Rejestracja i logowanie

Groźny wypadek w Kąciku. Roztrzaskane auta na skrzyżowaniu [FOTO]

Wydarzenia 17-03-2020 Autor: Greg
8

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu w Kąciku (gm. Drużbice). Zderzyły się ze sobą opel astra z fiatem panda. Kierowca jednego z pojazdów został zabrany do szpitala. 

Na skrzyżowaniu w miejscowości Kącik (gmina Drużbice) doszło do groźnego wypadku. Na drodze wojewódzkiej 485 doszło do zderzenia opla z fiatem panda. Jedno z aut na skutek siły uderzenia wylądowało w rowie. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że opel jadący od  strony Piotrkowa Trybunalskiego wymusił pierwszeństwo. Jeden z kierowców trafił do bełchatowskiego szpitala z podejrzeniem złamania ręki.

Na miejscu pracują służby m.in. straż pożarna i policja. Na drodze występują chwilowe utrudnienia. Ruchem kierują strażacy. 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Ciągle wypadki tam są. Raz że kierowcy wypadają z podporządkowanej nie zwracając na znaki, a dwa że kierowcy jadący na głównej widząc samochód na skrzyżowaniu zamiast zwalniać dodają ostro gazu. Żeby nie wpuścić? nie rozumiem takiego zachowania. Niestety na drodze wciąż jesteśmy burakami.

Więcej reklam przy drogach które zasłaniają widoczność ????

Olejarze polali olejem?

PGE sie wreszcie zainteresowało bezpieczeństwem pracowników jakiś miesiąc za późno

Musiała kierować jakaś kobitka...

DDBełchatów nie wyłączajcie komentarzy pod ważnymi artykułami bo głownie dla tych komentarzy ludzie wchodza na wasza strone

tak to jest jak sie nieuwarza na drodze nie ma odblaskuw i swiatel

Ty jesteś ładnie popierdolony,wszystko komentujesz ,żeby chociaż raz było coś mądrego w Twoim komentarzu ....

dodaj komentarz
Czytaj także