Rejestracja i logowanie

Co dalej z umową sponsorską dla GKS-u? Posłanka Małgorzata Janowska zabiera głos w sprawie

Wydarzenia 14-11-2019 Autor: Emste
220

Klub GKS Bełchatów od jakiegoś czasu boryka się z problemami finansowymi. Rozwiązać je miała zapowiedziana 4 października umowa między GKS Bełchatów a PGE GiEK SA. Prezes klubu Wiktor Rydz oraz posłanka Małgorzata Janowska przed siedzibą spółki na ul. Węglowej zapewniali, że odpowiednie dokumenty pojawią się w przeciągu tygodnia lub dwóch. Tak się jednak nie stało, a przyszłość "Gieksy" stanęła pod znakiem zapytania. Do walki o przetrwanie klubu przyłączyli się teraz kibice i sympatycy bełchatowskiej drużyny.

Większe i mniejsze problemy finansowe to "chleb powszedni" bełchatowskiego klubu już od dłuższego czasu. Do tej pory udawało się pozyskiwać niezbędne fundusze na jego funkcjonowanie. Jednak od 30 czerwca tego roku, "Gieksa" została bez głównego źródła finansowania, wygasła bowiem umowa sponsorska z PGE, a nowej nie ma do dnia dzisiejszego.

Sama umowa była hucznie zapowiadana na początku października 2019. Początkowo, briefing zorganizowany przed siedzibą PGE GiEK SA. (więcej na ten temat TUTAJ) uspokoił wielu sympatyków klubu. Pojawiły się jednak głosy twierdzące, że jest to tylko "woda na młyn" dla kampanii wyborczej posłanki Janowskiej. Coraz więcej osób zarzuca jej dziś, że oszukała sympatyków górniczego klubu. Te ostre oskarżenia padają głównie dlatego, że ponad miesiąc po konferencji, sprawa umowy ucichła i nie pojawiają się żadne nowe doniesienia o pozytywnym jej zakończeniu.

Temat finansowania klubu robi się naprawdę gorący i wzbudza coraz więcej emocji wśród sympatyków lokalnej piłki. Teraz kibice GKS'u Bełchatów postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Jak sami twierdzą, poczuli się oszukani przez polityków i sponsora. Rozpoczęli akcję informacyjną, która ma uświadomić, jaka jest sytuacja bełchatowskiej drużyny. Wystosowali specjalny list, który drukują i kolportują w formie ulotek m.in. przed meczami.

- Dziś funkcjonujemy bez sponsora strategicznego, zaś zadłużenie klubu sięga obecnie kilku milionów. Tak więc, zamiast obiecanych [...] większych pieniędzy od PGE, nie ma żadnych. Zapowiedzianej przed wyborami przez Janowską umowy z PGE GiEK brak [...] PGE przestało być sponsorem GKS kilka miesięcy temu i wszystko wskazuje na to, że nim nie będzie co oznacza upadek klubu – piszą w udostępnionej nam ulotce.

O sprawę umowy, a także konsekwencje braku funduszy, zapytaliśmy włodarzy GKS Bełchatów. Z odpowiedzi klubu wynika, że jeśli nie zostanie on szybko dofinansowany może mieć naprawdę spore problemy.

- Z wiedzy, którą posiadamy, temat umowy utknął z jakiegoś powodu w Warszawie. Nie znamy powodów, dla których sprawa stanęła w martwym punkcie… Nie przedstawiono nam więc przybliżonego terminu. Umowa była przygotowana, zaakceptowano jej treści, odpowiednie wizualizacje. Zabrakło „tylko” ostatecznych zgód korporacyjnych i podpisów – komentuje Wiktor Rydz, prezes GKS Bełchatów

Dodatkowo, z informacji od Wiktora Rydza wynika, że klub od początku kierował się zapewnieniami o finansowaniu, a brak umowy może spowodować nawet odejścia piłkarzy z głównego zespołu.

- Problemy z płynnością finansową były nieuniknione ponieważ budżetując nowy sezon, mając na uwadze awans, kierowaliśmy się głównie deklaracjami związanymi z dalszym finansowaniem Spółki przez Grupę Kapitałową PGE. Środki pozyskane od innych podmiotów jak Polsat, Fortuna czy mniejszych sponsorów, którym chcę bardzo podziękować za trwanie przy klubie, właściwie się skończyły [...] Mamy zaległości wobec zawodników i trenerów i części zleceniobiorców związanych m.in. z organizacją meczów oraz wobec kilku instytucji. Na tę chwilę nie ma niebezpieczeństwa odejścia piłkarzy, ale w przyszłym miesiącu taki problem może się pojawić – dodaje Wiktor Rydz

Przedstawiciel GKS Bełchatów zapewnia też, że klub jest w stałym kontakcie z poseł Małgorzatą Janowską, która wg. ich wiedzy stara się rozwiązać zaistniałą sytuację.

Udało nam się również skontaktować z posłanką. Bełchatowska parlamentarzystka sprawę skomentowała w następujący sposób:

- W skrócie mogę obecnie zapewnić, że jeśli chodzi o umowę sponsoringową GKSu Bełchatów to temat jest cały czas otwarty. Z nieznanych mi jeszcze do końca powodów, proces powrotu PGE do sponsorowania klubu w obecnej chwili został wstrzymany, mimo że ponad miesiąc temu zapadły pozytywne decyzję w tej sprawie. Z informacji, które otrzymuję wynika, że jednym z powodów wstrzymania procesu związanego ze sponsorowaniem klubu są sprawy reorganizacji formy funkcjonowania ministerstw oraz związanych z tym zmianami na poziomie nadzoru właścicielskiego nad spółkami skarbu państwa. Ja mogę wszystkich zapewnić, że stale robię wszystko co się da, aby ten ważny temat przyśpieszyć i pozytywnie zakończyć. Nie ustąpię i nie poddam się dopóki klub nie otrzyma wsparcia finansowego, ponieważ jest ważnym elementem w strukturze społecznej naszego regionu – wyjaśnia poseł Janowska.

Z pewnością klub GKS Bełchatów jest ważnym elementem lokalnej społeczności. Dla wielu bełchatowian mecze ich ulubieńców są cotygodniową tradycją, dlatego też ewentualny upadek klubu, o którym wspominają w ulotce fani, mógłby spowodować spore napięcia wśród mieszkańców. Obecnie ciężko uzyskać od dostępnych źródeł konkretnych odpowiedzi, nie mówiąc o ścisłych datach. Pytanie o umowę sponsorską wysłaliśmy również bezpośrednio do PGE GiEK. Czekamy na odpowiedź. Do sprawy będziemy na pewno wracać.

komentarze (220)
Dodaj komentarz

Zaorać ten stadion.....

