Rejestracja i logowanie

Kibice GKS Bełchatów nie żartowali - zablokują drogę dojazdową do kopalni i elektrowni

Wydarzenia 27-11-2019 Autor: rafkur
242
Kibice GKS Bełchatów nie żartowali - zablokują drogę dojazdową do kopalni i elektrowni

Kibice bełchatowskiego klubu zamierzają pokazać, że nie pozostaną obojętni na los ukochanej drużyny. Najpierw zorganizowali dwie manifestacje, teraz planują zablokować drogi dojazdowe do dwóch największych zakładów pracy w regionie - Kopalni i Elektrowni Bełchatów.

W sobotę, 23 listopada fani bełchatowskiej piłki zamarli w niedowierzaniu, gdy PGE ogłosiło, iż nie będzie dłużej sponsorowało GKSu Bełchatów. Brak wsparcia finansowego koncernu oznaczaj duże prawdopodobieństwo upadku klubu. Sytuacji takiej nie wyobrażają sobie lokalni kibice, którzy zorganizowali już manifestacje przed siedzibą PGE GiEK przy ul. Węglowej (więcej w artykule TUTAJ) oraz pod salą ZSP1, gdzie odbywała się karczma piwna z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy (więcej informacji TUTAJ). Już wówczas fani bełchatowskiego futbolu zapowiadali, że w najbliższej perspektywie, w ramach protestu zablokują drogi dojazdowe do kopalni i elektrowni. Dziś padły oficjalne zapowiedzi realizacji tych działań. Na facebookowym forum kibiców można dostrzec komunikat zachęcający do przyłączenia się do protestu:

UWAGA! BLOKUJEMY DROGĘ NA KOPALNIĘ I ELEKTROWNIĘ!

Przechodzimy do kolejnego etapu naszej walki w obronie upadającego GKS-u!

We wtorek 3 grudnia (czyli w przeddzień Barbórki) w godzinach od 5:15 do 7:00 rano będziemy w sposób nadmierny eksploatować przejście dla pieszych w miejscowości Słok-Młyn (pomiędzy Wawrzkowizną a dawnym ośrodkiem na Słoku).

Ma być to pierwszy z etapów takiej manifestacji. Już dziś kibice ostrzegają, że kolejne działania będą miały większą skalę.

Zaczynamy od blokady zaledwie jednej drogi - kolejnym krokiem będą blokady WSZYSTKICH dróg dojazdowych do kopalni i elektrowni z Bełchatowa, Szczercowa i Radomska.

Takie akcje faktycznie mogą spowodować spore utrudnienia w funkcjonowaniu największych bełchatowskich zakładów i tym samym przełożyć się nawet na wymierne straty finansowe PGE. Na taki właśnie efekt liczą manifestanci. Jak szeroka będzie skala kibicowskich działań i czy uda im się wymusić na energetycznym koncernie zmianę działań? Dziś ciężko wyrokować.

W obronie GKSu Bełchatów stanęli ostatnio również związkowcy, którzy wystąpili z oficjalnym pismem do ministra Jacka Sasina (o temacie pisaliśmy w artykule Związkowcy krytykują działanie PGE. W ostrych słowach piszą do ministra Sasina).

 

 

komentarze (242)
Dodaj komentarz

NAPISZE W PROST NIE MA FCB 91 W BEŁCHATOWIE!!! GDZIE **** JESR TE 200 OSOB Z FCB 91 NIE MA!!!! **** ****Y Z RTS!!!

Tylu kibiców było ile na mecze chodzi.i kogo tutaj sponsorować

Zlikwidować dziadów, niech ich do 4 ligi dadzą i tak nie dadzą sobie tam rady patałachy,a tych na przejściach to guma i wąskie drzwi.

Ty ****o A Ciebie wy**** z Bełchatowa i żona twoja wyruchać

gnac te hołote zomo ustawic co korwa gks jesc ci da ja musze na nich robic oddawac harac do pge wrescie ucieli nieroba kase brawo ty pge

W Łodzi podobny problem miał Widzew i ŁKS. Nie mieli tak mocnego sponsora jak GKS a mimo to reprezentowali zdecydowanie lepszy poziom gry. Nie byli też na tapecie, przeciwieństwie do GKSu z powodu korupcji!!! GKS to klub okryty hańbą. Podziękujcie prezesom, działaczom i piłkarzom którzy sprzedali klub jak dziwki. Nie dziwcie się że PGE nie chce dalej inwestować w ten zaawansowany nowotwór. Idźcie pod domy tych którzy sprzedali GKS i ich rozliczcie z "zasług" dla klubu. Brawo PGE! Dość sponsorowania złodziejskiego klubu. Teraz niech Czechowska podzieli swoją pensję i odda cześć "swojemu" klubowi. Tak jak w Łodzi los klubu leżał po stronie miasta. Tak teraz czas na Bełchatów, żeby w końcu zaczęli robić coś więcej a nie tylko widnieć na papierku właścicielskim. Gdzie te firmy w strefie przemysłowej? Guzik urząd robi w kierunku rozwoju miasta więc guzik klub dostanie sponsora. Ich u nas już nie ma!!! To początek upadku tego miasta. Dziękujcie wybranym włodarzom i radnym.

Rano ma na kopalnie jechać prezydent z borem to szybko przejazd zrobią . zostawią trochę placków na drodze

Andrzej 0% ściemy.

Zarobki piłkarzy po 80 tyś wychodzą

Zablokujcie orkiestrę 4 grudnia...wtedy się dyrektor zdziwi

Oby jutro było minus 10 rano hihi

Hue hue wyzywają od jakich tylko pracowników kopalni i elektrowni a teraz chcą żeby im pieniążki wysmrodzić. Żal.pl

Ale co to da te nieroby z kopalni i elektrowni nawet się ucieszą bo sobie pospia na fotelach i spadnie zawartość alkoholu we krwi tfu nieroby je ba ne buraki piepszone.

