Wyłącz chłopie ten TVN, bo już widać mocno Ci zwichrowal psychikę.

Typowe dziecinna logika. Jak zamek oczy to czegoś nie ma. Jak Ty nie padłeś łupem księdza pedofila, to nie znaczy że problemu nie ma. Zacznij myśleć szerzej, a nie tylko w obrębie swojego podwórka.

Lizuś a może Ty udowodnij, że nie jesteś pedofilem.

To,co ma włączyć,jaką stację ???

Musisz być bardzo brzydki!

Zastanowiłeś sie nad tym, że może nie jesteś w ich typie? Szczęściarz z ciebie ! Niestety, nie wszyscy mieli albo mają tyle szczęścia!

widocznie nie jesteś atrakcyjny

Wcale mnie to nie dziwi. Lewicowi komunisci zawsze zwalczali Kościół. Przecież to właśnie ludzie o takich przekonaniach zamordowali ks Jerzego Popiełuszkę , czy oblewali pomniki JP2 fekaliami . Powinniście raczej stanąć z tymi swieczkami pod tęczą w Warszawie , gdyż statystycznie do największej liczby molestowań dzieci na świecie dochodzi w rodzinach homoseksualnych. Druga sprawa, to skąd Wy możecie wiedzieć co się dzieje w kościele, skoro lewica jak wiadomo do kościoła nie chodzi. Aaaa no tak od Siekielskiego .... Wstyd mi za Was

Co w takim razie o seksie, rodzinie i wychowywaniu dzieci wie kościół i księża, skoro nic z tych rzeczy nie mają i nie robią.

A o co Ci chodzi Lizuś?, to pytanie jest od czapy.

Ty policz sobie ilu zamordowali niewinnych ludzi w t.z "świętej inkwizycji" wszystkie wojny światowe nie pochłonęły tyle ofiar co wymordowali Watykańczycy. Wyjmij belę z oka swego ! Klechy zamiast głosić Ewangelię to w politykierów się bawili, w latach 80-ych trzeba było zobaczyć jak plakatami antyrządowymi była oblepiona "ciemna góra" w Częstochowie.

No, dawaj te liczby, bo sam jestem ciekaw, ile ta inkwizycja ludzi wymordowała. Czekam z niecierpliwością. No, racja, nie daj się prosić. I podaj przy okazji źródło tej informacji. Nie bawili się, ubeku, w politykierów, tylko w tamtym czasie w kościołach ukrywali się wszelkiej maści opozycjoniści, od lewaka do prawaka. Teraz ta sama "opozycja malowana" pluje na Kościół i oczernia Go. Fuj. Czekam cały czas na te "straszne" liczby.

Ty widziales chyba w SB byles.

To nie zwalczanie kosciola debilu tylko tego co w nim zle. Maja wszedzie wtyki nie tylko Polski ale na cslym swiecie w szczegolnosci Watykan. Ruchuchuchuchaja dzieci i tuszuja sprawe. Wiekszosc z nich nie jest wogole ukarana i robia to dalej!!! O to chodzi

Ale jesteś popaprańcem...Nie potrafisz nawet napisać poprawnie zdania.Zawładnęły tobą demony i podniecasz się jak mały chłopczyk jakimś pseudo dokumentem ,na którym budujesz swoją wiedzę nie chodząc do Kościoła.

Pod biuro rachunkowe na Lipową Tam jest ołtarzyk Biedronia ustrojony, toteż i prowadzący to biuro rodzinne organizuje teakie protesty pod kościołem. Pod obrazem swojego idola -Biedronia niech organizuje

O księżach pedofilach i gwałcicielach informacje wylewają się z internetu. Trzeba chcieć to czytać a nie wmawiać ludziom, że nie ma problemu.

Jestem ciekawa, podaj jakąś stronę z tymi pedofilami, ale z konkretami, a nie pomówieniami. Ale, co policja nic z nimi nie robi?

Wiem jak boli zły dotyk.

Przypuszczałem, że skonczą pod kościołem, ale nie , że tak szybko. A gdzie Wasz rodzynek Michałek,, antyfaszysta " W Choroszczy ?

