Rejestracja i logowanie

Andrzej Duda zasiądzie do piwa i krupnioku z bełchatowskimi górnikami?

Wydarzenia 19-11-2019 Autor: Emste
109

Prezydent RP, Andrzej Duda może pojawić się w Bełchatowie jeszcze w tym miesiącu. Takie informacje pojawiły się w związku ze zbliżającą się karczmą piwną, czyli coroczną imprezą górniczą.

Informacje o ewentualnym pojawieniu się Andrzeja Dudy na bełchatowskiej imprezie wciąż są nieoficjalne.

Wiemy, że pan prezydent wyrażał chęć pojawienia się na karczmie piwnej, nie mamy jednak oficjalnego potwierdzenia z pałacu prezydenckiego – mówiła Sandra Apanasionek, rzecznik PGE.

Szansa na pojawienie się głowy państwa w Bełchatowie jest ponoć naprawdę duża, a brak oficjalnego komunikatu do tej pory ma być jedynie formą asekuracji, bo tajemnicą poliszynela jest, że kalendarz prezydencki jest bardzo dynamiczny. Zgodnie z informacjami od Sandry Apanasionek, oficjalna potwierdzenie wizyty prezydenta w Bełchatowie, może się pojawić w przeciągu najbliższych dni.

Tradycyjne spotkanie górników, które poprzedza barbórkę odbędzie się w sobotę, 23 listopada. Będzie to już 45 edycja tej imprezy. W menu z pewnością znajdzie się piwo i domowy krupniok. Dodatkową atrakcją będzie złożenie przysięgi przez najmłodszych górników. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie tradycyjnych zabaw. Około północy górnicy świętujący w ZSP nr 1, dołączą do pań, świętujących w hali widowiskowo – sportowej na babskim combrze.

Wizyta Andrzeja Dudy podczas tegorocznej górniczej imprezy byłaby nie lada atrakcją dla kilkuset świętujących pracowników bełchatowskiej odkrywki.

komentarze (109)
Dodaj komentarz

Z jakimi górnikami??? Górnik to fedruje pod ziemią a nie ten, któremu gołębie na czapkę srają. emoji

A władze naszego grajdoła nie dostąpiły zaszczytu?

Dalej głosujcie na PiS a potem szczekajcie. Jak nie było rozumu tak nie ma . 100 tysięcy głosów na senatora, beznadzieja.

Nowa elyta z radomska czeka na antoniego. Zbawcę rozdawce stołków. Nigdy Ci tego nie zapomnimy antoś. Tera my pany w Bełchatowie. Nievwidzita nos ERA tralala.

Dość dojenia ludzi z tak zwanych "spółek" ! Jedna praca jedna płaca ! Takie same ręce takie same żołądki ! Takie same zadania taki sam uśmiech naszych dzieci ! Taka sama orka takie same imprezy ! Dość podziału na lepszych i gorszych !

Trochu powiemy co się dzieje w regionie...

Oj dużo dużo opowiadania. Prywata za państwową kasę. Tak jeszcze nie było.

Jak obstawiacie, przed czy po piwie klęknie?

Prezydent oki że przyjedzie ale adoś jest w Złotnikach pewnie jeszcze gdzieś skoczy zmęczony będzie to nic nie załatwi tu etacik tu orderek a z Złoczewa jak nie było tak nie będzie panie Adamie i panie Prezydencie chyba że Anna załatwi z tym byłym prekurratorem bo tak go wychwalala wczoraj .

Ja tego nie rozumiem zamiast ustalić z pokrywką czy im pasuje przyjazd w tym terminie prezydenta to nikt nie pomyślał co za ludzie tak ważne postacie to muszą być

A ile lat anna jest w pisie. Gd:ue była wcześniej? Chyba ....

Byli pracownicy Elbest Security szykują niespodziankę podobno tak miasto mówi.

Nudne to już jest gościu, żal

może Adrian zabierze Andrzejka do wawy i my w ochronie ODETCHNIEMY TROSZKU.