Czy jeśli GKS upadnie to Rydz i Janowska nie powinni wyjechać na taczkach? Jak można było mówić że coś się ma jak się nie ma? Żenada.

niech grają na orlikach do tego sie nadają!!!!! i kibiców wizualnie będzie duzo!!!!!! Ogrodzenia otoczone całe kibicami.. Przecież tylu ich tu bywa..STOP PATOLOGII

niestety nie ma nikogo z Belchatowa ktory byłby kimś ważnym w PISie ,dlatego nie ma pieniędzy dla GKSu,po znajomości za to załatwiane są dla klubów z miast które z energetyką i PGE nie maja nic wspólnego:Stal Mielec,Vive Kielce,Spójnia Stargard

To dlaczego w 2016 kubiak mógł załatwić umowę na 3 lata, a teraz Janowska nie może? Chyba nie o ważnośc całkiem chodzi.

wiarygodność prezesa GKS po jego działaniach, a właściwie ich braku przy próbie sprzedaży części akcji klubu, spadła do zera. niestety w sprawie umowy sponsorskiej ponownie wykazał się brakiem jakichkolwiek kompetencji i zataił prawdziwy dług klubu. jest to ważna przesłanka do wstrzymania jakichkolwiek rozmów dotyczących sponsoringu. w grę wchodzi jeszcze inna forma wsparcia przez Giek, ale wymaga to zgód PGE i ustaleń na szczeblu ministerialnym, a w obecnej chwili jest to trudne to przeprowadzenia. niestety pewnie zabraknie czasu na nową umowę co doprowadzi do upadku klubu. obym się mylił.

Zaraz, zaraz. A Janowska i Rydz przed siedzibą firmy nie mówili, że umowa na dniach a decyzja zarządu już jest? Janowska umieszczała przecież zdjęcia - Jest sponsor dla GKS. A to zdjęcie w trójkę, które podobno mówi wszystko? Kłamali?

prawda jest taka że w Bełchatowie będzie przez PGE sponsorowany jeden klub - Skra,i to wszystko,GKS niestety nie ma co liczyć na kase od PGE,najlepiej by bylo gdyby kluby sie połączyły i pod nazwą Skra funkcjonowałaby też piłka nożna(jak przed 1977 rokiem)

Uważam , że sponsorem klubu powinien zostać Kleszczów. Tam są pieniądze na wszystko i wszystko tam jest!

idz sie chłopie wykasztań

Ludzie zrozumcie wreszcie ze sponsorowanie takiego klubu jak GKS Bełchatów jest po prostu nie opłacalne przez PGE i nie ma sie tu co czarować. Sztab ludzi pracujący na codzień w firmie w/w doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Z przykrością to pisze ale taki jest fakt. Sponsorowanie klubu z Bełchatowa to strzał w kolano dla PGE

A czy coś się zmieniło w ostatnim czasie, bo w 2016 sponsorowanie klubu było dla PGE opłacalne? Kubiak załatwił umowę na 3 lata i jakoś mogło to funkcjonować a nawet udało się awansować do I ligi. Zresztą opłacalne nieopłacalne Bełchatowowi się to po prostu należy za udział w całym zysku grupy PGE.

Nic się nie zmieniło. Wtedy też było nieopłacalne. Teraz długi klubu są większe. A jak są długi, nie może być sponsoringu. Proste.

przestan tu bredzić o opłacalności i sztabach ludzi decydujących o sponsoringu,prawda jest taka że to znajomości i pizycja w PISie decyduja kogo PGE bedzie sposorowac i tyle w temacie naiwniaku

ale już sponsorowanie Stali Mielec tak?to wytlumacz dlaczego,bo miasto podobne wielkościa do Bełchatowa,ilość kibiców na meczach podobna,klasa rozgrywkowa ta sama,no ciekawe dlaczego tam się kalkuluje?

Zagłosowali na kogoś kto pewnie na jednym meczu nie był i nie odróżnia siatkówki od piłki nożnej, ale za to robi śmieszne briefingi. Na kogoś kto mówi o Złoczewie ale jedyny sukces to list wysłany do premiera. Kogoś to ma projekt grabieży innej gminy ale sam nie umie nawet go przedstawić. Ludzka naiwności

Tak jak załatwili was z GKS tak załatwią was ze Złoczewem i węglem. Tylko głupki głosują na takich.

a może na PO mieli głosować?tęskni ci się za państwem teoretyczno-mafijnym zdalnie sterowany z Berlina i Brukseli?

Oj, oj nie rozpędzaj się. Ponad 4 lata rządzi jedynie słuszna partia. Tam się doszukuj problemów. Mafia vatowska działa w najlepsze i wygrali wybory do UE. Jest już listopad 2019.

Za PO napewno nikt nie tęskni, ale za PiS Bełchatów dostaje poważnie po nosie. I jeszcze ten wybór posłanki, która mówi, że załatwiła sponsora, a nie załatwiła. Ze Złoczewem będzie podobnie.

Przecież PGE sponsoruje klub z Belchatowa i to dosyć poważnie,Skra ma jeden z większych budżetów w Pluslidze,a że nie chce sponsorować drugiego ,cóż nie ten format

To moze roszpunka niech zalatwi przeciesz siedzi w pge

Nie rozśmieszajcie mnie pseudo kibice widzewa ze to wy uratowaliście klub! Beka w chu...! Nie zrobiliście nic tylko dlatego widzew ogłosił upadłość! Kibice gieksy chociarz walczą o sponsora i napierają na to żeby wymusić to co jest obiecane! **** wam ściska i tak ma być! GKS nigdy nie zginie!

to kopalniacy, niech na czas reorganizacji przerwą pracę... i wspólnie z mieszkańcami Bełchatowa i kibicami GKS- pójdą na węglową wtedy decyzyjność by się przyśpieszyła... zobaczymy co zrobią związki zawodowe, czy coś zrobią bo też mają związane ręce z powodu swoich układów i powiązań ...

Jak bełchatowianie tak łatwo kupili taki kit, jaki wstawiła im Janowska, to jak im nie sprzedawać cudownych kołder i garnków?

Nie głosowałam na posłankę. Mam czyste sumienie, że nie dołożyłam ręki do jej bełchatowskiej kariery.

To tacy goście, że im można bilety do sanatorium na czubku komina na elektrowni sprzedać.

Wyszło pani Janowskiej z tą umową sponsorską, jak PiSowi z obietnicą 3% podwyżki na papierosy i alkohol sprzed wyborów. To jednak durne ciołki, ci co na nią głosują.

Fidzewiaczki zajmijcie się swoim robotniczym towarzystwem bo w tym roku znowu może nie być ligi mistrzów ;D

Racja, po co ten klub ma istnieć, skoro sukcesów brak, a na mecze nie chodzi prawie nikt. Do tego ta zaćpana patola, która potrafi tylko w 10 na 1 wyskoczyć. ****ligani...