LEPIEJ ZAJMIJCIE SIE MALOLETNIMI ZWYRODNIALCAMI KTORZY PRZESIADUJA NA TORACH I DRECZA ZWIERZETA NP. KOTY !!!!!

Znowu kodziarska Martusia z wielką dup... Masakra.

Zazdrościsz mały fiutku?

Czego tu zazdrościć? Tłustej d u p y z cellulitem? Czy tego ,że sprzedaje się za pieniądze Sorosa?

Skąd wiesz że za pieniadze ? Płaciłeś jej za usługi ?Żałosny fiutek.

Mi się tam podoba. Ta Pani w latexie ????

90% Klerow to ZBOKI

Z tej parafii pochodzi Krakowiak a to dopiero był święty człowiek -ha,ha

Jako parafianina boli mnie to, że cierpią księża z tej parafii, którzy służą uczciwie i tu w Bełchatowie niosą słowo boże, które co niedziele rozlewa się jak miód na moje serce. BRONIĘ HONORU TYCH KAPŁANÓW. PROSZĘ WYNIEŚĆ SIĘ Z PROTESTAMI TAM GDZIE TE NIEGODZIWOŚCI MAJĄ MIEJSCE. NIE ZGADZAM SIĘ ZEBY WSZYSCY CIERPIELI ZA POJEDYNCZE PRZYPADKI.

Najlepiej niech Misztela zorganizuje sobie protest pod swoim biurem rachunkowym przy Lipowej gdzie tak afiszuje Biedronia. Tam niech założy durszlak na głowę i odprawia swoje świeczki

Nie ma uczciwych księży, wyobraz sobie ze ktos obcy sprzedaje ci bajki w ktore potem wierzysz i za to jeszcze placisz. Jakby ne wyprany w latach dzieciecych przez ksiezy twoj mozg to bys nie wiezyl w bajki ktorymi cie karmia.

A Ty nadal wierzysz w Babę Jagę i Czewronego Kapturka? No, nie bredź.

nie wiesz co piszesz, parafie w bełchatowie należa do archidiecezji łódzkiej ( dodtakowo parafia na dolnym podległa jest także prowincjałowi sercanów) , która dzięki świętemu papie kremówce jest podległa Stolicy Apostolskiej. co to znaczy..? gdy w jakiejkolwiek innej parafii w PL lub diecezji wydarzy się coś dobrego czy złego to ordynariusz diecezji wg przepisów prawa ma najpierw obowiązek zapoznać się ze sprawach, skonsultować z takimi czy innymi. U nas sprawa trafia bezpośrednio do watykanu, obecny prymas Pl wojciech polak oraz nuncjusz apostolski np mają guzik do gadania w archidiec lodzkiej, mimoiż są tak naprawdę zwierzchnikami wszytskich biskupów. jak myślicie dlaczego ta miernota i beton abp jędraszewskich mimo iz urzeduję w krakowie jako główny biskpów nie dostał jeszcze kapelusza kardynalskiego... bo w watykanie wszytscy mają go dość.. tak wiec tacy pseudo wspaniali juz śp. pamięci proboszczowei fary bełchatowskiej mimo wszytsko niechlubie się załuzyli( łegocki i karkowak księza mający dzieci) zgoda - sieje więcej niezgody w EBE , niz którykolwiek z księży- np nie zgodził się aby kościołm na Kościuszki zajął się konserwator zabytków, mimo iz ten kościół jest zabytkiem na skale woj. łodzkiego, atkich oto mamy pasterzy dusz....

Który z księży ma taką chrapkę na parafię na Kościuszki, że tak szkaluje księdza Zgodę. Przecież to widać gołym okiem komu i dlaczego zależy na takim szkalowaniu. Marzyło się oj marzyło probostwo na Kościuszki jednemu z wikarych... Ale go już nie ma. Chrapka jak widać pozostała. Co jak co, ale księdzu Zgodzie to do zarzucenia nic nie ma. Ma swoje zdanie i basta, inaczej w kościele już tańce chcieli na mszy urządzać. Przynajmniej nabożeństwa są odprawiane z należytym szacunkiem dla Boga. pewnie, że reformatorom samozwańczym to się może nie podobać. Ale są przecież bardziej reformowane parafie w bełchatowie, jak choćby Stanisław, skąd już nawet pielgrzymki nie chodzą, a proboszczowi nie chce się brać udziału w ogólnomiejskich uroczystościach religijnych. Wszystkie parafie są reprezentowane, a stamtąd nikogo. No i te cyrki z wikarym, nie mówiąc już że mieszka w swoim domu.