Chyba też podobno kibice. Za GKS.

Na mieście gdają że ma być pikieta na barbórce .

Podobno, tak wszyscy mówią.

Jo tyż chcę. Moglym ość na kupolnie to bym teroz z nim zjodł. Rolnikim jezdym z dzioda pradzioda po łojcu. Kupiłym w tym roku auto na bynzyne i prund. Z gniozdka jak podladuje to 100km robi. Na pietruszce zarobiłym. Ale żałuje bo bym z pryzydyntym zjodł. Jeszcze bym mu wloł świnskij krwi. Zawsze jak bije to z wioderka pije jeszcze goruncum

Z okazji takiej wizyty, to może w końcu psy przestaną robić kupy na trawnikach?

To nasi lokalni kibole gksu wreszcie założą oficjalnie niebieskie mundury i beda ochraniać ?

Pod naszą nieobecność, dały o sobie znać czerwone końcówki z Bełchatowa i okolicznych fc Widzewa, kręcące się po mieście i bazgrzące na większości naszych prac, które można spotkać na każdym z bełchatowskich osiedli. Nie obyło się bez domalowania ****ów, które obciągają nieustannie na alei Piłsudskiego, czy też dopisków "frajerzy" bądź "cwele". Kulawo to brzmi w wykonaniu bandy ****a, z której zdecydowana większość z tych, którym zdarzył się epizod w Kryminale, siedziała na frajerni. Bandy ****a, której ówczesny lider roz**** się kilka lat temu na swojego, a jednak dostał druga szansę i dalej się pojawia. Bandy ****a, która wypiera się uciekiniera pod komendę (dodając, żeby **** go za to po całości), a za kilka miesięcy przygarnia go do siebie z powrotem. Bandy ****a, w której dalej pojawia się ****, co zrobiła obdukcję po wpierdolu i w****a chłopaka od nas na wyrok. Bandy ****a, która lata temu przekazuje nam, że nie bierze odpowiedzialności za pewnego delikwenta i jego matkę jak go trafimy, a mimo to pojawia się z nimi do dziś. Bandy ****a, która dalej ziomkuje się i propsuje walczącą w Anglii na galach pałę, która miała być pogoniona kilka lat temu, po tym jak siedzieli za nią chłopaki od nas. I wiele, wiele innych ciekawych przykładów z przeszłości, które nagłaśnialismy już 10 lat temu przy okazji pewnego meczu u nas. Bandy ****a, z której do tego już prawie każdy w swojej karierze zdążył się wyprzeć latania czy jeżdżenia.

Myślę że lepiej wyjdzie to tym czerwonym

torf a nie węgiel w Bełchatowie więc kaszanka a nie krupniok

Przecież dobrze zrobiona kaszanka jest o wiele lepsza od tego "krupnioka" .....

Napisz I've co tj ten Krupniok bo nikt nie Wie wino czy cos

To do nas radomszczaków przyjeżdża bo Teraz K...My (TKM)

I jeszcze mu zaśpiewajcie, że go kochacie, bo wam zwrócił ojczyznę dojną.

I jeszcze antek powinien do nas dołaczyć. Bo to wszystko dzięki niemu...dziękujemy za intratne posadki imprezki itp.itd.itp.

No to już po dobrej zabawie na Karczmie ,co drugi to ochroniarz

ADRIAN PRZYJŻDŻA ZAMKNĄĆ WAM STADION GKS.

Już niedłuuuuugo, w Bełchatowie, BOR kontra GKS.. Czekam na to, GKS to już dostał wpierdal od wszystkich, teraz jeszcze od BORu.

A Ty ile razy dostałeś od GKS-u, mały cwelu w okularach, że skomlesz w internecie?

Ogorek ogórek ogórek, zielony ma garniturek....

Wysocką szlak trafi bo Janowska dostanie miejsce bliżej Andrzeja. A Kubiak nie może się lansować, szkoda.