Zaorać i tyle. Frekwencja na meczu tak powalająca ze PGE zyska miliony promując sie przez ten klub. Reklama dźwignia handlu tylko co w przypadku sprawy działającej wyłącznie dla jednej strony ?-dla drugiej(firmy) nawet pozwolę sobie na określenie 'działać na niekorzyść' niech szukają se innego sponsora-wartego swojego poziomu np żelki gumy balonowe lub lizaki na patyku..

Wyrostki atakujące Panią Poseł i okolicznych działaczy Won!!do roboty patologie zagonić a nie finansować!! Ten klub to legenda żenady i przestańcie wreszcie mydlić ludzia oczy!!

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu ze drużyna ta-nie zasługuje na sponsorowanie przez w/w firmę. To klub bez historii, bez względu na to jaki to klub sorry ale musi mieć to coś.. Niestety tutaj tego nie znajdziesz

A szkolenie dzieci i młodzieży,tego nie widzisz ???

Klub bez histori? A ktore kluby go w Polsce maja? Wezcie mnie nie rozsmieszajcie tym powiedzeniem. 90% europejczykow nie wymieni ani 1 klubu z Polski, jak nie lepiej. Taka te wasze kluby maja historie. Czas wkoncu tworzyc te historie i nawet mozna zaczac od teraz! Sponsor dla GKS od rodzimej firmy PGE, niegdys KWB i EB Belchatow jak najbardziej nalezny! Pozdrawiam

Powinni Widzew sponsorowac. W 1 lidze na widzew przyszlo by 20-40tysiecy kibicow. Na gks w 1 lidze 1.5 tysiaca do 2 tysiecy. Smiech na salu

Elka przestań pisać te NATURALNE pochlebne komentarze posłance.

Oczywiście, że Janowska swoją kampanią zasłużyła na mandat ale tylko i wyłącznie kampanią... Nic nie zrobiła tylko się w mediach chwaliła jak to "walczy" dla nas jak to "pomaga" , a w szczególności "zwykłym ludziom" ciekawe komu? Chyba swoim przy****som, których powsadzała do PGE ...... i co za tym idzie również Nic! ....a nie przepraszam - swoje dochody podwoiła.

A co Ty "mieszkańcu" zrobiłeś, chyba tylko większe nic, zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic, typowy Janusz z workiem cebuli

Nic właśnie dlatego nie pcham się na stanowiska gdzie coś dla miasta trzeba zrobić !!!! Sprzątaczko.

To nie jest wina pani Janowskiej tylko efekt podziału PISu na kilka odłamów, którzy nie mogli patrzeć na sukces nowej posłanki z Bełchatowa. Mając szersze układy na górze spowodowali że sponsor musiał się wycofać z obiecanego sponsoringu. Myślę że niezasłużony hejt na panią poseł w większości spowodowany jest niechęcią do pewnego pana związkowca celebryty.

A jakież to niby sukcesy posłanka Janowska odniosła ??? Może Ty umysłowy wszystkich poświęcisz bo nigdzie o żadnym nie pisano :-D

Jakie? No ...angaże apanażr "wojaże" itp.itd.itp

Górnicy Klub Sportowy...to niech bracia "Górnicy" zrobią zrzutkę... Dość sponsorowania przez spółki zależne itp. My dofinansowań, ulg i profitów nie mamy. Jak będziemy mieli podobne warunki płacowe, socjalne możemy wspomagać. Póki co mówimy ciężko pracować na zysk PGE.

Musicie???

Tak czytam te komentarze i w sumie juz nie wiem czy w tym mieście to serio, aż tak malo inteligentne osoby mieszkaja, żeby nie nazwać ich głupimi czy po prostu wypowiadają się tutaj osoby z okolicznych wiosek czy jest kilku troli co pisza, ze super, ekstra, zaorac będzie spokój. Po pierwsze mowa o sponsorowaniu GKS'u, chyba lepiej będzie jeśli pieniądze wypracowywane w Bełchatowie zostaną tutaj czy serio Wy Belchatowianie chcecie, aby tu nic nie było ? Serio chcecie, aby PGE nie inwestowalo w tym mieście w sport ? Możecie lubić lub nie lubić , ale tu chodzi o lokalny patriotyzm, prawie 500 dzieciakow trenuje w GKS-ie serio tak Wam zależy, żeby zamiast chodzic grac w piłkę szlajały się na Narutowicza z browarami lub przesiadywały cale dnie pod blokiem ? PGE zawsze sponsoruje sport i Wam nic do tego, nie macie nic przeciwko, ze kasa z Bełchatowa idzie do Mielca, Warszawy, Kielc, które z energetyka maja tyle wspólnego co piernik z wiatrakiem, ale jeśli chodzi o GKS o lokalny klub to od razu wrzawa, musicie być nieźle smutnymi ludźmi, współczuje. Piszecie o Skrze oki racja dobry klub, ale ile wychowanków wychował ten klubik ? Tam w ogóle działa jakas akademia ? Maja tam jakieś talenty ? Ja osobiscie nie słyszałem a GKS mnóstwo młodych chłopaków wypromowal, którzy po dziś dzień grają w Ekstraklasie to ten klub ma znaczyacy wpływ na rozwój młodzieży.

Brawo Ty !!!!!!

Brawo Ty!

Wlasnie chcemy sportu!! Zlikwidowac gks jako zespol pilkarski i zostawic mlodzikow. Treningi dla nich za darmo. Bo teraz rodzice musza placic zeby smieszni pilkarze bez efektow mogli wozic sie autami po pol miliona. Procz tego dofinansowac zapasnikow i zrobic inne sekcje. Dla mlodzierzy!! Za darmo!! Trenowac mlodych pilkarzy , zapasnikow, zrobic sekcje lekkoatletyki , tenisa , plywacka. Wybudowac spowrotem basen odkryty badz powiekszyc ten. Na Olimpijski!! Z mega skocznia. Po co wydawac na dziadowski zespol i miec kibicow narkomanow? Zainwestujmy w mlodziez!! NIECH ĆPAJĄ SPORT!!!!!

Młodzieży ,a nie młodzierzy ....

No to pojechałeś po bandzie, ha, ha! GKS porównujesz do SKRY? Tak się składa, że to SKRA wychowała od małego lub ukształtowała na etapie starszych juniorów wielu fajnych siatkarzy. Również z Bełchatowa i okolic. A jeden jest nawet podwójnym mistrzem świata. Więc zajmij się lepiej kopaną, bo to sport masowy i nie porównuj do sportów wyczynowych.