Co nie przyjęli haha nierób to cię zrobił i jak widać niedorobil tempy cebulaku

Słabi piłkarze, kibice szpagaty na co to komu po co to komu? Jest wiele innych sportów w które mozna lepiej zainwestowac hajsik pozdro

Zwiazkowcy sie wpiepszaja bo w zarzadzie gks maja swoich ludzi od brania pieniedzy!! Jak by zwiazkowcy nie byli qrwami to nigdy by nie powstala spolka corka tylko bylo by 1 kwb i wszyscy pracowali by w 1 zakladzie.

Nikt normalny giekaesem sie nie interesuje. Tylko patola. Banda cpunow. Ilu was jest ma meczu? 800 osob? 1.000 osob? Po co to sponsorowac? Likwidacja!!

Ty kim ****o jesteś aby oceniać pokaż ****o mordę!!!

Ojej ojej . Żeby ci zafajdani kibice mieli tyle siły walczyć o sponsora co jak skaczą po głowie jednemu we czterech.

****o widziałaś jak skakali komuś po głowie żeby nie był w **** ****!!!

No cóż jak to mówi KorWin, zadziałała niewidzialna ręka rynku. Takie jest prawo podaży i popytu. Nie u trzyma się na wolnym rynku coś czym prawie nikt się nie interesuje.

I bardzo dobrze będziecie naszym fanklubem.

Mam wrażenie, że ktoś manipuluje kibicami GKS i te wszystkie wpisy typu SKRA nie GKS, Widzew nie GKS itd to pic na wodę i ma tylko odciągnąć uwagę od #kłamczuchy. Szkoda zachodu #NieZapomnimy

Krótko i na temat: Drużyna, duma tego miasta to SKRA! - nie żaden GKS i wbijcie sobie to do głowy! Ludzie zdają sobie sprawę z faktu kto i oco gra a ci parszywi Kibole niech sie nie mądrzą bo nic tutaj nie znaczą a pokazali to przez ostatnie lata! Większości ludzi w mieście zwyczajnie nie interesujecie! Pozostale środki powinniście oddać utalentowanym mieszkańcom których nie brakuje!

Rodzina chyba patologiczna dajcie córce na studia a synek niech sam sobie radzi ty kibolu w żółtym szaliku jak kibicujesz swojej skrze siedząc przed tv chyba zdajesz sobie sprawę że jeszcze parę lat i PGE zakręci kurek na sponsorowanie skry wtedy będziesz ty stał tam gdzie stoją teraz kibice gksu . Mimo że nie interesuje mnie siatka sercem jestem za drużynami z Bełchatowa . Ty widzę że jesteś kibicem sukcesu jak jest sukces to się odzywasz jak nie ma sukcesu tam cię nie ma . Dodam tylko że siatka w Polsce jest mniej popularna niż piłka nożna . Zobacz ile dzieciaków chodzi na zajęcia siatki a ile na piłkę ty kibolu sukcesu

W niedzielę blokade powinni zrobić żeby była skuteczna jak darcie ryja pod zamkniętym biurowcem. Umysły pastucha przekazane przez przodków z okolicznych wsi.Genów się nie wytępi.

Przeczytałem wasze komentarze i jestem zdziwiony waszym spojrzeniem na sprawę . Najpierw do kibiców skry piszecie swoje oburzenie bo po co sponsorować GKS a po to samo co sponsorować Skrę . Zauważyłem że kasa na Skrę z roku na rok coraz mniejsza niedługo może wy będziecie ratować swój klub (oby nie) . Kilka słów dla tych którzy twierdzą że spółki państwowe gminy miasta nie powinny sponsorować sportu . Gdzie wy żyjecie zobaczcie tabele od ekstraklasy do b klasy z jakich źródeł są sponsorowane kluby ile macie gks-ow I innych klubów które wspomaga miasto czy spółka państwowa . Dodam że nierentowny stadion narodowy też ma swojego państwowego sponsora . Gdyby nie samorządy i spółki Polski sport był by na dnie . Dużo osób może i powie co mnie obchodzi GKS jako klub może was mało interesować ale mamy w Bełchatowie bardzo dobre zaplecze do szkolenia młodzieży które PGE chce zniszczyć . Pamiętajcie GKS to nie tylko 1 drużyna . To młodzież która się chce rozwijac brak zespołu w regionie który grał by na poziomie 1 ligi to wstyd . Komuś nie psuje że nie dojedzie do pracy na czas zawsze może sobie wziąć urlop czy jechać droga alternatywna . Ktoś pisze że PGE nie musi sponsorować GKS u niby nie ale zważywszy na historię kopalni i elektrowni która dała życie temu klubowi nie powinna go odbierać . W Bełchatowie jest jedną z największych elektrowni siłowych naświecie dziura widziana z kosmosu , kopalnia . To tu się generuje największe zyski dla PGE kiedyś bot .Bełchatów pomagał oddłużał tamte firmy w dniu dzisiejszym kasa leci do Warszawy tam się dzielą nią a w Bełchatowie coś sypną jeszcze dla skry . Dla niektórych co oglądają za dużo TVN kibic nie znaczy kibol pałować się możesz w domu więc teksty o pałowaniu gazowaniu są poniżej poziomu . Teraz widzimy co polityka robi ze sportem po prostu go niszczy tam gdzie masz wtyki masz sponsora widocznie nasi regionalni politycy mają słabe plecy . Co do pani Janowskiej niech wskaże nazwiska osób które nie chciały sponsorować GKS niech ludzie wiedzą kto jest przeciwny rozwoju sportu w regionie bełchatowskim . No chyba nie sam prezes Baranowski który obiecał dalszą współpracę po awansie awans jest sponsora brak . 

