Rejestracja i logowanie

Podjechał pod komisariat i krzyczał że żona potrzebuje pomocy. Skończył w areszcie

Wydarzenia 02-01-2020 Autor: Emste
9
Podjechał pod komisariat i krzyczał że żona potrzebuje pomocy. Skończył w areszcie

Policyjne interwencje w sprawie pijanych kierowców w sylwestrową noc to już w zasadzie norma. Nie inaczej było w tym roku, trzeba jednak przyznać, że niektórzy wpadają na naprawdę ciekawe pomysły. Jedną z takich osób był 42 -latek, który podjechał samochodem Kia Venga pod kleszczowski komisariat. Okazało się, że we krwi miał blisko półtora promila.

Sytuacja miała miejsce około 02:00 w sylwestrową noc. Kierujący kią zatrzymał się pod komisariatem, wysiadł z pojazdu i zaczął krzyczeć o pomoc. Chodziło o jego żonę, która jego zdaniem jej potrzebowała.

- Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. Był wyraźnie poddenerwowany. Krzyczał aby policjanci ratowali jego żonę, której miała dziać się krzywda. Mundurowi rozpoznali mężczyznę i natychmiast telefonicznie skontaktowali się z kobietą, która cała i zdrowa przebywała w domu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 42-latek ma w organizmie blisko półtora promila alkoholu – informują policjanci.

Za jazdę samochodem w stanie upojenia alkoholowego zagrożone jest utratą prawa jazdy oraz karą pozbawienia wolności do lat 2.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Za jazdę samochodem w stanie upojenia alkoholowego zagrożone jest utratą prawa jazdy oraz karą pozbawienia wolności do lat 2. Średnio po polsku

Krotko fcb = FRAJEROW CALA BANDA

Najuczciwszy klub w Polsce,korupcja za państwowe pieniądze?To nie u nas. http://pilkarskamafia.blogspot.com/2014/09/pilne-akt-oskarzenia-ws-gks-bechatow.html?m=1

Jakie upojenie alkoholem? Szanowny pan jechał wozem, darł ryja na komisariacie do tego miał urojenia ze żona mu słabuje. Wynik 2promile mógł uzyskac pijac dzień wczesnie a w sylwestra poprawil pół litrową wodeczka. Ogólnie to fajny klimat sie chlopu zrobił.

smierc konfidentom

Szczury z GejKaeSu w norach, na tyle im wystarczyło sił.Dwa razy po pasach i w wolną sobotę pod biurowcem.Tyle jest wart wasz klub,na tyle co wyceniliście.A teraz zmiana szalików na pejsiate i won do Łodzi na ełKAŁes.

ryju wsiadaj w fure i dawaj do mnie babe sobie odbierzesz...zaniedbujesz ja

Jak ja ruchamm twoją matkę to znaczy że Ty ruuchaszz swoją.Ale co taki wieśniak że wsi Kluki może wiedzieć. Zero zasad byle by podymac nie ważne matka,siostra czy mnie z chlewika.

Do Ciebie ,ale po co ??? Ty do baby,z tą glizdą ???

dodaj komentarz
Czytaj także