U tych sercanow tez byl pedofil jest w 1 czesci tzn nie mow nikomu. Oficjalnie jeden a realnie pewnie z polowa to pedofile

Masz 100%pewnosc???tamci teź słuźyli w wioskach ludzie zlego słowa na nich nie powiedzą to konca nie badz pewuen

Szczególnie proboszcz wcielenie dobra, człowiek święty. oczywiście w cudzysłowie kawał chama który nic nie potrafi załatwić tylko własne interesy a ego to ma większe niż wszyscy pozostali. dodatkowo notorycznie okrada parafię hodując sobie zwierzęta dla własnej przyjemności na koszt parafii

A ile dajesz na tacę?

Księża cierpią? Może Bóg wystawił ich na próbę jak Hioba? Lepszego miejsca, niż pod pomnikiem obrońcy pedofilów na tą akcję w Bełchatowie nie ma.

Nie urągaj św. Papieżowi, że niby był obrońcą pedofilów. Papież też niósł krzyż z tego powodu. Zło jest tak potężne, że i papież jest wobec niego bezsilny. Złem jest tez nieśc nieprawdziwe oceny i szkalujące informacje.

Papież Franciszek powiedział, że JP2 kazał kardynałowi Ratzingerowi zatuszować sprawę pedofilii ojca Degollado z Legionu Chrystusa. W 1983 zatwierdził nowe Prawo Kanoniczne zmniejszające kary dla pedofilów w sutannach. Myślisz, że arcybiskup Wesołowski i ks. Gil trafili na Dominikanę przypadkowo? Watykan wiedział, że lubią ruuchać dzieci i pozwolił im na te igraszki z dala od Rzymu. Poczytaj trochę, np. ks. Isakowicza-Zaleskiego, to przestaniesz bredzić.

A Ty co, ksiądz Gil?

Ksiądz z tej parafii nie chciał pochować mi ojca bo nie chodził do kościoła. A jak usłyszał że mam tylko 600 a nie jak "cołaska" 700 to cmokał i wymyślał jakbym mu ostatni grosz zabrał. Otwórz oczy człowieku, miód to oni piją za twoją kasę a wylewają na ciebie tylko tyle ile mają w planie byś znowu musiał przyjś. Taki marketing.

To po co tam.leziesz pochowaj Ojca pod plotem Nie chodzil.do Kosciola to po co go tam po smierci pchac

Tylko że pochowanie pod płotem jest nielegalne. I dzięki temu księżą ciągną kasę nawet od tych, którzy nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Cmentarz jest jeden.

a na cmentarzu komunalnym chowa się za darmo?

Kolejny film o kościele ? Dlaczego Siekielski nie nagra dokumentu o patologii w sądach inpowiazaniach z pewną stacją tv , gdzie pijany bez uprawnień Najsztub potrąca staruszkę na pasach i zostaje uniewinniony , bądź gdzie sędzia powiazany z opozycja przyznaje ogromne odszkodowanie zabójcy Marka Papaly , bo nie odpowiadają Mu warunki w celi ? Dlaczego nie nagra filmu o warszawskiej reprywatyzacji kamienic , gdzie sądy umarzały wnioski osób bezprawnie zastraszanych i torturowanych ? Bo nie ma w tym interesu i jest stronniczy. Proste.

Bo ważniejsza jest krzywda dzieci. Trzeba o niej pisać, bo nawet rodzice im nie wierzą.