Ooo,jest się czym pochwalić,ha,ha,ha. A tym,że go później wywaliła z tego super klubu może też się pochwalisz?

Walic ten nasz klub , odkad wachamy sie z prawdziwymi zydami stracilem szacunek do kibicow.

DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!! DO ROBOTY WALCZYĆ O SWÓJ KLUB NIE NA GOTOWE NIEROBY, PGE NIE DLA GKS !!!

Niech ta patologia ze sportowej weźmie sie do roboty. Z jakiej racji tak porządna firma ma sponsorować tak kiepski klub? Pytam z jakiej!!?? Aaa żeby nosić łatkę kiepskosci.. To juz rozumiem-mega sprawa

A TERAZ ZA TEN HEJT POWINNA MIEĆ WAS WSZYSTKICH W D............. OT CO JA BYM TAK ZROBIŁ ZA TE CHAMSKIE KOMENTARZE I MAJACZENIA BARANY SĄ MĄDRZEJSZE BEEEEEEEEEEEEE

Jaki hejt? W **** to ma nas #kłamczucha która nas wszystkich oszukała a póżniej unikała nas i nie chciała się wytłumaczyć a teraz kręci że to nie ona tylko ktoś ja blokuje.

i dalej ta sama gadka beeeeeeee, beeeeeeeee, beeeeeeeeee g...o wiesz tyle w temacie, bierz saszetke i na stadion zbierać po groszu na zarząd i prezesa pensje heHE ewentuanie jutro dzień targowy puszki i w drogę emoji

Tylko męski różaniec może uratować GKS hahahahaha Na ulice modlić się, to umiecie robić najlepiej! No już, wyciągać koraliki na sznurku i na ulice hahahaha

To co piszesz jest żałosne. Faceci mają przyjemniej jakieś wartości! A nie tylko siedzą przy komputerze i piszą komentarze pełne zawiści

O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE O FAJNIE NIEDŁUGO BĘDĄ "DERBY" WŁÓKNIARZ ZELÓW - GKS BEŁCHATÓW HEHE

Bełchatów je.ie Cwelów, śmiecie ****!!! Cwelów, blachy CWL1910 emoji

Jest dużo więcej dyscyplin sportowych reprezentujących wyższy poziom niż Gks Belchatow i nie mowa tu wyłącznie o poziomie rozgrywkowym. PGE zdaje sobie sprawę ze sponsorując tak kiepski(rownież historycznie) klub ponosi wyłącznie straty-moje pytanie brzmi dla kogo? Dla pseudokibiców? Wyrostków? Patologii? Etc

Ta np. Stal Mielec...

Czytając poprzednie komentarze nie przebierając w słowach oszczędzę kultury i napisze krótko-ten klub nie zasługuje na sponsora PGE

Ostatni gasi światło.... W przyszłym sezonie GKS będzie grał w jednej lidze z Włókniarzem Zelów...

ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS

Ludzie nie badzcie glupcami. Po co nam pilka w Belchatowie , jesli nikt nie chodzi na mecze?? Zostawic tylko skre. Stadion zlikwifowac. Rozbudowac sekcje pilkarska ZA DARMO!! nie jak teraz rodzice musza placic!! Sekcje zapasnicza i zbudowac dodadkowe np lekkoatletyke i BASEN ODKRYTY wybudowac za te pieniadze. Pilkarze to dziady

Za darmo to teraz nawet w ryj nie dostaniesz...

GIEKSA jestesmy z Toba nieopuscimy Cie zawsze bedziemy wierni bo my kochamy cie........ TYLKO GKS........OKRZEI........TYLKO GKS

niech przekazuje teraz część swojego uposażenia na klub

Razem z połową twojej wyplaty?

zrobiła to pod wybory

PGE sponsoruje wszystko co się da, w całej Polsce, a najmniej w Belchatowie, gdzie bije główne źródło kasy spółki. Nasi lokakni politycy i włodarze są bardzo marni, skoro nie potrafią wykorzystać potencjału tak potężnej firmy na rodzimym rynku.

Cienkie bolki te kibice Bełchatowa, zamiast działać z kimś kto się interesuje klubem to niszczą, taka cebulandia z sebixami karynami i januszami z saszetkami od ruskich hehe

Nie wieżę że bez zapewnień Janowska by ogłosiła taka informację. Wystarała się to i mogła o niej poinformować - dlaczego nie? Ina inszość jest teraz kto, dlaczego i po co zablokował .. może zmiana warty u góry, może kampania zaczyna się zaraz po wyborach i konkurencja a my możemy tylko gdybać.

Weź słownik ortograficzny do ręki gamoniu.

Politycy przed wyborami zawsze obiecują gruszki na wierzbie, z choinki się urwałeś ??

jagby umowa była podpisana to nie trzeba by było nic blokować. Ale kłamała że jest sponsor dla GKS. # kłamczucha

napiszcie coś więcej niż te hasztagi inteligenty bez szkoły, żygać się już chce patrząc na to jak powielacie jedno zdanie, tyle się nauczyli przez lata i jak tu ma dać pge kasę jak to to się wypowiedzieć nie umie

błyśnij jeszcze raz bo nie zauważyłem

A ja mam takie marzenie. Moim zdaniem pod siedzibą PGE GiEKSA powinna odbyć się konferencja na której staną prezes Rydz posłanka Janowska przewodniczący Olejnik przewodniczący Stefanek i zarząd firmy. Przemówi posłanka i powie dlaczego powiedziała, że GKS ma sponsora, skoro nie ma. Przeprosi kibiców i odda mandat. Prezes Rydz podziękuje kibicom za współpracę i oznajmi że wraca do urzędu miasta i będzie zajmował się dekorowaniem miasta ma Święta Bożego Narodzenia. Przewodniczący Olejnik obieca że w ramach postu wstrzyma się w święta nie tylko od jedzenia ale przede wszystkim od picia. Przewodniczący Stefanek obieca udzielać w przyszłości poparcia w sprawach sportowych osobom które maja cokolwiek wspólnego z naszym klubem a w sprawie Złoczewa być mniej łatwowiernym a bardziej rozsądnym. A Zarząd odwoła prezes Baranowski informując że kończy współpracę ze Stalą Mielec i przekazuje te środki na GKS Bełchatów - miasto które wypracowuje większość środków w grupie. Rozmarzyłem się?

Dokładnie ja też nie widzę powodu żeby tam pchać pieniądze. Jest tyle innych dyscyplin sportowych gdzie sportowcy muszą sobie radzić

Może niech robią zrzutkę ci wielcy miłośnicy GKS, dlaczego PGE ma dawać kasę

Jaki trzeba mieć tupet, żeby podać przed wyborami taką nieprawdziwą informację, pani Janowska? Wstydu pani nie ma.

