Rejestracja i logowanie

Puchar Polski Strongman w Bełchatowie. Gościem specjalnym Mariusz Pudzianowski!

Wydarzenia 31-01-2020 Autor: rafkur Foto: Facebook/Mariusz Pudzianowski
26
Puchar Polski Strongman w Bełchatowie. Gościem specjalnym Mariusz Pudzianowski!

Już w tym roku w Bełchatowie odbędzie się Puchar Polski Strongman, impreza na której pojawi się specjalny gość - Mariusz Pudzianowski. Najpopularniejszy polski strongman na zawodach wystąpi w roli sędziego, a sami zawodnicy zmierzą się w 5 wymagających konkurencjach. Razem ze zmaganiami siłaczy odbędzie się impreza charytatywna "Motoserce". Na sportowe emocje przyjdzie nam jednak poczekać do 17 maja. 

Można powiedzieć, że Mariusz Pudzianowski jest ikoną polskiej popkultury. To dzięki niemu zawody strongmanów stały nad Wisłą tak popularne. Mimo tego, że Mariusz zakończył już swoją karierę "Najsilniejszego Człowieka na Świecie", dalej możemy oglądać go podczas telewizyjnych show, choć znacznie częściej występuje w oktagonie podczas gal KSW. Już w tym roku będziemy mieli okazję, by zobaczyć super-silnego celebrytę na własne oczy. Będzie on bowiem sędzią głównym Pucharu Polski Strongman, który odbędzie w Bełchatowie w połowie maja. Warto zaznaczyć, że w gronie 7 zawodników, którzy staną do zmagań znajdzie się bełchatowianin, Dariusz Błaszczyk, który jest jednocześnie organizatorem zawodów.

 

komentarze (26)
Dodaj komentarz

Pudzian to Widzewiak,bełchatowskie parchy spod znaku GejKaeSu ustawiac się w kolejce po autograf.

A i jeszcze jedno tak dla tych co niby wszystko wiedzą Pudzian nie jest najsilniejszym i nigdy nie byl człowiekm świata tak pieprzą głupoty zakłamane programy tv i prasa Pudzian jak coś był 5cio krotnym mistrzem świata ale nie najsilniejszym człowiekiem na świecie nigdy nie wygrał Arnold classic

Do tych pajacyków co twierdzą że w **** byłem albo kogo niby ja znam heh Pudzian to przeżytek i tyle nic nie znaczący gość jest tylko poto by ludzi ściągnąć nic po za tym ale co wy możecie wiedzieć niech zaproszą np Žydrūnas Savickas to jest gość ale. Po co przecież w tym hamburgu to nawet nie wiedzą kto to jest pozdrawiam cały hamburg

I co Cię tak człowieczku boli? Zorganizuj zawody i zapraszaj sobie kogo chcesz, a nie sorry kozak w necie p....a w świecie. Kto lepiej jak nie Mariusz nadaje się na sędziego w takich zawodach??? Oczywiście domyślam się że w maju podczas zawodów będziesz miał na tyle odwagi aby powiedzieć to samo Mariuszowi w twarz jak tylko odczekasz swoje w kolejce po autograf.

W Hamburgu to tylko zawody na najwiekszego lesera,nieroba, tłuka i hama z elektrowni lub kopalni haha.

Zgłaszasz akces???

Ja słyszę puchar Polski strong i widzę napis gość honorowy Pudzianowski to zygac mi się chce już nawet ludzie którzy biorą udział w zawodach a znam kilku osobiście twierdzą to samo że już mają dość tego Pudziana jest wielu fajnych sportowców w kulturystyce i dźwiganiu ciężarów a ci wiecznie to samo Pudzian tragedja!!!

Tragedja widać że w **** byłeś gówno widziałeś

Kogo Ty mozesz znać,że piszesz takie bzdury emoji ,,tragedja"

Na koksowany sterydowy faszysta reklamujący hazard a won z naszego świętego miasta.

Babciu najpierw naucz sie pisac

Pudziana to ja nosem wciągam

w maju bede wymieniał meble i Mariusz chce mi pomoc wniesc na 10 pietro

Ludzie mówią żem tak głupi jak Pudzian silny

pudzian to faszysta ??????? jak tak to zniszcze go

dam se rade z pizdeczkom

Kwiecień kiedyś chciał ćwiczyć. Nawet kupił sobie odżywkę, ale nie miał siły odkręcić.

Bo była w srebrnej foli debilu

wyzwe go na fejm mma.

ooo widze ze nasz michalek kvietniov pato streamy oglada

Ciebie mam na szczała, sam się o swoje nogi pozabijasz

Michaiłku kochanie sądząc po Twoim ciekawym wyglądzie, to pierwszy lepszy facet z Bełchatowa by Ci sprzedał liścia, to byś się sam o siebie połamał

Takich jak Pudzian to ja sam czterdziestu otaczam

Pewnie elbest będzie ochraniał imprezę, dziewczęta i! Ha ha ha

Panie Pudzian... Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym, wśród tandety lśniąc jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas...

Uzasadnij proszę dlaczego miał by to zrobic ?! Póki może to odcina kupony. Za taka imprezę zarobi woecej niz podejrzewam Pan-Pani w ciągu 1mc pracy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także