Rejestracja i logowanie

Zniszczone banery i środkowy palec posłanki PiS na billboardach. W Bełchatowie kampania ''na ostro'' [FOTO]

Wydarzenia 10-03-2020 Autor: Emste
119

Kampania prezydencka w Polsce nabiera tempa. Pojawiają się więc osoby, które swój brak sympatii do konkretnego kandydata wyrażają w mniej subtelny sposób. W Bełchatowie odnotowano już pierwsze przypadki niszczenia materiałów wyborczych. Dodatkowo, przy ulicach widać pojawiające się elementy tzw. kampanii negatywnej. Chodzi o wielkie bilbordy, przedstawiające słynny "gest" posłanki Lichockiej, które mają ochłodzić wizerunek Prawa i Sprawiedliwości. 

Tegoroczne materiały wyborcze urzędującego obecnie prezydenta opierają się na haśle "Mój prezydent". To właśnie tą frazę obrały za cel osoby, które niszczą afisze w Bełchatowie, dodając przed nią słowo "NIE".  Taka sytuacja miała miejsce m.in. na płotach i ogrodzeniach na całej długości ul. Wojska Polskiego, aż do Grocholic. 

Przypomina to incydenty sprzed kilku miesięcy – mowa oczywiście o wyborach parlamentarnych, kiedy to na materiałach wyborczych kandydatów PiS, również pojawiały się nieprzychylne hasła. Więcej przeczytacie w artykule Kto niszczy bilbordy wyborcze w Bełchatowie?...

Co ciekawe, sprej w swoje ręce wzięli też – jak można przypuszczać – sympatycy Andrzeja Dudy, którzy owe "NIE" zwyczajnie zamazują.

O komentarz poprosiliśmy Waldemara Wyczachowskiego, który koordynuje lokalne działania Prawa i Sprawiedliwości, związane z wyborami.

- Niszczenie czy uszkadzanie banerów to oczywiście zachowanie godne potępienia. Robią to osoby, które nie są w stanie dyskutować w oparciu o argumenty czy programy wyborcze – komentował  Waldemar Wyczachowski.

W kampanijnym zgiełku pojawiła się inicjatywa "Spontanicznego Sztabu Obywatelskiego", który w całym kraju rozwiesza bilbordy ze słynnym "gestem" posłanki Lichockiej sprzed kilku tygodni. Widzimy tam dobrze znaną już scenę z polskiego sejmu, a także teksty "PiS pozdrawia chorych" oraz "Miliardy na TVP, zamiast na leczenie raka". To nawiązanie do sprawy przekazania dwóch miliardów złotych na telewizję publiczną. Przypominamy, że opozycja domagała się veta Andrzeja Dudy w tej sprawie i rozpisania nowej ustawy, która te fundusze przeniosłaby na onkologię - tak się jednak nie stało, a gest posłanki i pieniądze dla TVP stały się głównym atrybutem "antykampanii" urzędującego prezydenta. 

Co ciekawe, na portalu zrzutka, SSO zorganizował zbiórkę, w której każdy, kto wpłaci co najmniej 1000 zł, może zasugerować miasto, a nawet konkretne miejsce, w którym miałby znaleźć się takowy bilbord. Nie wiemy, czy takie działanie miało miejsce w Bełchatowie, pewne jest jednak, że banery pojawiły się już w mieście – pierwszy znajduje się na skrzyżowaniu ul. Staszica z Okrzei, drugi z kolei na wysokości wjazdu do Grocholic. Docelowo, organizatorzy zaplanowali wywieszenie aż 5 takich bilbordów na terenie Bełchatowa. 

Do wyborów prezydenckich zostały jeszcze ponad 2 miesiące, a kampania w Bełchatowie już zeszła na radykalne tory. Kierując się doświadczeniem z poprzednich lat i zażyłością polityczną bełchatowian, można przypuszczać, że jest to dopiero początek różnego rodzaju "ostrzejszych zagrywek".

komentarze (119)
Dodaj komentarz

Napiszcie proszę o co chodzi, borykam się z jedną zagadką? 30 lat temu w Bełchatowie było 90% komunistów ( zapalczywych i aktywnych), teraz jest 90% prawicowych pisowców? Co przyczyniło się do takiej metamorfozy? Lewaki na zielono, prawicowi na czerwono- głosujemy!