Jaka nieprawdziwa?? Z tego co pisala miała inf że umowa będzie bo brakuje tylko kilka podpisow! Ktoś to zablokowal a Wy dalej czwpiacie się tej biednej kobity??

Powinni grać na kortach-sa boiska. I nie uważam ze PGE powinno sponsorować ten klub chociaż jestem stad. Ci kibice ogłupieli do reszty.. Nie maja zielonego pojęcia o sprawie. To jest propaganda wręcz z ich strony -odczepcie sie wreszcie. Patologia !

I to, że kasa z PGE idzie do jakiś Mielców czy Stargardów też ci nie przeszkadza. Ja też nie jestem za sposoringiem przez państwowe spółki, ale skoro juz to robią to tam gdzie wypracowują kapitał, a nie gdzie mieszka wpływowy poseł, bo to drugie to już prywata.

To była jedna wielka ściema ze strony Pani Poseł. To po pierwsze. Po drugie..karma wróciła. Jak mówi przysłowie "kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada". Pieniądze były załatwione dużo wcześniej i nie przed samymi wyborami(jak to Pani Janowska mówiła) przez innego Posła nie z EBE. Załatwił ale ktoś inny wstrzymał, podpiął się. Teraz karma wróciła. Wszystko w temacie. Panowie pytania śpijcie też do tych osób którzy popierali MJ przed wyborami przy okazji umowy dla GKS, np. przewodniczący MZZ Odkrywka.

No to komentarzem to już przegiales... tylko glupi uwierzyliby że ktoś spoza ebe zainteresował się gks i po drugie w każdym zdaniu widać że piszecie to Wy.. konkurenci Janowskiej. Już po wyborach... dosyc tego hejtu! Weźcie się wszyscy razem do roboty dla Naszego regionu A nie tylko walka i walka.. zal

Pani Janowska już pokazała, że najważniejsze jest koryto przechodząc od Kukiza do Pis. Gdyby chciała być uczciwa, powinna zadeklarować, że zrzeknie się mandatu poselskiego jeśli umowa z Gieksą nie zostanie podpisana. Wygrała tylko dzięki głosom kibiców.

Powinni podnies ceny biletu, jak kibice sa tacy wierni to i tak pojdą na mecz

To nie kibice powinni ponosić koszty przez nieudolność władz klubu oraz polityków

To jakiś żart!!!!Dlaczego spowodować kopanie piłki z publicznych pieniędzy. Z publicznych to znaczy z naszych. Dlaczego płacić zawosniką ogromne pieniądze kiedy nie możemy dostać się np do lekarza. Jeżeli klub ma istnieć to niech poniesie poziom sportowy i znajdzie sponsora prywatnego. Panowie zacisnąć pasa bo i tak was ogląda tylko kilka osób można to stwierdzić po frekwencji na meczach. Utrzymywać się z prywatnych pieniędzy a nie z publicznych.!!!!!

Janowska powinna z własnych pieniędzy dać klubowi to co publicznie z państwowych obiecała. Wziąć kredyt, dom sprzedać ... Ktoś powiedział: "u mnie słowo warte pieniędzy".

Kibice GKS A.moze by atakowac Macierewicza fala komentarzy odnośnie umowy GKS pod jego postami bo jak by nie patrzeć jest szefem okręgu wyborczego nr10 w piotrkowskim i może takim działaniem wkoncu ktoś się obudzi

No tylko,ze to ponoc Antoni zablokowal umowe na prośbę kogos obrazonego z Belchatowa...

A MOŻE KIBICE WSPOLNIE BY STANĘLI Z POSEŁ JANOWSKĄ I WALCZYLI O TO CO BYŁO OBIECANE PRZEZ PGE!!!! PGE!!!!! PANI JANOWSKA BYLA TYLKO POŚREDNIKIEM INFORMACJI NIE OSOBĄ DECYZYJNĄ NA TO WYCHODZI!!! ZAMIAST HEJTOWAĆ MOŻE JEJ POMÓŻCIE ONA PEWNIE TEZ DOSTALA OBIETNICE A TERAZ WYCHODZI NA TO ŻE JĄ WYDYMALI. POMAGAĆ K......A A NIE NISZCZYĆ!!!! RAZEM TWORZYĆ I BUDOWAĆ NIE BURZYĆ!!!! RĘKAWY ZAKASAĆ I DO DZIEŁA !!!!!

Tak akurat. Teraz pani poseł mają pomagać związki zawodowe po których biega zbierając podpisy po pismem do Kaczyńskiego. Kibice powinni teraz pomagać. Przecież na konferencji mówiła wyraźnie JEST SPONSOR DLA GKS. No tak tylko to było 9 dni przed wyborami. Chciało się wygrać za wszelką cenę oszukując kibiców i sympatyków klubu. #kłamczucha

g....no na nią głosowałeś a się mądrujesz i wymagasz, won z tego miasta nierobie, tylko wymagać a już dać to najlepiej z kieszeni sąsiada

Odpier....się Już od tej Janowskiej, robi baba co może, sama powiedziała Warszawa zatrzymała, a Wy dalej k...swoje, pojawił się ktoś kto dał nadzieję i się stara to obrzucacie błotem, hejtujecie, teraz powinna wypiąć cztery litery na Was, taka wdzięczność bo ktoś się zainteresował i nie mial w **** sprawy mojego kochanego GKS-u. K..... uspokójcie się banda papryczków, w wyborach nie poszło to czepiają się byle gów..., zeszli z Dariusza włażą na kobietę uczciwą, która pewnie przeżywa taki obrót spraw, bezdenne nieczułe ujki. POSTAWCIE SIE NA JEJ MIEJSCU. Głosu nie oddaliście na Nią A wymagacie? WSTYD WSRYD WSTYD BANDA CYMBAŁÓW.

JAKA UCZCIWA KOBIETA? Śmiech na sali #GdzieUmowaDlaGKS #KŁAMCZUCHA #KŁAMCZUCHA #KŁAMCZUCHA #KŁAMCZUCHA #KŁAMCZUCHA

Wzruszyłem się. Aż mi się łezka zakręciła pod pachą.

Jak ktos jest z pisu to uczciwy nie jest,inaczej nie byl by z pisu. Gruszki na wierzbie i obietnice jak z akcyza na alkohol. Otworz oczy ciemniaku.

Strategia pis-u... Polak alkocholik pić musi,to podniesli ceny alko....Polak palacz, palic musi, to ceny papierosów podnieśli...Jak kasy w budżecie dalej brakować będzie to dojdą do wniosku że Polak żreć musi to...