Jeszcze ich w mundury górnicze ubierzcie!

Ale osłanki już mają mundury. Profan.

A dyr sportu bedzie siedzieć obok Agaty.

Kibice Gieksy i pracownicy Elbestu powinni go odpowiednio powitać.

pokazać jak radzi sobie jego przy****s

Ten co to przy każdej okazji roztacza aure wszechmocności z racji znajomości ? prawnik dyplomowany ponad miarę z administracji i zarządzania ???

Trochu nie bardzu...

Nie sadzać koło prodiża !!! Te trochu co zostawi po konsumpcji każe jeszcze zapakować...

Jak zawsze po każdej uroczystości

Prezydent, andrzejki, combry, potem mikołajki, Barbórka, święta, Sylwester, 3 Króli... Przez te wszystkie imprezy Król Związkowców przypomni sobie o Złoczewie dopiero w połowie lutego, jak wytrzeźwieje.

Żeby go tylko ordery nie przeważyły

Łukasz i spółka będzie %

Składnikami krupnioku i kaszany jest krew, z medycznego punktu zdrowia zabrania się podawania zwierzakom.W Piśmie świętym też napisano:Nie będziecie jedli mięsa z DUSZĄ *z krwią jego. Ale napisano im by się trzymali z dala od zmaz wizerunków*obrazów, figur, posągów ,bóstw, bałwanów spożywania uduszonego i od krwi.Dz.Apos. 15/20. A bóg JHWH wie co jest dobre dla człowieka a co złe bo go stworzył na swój obraz i podobieństwo..Ks.Rodz.1/27.

Ryb bedzie nawędzone. Tylko śmierdzi później w służbowym

Gdzieś 90 katolików nie wie w co wierzy a nawet jak któryś przeczytał pismo święte to i tak nic nie rozumie dlatego każdy może im wcisnąć kit

To nam Pan Prezydent niebawem pomoże otworzyć odkrywkę Złoczew

Reanimacja trupa...

Na Śląsku są górnicy a w Bełchatowie odkrywkowcy lub torfiarze.Ci co pracują w zwirowniach to też są górnicy?

Ale boooli d**a, piękne to jest.

Tak, Ci co pracują w żwirowni to też są górnicy, u nas są kopidoly i to też są gornicy

Górnik yo osoba która ciężko pracuje pod ziemią i każdego dnia pracy ryzykuje życiem. Wielki szacunek i chwala dla Tych Panów. Panowie z Bełchatowa to nie górnicy tylko kopacz. Co yo za górnik co mu deszcz na głowę kąpię. Haha

Widzę, że w Bełchatowie nie tylko samodzielnie interpretują przepisy ruchu drogowego ale jest własną interpretacja słownika języka polskiego.

Hahaha uwielbiam ten ból d**y 500 plusów

nie przyjęli?

Komu co potrzeba ?

Nową deskę do prasowania

Niech sobie te śmierdzące spidnie sam w końcu prasuje...

Przy kaloryferze ciepło ale noce zimne chłodne poranki przydałyby sie filcowane kajdanki

Pilota do bramy

Nowe trampki.

Zaszczyt taki, jakby sam Dyzma do Pikutkowa zjechał.

W kopalni zeby pracowac trzeba miec wyksztalcenie

Raczej dobre plecu albo kogoś z rodziny., może być też tatuś zwiazkowiec...

A te kopidoły z tego dołka w Bełchatowie to wiedzą co to w ogóle jest Krupniok? Podpowiem że to nie jest na pewno medal przypięty na klapie munduru.

