Rejestracja i logowanie

90-lecie piłki nożnej w Bełchatowie. Zobacz jak wspólnie świętowali miłośnicy "kopanej" [FOTO]

Wydarzenia 10-06-2019 Autor: mjs Foto: Miasto Bełchatów
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (7)
Dodaj komentarz

Przybysze z całej Polski dzięki temu że zjechali do Bełchatowa dostali drugie lepsze życie. Jednak większość z nich nie docenia tego bo im się należy. Starzy bełchatowianie to był gorszy sort łącznie z przyjęciami do pracy w kopalni. Ok 70% przyjezdnym Bełchatów życie uratował. Dzisiaj o tym nie pamiętają bo to wstyd. Nie była to z pewnością metropolia ale tak jak napisał ktoś wcześniej liczył się tylko Turów Bogatynia i inne mniejsze zadupiu. Parki w centrum były dawniej przepiękne, wystarczyło trochę pomyśleć zastosować współczesne materiały i stworzyć mini starówkę. Ale po co? Szkoda słów Bełchatów stał się takim multikulti Polski i dzięki przybyszom mamy "Hamburg"

Pisowski kubiak jaki sport uprawiał spotkanie pasożytów najedli się popili powręczali sobie medaliki za nic nierobienie.

W 1983r rozmawiałem z starym bełchatowiakiem p. Pólkowskim, zegarmistrzem. Miał żal, że przybysze z Turowa szarogęsili się w Bełchatowie zupełnie ignorując bełchatowian i ich tradycję. Miał za złe nazwanie klubu "Węgiel Brunatny". Można było nawiązać do tradycji i nazwy przedwojennej.

nawet papierosa bym od nich nie chciał :/

Znów ,, mb" nawalony ludzi nie rozpoznaje. Jak zawsze BURAK!!!

Pewnie jakąś pomyłka bo tych fotkach nie widać wymienionego gościa. Ale jesto Sipa z Trybunału

Panie Wata co tam chłopie robisz jaki miłośnik z ciebie jak Ty nigdy zadego sportu nie uprawiales

dodaj komentarz