Zostawmy mlodzikow. Miasto niech dofinansuje treningi. Bo teraz rodzice musza placic za treningi dzieci bo rozppasani pilkarze z 1 skladu musza zarobic po 200tysiecy na miesiac za nic

To jest cała prawda ale patrząc po ocenach to nie wiem czy farmy troki poszły w ruch, czy tyle lewackich lemingów jest w mieście, ew wieśniaki spod łodzi którzy nie znają historii swojego żydowskiego klubu mają znowu mokry sen i dają oceny emoji

Żydzew to fcb91

Sprawdź swoje pochodzenie chłopku pszenno buraczany,a nie będziesz nas od żydów wyzywał .

Kto jak kto ale kibice Widzewa powinni pamiętać co znaczy upadek klubu jak nie pamiętają niech pogadają ze swoimi ziołami z Chorzowa

Przepraszam słownik nie ziołami a ziomkami

Widzę tobie też rtęć nogawką cieknie po przeczytaniu komentarza wyżej.

Blokada drogi jest mało medialna. Oleją Was. To musi być coś z grubej rury dla ogólnopolskich mediów. Proponuję historyczny happening, np. wieszanie portretów zdrajców ( Gieksy, Polski) na szubienicach. Zrobi się szum medialny i będziecie mieć szansę jak się ludzie dowiedzą. A wieszanie portretów zdrajców jest legalne.

Chcecie wieszać portrety posłanek? To niedopuszczalne!

Lepiej niech wejdą na chłodnie.

No lepiej trochu tak nie bardzu...

Kwiiikkk kkkwwwwiiiiikkkkk kkkwwikkkk chrum chrum.

Nic się nie stało GKS nic się nie stało !!!

Przy walce o obwodnicę ta forma protestu znakomicie się sprawdziła. Powodzenia kibice GKS Bełchatów. Trzymamy kciuki - pracownicy KWB.

Posłuchajcie tyfusy ze Skry, zakały miasta, bo nie chce mi się z każdym z was trutnie kłócić. Protest będzie czy wam się to podoba czy nie, bo wy akurat goowno macie do gadania w tej sprawie. Jeśli myślicie inaczej to wytoczcie wasze tłuste doopska z darmowego przewozu i prosto w oczy to powiedzcie tym z GKSu. A jeśli wam odwagi nie starczy to zeżryjcie wasze kiełbasy w przewozie i siedźcie cicho i czekajcie aż Panowie z GKS was przepuszczą.

Na pana to trzeba mieć: wygląd wykształcenie i pieniądze emoji w waszym przypadku brakuje wszystkich wymienionych atutów emoji

Powiedział kopidoł pewnie po podstawówce, który przyjechał z jakiejś zapyziałej dziury z końca Polski gdzie klepał biedę a teraz szlachcica będzie udawał bo jemu się należy !

Jak narazie to widzę ze wszystko się należy kibolom. Mało tego nazywacie obibokami, spaslakami, kopidołami, torfiarzami, januszami...... ludzi z firmy których chcecie kasę - bo wam się należy emoji ehh...... bystry jak kibol GKS u

Głupi głupszy szyderca

Czy na 7 czy na 8 dojadę do pracy żaden problem.

Związkowcy najwieksze zlodzieje

Jak wygram w EUROJACKPOT to was przysponsoruje????

Wrzuć do pieca, będzie większy pożytek emoji

DO WORA ****Y SPAKOWAC,.

Nie podpisuj się ŁKS bo wszyscy wiedzą że jesteś zwykła czerwona 2-ligowa parówa.

Lepiej być w 2 lidze niż odmrażać uszy pod pustym budynkiem nie w tym mieście co trzeba emoji emoji

Zgłoście się do o. tadeusza on na pewno pomoże emoji

Śmieszne, bo ci co będą stali w korku mają tyle z tym wspólnego, co kasjerka w markecie na cenę banana...do kibiców- dogadacie się z zielonymi, żeby promowali Złoczew wtedy będzie i kasa i sponsoring

Takie kluby żyjące na garnuszku publicznych, budżetowych firm to największe zło i rak piłki. Życie ponad stan, dojne krowy, szastanie kasą bo przecież publiczna, a potem jak się kurek z kasą przykręci to płacz bo przecież nie pomyslało się przez długie lata o tym, by klub na siebie zarabiał w normalny , rynkowy sposób.

Przegonić i ukarać mandatami! dlaczego jakaś garstka wyrostków ma terroryzować zakład? Jak im tak zależy to niech wezmą się za zarząd klubem, zorganizują sponsorów itd., a nie żebractwo i szantaż ! Tam na mecze chodzi po 1000 osób. O co to larum.

Święta racja

Popieram zlikwidować GKS, stadion zrownac z ziemią, a kibicom jakiś autobus w jedna stronę postawić pozdrawiam

Jestem za

GKS Belchatow- Gorniczy klub sportowy. Teraz kopalnia bedzie sponsorowala "Stal" Mielec. O co tu chodzi? Kopalnia bedzie sponsorowac jakas hute? Nie moge sie w tym polapac.

Zdziwiony? Tak samo jak górnik pracuje w żwirowni, kopalni piasku czy kopalni odkrywkowej tak samo może sponsorować hutę, z której później całkiem możliwe że trafia stal z produkcji .