MOJ PREZYDENT ANDZRZEJ DUDA

Tylko Duda dba o to zeby Polakom zylo sie lepiej polskie rodziny maja 500+ dzieci moga studiowac glosuje na PIS bo jest lepiej

Przepraszam, czy to oznacza że nie będziemy mogli się ślizgać bobslejami???

Pis dal babci 13 emeryture bo wiele emerytow nie ma nawet na leki a PO nic zero tylko biede

Platforma atakuje PIS, niech powie co takiego dobrego dla Polaków zrobili. Zostawię to bez komentarzy , bo wszyscy wiemy. Ale działacze PO z Belchatowa bardzo przejmują się przyszłością tego regionu w oparciu o Kopalnię i Złoczew , tylko platformersi zapomnieli, że każde nakłady kopalni w końcu się wyczerpią, a przyszłość Bełchatowa nie opiera się tylko w kontekście Kopalni , czy elektrowni. Panowie z Platformy Obywatelskiej chciałbym wam przypomnieć, że przyszłość Bełchatowa to wy pogrzebaliscie dzięki waszemu koledze Grabarczykowi, byłemu ministrowi za rządów PO PSL. Droga S8 była przyszłością, bo inwestorzy by działali w Belchatowie tak jak w Radomsku nie narzekają na rozwój i przyszłość i na dodatek dużo ludzi pracuje w PGE. A my się użalamy a to właśnie Platforma pogrzebała Bełchatów, zabierając S8 i to wy Belchatowscy działacze PO na to daliście przyzwolenie i dlatego wam tego nie zapomnę. A wy szukacie przyszłość w kopalni , każdy surowiec prędzej czy później się skończy i pozostanie dziura.????????????????

Masz krótką pamięć Rysiu. W ostatnich wyborach samorządowych jedynie Platforma mówiła o końcu węgla i potrzebie przyciągnięcia inwestorów do strefy przemysłowej. Wszyscy się z nich śmiali, bo bredzą i jest 500+. Teraz przestało być do śmiechu.

Hmm pewnie dużo pieniążków poszło na te banery. Szkoda, można je było przeznaczyc np. na chorych.

Wcale nie tak dużo emoji

A jak tam temat, pisiory i odpady. Chabielice, Rogowiec, Piaski-spalona hala KWB. Coś cichutko, prezesy i dyrektory przyjmują pozycje strusia. Posłanki też się nie odzywają a powinne.

Zapamiętajcie lokalnych pisiorow bo Lichocka pokazuje fucka wam w ich imieniu. Bełchatów ginie w oczach a pisiory mają czelność się jeszcze odzywać. To zdrajcy i zaprzancy. Tylko i wyłącznie dojenie nienależnej, niezapracowanej kasy.

Ludu mój Ludu ! dlaczego się między sobą się kłócicie ? Polityk to takie "stworzenie" które co inne mówi, inaczej myśli co inne robi a co inne podpisuje. Narodem skłóconym lepiej się rządzi, taki Naród skłócony nigdy się nie zjednoczy.Ale "My NARÓD" tak mamy od wieków dlatego nas rozbierano bo nigdy nie było jedności.

A jak tam sprawa Złoczewa, Adaś coś przygasł. Dostał podwyżkę od Pieluchy czy co?

teraz to mają dobrze tylko maDki z bombelkami, żule i pasożyty społeczne.

I Twoja babcia może chociaż sobie leki wykupić.

Zamiast prądu.

na szczęście nie dożyła takich czasów

i tańszy olej w promocji

Świadek zdarzenia dzwonił do straży Miejskiej i można było delikwenta złapać na gorącym uczynku. Usłyszał odpowiedź że Straż się tym nie zajmuje i odesłali do Policji, która nie miała ponoć czym pojechać. Takie to mamy służby w mieście. Człowiek nagrał filmik z malowania, ale Policji jak widać nie ma jak się zebrać do roboty. To jakiś koszmar. policja o 18 wieczorem nie ma czym jechać... Zobaczymy ile czasu im zejdzie by się zebrać za robotę w tym temacie. A Straż? szkoda gadać.

