Rejestracja i logowanie

Zwłoki w Rakówce. Nastolatkowie dokonali makabrycznego odkrycia [FOTO]

Wydarzenia 10-11-2019 Autor: rk Foto: rk
54

W niedzielę, 10 listopada około godziny 14:30 dwoje nastolatków dokonało makabrycznego odkrycia. W Rakówce przy ul. Armii Krajowej pływały ludzkie zwłoki. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Dramatyczne sceny rozegrały się nad brzegiem rzeki w okolicy ronda Hallera na Binkowie, przy ul. Armii Krajowej. Dwaj około piętnastoletni chłopcy dokonali makabrycznego odkrycia. Jeden z nich udając się „za potrzebą” ujrzał w rzece dryfującego twarzą w dół człowieka. Przerażony widokiem zawołał kolegę. Osoba zanurzona w wodzie nie ruszała się. Nastolatkowie nabrali przekonania, że ów człowiek nie żyje. Postanowili zadzwonić po straż miejską. Mundurowi po szybkim rozeznaniu sytuacji, potwierdzili najgorsze przypuszczenia zgłaszających.

- Nie mogę uwierzyć, że coś takiego może nas spotkać w biały dzień w Bełchatowie. Jestem w szoku – relacjonował z nieustępującym przerażeniem na twarzy nastolatek, który znalazł zwłoki.

Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Strażacy wyciągnęli zwłoki z rzeki. Okazało się, że denat prawdopodobnie leżał w wodzie dłuższy czas. Ciało było już w stanie rozkładu. Ciężko jednoznacznie wskazać płeć, prawdopodobnie jest to kobieta.

Obecnie nie znamy żadnych szczegółów, ani wstępnych przypuszczeń, co mogło być przyczyną tragedii. Ustalaniem faktów zajmuje się obecnie policja pod nadzorem prokuratora.

komentarze (54)
Dodaj komentarz

Co my mamy zrobić z menelami dlaczego jest ich u nas tak dużo brudasy smierdzielki zaczepiaja bo chcą na piwko MZK za darmo jada po całym mieście maja obiadki i cieple ubranie zapewnione

Dobrze postaram sie zrobic ten parking pod 315. Tylko nos wieść prorocza jak mowi Braun szczęść Boże . I niech Bóg ma Ciebie w swojej opiece i caly nasz proroczy lód

Jak po kąpieli z tata ?

Odchodzą z PGE na wcześniejszą emerytury , to piją bo co mają robić . Żony nie chcą gotować w domu to , stołują się na mieście w taniej jadłodajni , a za prąd na ulicach to się płaci , miasto niema zniżek jak wy w domu .

Menele zjeżdżają się do Bełchatowa z całej Polski bo wiedzą, że tu mają świetne warunki do pasożytowania. Żarcie i spanie za darmo do tego zasiłek, caritas i życie jak w Madrycie. Tak wygląda socjalistyczne państwo opiekuńcze. Będzie się to pogłębiać bo PiS wygrał kolejne wybory.

Bełchatów jak bełchatów jeszcze 20 lat i same emeryty będą tu zamieszkiwac, menelstwo będzie dzięki naszym władza, porównajcie powiat, stan dróg z innymi powiatami, pozostawia dużo do życzenia, urzedasy dbają tylko o siebie na przykładzie pewnego jegomoscia że zdzieszulice górnych, droga powiatowa oczywiście dziura na dziurze, ale oczywiście przy jego posesji asfalt wycięty i ładnie wyrównany, nadaje się to do tv, nie wspomnę że pracownicy drogówki układali kostkę w godz pracy, żenada czarnogrod

Oni tylko pomniki odsłaniają i i wieńce składają/ to im wychodzi najlepiej

Miasto robi się coraz bardziej mroczne i coraz bardziej niebezpieczne. Ciemność na chodnikach, nawet nie widać kto idzie z na przeciwka. Doświetlić ulice, chodniki!!! Ile potrzeba nieszczęść i tragedii, by w końcu Pani Prezydent coś zaczęła działać !!

Przemyslaw Fraszka na prezydenta miasta Belchatow

Jak mi obieca parking pod 315 to zagłosuję.

Wymysł swój nick smoliwasie i czemu kąpiesz się dalej z tata ? 

Po ch.... tym menelom obiady za darmo daja na Kwiatowej? Jal chca jesc obiad to niech wczesniej 2 godziny zamiataja lub odsniezaja chodniki i ulice w Belchatowie tam , gdzie mieszkaja np emeryci nie majacy na to sily. A tak , to straz miejska staruszke ukarze mandatem ze chodnika przed swoja posesja nie odsniezyla a te chajsy pojda na obiadek dla szanownego pana menela co jest glodny bo caly dzionek od rana siedzial na laweczce sepil kase i popijal winko

Miasto zawalone jest spadającymi liśćmi, zimą pewnie chodniki będą tylko wydeptane a nie odśnieżone...niech ci biedni bezdomni pomogą miastu w dbaniu o czystość i wtedy dać im obiad, ubranie, darmową pomoc medyczną czy inną pomoc...ale tacy są "biedni", że nie mogą pracować bo odcisków sobie narobią, koledzy wyśmieją, winko się samo nie wypije. Takie eldorado w Bełchatowie Mariolka urządziła!

Jeśli liście leżą na trawnikach pod drzewami to jest ok

Bo ta Pani Mariolka też wykazuje pewne tendencje menelizacyjne.