No to jeszcze wpierdol od policji i możecie iść kibicować widzewowi emoji

Patologicznym kibicom widzewa żal **** ściska, że walczymy o klub,bo oni nic nie zrobili i widzew musiał ogłosić upadłość. Bohatery wielkie co to nie oni zrobili, a prawda jest taka, że gówno zrobili!

A co wy zrobiliście ?? Obudziliście się z ręka w nocniku jak was PGE w bambuko zrobiło. Teraz wielki dym jakby w ciągu jednego dnia okazało się ze ten klub jest już na dnie.

Zamknij ryj ****o z fcb91 nie ma was w Bełchatowie!!!

rozwiązać ten śmieszny pseudoklub a cały jego budżet przeznaczyć na prawdziwą dumę Bełchatowa - Skrę.

idz sobie fejsbuczka poogladaj ze swoim chlopaniem niemoto

Nic się nie stało, GKS !!! nic się nie stało :p

Brawo KIBICE! Bełchatów z Wami. Nie patrzcie na hejterów posranki i całą resztę idiotów pozbawionych patriotyzmu lokalnego. Wreszcie jest nadzieja.

Jednak espresso z tego zepsutego ekspresu wyraźnie ci zaszkodziło emoji to może teraz pograj sobie na tum zepsutym komputerze z zepsuta kartą graficzną, tak dla odstresowania emoji

Cmoknij mnie

A teraz coś nagraj tą zepsutą kamerą emoji

Bardzo dobrze blokować aż do skutki, stać na tych pseudo widzewiaków i na tych śmiesznych ala górników czyli torfiorzy!!! Róbcie swoje

Hmmm. Śmieszni torfiarze ?? I od tych śmiesznych torfiarzy chcesz hajs na swój śmieszny klub ???

Debilu , jak się siedzi w domku i wpierd....ala obiadki mamusi to się nie wie ile osób nieajacych nic wspólnego z PGE dojeżdża na Rogowiec . **** gejkse , tak s****ialego klubu nie ma w całej polskiej piłce . Żeby nie skra to tą naszą dziurę nikt by nie znał . Na siatkówkę przeniescie te pieniądze które były pakowane w ta szmatę gejkse

Wsioku. Chyba żeś niedawno wyemigrował z jakiejś lepianki na wsi, skoro myślisz że na Rogowiec prowadzi tylko jedna droga. Skra? A co to **** jest? Tak się spyta 90% ludzi w kraju. Guciowe pustaki nie mogą zrozumieć GKS był przez lata w krajowej elicie najpopularniejszej dyscypliny na świecie, a Skrę zna tyle ludzi co klub tenisa stołowego z Sępolna Krajeńskiego.

Waruj gejkaesiaczku. Krajowa elita ? Czego kur....wa elita? Jakie to ma tytuły ten szmatławiec że sportowej ? Zamknij piz...de cieciu i wytrzyj nasienie z twarzy bo kąpie ci z brody

wsiok sie wlasnie odezwal, gdzie najdalej byles ze ludzie tam o skrze nie slyszeli? w zelowie? zawsze jak sie gdzies gada z obcymi na wakacjach wPL to zazdroszcza skry, o gksie nikt nigdy nie wspomnial

Jak zagadujesz do 14-16 letnich dziewczynek to trudno się dziwić

Lepiej rozmawiać z szesnastkami niż z takimi kiszonymi ogórami jak ty śmieszny korniszonie.

No raczej to Skra jest znana na całym świecie w przeciwieństwie do tych żelowanych p i z d e c z e k Z GKS. No i jeszcze ta dresiarska publika co tylko potrafi się nakazać z każdym kto nosi inny szalik. Kiedyś nawet ksiądz chodzący po kolędzie dostał od nich bęcki - BO NOSIŁ INNY SZALIK emoji emoji emoji

Taa Skra znana na świecie. Chyba przez te 0,0005% populacji co się interesuje tą pe.d.a.lską dyscypliną

O jest inteligent z ilorazem inteligencji kiszonego ogórka. Jak tam wazelina przygotowana ? Otwory nasmarowane ? Podobno już nie możecie się doczekać tej ciuchci we wtorek na pasach emoji

Podobno po proteście na pasach ogórki mają zlot w błękitnej ostrydze. Szydercy wystawia ..... yyyyy tzn stawia yyyy .... funduje.

Jak ktos bedzie chcial dotrzec do pracy na czas to pojedzie samochodem No ale janusze z pge samochody maja tylko na niedziele zeby somsiad widzial

Boże co za kretyn. To co będziesz tylko autobusy blokował nierobie. A samper knauf colep i wiele wiele innych firm. Ale co taki nierób jak ty może wiedzieć ...,

Ten kibic jest tak bystry ze jeszcze się nie zorientował ze obraza ludzi od których chce dostać kasę emoji bystry jak kibic GKS

Stoj i grzecznie czekaj az cie Pan przepusci Tylko nie zapomnij sie cieplo ubrac bo zmarzniesz w tym autosanie emojiemojiemojiD:

Tak tak postoje i popatrzę jak sobie kisicie ogóra nawzajem. Gksowskie cioty.

Jurek ogorek nie może się już doczekać wtorku emoji wreszcie zakisić ogóra emoji emoji

YOU TUBE, NASZYM KLUBEM RTS, POZYCJA NR 1.

W Bełchatowie nie ma już fcb 91 same przerzuty!!!!