To nie świadek a konfident !

Pewnie pisior, bo oni tylko kablować potrafią i kasę doić.

Tych banerow nie powinno wogóle być , bo to za nasze pieniądze. Kazdy wie na kogo ma glosowac a takie pieniadze zamiast na biura wyborcze powinny isc np na łatanoe dziur w drogach miejskich

Nie miała czym pojechać? Nooo dziwne . A może ktoś celowo nie wysłał patrolu.. Jak dla mnie sprawa do zbadania przez BSW. Tyle tajniackich aut stoi za komendą i wszystkie się zepsuły czy jak.

Głosuję na Andrzeja Dudę , gdyż to jedyny poważny kandydat. Cała opozycja to wstyd i kompromitacja. Kidawa myli się nawet czytając z kartki ,, uczniowie i nauczycielowie " a Kopacz twierdzi , że można ubić kamieniem dinozaura . Pichowicz w programie na żywo nie wie jaka jest kwota wolna od podatku. Wybitna seksuolog z Platformy twierdzi natomiast , że w zwiazkach jednoplciowych rodzi się więcej dzieci. Ich naczelny ,, strażnik demokracji " Kijowski ukradł pieniądze z konta Kodu zniknął. Opozycjo - Wam barany w polu wypasać nie politykę uprawiać!

a jak tam slynne biuro podrozy Kuchcinski Trawer? A co tam kochanienki u słynnego Banasia itd

Głosuj, tylko potem nie kwiczeć jak będziesz płacił na żydów, propagandę zamiast na zdrowie i inne podatki a dołożyli ich pisiory 30. Głosuj ty zaczadzony pisiorow.

BOSAK 2020

Wszystkim zagorzalym fanatykom Pani Kidawy , którzy narzekają na podwyżki cen , co jest normalnym zjawiskiem przy wzroście płac proponuję , aby w trosce o gospodarkę kraju napisali podanie do pracodawcy o zmniejszenie wypłaty ,np do kwoty 6 zł na godz jak to było przy rządach Pani Kopacz. Aha i proszę nie hejtowac w sobotę na fb 500+ , a w poniedziałek ustawiać się w Mopsie po wypłatę swiadczenia. Tak Pani Kasiu to do Pani. ..

To po jakiego ****a zwiększać place minimalne? skoro ceny rosną razem z wynagrodzeniem. Prosta sprawa, żeby rząd mógł dalej walić ściemę jacy to oni nie są super bo zarobki większe, ale już nie wspomną o tym, że ceny żywności od stycznia zeszłego roku wzrosły o ponad 8%,co jest "najlepszym" wynikiem w całej europie.

Dochody z podatków rosną. To Mateuszek klamczuszek tak działa.

Mądra to ty jesteś, ale powiem Ci, że jak rząd ci mówi, że coś da to najpierw musi ci to zabrać, bo swoich pieniędzy nie mają, ceny rosną nie dlatego, że rosną wynagrodzenia tylko dlatego, że skądś muszą wziąć pieniądze na 13 emerytury, 500plusy itp. Kwestie 2mld dla TVP nie muszę chyba tłumaczyć, wystarczy włączyć ten pisowski kanał żeby wiedzieć czemu im tyle kasy dali. Rzygać się chce jak widzę jak oglądają to szambo do prania mózgów. Tylko PIS, PIS, PIS, Andrzej dobry, Mateusz dobry, a na koniec po wyborach i tak będziemy dymani.

Nie wpadło Ci na myśl, że rząd może obracać pieniędzmi i inwestować z zyskiem ? Przecież odzyskalismy miliardy z uszczelnienia VAT, który był rajem dla przestępców gospodarczych, likwidując mafie paliwowe do budżetu wpłynęły kolejne pieniądze. Nawet z alimenciarzy ściągnięto do funduszu kilka milionów. Minister gospodarki węglowej Blida , gdy zapukało CBA poszła do łazienki i strzeliła sobie w łeb. Taki był Ich sposób na gospodarkę.

kupiony za 500+, lub 13-tą emeryturę. wstyd.

Wtedy za prad placilem 100. Teraz 250. Walic pis. Klamcy. Z pustego nikt nie naleje

Bo za Platformy miałeś tylko żarówkę a nowa plazma i płyta indukcyjna prąd żrą strasznie .

