Rejestracja i logowanie

Hot16challenge dotarło do Bełchatowa! Patryk Marjan nominował prezydent Mariolę Czechowską

Wydarzenia 15-05-2020 Autor: Emste
53
Hot16challenge dotarło do Bełchatowa! Patryk Marjan nominował prezydent Mariolę Czechowską

Hot16Challege2 dotarło również do Bełchatowa. Swoją "nawijkę" zaprezentował Patryk Marjan, lokalny polityk z ramienia Konfederacji, włączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji na rzecz walki z koronawirusem - w nominacji zaprosił  też do niej m.in.  prezydent Mariolę Czechowską. 

 

Akcja Hot16Challange2, wywodzi się z kultury hip-hopowej, a polega na napisaniu 16  wersów pod dowolny beat i nominowaniu kolejnych osób do wzięcia w niej udziału w ciągu 72 godzin. Tym razem, na punkcie "gorących szesnastek" oszalała jednak cała Polska, a nowe nagrania pojawiają się prawie codziennie. Celem drugiej edycji jest zbiórka funduszy na rzecz personelu medycznego, w celu wsparcia go w walce z koronawirusem, organizowana w serwisie siepomaga.pl. Każdy z artystów poza nagraniem 16-wersowej zwrotki zobowiązany jest wpłacić pieniądze na ten cel. Początkowym założeniem akcji było zebranie miliona złotych. Do dnia 13 maja 2020 zebrano ponad 1.8 miliona złotych z ponad 50 tysięcy wpłat, zaś stronę zbiórki udostępniono ponad 12 tysięcy razy

Do akcji przyłączyli się też polscy politycy, i to ze wszystkich szczebli - "ostry cień mgły" , w wykonaniu Prezydenta RP, Andrzeja Dudy błyskawicznie obiegł internet. 

A jak z wyzwaniem poradził sobie polityk z Bełchatowa? Oceńcie sami! 

Teraz pozostaje nam z niecierpliwością czekać na wystąpienia nominowanych przez Patryka Marjana - w tym, prezydent  Bełchatowa, Maroli Czechowskiej. 

komentarze (53)
Dodaj komentarz

Ludzie, skąd w Was bierze się tyle nienawiści? Potraficie tylko wszystkich oceniać i krytykować. Każdy z Was może się zaprezentować...a myślę, że nic nie macie wspólnego z działalnością na rzecz innych. Brawo Patryk

Jaka ta **** jest brzydka ????

"Tyle betonu w całym Bełchatowie nie widziałeś tego jeszcze, popatrz o popatrz. Szerokimi ulicami płynie beton lawinami popatrz, o popatrz. Wiatr rozpyla ławki wszędzie, place zabaw, beton wszędzie popatrz o popatrz..

Marian - Ja to proszę pana mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. - No, ubierasz się pan. - W garnitur i w płaszcz jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? - Fakt. - Do Przewozu mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest Przewóz Kopalniany. - I zdążasz pan? - Nie. Ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Grocholic. Mleko – widzi pan – ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Grocholicach zsiadam, znoszę bańki i łapię stopa. Na Rząsawie pieszo do Słoku. A potem to już mam z górki, bo tak: 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu. Znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans – to sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra dwudziesta druga pięćdziesiąt jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

Może ktoś nominować najbardziej znanych bełchatowskich raperów #KŁAMCZUCHA i #RUDYRYDZ, a wpłaty pieniężne podzielić na walkę z covid i na GKS? Później zrobi się z tego konferencję.

Co za kandydaci do polityki nam rosną, jeden płacze, drugi pajacuje przed mikrofonem. Ani talentu, ani ani.

Marian jedyne co udowodnił, to to, ze ta akcja stała się już parodią pierwowzoru. Akcja w zamyśle skierowana do raperów, trafiła do wszystkich muzycznych nieudaczników, nierozumiejących i nie mających nic wspólnego z rapem. Żałosne.

Marjanek powinien z kolegami-kibolami pojechać na protest przedsiębiorców do wawy, bo wolność dla przedsiębiorców to zdaje się część jego programu. Ale widać 500+ pozamykało mordy i odwagi starczyło tylko na nagranie piosenki.

Marian debil i wszystko jasne

Marian, Marian, wstawaj! Zesrałeś się!

był już jeden Maryjan w Polskiej polityce i póki co wystarczy...

Radni z gminy dobrze śpiewają ????

Każdy dzisiaj śpiewać może , jeden lepiej , drugi gorzej...... Chłopak sobie porapował a w komentarzach nienawiść i pewnie piszą ci co są kozakami w necie a p i z da mi w świecie , albo boją się przed blok wyjść.

marjana nie nawidze to faszysta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a mnie nikt nienominowal szkoda miedzynaroduwke bym zarapowal

A nie jest to czasem że trzeba tekst wymyślić o walce z korona wirus ? Wydaje mi się że to chodzi o tych co walczą z tym świństwem. Proszę o wyjaśnienie

I tak najlepsi są thrudy ze swoim hot16challenge. Proponuję posłuchać Piotra.

Mam do niego słabość, jest super Bestgumiakiem. Pozdro Mistrzu

Czy można to jakoś odpaczyć ???

A Adam Olejnik??? Dlaczego nikt go nie nominował jeszcze???Naszemu Adaśkowi jak napiszą challenge jego kreatywni znajomi, którzym załatwił stołki w PGE to będzie to ogólnopolski hit.

