Rejestracja i logowanie

Piękne zapachy w lombardzie i finał w areszcie. Bełchatowianin może posiedzieć nawet 5 lat

Wydarzenia 05-05-2020 Autor: Emste Foto: KPP Bełchatów
8
Piękne zapachy w lombardzie i finał w areszcie. Bełchatowianin może posiedzieć nawet 5 lat

W ręce funkcjonariuszy z zelowskiego komisariatu wpadł 38 -latek z Bełchatowa podejrzany o dokonanie kradzieży na terenie jednego ze sklepów w Zelowie. Mężczyzna przywłaszczył sobie perfumy warte ponad 600 zł. Za to przestępstwo może mu grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Zelowie, powiadomienie o kradzieży perfum z jednego z dyskontów otrzymali 29 kwietnia. Złodzieja nie udało się od razu zidentyfikować, samo zdarzenie uchwyciły jednak kamery monitoringu. Ostatecznie, do rozwiązania sprawy, w dużym stopniu przyczyniła się kierowniczka okradzionego dyskontu.

- Dociekliwa i czujna pani kierownik odkryła, że identyczne perfumy zostały wstawione do jednego z lombardów na terenie miasta – informują policjanci.

I tym razem, niezawodny okazał się monitoring – złodziej i tym razem nie umknął czujnym obiektywom, a jego zatrzymanie okazało się tylko kwestią czasu.

- Wkrótce policjanci zatrzymali 38-latka w jego miejscu zamieszkania. Zaskoczony widokiem mundurowych przyznał się do kradzieży sklepowej. Notowany 38-latek usłyszał zarzut kradzieży – informuje KPP Bełchatów.

Za to przestępstwo, mężczyźnie może grozić nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jak informują policjanci, sprawa jest cały czas badana, a funkcjonariusze sprawdzają, czy bełchatowianin ma na swoim koncie więcej złodziejskich wybryków.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

jak niemial to wziol ludzie troche wspulczucia

Znowu piszecie o Zelowiokach. Przestancie bo juz boki zrywam znowu. Jak nie kradna kury i pasze to czipsy ze sklepow albo perfumy ryzykujac pare lat odsiadki... To stan umyslu - nie wies. Widzewiaczki smieszne zawsze kozaki w kilku...

To w dyskontach takie drogie perfumy są?

To w Zelowie takie drogie perfumy są?

W Artykule jest błąd, nie czujna pani kierownik tylko pracownik odkrył na portalu społecznościowym wystawione skradzione przedmioty.

to nie ja , ja na roweże dzis jezdziłem odkażony 96 proentowym perfumem

Lepiej pachnieć w areszcie niż śmierdzieć w cywilu.

Mogli byście się postarać i nie wstawiać starych zdjęć , z artykułu na wnuczka emoji

dodaj komentarz
Czytaj także