I jak zwykle zaraz dałny co nie potrafią czytać będą pisać, że "tótej gurnukóf ni mo, bo so na ślunsku, bo mi tak babcia powiedzioła, a babcia najmundrzejsza w cołej wsi ze cołej rudziny" itd. A ja zeźre krupnioka i przepije waszymi łzami zazdrości, robaki :-) niech d**y bolą, a co :-)

Już pomnik Marszałka w parku Żula miał Andrzej odsłaniać ... A odsłaniali najstarszy obywatele miasta... Zasługa zemlaka i kurasia a jak Andrzej przyjedzie to piwo sobie z nim wypiję....

ciekawe czy ktoś wie co to ten krupniok

Ale sie bedzie radumsko i pajęczno bawić. Toć tylko oni bedą na karczmie i combrze sie bawić. Nowo elyta buhahaha. Młodzież pracująca miast i wsi buhahaha

Oj będą się bawić będą emoji

Wiadomo gdzie Adrian złoży wieniec?

Pomnik na dawnej Ewangelickiej niedokończony .... To chyba pod pomnikiem Marszałka.

Na kircholu

podobno ma poprowadzic meski rozaniec

W Bełchatowie górnicy?? Kupę lat pracuję na terenie ODKRYWKI i prawdziwego górnika tam nie widziałem ???? a już najlepsi są związkowcy w mundurach górniczych oblepieni orderami... I ich paniusie co wkopu na oczy nie widziały ???? kopalnie tylko na Śląsku!!

Jacy górnicy, taki prezydęt...

Jaki masz mózg, taką pisownię!!!

„Prezydęt” to połączenie słowa prezydent i nadęty bubek. Idealnie pasuje do Adriana.

Czekamy na Was będzie gorąco z krupniakami

Czapliniecka czeka pokażemy jaka tu bieda

Pabianicka, Krótka, Bawełniana zapraszamy do nowej Galerii.

Krupnioki to są na Śląsku! Z resztą tak jak i górnicy!

Przyjeżdża Andrzej i nagle dodatkowo potrzebne 100 zaproszeń do pisiurki chcą się posikac z radości...

Wyssoccy będą i podrywka bedzie lans będziesię działo wybory ida to przyjedzie.

Przyjedzie na krzywego się napic, i obieca Złoczew w ramach kampanii. Co niektóre tepaki mu uwierzą.

a po co tu ten faszysta ja mu pokarze

Z zydem przy jednym stole??? Przy piwku i krupnioku, koszernym?

Duduś niech pociągiem wpadnie tym co go obiecał Morawiecki.

Kiedy zniknie gęba Grabarczyka z ulic Bełchatowa?

To jeszcze będzie musiał górników przywieźć, bo w Bełchatowie ich nie ma

No jak to nie ma???? Przecież to niejeden działkę rekreacyjną przy Cegielnianej przekopał wszerz ,w zdłóż i nawet w głąb....

Szczególnie "w zdłóż".

są, prezydent taż;]]]]

Spytajcie Pana Prezydenta co z emeryturami stażowymi? czy mam pracować aż do śmierci?

A kiedy umierasz?

tak, masz pracować... a nie brac 7000 emerytury w wieku 50 lat..

Trzeba było się uczyć baranie a nie teraz zazdrość.

90% gornikow na emeryturze po 50 to sa po podstawowce ewentualnie zawodowce jelopie

wiek emerytalny powinnien byc rowny dla wszystkich nic do tego nie ma poziom wykształcenia płeć czy stan umysłu

Jeżeli uważasz że do pracy w bełchatowskiej kopalni potrzebujesz wykształcenia to chyba z chuuuja spadłeś kolego.

agata dzban dostarczy

Nie, ciebie raczej nie uda się tam wcisnąć. Będzie dużo ochrony.

Oby nie było kwasu jak z ekologami na elektrowni .

Andrzej da ochrone Andrzejowi bedzie mógł sie pochwalić jaki stołek PREZESA dostał od Adriana

Chłopaki pójdą w tych wychechłanych butach ze szlabanów na nowe i lepsze nie ma pieniędzy

Człowiek nie potrafiący ubrać swoich ludzi mami pomocą w ubieraniu gieksowskich foteli...

dodaj komentarz
Czytaj także