Rejestracja i logowanie

Wjechali śmietnikiem na bełchatowski skatepark. Po chwili mieli niespodziewane towarzystwo

Wydarzenia 19-11-2019 Autor: Emste Foto: Facebook/Straż Miejska Bełchatów
17

Wszystkim jeździć można - z takiego założenia wyszła grupa nastolatków, która w niedzielny wieczór 17 listopada, postanowiła wjechać koszem na teren skateparku na os. Binków. Nie spodziewali się, że całość zdarzenia obserwują kamery miejskiego monitoringu. Spore zdziwienie zarysowało się na ich twarzach, gdy na miejscu pojawili się strażnicy miejscy.

Bezsprzecznie naturalnym widokiem na Binkowie jest grupa młodzieży na rolkach, deskorolkach, czy hulajnogach, ćwicząca akrobacje na tamtejszym skateparku. Jednak obraz kilku osób wjeżdżających koszem na śmiecie, to widok, który zaskoczył operatora miejskiego monitoringu. Natychmiast postanowił więc wezwać straż miejską.

Na miejscu okazało się, że za całe zdarzenie odpowiedzialna jest grupa nastolatków, w wieku około 16 lat. Młodzi bełchatowianie wpadli na niecodzienny pomysł – postanowili wypełnić kosz na śmieci kamieniami, ozdabiającymi skatepark. Cel tego działania... pozostaje tajemnicą.

Strażnicy przeprowadzili z nieletnimi rozmowę wychowawczą i zobowiązali ich do posprzątania po swojej "zabawie", co też bez zbędnych komentarzy zrobili. Ponieważ nastolatkowie posłusznie wykonali polecenia mundurowych  i w rezultacie nie uszkodzili kosza, ani żadnego z elementów skateparku, skończyło się na słownej reprymendzie.

komentarze (17)
Dodaj komentarz

Brawo chłopaki dobra akcja !!

Kto zauważył że przy każdym takim beznadziejnym wpisie straz miejska jest zlikwidować to w pizdu A nie robić dramat bo dzieciaki bawiły się koszem

Nie żeby coś, ale uważam że osoby piszące tutaj powinny wziąć troszeczkę rozumu do głowy i zacząć myśleć z innych perspektyw niż swoich ubzduranych, kamienie które tam się znajdują mogą doprowadzić co kalectwa, wyobraźcie sobie że ktoś z deskorolką wyskoczy i zapomni o tym.. ze strachu ruszy się i upadnie na kamienie, kamienie nie są malutkie aby amortyzowały!

Jo rolnik jezdym. Mój chłopok po nauce mo robote. Gnój powyżuco od byków to gupoty mu sie nie trzymajum. Brok zaincia!!!! Batym do nauki i roboty!!!!! I wojsko powinno wrócić na rok!!

Te kamienie są tam kompletnie niepotrzebne. Proszę sobie wyobrazić jak ktoś mialby upaść na taki kamień głową, bądź kręgosłupem... przecież to grozi kalectwem. Czemu tam nie ma trawy, nawet sztucznej. Na szczęście na pumptracku już pomyśleli.

Nie jak walnie lbem3o beton to lepiej bedzie was gimba mozgu pozbawila

Gdyby taki wypełniony kamieniami kosz przewrocil sie na ktoregos WANDALA i złamał mu nóżke (złamanie otwarte :-)) moze opcja " myślę logicznie" weszła by w tryb "on". W szkole na apelu ich zaprezentować, na FB pokazać ich twarze.

Kto nie robił głupot za młodziaka niech pierwszy rzuci kamień.

do kosza na śmieci!

Pierdołach*

Już nic ciekawszego się nie dzieje w Bełchatowie żeby o takich piedołach pisać?

Straznicy piwinni każdego "znudzonego" brakiem zajęć zaprowadzic do domu i opowiedziec rodzicom o zabawie ich "przedszkolaków ". Powinni wyczyscic wszystkie klatki w schronisku, kosze na Narutowicza. Nudzą się...

Guma i wąskie drzwi. Rozmowy. Pewnie chłopcy się wystraszyli i więcej tak nie będą robili.. Ha ha ha....

z pokolenia na pokolenie mlodzi coraz mądrzejsi, na studia nawet potrafią chodzić...... co będzie za 30 ....... 40 lat

gnoje ja wam dam bawic sie moim domem zostawcie w spokoju muj śmietnik faszysci mali

Raczej napewno MÓJ" słownik sobie kup analfabeto!!

Faszyści ? Człowieku co w Tobie siedzi ? Nie popieram tego wybryku ale faszyści?

dodaj komentarz
Czytaj także