Policja gaz i do domu..Nie można bez przyczyny chodzić po przejściach dla pieszych, zwalniać kroku itd...Nic nie zrobią GKSiaki

Cos mi sie wydaje ze zamiast żreć kaszanke na barbórce bedziecie musieli isc do pracy odrobic nieobecnosc Hahahahahaahahah

Mam dla Was HIT. Wiecie gdzie jest posłanka? Nie uwierzycie emoji Posłanka będzie teraz przyjmowała interesantów (możliwe że również kibiców w sprawie GKS) w dawnym biurze Kubiaka emoji emoji emoji

W tym biurze co to Darkowi się wszystko zepsuło ? Komputer, GoPro, ekspresy, meble, karta graficzna ( na ...uj mu karta graficzna) emoji

Gdzie jest C B A już w tym klubie debilnym powinni być

Zamknij ryj!!!!!

Drodzy Kibice, a nie powinniście również szukać nowego sponsora ? Czy na przykład zorganizować zbiórkę ogólnopolską na klub ? Przecież wszyscy tak robią. Kibice do pracy !

Po co ?? Lepiej pruć ryja że im się wszystko należ.

Każdy sponsor sponsoruje po to aby ich reklama i logo dotarłý do jak ajwiększej liczby potencjalnych klientów. Skoro na mecz w kilkudziesięciotysięcznym mieście przychodzi 1500 osób to co to za reklama??? Sami są sobie winni. Sezonowcy emoji

Nie masz pojecia o sponsoringu klubow Zobacz sobie taka Nieciecze to wies 700 osobowa Mimo tego bruk bet ładuje spora kase w sponsorowanie klubu Why?

Na węglową pod biurowiec

znowu ?? ale z was nieogary emoji chyba na mysią do wawy emoji

Chcę audytu w klubie

Wszystko idzie w dobrym kierunku, idą mrozy. Pasożyty z Gksu będą trzymać ręce w swojej kieszeni

Ja to bym wami pole orał. I jeszcze mam gnij do wywalania od byków to by się kanarki we łbach przestały lęgnąć. Do roboty o 5 rano to się nie chce wstać ale na głupoty to jest czasem. Będziecie widzieć Złoczew jak świnia niebo . Ha ha

Jeszcze się na swoich forach nieroby cieszą że do pracy będzie się można spóźnić. A do roboty pracować na Stał Mielec,Widzew,Skrę i Vivę Kielce

Nie dla GKS nie dla kiboli

Obije ci mordę ten wpis ty ****o!!!

Kibice sami dawajcie pieniądze na taki byle jaki klub. Dlaczego ja mam im płacić. Ktoś chyba tych długów narobił gdzie wtedy byliście?

Zaorać taki klub i takich chuliganów

Wy**** cie ****o z Bełchatowa

Janowska oddaj mandat.

Jakiś dostała? przecież Pani Poseł jeździ zgodnie z przepisami

Co sie czepiacie o frekfencje ze na widzew 15 k chodzi a na gks 2,5 k osob. Procentowo to na liczbe mieszkańców danego miasta na widzew nie przychodzi nawet 3 % mieszkańców! Jezeli by przychodziło z milionowego miasta 5 % osób to na widzewie musiało by być 50 tys osób. Na gks przychodzi ponad 5 % miasta, to lepszy wynik od łodzi.

Idiota, Łódź ma ok 700000 mieszkańców i 7 klubów na szczeblu centralnym. Wasz stadionie zapełnia się raz na kilka lat. Jak przyjeżdża Wielki Widzew.

Nie ma czegoś takiego jak wielki Widzew... Ten śmieszny klub w ciągu ostatnich lat ile razy upadl 2? 3? I dobrze napisałeś...przyjeżdża...bo w Łodzi nie ma widzewiaków tylko okoliczne wioski się zjeżdżają , głównie patusy bez szkoły...tacy jak kiedyś byli w Bełchatowie a teraz siedzą albo w Łasku albo za granicą, amen

na widzew same wiejskie burki przychodza

Na widzewie nie ma nawet 2% mieszkańców Łódz-1,6% Bełchatów-5%

Debilu, Łódź ma ok 700000 i jak ci wyszło 1,6%???

Kibice powinni zablokować pewna posłanke. PGE od początku nie zabierała głosu, jedynie wypowiedzi posłanki PiS doprowadziły do niejasności i rozbudziły nadzieję sympatyków. Uważam, Zeto ona powinna odpowiedzieć politycznie i moralnie. Prawnie niestety nie ma możliwości pociagniecia jej do odpowiedzialności.

A ja płacę uczciwie podatki i nie życzę sobie utrudnień przejazdu po drogach. Kiboterrorystow proszę rozgonic przy użyciu wszelkich możliwych i dostępnych środków przymusu, czyt. gazu pałki i w ostateczności broni gladkolufowej. A do klubu wysłać wszelkie możliwe kontrole i zamknąć tych co się dopuścili nadużyć finansowych i niegospodarnosci.

Polać mu ! Bydło jak ****. Bazar zrobić na stadionie - będzie więcej emocji !

Buraków na murawie zasadzić, będą przychodzić patrzeć swój na swego

PGE nie będzie sponsorować dwóch drużyn z jednej ligi.jak chcecie pomóc klubowi to wykupcie karnety na cały sezon jak to zrobił jeden klubu z Łodzi .a nie kupujecie bilety po 15 zł i jest was garstka.powodzenia

Brawo jak przyjdzie walczyć o Złoczew też was wydymają ===SZyderca zgadzam się z tobą

Tzn że już cię wydymali .

Janowska i Maryan już się wycofali z załatwienia sponsoringu?

Zablokujecie droge i co z tego?? Zaplaca Niewinni ludzie! Pracownicy , przewoznicy pracownikow , ludzie pracujacy nie tylko tam!! Puknijcie sie w glowe !