Przecież to bardzo proste. Na Platformę głosuje 20% społeczeństwa zazwyczaj osoby, które prowadziły działalność gospodarczą i zatrudnialy ludzi na umowach smieciowych za marne grosze samemu dorabiajac się na tym dużych pieniędzy. Mam nawet taką ciotkę w rodzinie , która prowadzi spory interes i kiedyś przy wódce się wygadala , że na sobotnią kolację wydaje 500 zł, a pracownik za 160 godz dostawał u Niej 1000 zł i nie jest w stanie zrozumieć jakim prawem ma dostawać więcej , a Jej fb to w większości mamy obrażające Kaczyńskiego , chodź sama nie wie nawet co to jest trójpodział władzy.

Sprzdaliscie się za 500 .Niczym jak ta pani przy drodze.PiS i tak ciemnotę wam wcska

Gość -Wpisz sobie w Google"Ta mowa przejdzie do historii-ludzie wstawali z miejsc" i wysłuchaj cierpliwie a następnie zastanów się jaki kit chciałeś wcisnąć tym wpisem i komu.

Zwolnili kurskiego z prezesa tvp a jaki stołek dali ?Doradcę zarządu tvp.I co kit pis nie wciska

Idź takie refleksje wygłaszaj w Niemczech , gdyż tam na dziecko każdy otrzymuje niemałe pieniądze.

Co zabolało ze bez 500 niedajesz rady.Robercie.

Daję , bo mam 23 lata i nie mam dzieci. Mam znajomych w Dortmundzie i tam wszyscy pobierają pieniazki na dzieci i nikt nie protestuje. Dziwne ? Tylko my mamy taką bezczelna opozycję, która żałuję pieniędzy na dzieci , żeby sobie chociażby te z biedniejszych rodzin wyjechały na wakacje. Dramat.

A jaką w tym Dortmundzie ludzie pracujący mają kwotę wolną i jakie są progi podatkowe??

To cotu robisz!Chyba że na koszt panstwa zamierzasz żyć.Autostradą A 2 i już u Merkel jesteś jak ta dobrze tam

To te billbordy antyPISowe dają ten smród w Bełchatowie , smród kłamstwa i zakłamania PO wsze czasy.

"piniędzy nie ma i nię będzie" jak powiedział naczelny skarbnik PO,oczywiście dla ludu bo dla kolesi nie zabraknie....

Te plakaty świetnie obrazują rzeczywistość! Opozycja sama pokazuje jakimi zakłamanymi szczurami są! Ten fak był skierowany do opozycji, nie do osób chorych. Ale "po" jak to "po", potrafi tylko zasłonić się chorymi i kłamać. Te plakaty są bardzo ważne i potrzebne! Niech platformusy codziennie patrzą na tego faka skierowanego prosto w ich zawszone pyski! Ten palec jest od całego społeczeństwa, dla Was szczury! Zobaczycie po wyborach po raz kolejny, ile znaczycie dla Polaków! Oczywiście nie spodziewam się, że wyciągnięcie wnioski, bo jesteście zbyt głupi, żeby jakiekolwiek wnioski wyciągnąć. Szczurzyska!

U nas w monopolowym to mówią "Pijcet plus".

Podczas rządów Tuska chodziłem do szkoły głodny . Mama wybierała mi w lumeksie spodenki na wf. Nie starczało na książki i pomoce dydaktyczne. Gdzie były te pieniądze Panie ,, premierze " , które teraz są ? Zapraszam wszystkich zwolenników Platformy , którzy twierdzą , że 500 + to zły pomysł. Osobiście napluję Wam w twarz.

Jako pisowiec z kontenerów PCK nie korzystałeś?

Tomciu ofiara Tuska ! Te pieniądze o które się pytasz to nasza krwawica którą pisiory tak chętnie rozdawają

Tobie teraz dobrze pobierać 500+ ale już nie myślisz o tym, że takim rozdawnictwem silnej gospodarczo Polski nie zbudujemy, płakać będą twoje dzieci nie ty.

Hura !!!Tomek myślę ,że nie tylko Ty odważnie napluł byś w twarz oszustom.Pozdrowienia od wszystkich chętnych.