Niestety Bełchatów wygląda jak Piotrkowska w Łodzi. Śmierdzący, pijani żebracy straszą i odstraszają ludzi. Mój syn idąc do szkoły omija szerokim łukiem słynny przystanek ze zgrają pijaczków tam koczujących bo zwyczajnie się ich boi. Mimo kilkunastu interwencji w Urzędzie Miasta jest jak było. W du*** mają mieszkańców i ich bezpieczeństwo. Bezdomniakom jedzenie, ubrania, pomoc z Mopsu... A oni się odwdzięczają zajmując centrum miasta jak królowie... Bo kto im zabroni?? Bełchatów tak wybrał. Jaka władza takie miasto.

Otóż to, sama kilkakrotnie zglaszałam i mają to głęboko w du.p. chyba czas narobić wstydu w mediach ogólnopolskich może ktoś się wtedy zainteresuje. A mam bardzo dużo zdjęć pokazujących nasze miasto z menelami.

Popieram!!!!

U.M i Pani "prezydent" rzeczywiście ma w jelicie grubym mieszkańców i ich bezpieczeństwo.Tyle razy zgłaszałem niedoświetlenie przejścia dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego Nr.28 już tyle było tam wypadków potrącenia pieszych i żadnej reakcji ze strony UM.

Dokładniej tak to wygląda.

Jaki psycholog jaka trauma byłem tam i opis na ddb nie zgada się z tym co napisali ps chłopaki nie byli przerażeni

68 lat miała ta Marzanna emoji

Co za miasto bandyci narkomani pijaki chuligani strach

Straszne młodzież zobaczyła ciało traume mogą mieć do końca życia nie dosyć ze dużo bezdomnych chodzi to jeszcze zabójstwo niebezpiecznie wychodzić z domu po zmroku

Nastolatkowie powinni jak najszybciej dostać psychologa. Znalezienie ludzkich zwłok jest traumatycznym przeżyciem. Takie zdarzenie odbije się na psychice młodego człowieka.

Ewelina Trampolina emoji Kobieto, ty nie masz pojęcia czym jest wsparcie i pomoc psychologiczna w przypadku znalezienia zwłok czy śmierci czyjegoś członka rodziny. W obu przypadkach nie powinnaś się na ten temat wypowiadać. Lepiej zapal se zieleni walnij szota i idź spać.

To wyjaśnisz skoro jesteś na tym forum najlepiej zorientowany?

Najlepszymi "psychologami" są księża.

Tylko ich zachartuje. W życiu się umiera. Tylko cioty o tym nie wiedzą

Zwłoki jak zwłoki.... Ale tym bardziej że w takim rozkładzie.... Ehhh

Przy żabce na Grota Roweckiego niemal codzienne stoją menele sikają na blok, tym co przed chwilą wypili. Wulgaryzmy na pół osiedla. Wieczorem ulicę zwężają auta dresiarzy robiących "zakupy". Część z nich przenosi się za sklep dokładnie przed okna mieszkańców, tam już swobodnie sobie sikają i srają 10 m od okin mieszkańców. Nigdy nie widziałem tu policji.

Wszędzie sikają przy żabkach ..powinno się zrobić z tymi żabkami porządek skoro są cafe...to niech WC będzie wymagane w środku ..a nie szczaja pod ....moim oknem menele

Dresy z Bełchatowa popierają LGBT

Nie dla ciemnoty średniowiecza !

A nie prościej po prostu zagazować menelstwo?

No i **** Ci do tego społeczniaku **** marku

Jak zastrzelisz z dwóch dresów dla przykładu to i Policja szybko przyjedzie.Taki dziwny kraj.

To se namaluj policyje

Rafcio, nie wszedłeś na denatke żeby zdjęcie zrobić? Bo zdolny jesteś.

W innych miastach nie ma tyle patologii co zrobimy żeby było bezpieczniej na ulicy ?

Bez przesady, chyba w innych miastach nie byłaś. Ale fakty są takie, że coraz więcej meneli w Bełchatowie. Tak właśnie wyglądają rządy PiSu. Darmowe jadłodajnie, noclegi, mopsy. Czyli socjalizm, najlepszy ustrój dla lumploretariatu. Żadna partia jeszcze nie zgnoiła tego miasta tak jak PiS. Złoczew, sponsor dla GKS, kolej. Tylko smrodek w okolicach Bińkowa jak był tak jest już kilka lat. To wszystko z wdzięczności za popieranie jedynie słusznej partii.

Kara spadła na to miasto za grzechy sami bezdomni Ukraińcy chodzą po ulicach w nocy halasuja w sklepie pijaki przepychaja starsze osoby za kartki kpuja

Co robić ? Wszędzie tylko chuligani pijaki bezdomni narkomani dawniej tak nie było jak tu żyć ? Sami menele chodzą w centrum zaczepiaja dzieci strach wyjść z domu?

Tak jest obecnie w Bełchatowie. Zastanawiam się jakim cudem nie da się tej patoli zlikwidować w tym mieście? Tak źle nie jest nigdzie. Obciach i wstyd.

Dawniej tak było nie pier#$@%^dol mało życia znasz ojce w dumu zamknęły to nie widział , kiedyś z dolnego na przytorze się nie dało wejść bez wylegitymowania miejscowych, walki były między osiedlami Co Ty pierd@$#^@

dawniej to była Pabianicka i oś 1000lecia i były walki i burdy ale był szacunek.teraz jest menelstwo i smród w Bełchatowie.

I dodam fajnie było przynajmniej czasami się biegalo nie siedziało w domu, Pozdro Binkow Przytorze lata 90te

Co to się dzieje w tym Belchatowie?

Kara boska za grzechy. tylko jakie?

Za profanację kumunisty 13-to letniego !

Wkrótce będzie tego wiecej

Kara za wyplucie hostii

ludzie ... okazało się ,że to marzanna

Burak jesteś i cham ....

dodaj komentarz
Czytaj także