Rejestracja i logowanie

Bełchatowianie podbijają scenę "Szansy na sukces"

Wydarzenia 12-11-2019 Autor: Emste Foto: facebook/ Ania Serafińska, facebook/ Paweł Bauer
23

Niedawno pisaliśmy o sukcesie pochodzącego z Bełchatowa Artura Cichuty, który dostał się do finału "Mam Talent". Okazuje się, że w ostatnim czasie więcej bełchatowian próbuje swoich sił w telewizyjnych show. W powracającej w tym roku na antenę "Szansie na sukces" pojawia się aż 3 reprezentantów naszego miasta. Nestora Pałczyńskiego mogliśmy już oglądać w niedzielę, 3. listopada. Przed nami jeszcze występy dwójki bełchatowian – Pawła Bauera i Anny Serafińskiej. Na antenie TVP 2 zobaczymy ich kolejno 17.11 i 01.12 o godzinie 15:15.

"Szansa na sukces" to popularny program rozrywkowy, w którym uczestnicy wykonują utwory zaproszonego do odcinka gościa – gwiazdy. Początkowo show prowadził Wojciech Mann, zniknęło ono jednak z ramówki w 2012 roku. Teraz TVP ponownie wystartowało z "Szansą na sukces", której gospodarzem jest Artur Orzech. W historii show wystąpiło wiele osób, które później zasłynęły na polskiej scenie wokalnej, jak choćby Justyna Steczkowska czy Katarzyna Cerekwicka.

W bieżącej edycji programu pojawi się aż trzech reprezentantów Bełchatowa. Jeden z nich – Nestor Pałczyński wystąpił już w 5. odcinku, 3 listopada, którego gościem była Alicja Majewska. Niestety, Nestorowi nie udało się wywalczyć zwycięstwa ani wyróżnienia.

Teraz czekają nas "wykony" dwójki kolejnych bełchatowian – Pawła Bauera oraz Anny Serafińskiej, którzy odwiedzili naszą redakcję. Co mówili o swoim występie w programie?

Odcinki, w których wystąpili Paweł i Anna pojawią się na antenie TVP 2 kolejno 17 listopada oraz 1 grudnia o godzinie 15:15. Wokaliści z Bełchatowa są jednak związani umową, przez co nie mogą zdradzić tego jak im poszło, ani nawet kto był gwiazdą odcinków, w których wystąpili. Trochę więcej dowiemy się dopiero z zapowiedzi wypuszczanej przez producenta między czwartkiem a sobotą przed telewizyjną premierą.

Co ciekawe, zarówno Anna jak i Paweł mają już doświadczenie, tak muzyczne jak i telewizyjne. Paweł Bauer pojawił się już w pierwszej edycji programu "Bitwa na głosy", Anna Serafińska z kolei występowała już w "Szansie na sukces" w 2007 roku. Oboje pojawiają się też podczas różnych lokalnych uroczystości, można było ich posłuchać m.in. na ostatnim zaduszkowym koncercie.

Mimo tego, że nie mogą zdradzić szczegółów, bełchatowianie są bardzo zadowoleni ze swoich występów w "Szansie".

- My się bardzo cieszymy z tego, że mogliśmy się tam pokazać tacy, jakimi jesteśmy [...] dla każdego z nas było to bardzo ważne wydarzenie - relacjonował Paweł Bauer.

Dowiedzieliśmy się też, co w "Szanse na sukces" sprawia wokalistom największe trudności.

- Bardzo często mężczyźni dostają repertuar damski, lub odwrotnie. Trzeba się jakoś odnaleźć, pod nas nie robią nic, nie ma zmian tonacji. To naprawdę nie jest łatwe zadanie – odpowiadała Anna Serafińska.

Jako że program został już nagrany, nieco za późno na życzenie bełchatowianom powodzenia. Bez względu jednak to, jakim rezultatem zakończył się ich udział w "Szansie", wypada pogratulować artystom talentu i występu przed ogólnopolską publiką. Pozostaje nam też przekazać słowa Pawła i Ani, którzy serdecznie zapraszali przed telewizory i zachęcali do obejrzenia ich występu. Niezależnie jednak od tego, czy uda im się osiągnąć sukces w programie, z pewnością jeszcze o nich usłyszymy. Wszystko dlatego, że bełchatowscy wokaliści planują wyjść poza lokalną scenę i stworzyć duet, który - jak mają nadzieje - pokaże się podczas dużych imprez.

komentarze (23)
Dodaj komentarz

Tv rządzi się własnymi prawami. Wszystko z góry uczestnikom jest narzucane, więc zanim zaczniecie hejtowac to pomyślcie trochę. Poza tym, że oboje mają wielkie i naprawdę fajne głosy, to są też super ludźmi. Przestańcie hejtowac i cieszcie się, że mamy tyłu zdolnych ludzi w tej dziurze zwanej Bełchatowem.

Zobaczyli że z ciemnogrodu i dali Zenka. Wstyd już pozostanie na zawsze wpisane w portfolio. Tym większy że to w reżimowej TV PISda. Szkoda Pawła... Przykre

No to teraz po tym występie "ZE ZDOLNYM INACZEJ MARTYNIUKIEM" kariera na wiejskich weselach pewna. Tego nie da się wygumkowac. Ehh

a ten Cichvta wyszedł powiedział że jest z Gdańska a podniecania cały dzień

Napiszcie o Edycie Lewandowskiej z TVP którą pochodzi z Bełchatowa. Każde G oświeżycie

Trochę nie rozumiem zachwytu nad tym programem. Nawet jak ktoś wygra, to jest zwykły podrzędny program rozrywkowy, gdzie śpiewanie nie jest na pierwszym miejscu.

Nie chodzi o zachwyt nad "Szansa na Sukces" ale o to, że fajnie że udało się "naszym" dlatego warto kibicować.

No i co związku z tym? Ja w kulturze skupiam się na jakości, a nie na tandetnej rozrywce. Rywalizacja to jest dobra w zawodach sportowych. No chyba, że to są zawody sportowe.

Obstawiam "wykon" Zenona M emoji

Super! Trzymam kciuki emoji

Czepiacie się sami nie wiecie już czego? Zamiast być dumni że mamy tylu uzdolnionych ludzi! Trzymam kciuki szczególnie za Pawła, bo zdolny artysta i przesympatyczny człowiek ????

No to taki jest wlasnie problem w Bełchatowie ze nie widzicie różnicy pomiędzy sztuka a chałtura. Mysle ze o nastolatkach na dyskotekach tez mozna by bylo pisac ze mają zdajecia z artystami

Nestor to imię czy pozycja w rodzinie? Ja się pytam.

Trzymam kciuki za Pawła dla mnie jest wspaniałym artystą.

Z tym że jedna osoba nie mieszka w Bełchatowie A w gminie Bełchatów emoji

A jakie to ma znaczenie?

to ze głosy czy powie czy jest z Bełchatowa emoji

a ten Bauer czyli pan pól coś sie odezwał ?

O co Pani chodzi?

Super, gratulacje! Tak trzymać.

Ciekawe czy chociaż jeden z nich przyzna się że jest z Bełchatowa☺

Pan Połczyński już powiedział, że jest z Bełchatowa. Myślę, że pozostali też powiedzą.

Pałczyński

dodaj komentarz
Czytaj także