A gdzie był tato?

Zazwyczaj po 12 godz dziennie w pracy na umowie śmieciowej.

Ty musisz być rodziny, gdzie po dwie lewe i jeszcze w kieszenie wsadzone. Po 12 godzin robić i dzieci głodne, to musi być platfus galanty.

Ojciec 12 godzin robił i jeść co nie miałeś? Pewnie robił u brata.

Problem z czytaniem ? Na smieciowce , czyli za grosze u takiego fana Platformy jak Ty.

Jak to gdzie? W PiSie.

Albo pod monopolowym

Pod monopolowym , to Cię zrobil jakiś zapijaczony Heniek sądząc po Twoim intelekcie.

Już był wasz jeden prezydent co szoguna wzywał z krzesła hahahah widać jacy debile są w tej parti ani prezenci ani wypowiedzi. Za****i OFE, niszczyli polska gospodarkę np. Lot na skraju bankructwa juz miał być sprzedany niemieckiej firmie kurde nie zdążyli a teraz nagle zyski tak jak żegluga i kolej a więc do tych co głosują na tych pajaców z PO weźcie się ogarnijcie a coś czuje za najbardziej szczekają ci co firemki prowadzą nie potrafisz prowadzić firmy weź się za robotę i tyle

juda juda juda

Platfusy juz nie maja za co sie łapac. Byle by opluc . Tylko Duda , Kidawa na mirabelki

Tyle pieniedzy co teraz to dla dzieci nie mialam nigdy Kto dal PiS to proste na kogo zagłosuje 10 maja

Weź się do roboty a nie żerują na innych

Coś uboga ta kampania... w mieście tylko kilkanaście plakatów obecnie nam panującego a gdzie inni kandydaci??

Pomoc PiS jest najwieksza od lat kto ma dzieci to wie jaki to zastrzyk gotowki dl nie mam wyboru musze głosowac na dobra zmiane a rodzice 13 emeryture bo tj prawdziwa pomoc tylko to sie liczy

Tyle pieniedzy co Pis nikt nie dal taka prawda wyprawka szkolna 300 emerytura 1000 i 500+ na kazde dziecko tanie leki a co mi PO dala podwyzszony wiek emerytalny dziekuje bardzo bo nie mam sily jestem starsza i chora dlatego wybieramy PI S bo bysmy do starosci pracowali

A ci co na twohe 500+pracuja co dostali???wyźsze ceny w sklepach? Teź mają dzieci na studiach ktore tez kosztuja a nic nie dostaja bo emerytury niskie.a jak sie małe skladki placi to i małe

"jestem starszA i chorA" napisał Tomek^^ następny troll

on tak z głodu

Jest decyzja z Warszawy, zarząd gieksy wylatuje. Może to dziadostwo się skończy.

Jaki mądry ten Wyczachowski. A co takiego zrobił dla Bełchatowa. Doi kasę nie wiadomo za co, zresztą jak każdy pisior.

Liczy sie pomoc dla ludzi a nie palec i my o tym wiemy PiS nie zapomnial o rodzinach

My wiemy ze to nie palec jest wazny dla zwykłych ludzi tylko pieniadze dla dzieci i emerytow tanie leki liczy sie realna pomoc

Kazde dziecko i emeryt wie kiedy zyło sie najlepiej w Polsce teraz i dlatego wybiera PIS bez pieniedzy nic nie ma

PO jak wygra nie daj Boze to zabiora wszystko dlatego idzmy do wyborow o rodzinie nigdy nie myslala zadna ekipa rzadzaca tylko PIS

tobie to PiS rozum zabrał wiec większej kary juz nie doświadczysz.

Moze kwotę wolną wtedy zwiększa i progi podatkowe i z kogo wtedy cíągnac.. Strach pomyśleć.. Tylko PAD!!!!

Pis dal 500 + emerytury 13 a PO nic bieda byla straszna teraz zyje sie o wiele lepiej ludzie wiedza i glosuja na Dude

PiS dał.. Świeta prawda podatnicy.. Prawda?

