Rejestracja i logowanie

Bełchatowianka w finale "Top Model"! Olga Kleczkowska powalczy o kontrakt i 100 tys. zł

Wydarzenia 18-11-2019 Autor: rk
14

Sukces pochodzącej z Bełchatowa 18-latki stał się faktem. W emitowanym 18. listopada półfinale, jury zachwycone talentem Olgi wskazało właśnie ją, jako jedną z czworga uczestników, którzy będą walczyć w finale. A jest o co, bo na zwycięzcę czeka między innymi profesjonalny kontrakt i 100 tysięcy złotych.

Podczas półfinałowych zmagań, Olga Kleczkowska najlepiej zaprezentowała się w trakcie sesji zdjęciowej.

- Ma duży potencjał. Podoba mi się jej twarz, jej styl -  mówił zachwycony talentem Olgi Mehmet Erzincan, światowej sławy fotograf.

To właśnie łatwość prezentowania się przed obiektywem była największym atutem 18-latki, i właśnie ten element przeważył w ocenie jury.

Teraz Olga będzie musiała dać z siebie wszystko, aby równie świetnie zaprezentować się w finale, bo tam będzie musiała do siebie przekonać nie tylko jury, ale widzów, którzy już od dziś mogą głosować na swoich faworytów.

Finałowy odcinek Top Model wyemitowany będzie już za tydzień, 25. listopada.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Super dziewczyna, życzę jej powodzenia.

Droga "redakcjo"... kogo to kur... obchodzi?! Ten program to jeden wielki śmietnik, niszczyciel mózgu. Czym wy się podniecacie ludzie? Dla mnie ludzie oglądający te szmiry są tak samo idiotyczni jak Ci którzy tworzą to dziadostwo...

ALTERNATYWKO Z TOP MODEL USIĄDŹ MI NA TWARZY

Troszkę na siłę szukacie tych bełchatowian, laska od dawien dawna tu nie mieszka. Ci ludzie o których tak piszecie nawet nie utożsamiają się z tym Miastem. Prawda jest taka, że wyjechali stąd i tylko dlatego coś osiągają.

Do 14 roku życia mieszkała w Bełchatowie. A ma 18 lat to faktycznie od dawien dawna.

4 lata to tak dużo?

Dziewczyna normalnie przedstawia się, że pochodzi z Bełchatowa. Ma to na swoim oficjalnym profilu top model https://topmodel.tvn.pl/8-edycja,3743,p/olga-kleczkowska,4063.html

Niestety się z Tobą zgadzam, tutaj nie ma przyszłości. I tak, nie jestem zadowolona, że zostałam.

Zapisz się do plusa, to Ci załatwia pracę. Oczywiście nie za dobrą pracę. Lepsze posady tylko dla wiernych funkcjonariuszy aparatu.

Nie potrzebuję się nigdzie zapisywać i nikomu tyłka lizać. Pracy też nie szukam bo mam i godnie z niej żyję. Polityka mnie nie interesuje, układy też mi są zbędne. Przykro tylko na to wszystko się patrzy.....

Brzydki wieszak.zero kobiecych kształtów,jak to przytulić :-D

pokaż twoje zdjęcie to zobaczymy jaki/a jesteś piękna...z tego co zauważyłam tylko brzydcy ludzie wmawiają w miarę i bardzo ładnym, że są brzydcy. Szczególnie anoniomowo w internecie. To takie rozładowanie frustracji z tego, ż ę jest się brzydkim, a do tego podłym...

Sama jesteś brzydka i bezkształtna. Brzydkie zawsze są zawistne bo inna jest ładna, zgrabna

dodaj komentarz
Czytaj także