Albo o pedofilii u Jehowych wystarczy posłuchać zeznań z australijskiej komisji królewskiej gdzie guru tej sekty zeznawał właśnie odnośnie pedofilii w zborach. Filmik jest na YouTube https://youtu.be/qeod8uAgthg

Czy nakręcenie filmu o ww. tematyce sprawi, że pedofilia w Kościele Katolickim zniknie? Co to za argument, że Sekielscy kręcą filmy wyłącznie o KK? Jeśli interesuje Cię wymieniona przez Ciebie tematyka, to do dzieła! Zbieraj pieniądze, tak, jak zrobili to Sekielscy, szukaj ofiar, przeprowadzaj wywiady, zatrudnij filmowców, dźwiękowców i zrób coś dobrego ujawniając patologię w innych dziedzinach życia. Zamiast pluć jadem na Sekielskich zacznij robić coś dobrego. Nic nie stoi na przeszkodzie emoji

To nie argument, to fakt. A kto finansował im te filmy, wiesz może? Czy wierzysz naiwnie, że sami zebrali:-))).

Chyba same ksiądze tu dziś komentują

Wszystkich jakoś sprawiedliwość dosięga Tylko nie Klerow Oni są ponad prawem tak jak nasz wspaniali rządzący

Wszystkich, czyli kogo, konkretnie. Znasz jakiegoś pedofila wysoko postawionego, którego zamknięto? bo ja przez te wszystkie lata, z wyjątkiem dyrygenta nie zauważyłam. A ostatnio o pedofilu muzyku Sadowskim było głośno, a teraz cisza, więc nie bądź gołosłowny, kłamczuszku.

Zatrważające jest to, jak wiele osób tutaj, w znak swoich chorych idei broni pedofilię w kościele.

Wszystko fajnie tylko sekielscy jakoś nie mówią całej prawdy, a przynajmniej nie tak głośno jak kłamstwa. Po pierwsze to w filmie 'tylko nie mow' nikomu zostali przedstawieni księża, którzy byli tajnymi współpracownikami SB, co autorzy przyznali po premierze filmu. A nie informowali o tym na początku filmu czy chociażby w napisach koncowych. Kto chce znać prawdę ten sam jej będzie szukał a kto jest leniwy zadowoli się tym, czy go nakarmią skrytniejsi manipulatorzy.

Obudziłeś się? Katabasów trzeba było zlustrować po 89, bo co trzeci był agentem UB. Smród ciągnie się za nimi do tej pory.

Zły dotyk istnieje w każdej dziedzinie . Sędzia nie jeden w tym kraju też lubi nieletnich. Zboczencow , pedaloww , i innych chorych sexualnie nie brakuje w tym świecie. Łapać i ciąć

Jacy ludzie w Bełchatowie zacofani.Naogladaja się filmów A potem jeszcze śmieszne manifestacje A po co?

Raczej stacja się postepowi. Szamani to u Indian.. Heh

Jutro protest przed teatrem !!! Stop pedofili u celebrytów i aktorów.

Przede wszystkim aktorzy i celebryci nie odmieniają słowa 'miłość' przez wszystkie przypadki. To ich różni od księży.

Ale Ci z LGBT+ już tak :-))). A księża mówiąc o miłości, powtarzają to, co im nakazał Pan Jezus - Bóg.

Ale oni nie pracują z dziećmi.. Noo

Aha, czyli pedofile co nie pracują z dziećmi sa ok.

Nie są ale tym co pracują z dziećmi trzeba bardziej się przyglądać żeby nie ciumkali bo mają dużo więcej okazji ciumkac

Zajmijcie się pedofilią u celebrytów i polityków

Prawda. Marszałek Kuchciński, który dymał czternastolatkę w burdelu powinien siedzieć a kumple z Pisu robią wszystko, żeby sprawie łeb ukręcić. Skandal!

a o Niesiolowskim zapomniales?

Czemu sam się nie zajmiesz? Masz punkt zaczepienia? To kręć reportaż o patologii, pedofilii i nadużyciach wśród celebrytów i polityków. Masz szansę zrobić coś dobrego.

Wszyscy od biedronia... Chyba doświadczyli złego dotyku w dzieciństwie...

Całe zło w KK to Biedron.. Aż muszę powiedzieć... Daj ciumka dobry człowieku

Od biedroniopodobnych .

Nie każdy ksiądz to pedofil. O ile mi wiadomo nie było takjego przypadku w tym kościele. Więc może warto zrobić taki manifest pod kościołem w którym rzeczywiście był taki przypadek.

