Rejestracja i logowanie

Chciał ukraść alkohol w Zelowie. To był jednak początek kłopotów 21-latka...

Wydarzenia 06-05-2020 Autor: Emste Foto: Archiwum
5
Chciał ukraść alkohol w Zelowie. To był jednak początek kłopotów 21-latka...

W ręce funkcjonariuszy policji wpadł 21- latek, który próbował dokonać kradzieży alkoholu z jednego ze sklepów w Zelowie. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki, był też pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany przez pracownika sklepu, który rozpoznał go jako sprawcę innych kradzieży sprzed kilku tygodni.

Do zatrzymania 21-latka doszło 30 kwietnia – funkcjonariusze z zelowskiego komisariatu zostali wezwani do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zgłaszający, pracownik dyskontu ujął mężczyznę, i rozpoznał go jako sprawcę wcześniejszych kradzieży alkoholu i płynów do dezynfekcji.

- Podejrzewany wszystkiemu zaprzeczał, ale jego wizerunek, zachowanie i moment kradzieży dokładnie zarejestrował monitoring – informują policjanci.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli u młodego mężczyzny dilerki z substancją psychoaktywną – przeprowadzone później testy wykazały, że była to amfetamina. Zatrzymany trafił do aresztu, gdzie przeprowadzono badanie stanu trzeźwości, w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu notowany już wcześniej 21-latek usłyszał zarzuty posiadania środków psychotropowych, za co grozi mu do 7 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za dokonanie kradzieży sklepowej.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

jak niemial pieniendzy to ukradl logiczne normalne ???????

To pudła z nim

A w Zelowie Burmistrz ogłosił pierwszy przypadek COVID. Dobrze że zelów zdążył otwożyć targowisko w zeszłym tygodniu. Dziś kolejna środa z handlem. Zbiegowisko jakich mało. Tłum ludzi, pełne parkingi odstęp i zasady ostrożności wątpliwe. Od groma starszych odób. Ja wiem że to wpływy z pracy targowiska, ale czy to nie zawcześnie? Trudne decyzje wymagają odwagi są niepopularne może niemodne ale czasami konieczne.

Wczorak Covid a kutro orlika Zelów otwieta. Jak nic nie było to wszystko zamykali. Teraz pierwszy przypadek i luzują. Ludzie muszą sami na siebie niestety liczyć.

Ludzie muszą znać prawdę. Prawda Roberta Pomogła Polakom Zbić Grubą Forsę

dodaj komentarz
Czytaj także