Rejestracja i logowanie

Modląc się przeszli cmentarnymi alejkami [FOTO]

Wydarzenia 01-11-2019 Autor: Emste
12

Jak co roku, w dniu Wszystkich Świętych na cmentarzu odbyła się procesja, która zaczęła się o godzinie 13:00. Wierni oraz duchowni zaczęli od modlitwy i złożenia kwiatów na grobach prałatów, po czym przeszli cmentarnymi alejkami modląc się i święcąc groby. 

komentarze (12)
Dodaj komentarz

Zoska Bog istnieje uwierz I nawroc sie bo jest jeszcze sad ostateczny

Biorąc pod uwagę niezaprzeczalny fakt, że żaden "bóg" nie istnieje i nigdy nie istniał, to co najmniej śmieszne wyglądają te niby religijne obrzędy.

Dajcie im spokój porządne osoby ci nasi Księża ( chociaż w większości )

wódka albo bóg jak nieszczęście...oba nałogi nie pomogą w niczym!

Czyzby chodzilo o karateke, znaczy boksera? emoji

Albo zainteresowali by sie wyjasnieniem sprawy zbiorki jednego z proboszczy w szkole na ogrodzenie bo stare mu sie juz znudzilo

Portale ogolnopolskie piszą o incydencie profanacji hosti w jednym z belchatowskich kosciolow A regionalne pismaki co??? Cisza

Ksiądz dobrodziej zabronił.

Żniwa żniwa żniwa.... A potem Dominikana Egipt Tajlandia

Biuro podróży-Ty pracujesz na rodzinę,dzieci ,dom,samochody i wszelkie dobra nowej cywilizacji .Ksiądz -nie ma nic , może samochód którym świadczy niezbędne posługi wiernym danej parafii gdzie pracuje.Tak ogólnie to wygląda ,zapewne Ty byś chciał widzieć księdza na wiecznej pokucie w popiele w/g podań.Każdy niesie swój bagaż grzechów -nawet ksiądz, ale to nie znaczy ,że wszystkich musisz stawiać pod jeden mianownik.Kto Cię uczynił sędzią-więc zamilcz i nie kompromituj się tak jak to robią LGBT-owcy.

ale ubaw: "ksiądz nie ma nic"..... hahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahah Ale się kufa ubawiłem

Ale nie za darmo .....

dodaj komentarz
Czytaj także