Brawo. Na terenie powiatu sytuacja wygląda nieco inaczej. Manifestacja powinna być chyba trochę w innej lokalizacji. Ponadto głównie protestują kobiety. Co z mężczyznami, którzy częściej byli ofiarami? Najpewniej siedzą cicho. Bo wstyd bo to Polska.

A co byles albo jestes ministrantrm z tej parafii?? ????

Wystarczy że jest wiernym katolikiem od kilkudziesięciu lat.To ,że wszelkiego rodzaju zboczeńcy protestują i różnymi sposobami próbują zalegalizować zboczenia ,nie znaczy że mogą bezkarnie obnażać swoją inność ,pod płaszczykiem oszustwa.Udowodnij pedofila w parafii a z pewnością będzie potępiony a nawet poniesie konsekwencje,a nie żeruj na kościele.

ale **** owszem emoji

Właśnie, bo w każdej grupie ludzi nadążają się, tę manifę pogonilbym, Po co ta nagonka na kościół?

Wypnij się i daj katabasowi **** kto ci broni , ale od dzieci Wara!!

Po co bronisz klechow

peda**two owszem ma miejsce w tym kościele emoji

Dzieci teraz tak zarabiają na kawałek dopa.Biedroń i PO finansują dzieciaki i z niektórymi bawią się w podchody.

Wystepujesz w obronie czcigodnych i wielebnych pasterzy dusz. Naszych wspaniałych, najwspanialszych duchownych. Jesteś zapewne katolikiem tak jak ja. Dlaczego sądzisz że ta młodzież protestuje za kawałek dopalacza człowieku bez grzechu. Zachowuj się jak prawdziwy katolik albo weź kamień i rzuć jak to zrobiłeś zarzucając niskie pobudki. Ksiądz prawdziwy by chyba nie chciał takiego obrońcy.Pozdrawiam

Ile tu sprzedajnych imptentemtow intelektualnych broniących zboków w koloratkach. To potomkowie tego samego bydła które sprzedawało za butle gorzały powstańców listopadowych i styczniowych. Patologia za zgrzewkę browar podsunie własne dzieci pedofilowi.

Nie ma to jak swoje gówniane teorie podeprzeć wzmiankami historycznymi.Powstania zmieszać z pedofilią po filmie Sekielskich...Musisz być chory psychicznie z tej nienawiści...Napisałeś list do pedofila Polańskiego? Ty kogo jesteś potomkiem? Wiem kogo - psa biegającego po wsi(tzw.powsinogi)...bez odbioru palancie.

Pamiętajcie że to towarzystwo głosuję i jest od tego co pobił własną matkę i złamał jej szczękę! Kim trzeba być aby na kogoś takiego głosować i go reprezentować ... ?

Ulżylo mi. Dobrze ze Ci którym zarzuca się czyny z udziałem nieletnich byli pod kuratelą naszych Czcigodnych, Bogobojnych, prawdomownych uczciwych etc etc BISKUPÓW!!

Twój nick to anagram? Ciekawe...

Dzieciaki komunistów w akcji, do naszych oficerów w Katyniu pewnie też by strzelały ..

Jaka ty głupia jesteś.

Brawo Olu...jechać z tym gównem!

Co Ty? To dzieci księży. Szantażują katabasów, bo wiedzą co ojczulkowie lubią...

Twoja wypowiedź jest nielogiczna.

Masakra.. . Głupich u nas też nie brakuje...

Właśnie jeden się ujawnił.

cwaniaczki, bo teraz twarze zakryję i nikt ich nie pozna emoji i jeszcze godzina odpowiednia emojiemojiemoji

Kiedyś na stronach parafii były instrukcje jak parafianin ma przyjąć księdza po koledzie. To bardzo pomocne było bo skąd prosty człowiek ma wiedziec że należy założyć garnitur i buty (łapcie to obraza), otworzyć furtkę.. wyjść po księdza do sąsiada itp Może by tak jeszcze poradnik jak protestować przed kościołem, jak się ubrać i co mówić bo to zaraz widać że ci ludzie to jakieś prostaki takie.

Ja po przeczytaniu takiej instrukcji przestałem zapraszać gościa do domu to może Ci by przestali protestować.. Hehe

Tak samo jak te ciotyy na Paradzie Niepodległości.