Snisz o nim, masz nocne zmazy?

Mój Bełchatów, tu układy chociaż miasto piękne kiedyś totalna opozycja dzisiaj ręka w rękę. Koncesja, umowa, kłamcy muszą kłamać, Ludzka łatwowierność, idzie się załamać Marian nie jest z mojej bajki, jednak trzeba przyznać że z tym tekstem trafił w punkt.

Jestem w opozycji do byłej opozycji a nawet do opozycji przed byłą opozycją. wiem , że dla wielu jest to trudne do zrozumienia.

Pewnym ludziom zawsze coś nie pasuje. Brawo Patryk i cały czas do przodu!

Patryk - Nominuj Wysokiego on nie da rady bo z kartki nie będzie umiał przeczytać.

piesek broncelek pewnie mu bedzie dyktować

Przepraszam,że na niego głosowałem jest mi wstyd emoji

Zastanawiam się czy to przypadek, że Pana MArjana budzi jakiś chłopak... Hmm budzi to pewne domysły. 2 mężczyzn w jednym mieszkaniu... Stop związkom.

Ty jesteś jakis podziurawiony psychicznie emoji

Żarówka spalila się w piwnicy Proszę wymienić

Żałosne po prostu

PRZYGWIAZDORZYL JAK KOGUT O PORANKU

Wiecie, że krytykując wystąpienia polityków przed mikrofonem, tak na prawdę krytykujecie pomoc charytatywną? Tym samym jesteście idiotami emoji Bo wiecie - gdyby państwo działało, zamiast tonąć, nikt nie musiałby "błaznować" - choć Patryk akurat flow kozaak emoji

no popatrz jakiś tu mundry/mundra, jak ktoś chce pomóc innych to wpłaca kasę taką czy śmaką na taki czy inny cel , a nie robi z siebie pośmiewiska na pół Polski. Wszyscy tacy wierzący i praktykujący- a Biblia mówi wyraźnie- niech twa lewa ręka nie wie co czyni prawa ... tyle w temacie. Kto jest za tymi idiotyzmami challenge , ujenge sam jest kretynem i idiota jeszcze gorszym niż ci pseudopolitycy.

Co raz mniej mi szkoda, że pisiory totalnie niszczą Bełchatów. Widząc te komentarze, to nawet dobrze, że ten gród roszczeniowych kopolnioków i elektrownioków (i ich dzieci), którym inteligencji starcza na obejrzenie tvpis zostanie zrównany z ziemią przez pisiorów (Złoczew, totalne zniszczenie KWB i EB, o GKSie nie wspomnę, kompletny brak nowych zakładów za rządów lokalnych pisuarów), ale spoko ważne, że w TV za 2mld dobrze o nich powiedzą. Gardzę wami. Przestaje być mi szkoda tego miasta, bo to wylęgarnia pisowskich ćwierćmózgów

JAK BĘDZIESZ WYJEŻDZAŁ, TO POMACHAMY CI NA POŻEGNANIE

Durny filmik z czołgiem do Brukseli i żenujące hot16challenge - do takiego szitu nadaje się właśnie Marjan. Chłopie, zostań na torach z browarem, a nie próbuj się bawić w polityka.

z browarem na torach to twoja stara daje tym panom co złom nosza na przemysłową

Marjan gdzie zostawiłeś 5 klepke? Człowieku nie widziałem gorszego błazna.

Maniek, tyle ludzi w EBE do wyboru, a Ty takie rzeczy?

A może czas na HotPokaCyckiChallenge? Kto za?

" każdy z artystów poza nagraniem..." Redaktorki o jakich artystach piszesz? Byle ktoś udający polityka to jakiś artysta?

Co to jest jakieś "Hot16Challege2 " puki co żyjemy jeszcze w Polsce a nie w USA czy innym izraelu i puki co proszę pisać po Polsku nie po angielsku czy żydowsku ! Gdzie ustawa o ochronie języka ojczystego ! A komu się nie podoba moja wypowiedz to wont z tego kraju gdzie się mówi po Polsku ! 

Najpierw SAM naucz się chłopie pisać w języku ojczystym, a potem krytykuj!!!

Ale wiesz, że to akcja międzynarodowa? I wiesz też, że chcesz chronić język ojczysty, a nawer nie umiesz złożyć wypowiedzi.

Skoro upominasz się o ochronę języka polskiego sam z niego poprawnie korzystaj i puki pisze się pÓki!!

W gimnazjum tego nie uczyli....

Hot16ChallegeObrzezanie2

Tak zróbmy z polski drugi Izrael

W markecie byli ludzie

Ja nagram ! Dziele kreski zwijam w dyhe i ochote mam na kryche ! lubie rower lubie parki i na dworcach zakamarki ! Nieras spałem tam pijany aż zostałem wydy ... ny !

Szczyt możliwości. Sam w 3 min coś ułożę. Zwrota Mariolii: Elo Elo tu Mariola prezydent Bełchatowa. Dziś wjeżdżam na mikrofon i Mariana tu pokonam. Pajacowanie w sieci to zabawa jest dla dzieci. Może się dziś zastanowię na obniżeniem ceny za wywóz takich śmieci emoji

czy ich do końca powaliło kukła marioletka i niezrównoważony psychiczne dzieciak maryjanek, który mógłby być kukły młodszym bratem... o tempora o mores...

Szkoda czasu na oglądanie. Robią z siebie jeszcze większe pośmiewisko.

dodaj komentarz
Czytaj także