A kto jest? Haha.

to że głosów nie oddali to nie znaczy że nie mają prawa wymagać i rozliczać obiecanek przedwyborczych...to była kiełbasa wyborcza jawny żart z kibiców...obiecywała 2 miesiace temu a sezon się skonczy z dlugami i klub do boxu....zaczną od A klasy jak widzew emoji

Właśnie Niue mają skoro ich kandydat nie zainteresował się nawet GKS.. I z tego co powiedziała to nie była ściema bo ktoś z góry zablokowal inicjatywę sponsoringu. Kłania się czytanie ze zrozumieniem?

A według mnie sprawa wygląda tak: SKRA nie ma problemu z sponsoringiem PGE bo osiągaja sukcesy=jest o nich głośno w całej Polsce=PGE ma reklamę. GKS spadł z extraklasy do drugiej ligi (awans do pierwszej jest dla nich wiekim sukcesem) i teraz dziwne że Janowska musi walczyć o sponsora?? Widoczne ktoś przemyślał top w podobny sposób i teraz Janowaka musi o to walczyć

GKS? A co to?

A dlaczego wgl GKS stracił sponsora PGE?

No właśnie ewidentnie Janowska stara się zrobić coś w tym temacie tyle że ktoś to blokuje. I teraz pytanie: czy to jej trzeba mieć pretensje czy zamiast tylko ja cisnąć nie powinniśmy też jako kibice starać się wplynac na ludzi którzy mają decyzyjny głos??

Mogła się starać a nie oszukiwać. #GdzieUmowaDlaGKS #kłamczucha

puste tłumaczenia, jak widać potraficie tylko hasztagi pisać bo na więcej nie stać, cieniasy bez szkoły, hasztagi kopiowane czy sam klepałeś w klawiaturę ? dno

Ile jest widzewiakow w Bełchatowie mniej niż zero!!!

W BEŁCHATOWIE TYLKO WIDZEW!!!

Tylko zydzew

ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS

Kwiecień plecien już przeplata trochę zimy trochę bata!!! Się lala la la

Zero kasy na takich **** przy głupków z antify Antyfaszystowskiego Bełchatowa i lewactwa tfu!!!! Podpompuj se lepiej opony w rowerku......

AORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ

Ilu dobrych zawodnikow wyszkolila gksa w tym reprezentantow Polski takie male kluby szkola i daja szanse mlodym zawodnikom pge was truje od lat w Belchatowie kominami i jeszcze tak w hu ...leci Nie dadza to niech kibicom powiedza prosto w oczy Bedziemy was truc dymem ale hu...wam damy to polityka pozdrawiamy do nastepnych wyborow

ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS ZAORAĆ GKS

Zydostwa w Bełchatowie nie bo to wymarly gatunek!!!! Ile jest widzewiaków z Bełchatowa moze mniej niz 100 osób może 100 osób!!!

JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ RTS!!! JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ RTS!!! JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ RTS!!! ZAWSZE I WSZEDZIE WIDZEW **** W **** DZIS BEDZIE

Najśmieszniejsze w tym całym środowisku kibiców GKS-u i Stowarzysznia Bełchatowianie dla Narodu jest to że żaden z nich na Nią nie głosował A pier...lą że dzięki nim dostała mandat, co za banda, wymagać mogą, ale dać kredyt zaufania już nie, nie głosowali to japiszony na kłódkę i do łopaty tyrać na Giekałes. Banda nierobów.

No właśnie, czy Ci wszyscy co tak jadą Janowska na nią glosowali?? Kobita się stara, sklada deklaracje że nie spocznie dopóki pge nie będzie sponsorem i co?

I tutaj się zgodzę tylko daj daj daj ale od siebie już nic, tylko wymagać zamiast się wziąść do roboty, szukać sponsorów, jak chociażby niedaleko klub z Łodzi wyszedł z bagna, dzięki Bońkowi owszem, ale również dzięki mega robocie kibiców dla swojego ukochanego klubu, a tutaj 3/4 pracuje w PGE, Kopalni czy spółkach nauczeni, że tylko dostają A od siebie Gó...O dają i macie efekty. NIKT TUTAJ NIE JEST WINNY TYLKO WY SAMI OD 77 ROKU GÓWNO KIBICE ROBILI DLA DRUŻYNY AMEN.

Myślicie, że kłamała żeby zdobyć głosy?

Myślimy że strata się coś zrobić dla GKS niż tylko pisac głupie komentarze

A co na to pokrywka i zaolejony??/

chyba "znieczulony" nie ma siły pisać

Czy to się komuś podoba czy nie, to piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportu, która generuje najwięcej kasy i zainteresowania i to się długo nie zmieni. GKS na różnych poziomach ma obecnie duże możliwości, by wrócić w niedługim czasie do Ekstraklasy z kolejnymi nowymi kibicami, którzy wicemistrzostwo wcale lub ledwo pamiętają. Klub "dzięki" spadkom "produkuje" ciekawych wychowanków a za chwilę do akcji wejdzie rocznik 2003. Trudno zresztą na poziomie centralnym znaleźć kluby, w których nie gra piłkarz, który trenował w naszym górniczym klubie. Pozdro

Po co nam gks?? Zeby placic na tych partaczy wieksze podatki?? Wont z miasta z tym gks

No to wyjedz do Łodzi i tam plać podatki. I kibicuj dwukrotnie likwidowanemu klubowi. Z czym problem?

Jak trzeba gardzić ludźmi, żeby tak ich fałszywie o podpisaniu umowy sponsorskiej zapewniać? Nie ma honoru, tak jak Macierewicz śmigłowców.

Może aptekarz uratuje klub?

coraz lepsze komentarze widzę , walka w necie o GiKSe trwa emoji może kibice z Bełchatowa spojrzą w sumie nie daleko bo do Łodzi , gdzie ŁKS i Widzew odbudowali kibice , a nie w necie pisać i wymagać od kogoś !

O jakim Ty odbudowywaniu przez kibiców mówisz?! Zaczęli co prawda ze swoim kibicowskim tmrf, ale szybko porzucili budowanie tego od początku gdy tylko dostali gotowy produkt pod nazwą reaktywacja czy tam reanimacja. A gdyby nie grube pieniądze miasta na nowy stadion, czy m.in. zaangażowanie (w prywaty klub!!) prezesa pzpn (trwa do tej pory, nowa prezes to przecież podwładna bońka), to ten gotowy produkt raczej nie wyglądałby tak jak teraz, myślę, że niewiele różniłby się tym co mieli jeszcze w jeszce w ostatnim czasie w ekstraklasie i organizacyjnie i frekwencyjnie i finansowo...

