Rejestracja i logowanie

Zatrzymani na gorącym uczynku bełchatowianie mogą posiedzieć nawet 10 lat

Wydarzenia 04-11-2019 Autor: Emste Foto: poglądowe
4
Zatrzymani na gorącym uczynku bełchatowianie mogą posiedzieć nawet 10 lat

Funkcjonariusze z Bełchatowa zatrzymali na gorącym uczynku 51- latka oraz jego 48 -letnią partnerkę, którzy próbowali dokonać kradzieży z włamaniem. Para dokonała kradzieży tekstyliów z naczepy scanii, zaparkowanej przy ul. Przemysłowej. Sytuację zauważył jeden z mieszkańców, który zaalarmował policję. Za włamanie i kradzież parze złodziei grozi do 10 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w piątek, 1 listopada około godziny 15:30. Oficer dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o podejrzanej sytuacji na ul. Przemysłowej. Po dojechaniu na miejsce, mundurowi zastali 51 -letniego mężczyznę i 48 -letnią kobietę, którzy dokonywali właśnie kradzieży materiałów tekstylnych z naczepy zaparkowanej scanii.

- Mieszkańców Bełchatowa policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamania do naczepy scanii. Kobieta siedziała w kabinie zestawu ciągnika siodłowego, natomiast 51-latek buszował w przestrzeni ładunkowej. Amatorzy cudzej własności zdążyli wyładować artykuły tekstylne. Rzeczy których wartość została wyceniona na 4000 złotych policjanci znaleźli w toyocie, która stała zaparkowana za scanią. Okazało się, że zatrzymany 51-latek to kierowca ciężarówki. Zaparkował auto w Bełchatowie zaraz po tym jak w Sosnowcu było ono załadowane towarem, który miał trafić do Holandii – czytamy na stronie KPP Bełchatów.

Para jest już w policyjnym areszcie, gdzie usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Bardzo nietypowy sposób na wypowiedzenie umowy o pracę.

Który to już złodziejski duet złapany w Bełchatowie?

Dlaczego jest tak ciemno w miescie? wystarczy pojechac do innego miasta i tam lampy oswietlaja ulice i chodniki. a w Belchatowie to mrok.

dlatego kradną bo najciemniej pod latarnią

dodaj komentarz
Czytaj także