Prezydent Marjan robi cos w tym temacie? Czy cicho siedzi i przed kolejnymi wyborami znów będzie przekonywał jaki to on jest zasłużony dla Belchatowa? emoji

Same przegrywy na tym zdjęciu

Bełchatowianie - potomkowie chłopków pszenno buraczanych. W każdym z was płynie wieśniacka krew, krew parobków z okolicznych wsi. Zapytajcie swoich rodziców i dziadków skąd pochodzą. Hahaha. A jeśli wśród waszych przodków znajdzie się jakiś rodowity Bełchatowianin to w 90% pewne że płynie w nim żydowska krew. Nawet Niemcy podczas wojny uznali wasze miasto za żydowskie. Poczytajcie o historii swego miasteczka. Zbieranina najgorszych ku***skich charakterów, nie bez przyczyny mówią na was CHAMburki.

Po twojej wypowiedzi można wywnioskować, że dorwałeś się do rządowych zapasów. Nieźle ryją czerep.

Ale z czym tym do ty do tematu?? Masz problem z pochodzeniem? I co z tego ze historia taka a nie inna?? Dzis jest dzis I jutro a nie wczoraj Obudz sie czlowieku I przestan buc chamem

Chodzi mi o mentalność wieśniaka i żydowskiego hochsztaplera. Dej, dej bo jak nie... To jest zwykła próba haraczu panie Dominik. Wyobraź sobie że masz na wsi sklep, jest wiejska drużyna i wiejscy kibice. Owi kibice przychodzą do ciebie i mówią albo dasz kasę na nasz K. S ROZRZUTNIK albo będziemy blokować ci interes. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

zysk netto PGE za pierwsze półrocze 2019 r to 1.7 mld zł,zdecydowana większosć wypracowana przez KWB i ELB Bełchatów,GKS potrzebuje zaledwie 0.5% tej kwoty,czy to tak dużo?

Tak. Lepiej wrzucić tą kasę do pieca z węglem - będzie większy pożytek

Następny komunista liczy czyjeś pieniądze, na szczęście idą mrozy będziecie trzymać swoje pasożytnicze łapy w swoich kieszeniach.

Już dwuch pasożytów dało łapkę w dół

Stefan otrząśnie się. Oprócz PGE GiEK należącej do spółki GK PGE są jeszcze inne spółki. To nie tylko Bełchatów ,Turów i Opole. Się nie po.srajcie tym Bełchatowem.

Jurku przypomni sobie kto ratował Turów i Opole jak powstał bot co pracownicy zrzekli się swoich wypłat na ratowanie firm nie wzięli kasę od Bełchatowa

nie porównuj Turowa czy Opola do Belchatowa,zobacz ile oni produkuja energii a ile Belchatów i która energia jest najtańsza,Bełchatów to co najmniej połowa zysków PGE

Moze poprostu zrobcie zrzutkę, zalozcie konto na zrzutka.pl i zlozcie sie sami na swoj klub

Większość komentarzy to jakaś patologia. Uświadomcie sobie że obecna władza doprowadziła was do tego że w zakładach które budowali wasi ojcowie nie macie nic do powiedzenia, a pieniądze które waszymi rękami wypracowujecie idą do Mielca kosztem klubu związanego od zawsze z waszym zakładem pracy i miastem. Jak tak wam nie pasuje że się spóźnicie to zainwestujcie te 10zł, weźcie sobie ten jeden raz samochody i nadróbcie te kilka km zamiast wyć na forum. Sprawa jest słuszna i dotyczy także wbrew pozorom was i waszej przyszłości. Niech się w PGE dowiedzą że w Bełchatowie nie mieszkają same pipy które zgadzają się na wszystko. Szanujcie tych kibiców bo sami też niedługo możecie ich potrzebować, kiedy przyjdzie stanąć do walki o odkrywkę Złoczew i wasze miejsca pracy. Murem za GKS! Walczyć!

Zatrudnię kibica GKS do sprzątania domu.

słusznie..wielu krytykujących widzi tylko, że grupa kibiców protestuje przed uśmierceniem lokalnej drużyny, ale tu chodzi o coś więcej...Rozumiem, że nikt nie chce finansować czegoś z długami (kłania się program naprawczy), ale tu chodzi o inny problem. Wszyscy wiemy, że mamy Bełchatów A i B. Kto się czepił tej smrodzącej kopalni elektrowni ma raj. Szczególnie że nawet nie jest tajemnicą że od lat 70 jak ktoś upchał całą swoja rodzinkę to żyją jak pączki w maśle. Mogą tu pracować ale najczęściej wspierają za tą kasę Łódź i większe miasta choćby w zakupach . Zwykły bełchatowianin wie jak ciężko tu się żyje, a kopalnia/elektrownia smrodzi mu tak samo! Problem w tym, czy jest to jeszcze miasto/miasteczko czy po prostu wszelcy włodarze tego miasta jak i PANY tych wielkich zakładów traktują to miasto jak taki obóz przejściowy; czyli wyr..ha. tą ziemie z węgla i dalej w kraj a ludzi zostawić. Dlaczego tylu młodych uciekło z tego miasta, bo nie widza tu przyszłości. budowanie marketów na każdym rogu z jedyna pracą na kasie to nie jest opcja aby miasto się rozwijało.

prawda!!!!!!!!!!!!!!

Było minęło... Haaa

Zablokujcie drogę z Radomska i Pajęczna.

PGE Wyru...........ło i kibiców i Janowska. Norek i Antoni pewnie się cieszą A Marjan znowu wrócił do roboty A sponsorów brak norek i kubek mówili że mają może pomogą. E chyba nie fakt jest taki GKS lata świetności ma za sobą teraz tylko pochować go z honorami trzeba i będzie spokój w mieście.