Poczytaj Bońka wypowiedzi .teraz to tylko kibice odbudowują Widzew . Nie pisz bzdur i ogólników jak nie znasz sprawy

Rydz i Janowska to dla mnie grabarze GKSu

Długi powstały dawno temu, wiec dlaczego akurat oni grabarze? Czy jak by nic nie powiedzieli miesiąc temu to pieniądze by były ? Roni wytłumacz mi bo czegoś nie rozumiem w twojej wypowiedzi

Pieniędzy jak nie było tak nie ma i nie wiadomo czy będą, ale Pani Janowska nie dostałaby tyle głosów, a przecież to był główny cel przedwyborczej fanfary, anie jakiś interes klubu czy nie daj Boże Bełchatowa. Ale cóż od dość dawna już widać, że lud woli głosować na handlarzy marzeń i fałszywych wizji niż na rzetelnych i mówiących prawdę, która na ogół jest nie tak optymistyczna

A według mnie całe środowisko gks glosowali na kogoś innego i i bardzo dobrze było to widać podczas kampanii.. więc jakim prawem teraz są tego typu komentarze??

Kibice to pożyteczni idioci partii rządzącej

A kto z tych kibiców głosował na partie rządząca??

Panowie najważniejsze źe byliście na wyborach .

I kto Głosował na nią??

MY kibice którzy w tym mieście byliśmy pierwsi i jesteśmy po dziś dzień , czyli kibice Łódzkiego Widzewa ! Apelujemy do do Pani Poseł o nie interweniowanie i nie staranie się o nową umowę sponsorską z PGE GiK S.A ! Swój apel motywujemy tym iż GKS Bełchatów to klub który nie przynosi miastu chluby ,nie jest rozpoznawalny nigdzie w kraju , na mecze przychodzi dosłownie garstka kibiców ,którzy nie pomagają znacząco swojemu klubowi ,kibice jego są rozpoznawalni raczej w z negatywnego wizerunku , co rusz się słyszy że gdzieś chuliganili ,kogoś obrażali ! Jest to klub tzw "kula" u nogi , tak miastu jak i mieszkańcom którzy w ponad 50tyśięcznym mieście chodzi na mecze góra 1500-2 tyś kibiców . Miasto dosłownie co roku umarza grube sumy klubowi ,który sukcesywnie się zadłuża ! Bełchatowskie firmy nie chcą i nie wspierają już tego klubu ze zrozumiałych przyczyn ! Kopalnia już nie jest i nie będzie dawać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na klub w którym latami przelewały się miliony na to aby piłkarzyki mieli eldorado ! Zresztą w Kopalni nie są tylko kibice GKS , bo jest spora grupa kibiców Widzewa którzy są dumni iż PGE jest sponsorem Akademii Widzewa ! Apelujemy aby nie ratować trupa ! ps. tak właśnie to do was śmieszni kibice GKS-u , kiedyś się cieszyliście jak Nasz klub upadał i mieliście satysfakcję ! Dziś to MY się odradzamy i Nasz klub dzięki Nam a nie sponsorom których właścicielem jest skarb pantwa ! ps2. daj daj daj...skąd My to znamy emoji

Ty ****o żydowska!!!

Qurwa to lekarz wołał jak sie rodziłeś lachonie

AVE WIDZEW!!!!!

Pokaż mordę

Żydzew!!!

Parówy ****.

Pokaż mordę żydowska ****o!!! Gdzie masz żydzew w Bełchatowie może są Ale bardzo bardzo mało!!!!

A powiedz: jakie inne wydarzenie przyciąga (i to regularnie) tylu bełchatowian? Jaka inna instytucja w takiej skali pracuje z młodzieżą? Jasne jest wiele mankamentów i błędów które pozostawili po sobie poprzednicy, czy które w dalszym ciągu są popełniane, ale jeśli ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy, a Klub przejmą osoby kompetentne i w pełni zaangażowane, to przez umiejętne i racjonalne dowodzenie można stworzyć naprawdę fajnie działający w całym bliskim regionie, może nie tylko piłkarski GKS!!! P.S. A jaki realny pożytek dla miasta miałby tu nawet spory fanklub klubu z końca Łodzi? P.S.2 I ciekawą rzecz zauważyłem, otóż jeszcze niedawno czytało się krzyczące wypociny w necie, kibiców waszej już teraz reanimacji, że nie powinno się sponsorować klubów z pieniędzy spółek Skarbu Państwa, a teraz piszecie, że jesteście z tego dumni XD

50 tys miasto 2 tyś na meczu kibiców. 1 mln Łódź 15 tys kibiców. Ba logo wam zlicytowali

Za robotę się weźcie a nie na krzywy ryj na gotowe czekacie. Tacy z was kibice śmieszni że karnety by wam za darmo dawali to byście nie wzięli więc o czym mowa. Rozwiązać ten śmieszny klubik bez historii i sukcesów a pieniądze zainwestować w szkolenie młodzierzy a nie na kopaczy wydawać co nić nie potrafią!!!!!

Dodaj, że połowa na ich stadionie to ludzie z podłódzkich wiosek.

do was pajace nawet z podtorfowych wiosek nie przyjeżdżają bo wiedzą jak śmierdzi w tym szambie

Patologia ściąga gremialnie na al. Piłsudskiego, bo co mają w kurnikach robić.

Polityków bełchatowski nie interesuje zdanie kibiców widzewa z Bełchatowa bo te 5,6 dodatkowych głosów nie jest warte zachodu...

to byś się zdziwił ile jest kibiców Widzewa w Bełchatowie , ale widzę że powielasz bzdury a fan page Bełchatowianie , ale skoro oni mogą pisać farmazony to i Janowska może emoji

Farmazon Club Bełchatów emoji

w Bełchatowie jest tylko GKS ! Was już nie ma ! rozwaliliśmy was !!!

Burza na morzu szalała, piorun pierd... W szalupę, petra się burty trzymała a widzew pier... Ją w du.. To były piękne dni żeśmy na widzew szli, na naszej piersi widniał GKS. W plecakach cyklon B a w ręku bejsbole, miotacze ognia zaznaczały ślad lalalalalala

Co to za pajac? Dziwne że nie izolują takich ludzi od społeczeństwa.

to ten ostatni kibic Widzewa którego przed "derbami" pogoniliście emoji bajki sami piszecie , a wymagacie od innych , proszę Cię chłopaku , najpierw coś wy zróbcie dla klubu a nie wymagacie od polityka emoji

Popieram w Bełchatowie tylko Widzew Gejksa się rozpaprała 0 kibiców 0 piłkarzy 0 sponsora inne godne kluby PGE mógł by sponsorować AVE RTS WIDZEW ŁÓDŹ!!!!!!!

Tam tylko GKS żydowska ****o sialala lala la

W Drużbicach tylko Bełchatów!

Pozamiatane hehe

Ogólnie polski futbol powinien być zlikwidowany bo każdy klub jest lichy a kibice klubów to przestępcy załatwiający czarne interesy . Inwestycje sportowe powinny być w siatkówke , biegi, narciarstwo, rzut młotem itp. Poprostu tam gdzie są wyniki a nie patologie utrzymywać

A kto to w Polsce ogląda niby? Futbol jest i będzie najważniejszą dla ludzi dyscyplina.