Dla pisiorow ważniejsza jest propaganda TVP niż pieniądze na zdrowie, a powinni się leczyć, na głowę. Kto to słyszał, 10 miliardów a Dudusia i tak kaczor zrobił w konia. Kurski będzie rządził z tylnego siedzenia a prezesem Lopinski, stary PZPR. Widać że to metodologia Urbana.

Nie no za PO było super idealnie. Widać było te miliardy na onkologie kardiologie i inne tak że na sor czekało się 8h z sercem. Ale to taki szczegół. Jak sprzedali za bezcen pół polskiego przemysłu licząc w miliardach to było dobrze... hipokryci i tyle.

mieszkam w grocholicach, jest mi wstyd za te banery poparcia dla długopisa...

betonu z bełchatówka nie przekona plakat z fakiem lLichockiej - oni wiedzą lepiej i wierzą w złoczew i inne bajki

a Bełchatów i tak zagłosuje jak mu ksiądz na kazaniu powie - bo wszyscy oprócz właściwych to szatany, a koronawirusa sprowadziły chińczyki bo jedli martwe płody - takie głupoty na kazaniach opowiadają...

A skąd Ty wiesz co na kazaniach opowiadają , jak Ty taką postawę antykoscielną prezentujesz? W wyborczej tak pisali ?

wpisz sobie w goole "koronawirus to kara boska.." i zobaczysz co ci wyskoczy. ale jak oglądasz tvpis to tam tego nie pokazuja

W Chełmie Rycerze M mieli plakaty na sobie i nikt nie ważył się zrywać czy coś tam pisać!!

Duda musi odejść , z każdym dniem jest coraz gorszy. Żeby 10 miliardów dawać na TVP (2 miliardy co rok) i to w sytuacji grożącej epidemii. Niech chorzy zamiast leków patrzą w TVP. To się w głowie nie mieści kto nami rządzi.

głosujemy !!!

A ja miałem sen, że w maju będzie jeszcze pięknie w naszym kraju.

Brawo opozycja ! To jest ten Wasz ukrywany program wyborczy? Zniszczyć plakaty przeciwnikom? Świadczy to tylko o wychowaniu elektoratu Platformy. W sumie czego się spodziewać po wyborach Kidawy, która ma poważny problem z czytaniem z kartki .

Nie opowiadaj bzdur, nie wszyscy są partyjni. Po prostu nie zgadzają się z propagandę PiS.

Pisowce to nawet jakby Lichocka wypieęła pupę, mówiliby, że to nic i drobny gest przy Tusku, który ma wilcze oczy. A ja po prostu myślę, że oni sami między sobą są wulgarni i takie gesty jak palec Lichockiej to pokazują sobie z dziećmi.

Przecież to na Was opozycja leje ciepłym moczem . Ostatnio nie przegłosowali ważnej ustawy , bo Im się nie chciało stawić na głosowanie haha frajerzy .

Polska to dziwny kraj. Z jednej strony jakby bogaty a z drugiej bida aż piszczy. Pełne rozdwojenie jaźni, czyli wszędzie braki, wiele grup zawodowych potrzebuje/oczekuje wsparcia a z drugiej strony lekką ręką podpisuje się przekazanie 2.000.000.000,00 PLN na fanaberie i machinę propagandy TVP, której głównym produktem jest podział społeczeństwa. Czy Polacy na pewno chcą być tak podzieleni?

2 miliardy na rok, do 2024 obowiązuje ta ustawa czyli razem 10 miliardów na propagandę. Nawet Goebels nie miał tak dobrze.

Proszę się nie dziwić że Bełchatów jest wkurzony na PiS. Złoczewa nie będzie, w firmach PGE patologia i dziadostwo, dla ludzi stąd nie ma miejsca. Śmieci i ODPADY zwożą w region z daleka. To pokłosie działań PiS a szczególnie posłanek jak choćby Pieluchy. Niech PiS przedstawi poważny i wiarygodny program dla regionu, ale do tego potrzeba poważnych ludzi a nie nieudaczników .