Tylko Pilsia Łobudzice ! Pilsia Hooligans ! 

**** nie blokada więcej jedzie z Radomska i Pajęczna h...kg nie kibice cioty same

Co u was tylko jedna firma w mieście, że taki płacz jak odejdzie? Zarząd klubu za **** weźcie niech szukają sponsorów, a nie ulice chcecie blokować. Nie tędy droga.

w Bełchatowie nie ma żadnego przemysłu oprócz kopalni i elektrowni ,czysbyś tego nie wiedział

Najlepiej utrudnić wszystkim życie.

Ludzie opamiętajcie się i nie utrudniajcie mieszkańcom życia. Miejscowy klub nie jest żadna duma tego miasta-frekwencja na spotkaniach sportowych to wyjaśnia, przejrzyjcie na oczy! Ten klub to porażka. Vice mistrz polski osiągnięty przez korupcyjne działania itp itd! Pge poczyniło kroki jakie powinno koniec i kropka.

Zrzućcie się na ten wasz klub jak wam tak zależy

`rynsztok - dziękuję nie czytam.

Dobrze! Trzeba pokazać, że kibice nie rzucają słów na wiatr, tak jak politycy.

Na to czekałem mniej tych ciot będzie paralizowac miasto a z nimi nie pogadasz o piłce nożnej tylko za kim jesteś

Do roboty a nie na blokady, ktoś musi na Widzew robić parobki z Bełka https://widzew.com/-/pge-widzew-cup-z-okazji-100-lecia-odzyskania-niepodleglosci-na-zywo-

Nic się nie stało. GKS nic się nie stało emoji emoji

W sobotę czy w niedzielę będą blokować ? Bo w tygodniu większość dojeżdża do firm na Rogowcu ???? jak piszą że w tygodniu to pic na wodę jak cały ten ich zespół ????????

Kojarzę tego kolesia ze zdjęcia. Większej cioty w szkole nie było. A teraz kibol wyklęty, jak był sam to się słowem nie potrafił odezwać a w stadzie to bohater.

Kasa na Widzewem już leci od dawna, bełchatowskie parobki. https://widzew.com/-/xxxx-wygral-pge-widzew-cup-2018

Czekałem na tą chwilę aż gks upadnie????

Same życiowe przegrywy.

Nich idą zakisić ogóra. Przecież wiadomo że dlatego zawsze chodzą grupami emoji

W Chorzowie w toi toiu się brandzlowali wzajemnie.

Chłopaki co lubią ogórki emoji

Niech tym pedalkom że skry zabiorą.. Pikniki z klockami by się obsraly dopiero..

Brawo.. Gieksa walczyć.. Tylko to zostało... Argumenty merytoryczne się skończyły...

Argument merytoryczny kibola: „ chcesz w ryj !!!”

A Pani posłance z wasem, która wykiwała GKS polecam PiSenke braci Figo Fagot - a gdybym zgolił wąs

Powiem krótko jakby grajki z GKS-u grali na odpowiednim poziomie to ze sponsorami nie było by problemu a że walą w c**ja to nikt kasy ładować nie chce , a kibice niech sobie manifestacje ja sportowej zrobią a nie innym ludzią życie utrudniają jakby byli czemuś winni emoji

Graja na tym samym poziomie rozgrywkowym co stal tfu mielec. Idac twoim tokiem myslenia to tylko druzyny z ekstraklasy powinny miec sponsora

Jeśli myślisz że drużyny z ekstraklasy coś graja to się grubo mylisz , popatrz na jakim poziomie jest nasza ekstraklasa poźniej się wypowiadaj jednym słowem dno i wodorosty, i mafia kiboli patrz przykład Wisły jak można swój klub rozwalić od środka emoji

Nauczyciele mogli blokowac to i kibice moga

Życie klubów na garnuszku miast, samorządów to patologia. Permanentne uzależnienie od dochodów ze skarbu państwa to złodziejstwo.

No to niech zarobią na siebie

500+ to też życie na garnuszku państwa dzieci mają rodziców żeby dbali o ich byt a nie pasożyty czekają jak coś skapnie i przepiją

Debile wy w kibicach GKSu widzicie tylko kiboli z młyna ale oprocz nich na mecze przychodzi ponad tysiąc dzieci , rodzicow i innych osob spoza młyna

Tysiąc osób w mieście 60tyś ???????? zajebisty wynik ????????????

Popieram.bronic tego co jeszcze istnieje

Ciekawe, po której stronie Janowska stanie?

W rozkrokuemoji

I po której marjan?

Za dużo wolnego czasu macie i się w głowach popie***liło? Jak wam tak zależy na tej imitacji drużyny piłkarskiej, to brać nadgodziny w robocie i przelewać darowizny na klub, a nie życie innym utrudniać. A z tego stadionu to nawet targowisko niech zrobią, bo na czas grania tych pajacy z GKSu to nawet lampy szkoda włączać.

Hipokryta. Rob dalej w spolce za 2 tys albo idz na te targowisko. Tylko pozniej nie placz ze kopalniak ma wiecej czy cos, ze nie sprawiedliwie, ze robisz na kogos cos tak jak my sponsorujemy inne miasta zamiast swoje.

Nie bylo by w tym nic dziwnego jakby PGE nie sponsorowalo innych druzyn nie majacych nic wspolnego z kopalnia czy elektrownia. Ktos poprostu wyciera sobie **** potem naszych pracownikow. Pieniadze sa przelewane poza Belchatow. Tylko nienormalni tego nie rozumieja. Jestem za kibicami. Pozdrawiam

Teraz zlikwidują GKS, następnie KWB i na koniec elektrownie, to miasto już umiera, smutne ale prawdziwe emoji

Pomiędzy GKS a KWB powinienes wstawic skre

Masz rację.

