Rejestracja i logowanie

Bełchatowianin, Patryk Marjan będzie współrządził sejmową partią razem z Korwinem-Mikke

Wydarzenia 13-11-2019 Autor: Emste
28

W minioną niedzielę w Warszawie odbył się kongres partii Korwin, będącej trzonem sejmowej Konfederacji. Do tej formacji należy dobrze znany, tym którzy interesują się polityką w Bełchatowie, Patryk Marjan. Podczas zebrania członkowie ugrupowania wyrazili zaufanie do bełchatowianina, którego wybrano do grona prezydium, czyli najważniejszego organu decyzyjnego w partii.

Patryk Marjan, to bełchatowski polityk, który przewodniczy lokalnym strukturom partii Janusza Korwina Mikkego w okręgu piotrkowskim. Kandydował już na prezydenta miasta Bełchatowa, do europarlamentu, a także do Sejmu. W ostatnich wyborach Marjan osiągnął świetny wynik, który nie zagwarantował mu jednak mandatu – jak sam wówczas twierdził, przegrał z ordynacją wyborczą.

Teraz Patryk Marjan będzie miał wpływ na kierunek, w którym pójdzie patria Korwin, należąca do posiadającej 11 sejmowych mandatów Konfederacji. Jak sam pisze na swoim profilu:

- W ostatnią niedzielę odbył się Kongres partii KORWIN, gdzie zostałem wybrany przez członków partii do najbardziej elitarnego organ władzy, od którego w dużej mierze zależeć będzie kierunek, w którym podąży największa partia wolnościowa w Polsce - filar Konfederacji. Wiem, co chcę tam zrobić i wiem również, że będzie mnie to kosztowało ogrom czasu i pracy.

Udało nam się również skontaktować z prezesem partii Korwin, Januszem Korwinem-Mikke, który pochlebnie wypowiadał się na temat Patryka Marjana.

- Patryk Marjan został wybrany do prezydium naszej partii, zyskując przy tym duże poparcie wśród partyjnych kolegów. To dobry kandydat do reprezentowania interesów Bełchatowa, mający szansę na udaną karierę polityczną - mówił prezes Koriwn Mikke. 

Warto dodać, że Patryk Marjan zasiądzie w prezydium wśród tak znanych ze sceny politycznej nazwisk, jak choćby Jacek Wilk czy Jakub Kulesza. Pełną listę nowo wybranych członków znajdziecie na plakacie poniżej. 

komentarze (28)
Dodaj komentarz

Ale fala hejtu buców z Bełchatowa. Chłopak ma przynajmniej jakieś wartości i cały czas idzie w jednym kierunku a nie tak jak u Nas samorząd wojna PiS - Czechowska , teraz Plus + Czechowska Żenada właśnie tutaj w Bełchatowie pokazują jak dojść do koryta i tylko po to to robią Patryk powodzenia!

Czy zapraszanie do Bełchatowa Michalkiewicza to są wartości? Jakie?

BRAWO PAPRYKU BRAWO TERAZ WYPNIESZ D..... NA WYBORCÓW BO U KORWINA JEŚĆ DADZĄ HAHAHAHAHAHAH GRATULUJĘ WSZSYTKIM KTÓRZY ODDALI GŁOS NA PANA PATRYKA HAHAHHAHAHAHA

HAHAHAHHAHA JUZ DAŁ WPIS NA FORUM ŻE NIE BĘDZIE MIAŁ CZASU NA FANPAGE, HAHAHAHAHAHAHHA JEBI.....Ą NA JANOWSKĄ A ICH KANDYDAT WYPINA SIĘ NA WYBORÓC KORYTO WAŻNE KORYTOOOOOO, MOŻE SPONSORA ZAŁATWI DLA GKS KMIOTY HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAH

.....a na ilu kanapach ta Partia siedziała podczas tego sławetnego zjazdu ?

No to jeśli teraz masz władzę pomóż Janowskiej z Gksem! Pokażcie że polityka może też łączyć A nie tylko dzielić!

Na co komu gks i amatorska pilka...niech sie ci hobbysci utrzymuja sami.

CAŁY CZAS TO SAMO BYLE DO KORYTA SIĘ DOSTAĆ!!! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY!!!

Może załatwi sponsora dla gejksy . Bo kto jak nie politycy mają to zrobić ? My kibole gejksy żądamy sponsora i to musi być PGE !!!

W **** z ta wasza gieksa, wcale sie nie dziwie, ze PGE nie chce finansowac takiego szmaciarstwa. Na ten poziom gry, to nawet prądu szkoda do zasilania lamp na stadionie emoji

Ciekawe ile wpłacił na GKS

on ma tak samo w **** gejkse jak swoich wyborców, idzie gdzie jeść dadzą

Wszystko ładnie pięknie. Kandyduje tu i tam. Ale czy Patryk zrobić coś dla Belchatowa?

No marjanek, niezła z Ciebie marionetka na belchatowskiej scenie politycznej, za Twoje sznurki to chyba pociąga ten wujek co Ci sztygara załatwił hehe

Czy ten nadęty bubek i kibol z wybujałem swoim ego może wreszcie zaprzestać pokazywania swej buźki i darować sobie wszelakie inne polityczne akcje i ekscesy? Nie widzi tego, że tyle razy startował i nic? No ale kibole, co to silni są tylko w grupie i chłoptasie z przerośniętym ego tak maja.

Nastepne wybory Patryczek cos ugra a ty bedziesz kwiczał dalej ma necie i nigdy do niczego nie dojdziesz !!

zazdroscisz? krzykaczu internetowy nierobie

rozumiem, że mówisz o sobie katoliku miłujący bliźniego i biorący 500+???

O twojej starej mówię co ja syfem dziś zaraziłem

Plakaty wyborcze czas posprzątać.

Mam nadzieje że będzie jeździł do Korwina pociągiem z Bełchatowa hue hue hue ????

Niestety, szkoda czasu na spotkania z panem K. Zasypia podobno już w 3 minucie...

ja mu nie wieże to jest faszysta i kiblol marian masz u mnie przekichane

jaką wieżę??? tak cie obserwuje chłoptasiu i do szkoły to ty tylko chodziłeś żeby kumplom podkraść kanapki. Ćwicz bo te używki niszczą Ci mózg.

Brawo młody, rozwijaj się i rób porządek w tym pisuarskim miescie

Brawo młody rozwijaj się i rub porządek ze wszystkimi kucami i innymi zwierzami.

Oczywiście ,, rób".

Czyżby nasza Wienia działaczka PiS i Plus rozwalająca pis od środka? Teraz przyczepi się do Mariana hahaha.

dodaj komentarz
Czytaj także