Rejestracja i logowanie

Przewrócone auto dostawcze na drodze. Groźna kolizja koło Zelowa [FOTO]

Wydarzenia 26-03-2020 Autor: Greg Foto: OSP Pożdżenice
6

Do niebezpiecznej kolizji doszło w miejscowości Kurów (gm. Zelów). Seat zderzył się z samochodem dostawczym. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. 

Przez kilka godzin na drodze w miejscowości Kurów w gm. Zelów panowały spore utrudnienia. W godzinach wieczornych w środę, 25 marca, doszło tam do zderzenie seata z samochodem dostawczym fiat ducato. Z ustaleń policji wynika, że osoba kierująca seatem wykonała nieprawidłową zmianę pasa ruchu, doprowadzając tym samym do zderzenia z nadjeżdżającym fiatem.

Siła uderzenia sprawiła, że auto dostawcze przewróciło się na drogę, blokując jeden z pasów ruchu. Na szczęście nikt nie został poszkodowany i nie była potrzebna pomoc ratowników medycznych. 

-  Nasze działania polegały na odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz uprzątnięciu jezdni - informują strażacy z OSP Pożdżenice. 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Haha dobre, OSP Pożdżenice rozłączali klemy.

haha a kto w busie odłączał klemę jak nie OSP Pożdżenice

nieuwarzal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pytanie pierwsze kto pomógł jako pierwszy bo nie żadne OSP pożdżenice tylko chlopaki z OSP Kurów ,to oni rozłaczyli klemy w aucie i tak dalej A tamci nawet drogi nie po sprzatali.a z kierowcą osobówki to już nie piszą co się stało,bo ponoć tylko dokumenyt zostały,

Odpowiadając na pytanie OSP Pożdżenice było na miejscu chwilę po OSP Kurów może dlatego że musieliśmy się ubrać zgodnie z regulaminem a nie przyjeżdżać nie ubranym.Klemy i zamiatanie drogi też robiliśmy zwłaszcza po busie.Proponuję się wybrać do okulisty.

Spłonął, ale dokumenty zostaly. Ciekawe, ciekawe

dodaj komentarz
Czytaj także