Szanowni panowie zakładajcie firmy i sponsorujcie sobie co chcecie !

wielu z nas pracuje w tej firmie i wypracowuje zyski

Mam nadzieję że Policja w końcu zrobi z tą bandą porządek !

Cytując klasyka kiedyś pieniądze były i wiesz tańczyli lulki palili zarabiali wiesz ile i nagle pierdyknelo. Ale obecni kibice tego nie wiedzą bo byli dopiero w planach bądź raczkowali

jakby grali nie byłoby żebrów o kasę! O!

przeciez graja Awansowali do 1 ligi za co mieli obiecany sponsoring

Jeśli spóźnię się do pracy i będą z tego powodu wyciągnie konsekwencje przez pracodawcę to oddam sprawę do sądu za bezprawne utrudnianie dojazdu do pracy. Nie interesują mnie losy tego beznadziejnego klubu ale losy mojej rodziny zdecydowanie TAK.

Wynajmij sobie helikopter albo sie spoznisz Nikt nikomu nie zabroni chodzenia po pasach

Japa ćwokuemoji

morda frajerze dęty

Te kibic, japa to była do Michałkaemoji

a to ja tez do niego emoji

Prawda jest taka że PGE i Widzew Łódź są już po słowie, od rundy wiosennej reklamy PGE na ledowych bandach a po zakończeniu umowy z Murapolem PGE zostaje sponsorem strategicznym łódzkiego klubu. Zresztą Akademię już im sponsorują. Nam zostanie tylko zapi***ać na łodziaków. Smutne to troszkę.

Wstawaj zesrałeś sie

i wszystko na temat.

Michaił kvietniov to kumaty kumacz!!!

Przekumaty przekumacz

Kumaty kumacz zapomnij o parkingu Kasa idzie na GKS

A co na to pokrywka i zaolejony?

Pojedzie inną drogą

nie ma takieji możliwości blokowania dróg do pracy.w nyse i do lasu.a ilu z kibiców w rejonie kopalni pracuje-70% napewno

Wypierdal.. pajace!!! CO Wy qur.. sobie myślicie? PGE TAKICH CIENIASOW SPONSOROWAC NIE BĘDZIE!!!! ZAPAMIĘTAĆ!!! NIC WAM SIĘ NIE NALEŻY!!! NIE BYLIŚCIE I NIE JESTEŚCIE ŻADNYM ZASŁUŻONYM KLUBEM!!! SERIA B CZEKA!!! NA TYM WASZYM ŚMIESZNYM STADIONIE BĘDZIEMY BARA.. TAKIE JAK WY PASAĆ!!!

łks buahhhaha kpina wypowiadać się.do norki krecika i robaczkom na ucho takie teksty.

Bujaj sie trutniu jeden !!!

Grupka tzw kibiców będzie ludziom życie utrudniać, gonić to towarzystwo !!!

**** terrorysci. Niczym się to nie różni od manifestacji opalonych panów na zachodzie.

A jak wtedy dojadą kochanki do pracy kochanki PGE ? a może kolejne zdjęcia z uroczystości w pierwszych szeregach i w mundurach górniczych

Powinni zablokować jeszcze drogę przez Nowy Janów,tak trzymać Panowie, brawo emoji

ciebie zablokować powinni.ćwo...ku tam jeżdżę tiry w których ludzie pracują.wiesz co to postój dla nich????????????????????????????????????????????

A chuuuj mnie jakieś tiry obchodzą, są inne drogi dojazdowe do kopalni i elektrowni.

Pajace co jeszcze parę lat temu byli gnebieni w szkole są osobami decyzyjnymi wśród kibiców więc niedziwne że takie mają pomysły!!!!

Przyjdź każdemu z nich sam na sam to w twarz powiedz, daje Ci kilka sekund emoji brzydki trollu ktoremu Ci decyzyjni zabierali kanapki w szkole emoji

Banda matołów!

Gdyby kibice, których jest tak wielu, co miesiąc przelali na konto klubu 100 zł, a kibole tak aktywni 200 zł to niepotrzeny jest sponsor. SKORO KIBICE LEGII POTRAFILI KUPIĆ KARETKĘ TO WY **** NIEROBY TEŻ COŚ ZRÓBCIE A NIE OJCU CZY MATCE DROGĘ DO PRACY BLOKOWAĆ!!!!

co to jest widzew

Takie osiedle w Łodzi, koło Olechowa

Oby was dobrze wkoncu Widzewek dojechał bo się już wam w ****ch przewraca koniec z tym klubem i kropka zaczniecie od nowa z nową nazwa Ogóry kiszone i gitaraemoji))

Kibica Widzewa zapomnieliście jak na Piotrkowskiej skandowaliscie . 

Widzewek taki mądry, tylko ciekawe gdzie on jest. Szczeka **** jak nikogo nie ma emoji

Jesli mysla ze takim czyms cos ugraja to brawo. Niech sami sie zloza i oddadza 5 baniek to sponsor sie znajdzie

Mieli obiecane, że jak wróćą do I Ligi to będzie ze strony PGE kasa. Jakoś sponsor nie dotrzymał obietnicy. Niech walczą , a Ty siedź w zapierdziałym dresie i dalej się użalaj, że inni chcą coś robić.

Brawo walczyć kibice walczyć!!!

to ja zablokuje ich faszyzm nieprzejdzie no pasaran

Co koleś z upośledzeniem umysłowym. Pozdrawiam

Michalku w psychiatryku jest darmowe wifi ?

dodaj komentarz
Czytaj także