Rejestracja i logowanie

BMW zapaliło się obok stacji paliw na Włókniarzy. Policjanci w roli strażaków [FOTO]

Wydarzenia 13-02-2020 Autor: Emste
8
BMW zapaliło się obok stacji paliw na Włókniarzy. Policjanci w roli strażaków [FOTO]

Do nietypowej, bo przeprowadzonej przez funkcjonariuszy policji, akcji gaśniczej doszło na Al. Włókniarzy w Bełchatowie. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, ogień, który wydobywał się z bagażnika BMW nie zdołał się rozprzestrzenić.

Do sytuacji doszło w poniedziałek, 11 lutego na jednej ze stacji benzynowych na Al. Włókniarzy w Bełchatowie. W okolicach godziny 15:00, patrolujący miasto policjanci zauważyli, że z bagażnika BMW stojącego na zatoczce stacji benzynowej wydobywa się dym.

- Obok samochodu stało dwóch mężczyzn. Kiedy jeden z nich otworzył bagażnik auta, nagle pojawił się płomień. Ogień zaczął rozprzestrzeniać się na całą powierzchnię bagażnika. Policjanci natychmiast zareagowali i podjęli akcję gaśniczą. Podbiegli do pojazdu. Użyli gaśnicy z radiowozu, która wystarczyła do ugaszenia pożaru. Dzięki szybkiej reakcji i determinacji policjantów niebezpieczeństwo zostało zażegnane, pożar został ugaszony przed przyjazdem straży pożarnej – informuje KPP Bełchatów.

Na miejscu pojawili się też funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, którzy upewnili się, że w pojeździe nie ma już źródeł ognia. Przeprowadzona na miejscu analiza wykazała, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej w obrębie akumulatora. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Jak to w BMW

Ze zdjęcia wynika, że zdarzenie miało miejsce w zatoczce na ulicy Włókniarzy a nie na stacji. Stacja benzynowa to jest po przeciwnej stronie ulicy.

w poniedziałek był 10 emoji))

Bmki tak mają. Palą się... do jazdy!

chyba pomylka przeciez od pozaruw jest strarz pozarna a nie policja

Kebab był zbyt ostry i się zapaliło.

Wkoncu Wyszyńskiego czy włókniarzy ?

Szrot sam się utylizuje ha ha ha.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także