Rejestracja i logowanie

Czekacie na śnieg w święta? Prognozy pogody mogą Was zaskoczyć

Wydarzenia 23-12-2019 Autor: agula
2
Czekacie na śnieg w święta? Prognozy pogody mogą Was zaskoczyć

Wszyscy, którzy mieli nadzieję na piękne, białe oraz klimatyczne święta powinni udać się w Tatry. Poza obszarami górskimi, przez całe święta prognozowane są opady deszczu oraz temperatura powyżej zera.

W świąteczny tydzień ponura aura nie będzie nas oszczędzać. Pogodą zarządzać będą ośrodki niżowe, które zmalują nam deszczowe dni z dodatnią temperaturą. Dopiero w okolicach weekendu, kiedy to termometry pokażą do -1°C, możemy spodziewać się deszczu ze śniegiem, a nawet miejscami samego, mokrego śniegu. Niestety, takie temperatury nie utrzymają się zbyt długo i na sylwestra musimy liczyć się z powrotem smętnych warunków atmosferycznych.


Wszystko wskazuje na to, że sanek w tym roku nie wykorzystamy... Jednak to, że zima w święta będzie słaba, nie znaczy, że będzie lekka – da się we znaki zwłaszcza na drogach, pod postacią marznącego deszczu, śliskich nawierzchni i słabej widoczności. Dlatego, uwaga dla wszystkich świątecznych kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach!

komentarze (2)
Dodaj komentarz

i dobrze białe swienta to rasizm ja ich nieobchodze

No i super .Kto lubi zimę to w góry albo na sztuczne lodowiska lub stoki. Niech topnieją te lodowce bo lubie pływać..... :-)

dodaj komentarz
Czytaj także