Tak naprawdę środkowy palec , to pokazała wszystkim Platforma zwiększając podatek , wiek emerytalny i wyprzedając gospodarkę skazując ludzi na bezrobocie, które wynosiło 17 %. Bezczelni hipokryci sami głosowali 5 razy przeciw dofinansowaniu onkologii. Nawet zmarłych nie oszczedzili zmniejszając zasiłek pogrzebowy. Przy tym jakiś marny fakers Lichockiej się chowa. A plakaty niszczy banda lewicowych komuchów z Bełchatowa nie potrafiących znieść, że ktoś wybiera inaczej niż Oni. Pozdrawiam.

Potrzebny jest prezydent bez pis, po i innych partii politycznych. Prezydent musi być bezpartyjny. Andrzej Duda 5 lat temu zrezygnował z pis, a dziś pod ich banderą prowadzi kampanie. SZYMON HOŁOWNIA na prezydenta.

BĘDZIESZ SIEDZIAŁ!

Chyba Ty na Biedroniu

Możecie pisać co chcecie a ja i tak głosuję na Prezydenta Dudę. Pokażcie mi z przeszłości Prezydenta lub rząd który, tak dbał o obywatela i kraj jak obecny.

Nawet niepełnosprawnym nie umiał pomóc, nawet nie potrafił z nimi porozmawiać i ty mówisz o dbaniu o obywateli. Ci ludzie naprawde potrzebują pieniędzy, oni nie pójdą do pracy.

Komorowski kazał siłą usuwać niepelnosprawnych z sejmu. Pamięć Ci odjęło ?

Dbają o Ciebie z Twoich pieniędzy, a raczej z mniejszej połowy. Ludzie łykają jak pelikany te 500+ i resztę, jedno Ci zabiorą i mówią potem że Ci dają, ale co się dziwić. Logika Polaka jest taka że nie ważne skąd jest hajs, ważne że dają!

Pewnie siedzisz na bezrobociu i żyjesz z jałmużny która DA Ci państwo

Kurs PGE 3,86. Kiedy 2,00?

Czyżby Bełchatowianie przestali popierać Pad,a kto nam pomoże uruchomić Złoczew?

A ja tam głosuję na Bosaka emoji

Załóż buty bo zmarzniesz!

Wybierzcie sobie za prezydenta hipokrytke która 5 razy głosowała przeciw zwiększeniu środków na onkologię o czym w chwili obecnej oczywiście nie pamięta albo tygryska ze swoją Puchatka o małym rozumku no chyba ze wolicie króla tęczy

Ryby w ogóle rozumu nie mają !

Przecież kraj się rozwija, dzielnie nasza władza stawia opór wszelkim wirusom atakującym Nas, Polaków, z Włoch, a tak na prawdę z Niemiec(wiadomo kto z kim trzymał w II WŚ), mamy 500+ 300+ i wiele innych plusów a zero minusów i do tego wszystkiego doszliśmy w ciągu zaledwie 5 lat. Bezrobocie spada emigranci wracają, cała Europa chce u nas pracować. Będziemy mieć najlepsze sądownictwo na świecie takie jak u Niemca, wiadomo wszystko co niemieckie jest najlepsze, choć przez Niemiecką zmowę musimy zamykać kopalnie, ale to nie nasza wina, tylko Tuska - zawierzył się Markeli. Teraz musimy wszystko naprawiać i poprawiać po tych najgorszych, w układzie słonecznym, 8latach PO PSL. Niestety nie wszystko da się zrobić od razu dlatego potrzebujemy jeszcze 2-3 kadencji by uczynić Polskę prawdziwą światową potęgą, być lepszym niż Niemcy. Nie rozumiem jak można nie popierać obecnie rządzących i najlepszego prezydenta w historii Polski?? Aaa bym zapomniał!!! oczywiście popieramy otwarcie odkrywki Złoczew, już po wyborach już na poważnie wydamy decyzję o wydobyciu (bez koncesji, bo już kończy nam się zakres kłamstw jakimi możemy karmić lokalnych wyborców m)

pis faszysci trzeba ich zniszczyc brawo !!!!!!!!!!!

Dlaczego Redakcja toleruje człowieka który publicznie nawołuje do zniszczenia grupy ludzi?

PiS to jest partia, nie grupa ludzi. Jak Korwin mówił, że uważa iż Unia Europejska powinna zostać zniszczona myślał o eksterminacji całego kontynentu? ????

dodaj komentarz
Czytaj także