Rejestracja i logowanie

Sztab WOŚP policzył ilu bełchatowian przyszło "zagrać z orkiestrą". Wiemy za jaką kwotę wylicytowano podarowane fanty!

Wydarzenia 14-01-2020 Autor: Greg
10
Sztab WOŚP policzył ilu bełchatowian przyszło

Według szacunków bełchatowskiego sztabu WOŚP blisko 15 tys. bełchatowian przyszło wspierać tegoroczną orkiestrę gorących serc. To nieoficjalny rekord, bowiem w przeszłości nigdy jeszcze tak wiele osób nie bawiło się na tej imprezie w Bełchatowie. Członkowie sztabu zdradzili też, co zostało wylicytowane za najwyższą kwotę. 

Tegoroczny 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bełchatowie był rekordowy.  Blisko 300 wolontariuszy uzbierało kwotę, najwyższą w historii zbiórek WOŚP w górniczo-energetycznym mieście. Ostatecznie po podliczeniu do puszek wrzucono ponad 173 tys. zł. Okazuje się, że to nie koniec rekordów. Z szacunków bełchatowskiego sztabu wynika, że wspierać akcję WOŚP przyszła rekordowa liczba blisko 15 tys. mieszkańców Bełchatowa

- Takie statystyki otrzymaliśmy od galerii Olimpia, w której odbywał się po raz kolejny raz WOŚP. Osoby wchodzące do galerii liczyło specjalne urządzenie. Z tego względu, że była to niedziela niehandlowa, specjalny czujnik liczył tylko osoby, które przyszły na tegoroczny finał - mówi Rafał Kaleciński, szef bełchatowskiego sztabu WOŚP. - Jestem niezmiernie szczęśliwy, że tak wielu bełchatowian przyszło wspierać zbiórkę. Takich tłumów jeszcze nigdy nie widziałem - cieszy się bełchatowianin. 

Tradycyjnie podczas orkiestry można było licytować wystawione na aukcję fanty, gadżety i vouchery. Organizatorzy przygotowali blisko 100 licytacji, za które wpłynęło na konto WOŚP ok. 14 tys. zł. Za najwyższą kwotę 700 zł został wylicytowano weekend dla 2 osób w Gospodarstwie Agroturystycznym Grobla. Kolejna osoba za 650 zł wylicytowała voucher na pobyt w Akademii Leczenia Bólu i SPA. Z kolei 530 zł zapłacono za wyprawę na quadach dla 2 osób. 

- To było niesamowite, że ludzie sami przynosili do nas rzeczy na licytacje. Było tego tak wiele. Chętnych do licytowania też było bardzo dużo osób - mówi Rafał Kaleciński. - Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy przyszli razem z nami zagrać w orkiestrze, a także wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację WOŚP w Belchatowie - dodał. 

 

 

komentarze (10)
Dodaj komentarz

jest szansa ze Bełchatów obudzi sie z tego PiSowskiego letargu przez który to miasto umiera ...

tylko parwicowy Bełchatuf !

https://marucha.wordpress.com/2018/01/09/mroczne-sekrety-owsiaka-wyszly-na-jaw-tego-nie-wiedzieli-fani-wosp/ Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to prawda. Nie to, ze paru nastu/set/tysięcy ludzi sie na to nabiera. Tę metodę opracowali jeszcze dawno przed Owsiakiem. ,,Pomagam" to moge krasc, nie pomagam, to nie moge nic. Tyle. A Jurek szyderczo zaciska w garści kolejne złote melony przelane na konto jego starej albo innej mròwki calej przy akompaniamencie organizowania polandrocku xd

fajnie bedzie na wodstok i dopalacze lubie wosp

nie podszywaj się podemnie przeszczepie !

Ładna pogoda, dobre koncerty toiludzi sporo.

Owsiak właśnie buduje apartament za 11 mln . Nie rozliczył się z 3 finałów WOŚP i ma gdzieś decyzje sądów , które Go do tego zobowiązały. Gratuluję tym , którzy wysyłają dzieciaków z paluszkami na mróz . 

Jedni i ci sami ludzie wchodzili po 10 razy. Aby się ogrzać albo do WC. 5 tys to max

Pozyteczni idioci daja na luksusy dla oszusta i na faszerowanie mlodzierzy narkotykami POLACY OBUDZCIE SIE

Tobie za to nieudolny i komunistyczny rząd zabiera co miesiąc czy tego chcesz czy nie.Kupuje limuzyny,które zaraz są rozbijane przez idiotów z SOP i nie krzyczysz?

dodaj komentarz
Czytaj także