Rejestracja i logowanie

Ruch może być zatrzymany nawet na kilkadziesiąt minut. Uwaga kierowcy!

Wydarzenia 07-02-2020 Autor: Emste
4
Ruch może być zatrzymany nawet na kilkadziesiąt minut. Uwaga kierowcy!

Tymczasowe rondo wokół węzła Piotrków Trybunalski Południe wymaga przeprowadzenia prac naprawczych. Prace mają rozpocząć się już dziś, 7. lutego po godzinie 22:00. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że pojawią się utrudnienia w ruchu.

Kierowcy, którzy dziś w godzinach nocnych wybierają się do Piotrkowa Trybunalskiego, muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze. GDDKiA zapowiada, że w związku z pracami naprawczymi nawierzchni węzła Piotrków Trybunalski Południe, które będą prowadzone od 22:00 do 06:00, mogą wystąpić nawet kilkudziesięciominutowe zatrzymania ruchu.

- Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że do stworzenia ronda, wykorzystano wyeksploatowane łącznice starego węzła i w tych właśnie miejscach będzie prowadzona większość prac – informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji GDDKiA.

Informacja dotyczy kierunków Piotrków – Łódź i Łódź – Bełchatów, czyli północno–wschodniej i północno-zachodniej części ronda. GDDKiA zaznacza, że w tym przypadku nie ma możliwości wyznaczenia objazdów, co znacznie utrudni ruch w tym miejscu.

Przez pozostałą część weekendu prowadzone będą także pojedyncze prace naprawcze nawierzchni w bezpośrednim sąsiedztwie ronda. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania – informuje Maciej Zalewski.

Kierowcy mogą liczyć na dodatkowe oznakowanie, które ułatwi im orientację.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

rowerem przejade jak bede chcial

Damską czy składaniem?

Damką czy składakiem?

A jedż ty głupi kutafonie ....

dodaj komentarz
Czytaj także