Klub kasy nie ma ale na remonty mieszkan pilkarzy maja emoji mowie tu o generalnych remonatach wraz z umbelowaniem

Może od mniejszych sponsorów? Może warto mieć choćby mieszkanie klubowe i schodzić z kosztów gdzie się da?

Zrozumcie to tępe DZIDY jacy kibice taki klub, takie finansowanie, tutaj jak był sponsor to G... grali, klub bez przyszłości , grajki osiedlowe, PGE nie da kasy bo nie ma zarządzania, nie.ma chęci do stworzenia dużego klubu, ZAORAĆ I TARGOWISKO ZROBIĆ

Wstawaj zesrałeś się

Na Ciebie kolejny raz pajacyku pajmana

A czy zarząd klubu bierze wypłaty skoro nie płaci zawodnikom? Rydz jako pierwszy powinien być pozbawiony pensji do czasu wyrównania zaległości. Kapitan z okrętu schodzi ostatni.

Zgadzam się. Jestem jako ostatni, który pobiera wynagrodzenie.

Rydzu zrezygnuje ze swojej pensji - akurat emoji

to jeszcze poprosimy artykuł o złodzieju z pabianickiej ...

Tzn. ?? Mogę prosić jasniej o kim mowa?

Odebrac Mandat

Klamczucha!!!!!!!

Naucz się imbecylu czytać ze zrozumieniem i wysnuj wnioski kto kogo okłamał wyborco papryka

Teraz nie mam już wątpliwości że wstrętnie KŁAMALIŚCIE żeby zdobyła mandat. Wiktorku może jak wykończysz ten klub to zostaniesz asystentem kłamczuchy.

Wyborcy papryka akurat tutaj głosu nie mają, czytajcie ze zrozumieniem tępe cymbały

#kłamczucha

brawo poselka janoska zniszczy kiboluw bede miał spokuj

JANOWSKA KLAMCZUCHA

Jak upadnie klub wraz z juniorami, to dopiero wielu poczuje pustkę... Po 42 latach. emoji Skrą i GKS to jedyne pozytywy i fajne skojarzenia dotyczące tego miasta na mapie Polski.

Kasa z Bełchatowa idzie na drużyne z gdańska -GIEKSA ARENA sponsor pge

Gosia dała **** krótko mówiąc. PiSda

Ty dajesz codziennie żulom pod sklepem i żyjesz, tutaj trzeba się pochylić nad problemem, rozchyl poślady i jazda

meski rozaniec moze wymodli sponsora

Dzięki za zainteresowanie tematem. Ja powtórzę to, co pisałem już pod artykułem o konferencji Janowskiej i Rydza: Jakby miała być umowa to była by już w czerwcu. Konferencja była zwykłą ściemą przedwyborczą, jedną z dziesiątek pisowskich ściem. Nasze pieniądze idą do Mielca na Stal. W ten sposób PiS dziękuje za sięgające 62% poparcie w powiecie bełchatowskim. Nie będzie Złoczewa, nie będzie GKSu, bełchatowski przemysł wygaszą ludzie z Radomska i Pajęczna. Wybraliście sobie ludzi którzy sprowadzą ten region do umieralni staruszków. Pierwsi się przekonacie w jakiej bandzie się zakochaliście. "Wam kury szczać prowadzać a nie politykę robić".

Ty to bujaj łzy po adamowiczu wycieraj. Miałeś tu już nie pisać ale widze że jesteś słowny jak tusk

Bobku, ja już kiedyś tłumaczyłem dlaczego po pewnej przerwie znów zacząłem pisać. Nadal uważam, że jak ktoś morduje człowieka a banda prostaków się z tego cieszy, to nie jest mój poziom umysłowy.

Jakis czas temu grali tak , że bilety w nocnym do piwa dawali gratis. To po co w Nich jeszcze kase pakować ?

Chyba nie zrozumiałeś akcji reklamowej sponsora. Za głupi jesteś nawet na to.

Niech sobie sami szanowni kibice klub utrzymują. Pieniądze lepiej przeznaczyć na Szpital , schronisko , czy pomoc ubogim.

Naiwny jesteś. Teraz pieniadze na GKS są przeżerane w Mielcu.

Usiadł nowy król na tron Zaślepiony naród hymnem wita nowy rząd Sam diabeł się śmieje z poskładanych rąk Wszystkie pakty, koalicje błogosławi ksiądz Nieważny głos tłumu głośniejszy od bomb Ważne by zdobytej władzy nie wypuścić z rąk

Tu nie chodzi nawet o sam sponsoring, ale o powiedzenie wprost na czym stoimy. A ci, kręcą, lawirują, obiecują przed wyborami, póxniej się wycofują, manipulują, krotko mówiąc kłamią. Ta sytuacja znakomicie ukazuje rządy PiSu w pigułce. To samo jest ze Złoczewem i wieloma dużo ważniejszymi sprawami dla Polski np. ustawą 447. Smutne ta dobra zmiana...

A co to za ładowanie publicznych pieniędzy na jakiś niszowy w tym mieście sport ?

Niszowy sport? W tym mieście w GKS i innych szkółkach trenuje tydzień w tydzień poza szkołą blisko tysiąc dzieci, więc o czym mówisz?

Mydlenie oczu ludziom. Jest pani tak wiarygodna jak caly pis nazywajacy sie partia prawicowa a w sejmie poklepal sie z lewica robiac druga Magdalenke ????

Nie mamy poważniejszych wydatków , niż milionowe finansowanie klubu ? Nie lepiej te pieniążki przeznaczyć np na rozwój nowych miejsc pracy , Czy pomoc starszym , ubogim ? Widocznie drużyna gra jak gra i sponsor nie jest zainteresowany. .

Poszło na klub w Mielcu, a nie na żadnych ubogich...

Nie znane sa przyczyny ale z informacji jakie posiada... trata tata tata Pieprzenie o szopenie Pytam sie w jakim wiec celu bylo krzyczenie ze sponsor jest a jednak go nie ma

Żeby zdobyć poparcie w wyborach.

Celina Tępa Dzido Tak szczególnie tych którzy na Nią i tak nie głosowali, co za głąby tu siedzą

GIEKSA NIGDY NIE ZGINIE

Pozyjemy zobaczymy kmioty haha

W.a.s t.o t.y.l.k.o odizolować od społeczeństwa

Czyżby M. K się **** odezwał z tej bandy pojebów Antify i Antyfaszystowskiego Bełchatowa Wypierdalać mi stąd!!!

dodaj komentarz
Czytaj także