Niestety ale Sakielski mnie mocno rozczarował, drugi film miałby rację bytu gdyby poruszył temat w innym środowisku zamiast robić znów o księżach i kościele. Temat powinien przedstawiać np. w placówkach opiekuńczych, domach dziecka itp. gdzie dzieci są bezbronne nie mają do kogo się zwrócić, nie mają rodziców lub zostali im odebrani. Takie miejsca to zapewne pokusa dla ludzi ze skłonnościami pedofilskimi. I takie kontynuowanie tematu było by rzetelną i obiektywną pracą dziennikarską więc tym samym Sakielski jest nie profesjonalny robi to chyba dla rozgłosu i być może by właśnie kościół ucierpiał. Nie bronie księży bo oprócz tego zarzutu lista innych jest bardzo długa ale oczekuję szerszego i rzetelnego przedstawienia problemu...!!!

O tak dokladnie W Lekawie byl taki dom.wychowawczy W Konstantynowie lodzkim tam niech zajrza

Trzecia część ma być o Bestii z Wadowic, który chronił kościelnych zwyrodnialców.

ale zanim nakręcą trzeci, to polecam film o pedofilach wśród celebrytów i biznesmenów w sopockiej knajpie.

A moim zdaniem właśnie był bardzo potrzebny. W placówkach nikt nie będzie przenosił wychowawcy pedofila. I to jest równie bolesne co sam fakt pedofilii w kościele- że są tam seksualni drapieznicy polujacy na ofiary ORAZ że kk latami działał w takich sprawach po prostu jak mafia.

Mógłby się zająć pedofilią pośród świadków Jehowy i tym, że przez dziesięciolecia to ukrywali na polecenie swoich władz. Dopiero australijska komisja królewska pokazała skalę przestępstwa. W dodatku takie zwykłe świadki bronią swoją organizację, bo mają zakaz wchodzenia na inne źródła informacji niż swoje z góry narzucone. A tam im wmawiają, że to fałszywe oskarżenia i ataki diabła. To się powinno rozgłaszać wszędzie gdzie się da!

Dlatego księża i zakonnice prowadzą domy dziecka.

Tylko radykalne działania mogą pomóc. Księży pedofilów powiesić a ich kościoły spalić i po problemie.

Szczerze się z Księdzem zgadzam!!

Nie myślcie, że potępiam tego typu inicjatywę społeczną, ale dlaczego idziecie tropem ekipy pewnego bełchatowskiego radnego? Co Wam da protest przed losowo wybranym kościołem w małym miasteczku? Czy ktoś z Was został na terenie tej parafii skrzywdzony? W filmie Sekielskich jasno pokazano kto jest głównym winowajcą i kto przede wszystkim pozwala na taki proceder i kryje sprawców. Dlaczego nie zbierzecie się i nie zorganizujecie jakiejś mega manifestacji przed siedzibą kurii? Przed pałacem hierarchów? Co Wam da sterczenie przed kościołem w Bełchatowie? Jeśli do Was jeszcze nie dotarło, obejrzyjcie film jeszcze raz i zobaczcie gdzie biskupi mają tego typu rzeczy. Obudźcie się, chcecie działać - róbcie to z głową. Nie po to, by pajacować, tylko po to, żeby Wasz wysiłek miał sens.

Biskupi mają to głęboko w D. Tam mają punkt G.

Tak jak wielu w LGBT+ :-)))

Na wp.pl jest info że przed kuria w Łodzi też byli.

Żeby tym młodym naprawdę chodziło o walkę z pedofilią. Ale im sprzedajny grubas w głowie zamącił. Takie pacynki. Po edukacji latarników z LGBT+, dzieci będą bardziej otwarte..., a te ze świeczkami co wtedy zrobią?

Rewelacja. Sami młodzi, odważni ludzie. Większość dziewczyn. Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?

Dziewuszkami łatwiej manipulować widocznie.

Może madrzejsi i do tej grupki oszołomów nie dołączyli

Wiem. Husarze-mizogini gardzą zmywarami. Klepią nita z kolegami.

dodaj komentarz
Czytaj także