Rejestracja i logowanie

Gaz w bełchatowskiej dyskotece? 4 zastępy straży pożarnej i policja w akcji

Wydarzenia 21-10-2019 Autor: Emste Foto: nadesłane
34
Gaz w bełchatowskiej dyskotece? 4 zastępy straży pożarnej i policja w akcji

Do nietypowej sytuacji doszło w sobotę, 19 października w jednej z bełchatowskich dyskotek przy ul. Przemysłowej. Podczas imprezy na parkiet wkroczyli strażacy i policjanci. Wszystko przez podejrzenie rozpylenia gazu w zamkniętym pomieszczeniu. Obecne ustalenia wskazują, że całe zdarzenie było niegroźne, mimo faktu, że część uczestników skarżyło się na złe samopoczucie.

Sobotnią imprezę w jednym z klubów w Bełchatowie jej uczestnicy będą zapewne długo wspominać. Około północy na parkiecie niespodziewanie pojawili się strażacy i policjanci, w zamkniętym pomieszczeniu miał bowiem zostać rozpylony gaz. O sytuacji poinformował służby jeden z uczestników imprezy, który  zawiadomił, że osoby wokół niego zaczęły odczuwać duszności i zawroty głowy. Część z nich opuściła budynek. Sam alarmujący twierdził, że też wyczuł woń gazu. Po dojechaniu na miejsce i przeprowadzeniu niezbędnych kontroli, służby stwierdziły, że sytuacja nie wymaga ich interwencji. 

Z informacji uzyskanych od uczestników imprezy, którzy informowali o przebiegu zdarzenia wynika, że mogło dojść do rozpylenia gazu pieprzowego. Twierdzą, że w pewnym momencie poczuli nieprzyjemną woń i zaczęli mieć trudności z oddychaniem. W całej sytuacji nikt nie ucierpiał, żaden z uczestników imprezy nie potrzebował też pomocy medycznej. Po chwili niepewności wszyscy wrócili do wspólnej zabawy. 

komentarze (34)
Dodaj komentarz

Jak dla mnie ochrona dno najpierw wpuszczają ludzi żeby nachapac się kasy z biletów nie zważając zbytnio na ubiór a po kilku minutach po wejściu wylatujesz bo jesteś niestosownie ubrany to jest chore a takie zachowanie ze ochroniarz targa gościa i psika mu gazem na środku sali jest niedopuszczalne ja to się dziwię że oni tam jeszcze pracuje i jak to jest ze stoi ochrona z największej konkurencyjnej imprezy która jest zaledwie 13 km dalej może chcą zaszkodzić a nie zarobić na grobli też przyjaciół nie mają moim zdaniem 1000% lepsza ochrona była na woli niż w tym heaven i dziwię się że nie stoją tutaj bo podobno ten sam właściciel jest tam wszystko było poukładane żadnych dziwnych sytuacji a tu już jakieś sceny a raptem 4 impreza zallllll...

"...wszyscy wrócili do wspólnej zabawy." Strażacy i policjanci też? emoji

Byłem tam. Krzyknąłem "Więcej czadu" A głupi DJ nie zrozumiał... XD

Osobiscie dzwoniłem po pogotowie z tego wzgledu ze nie mogłem wyyrzymac z bólu jaki powodował ten pieprzony gaz, ja jak i moi znajomi. Pani dysposytorka poinformowała mnie ze na ten adres juz jadą: dwa patrole Policji, trzy zastępy Straży Pożarnej i pogotowie. Było to jakieś 20 min po całym zajsciu.

Dzwonić na pogotowie bo dostałeś gazem? Pogotowie jest od ratowania życia a nie od przemywania buźki wodą bo delikutaśny dostał gazikiem. Na mecze to ty chyba nie chodzisz. Hahaha. Co za mięczak. Hahaha.

Moze i jestem mięczak, ale wy*ebanie pół puszki gazu na twarz z odleglosci 10 cm to chyba cos gorszego niz dostanie gazem na meczu z odleglosci 10 m...... ale co ja tam wiem mały słaby żołnierzyk, chuligani są komadosami ;-)

W Alabamie, czy w Manhattanie to było?

Alabama, tam zawsze było git????????

Ktoś rozpylił gaz na sali, potem ktoś powiadomił wszystkie służby jakie były możliwe informując o katastrofie. Można to porównać do fałszywego alarmu bombowego. Zbiegło się to z interwencją ochroniarza, który użył gazu wobec agresywnych osób, które były na zewnątrz klubu. Sugeruję przeanalizować monitoring oraz zweryfikować osoby dzwoniące. Rozwiązanie zagadki kto za tym stoi powinno zająć jakiś tydzień maksymalnie. Wtedy własciciel podliczy straty a służby podliczą osobę za bezpodstawne wezwanie. Komuś mocno nie na rękę jest ten klub i fakt, że bawi się tam mnóstwo młodzieży.

Zaraz wymyślisz ze to prowokacja jakąś była.. To porostu bezmyślność ochrony ..

jakie straty poniósł przez to rzekomy właściciel klubu?

Dlaczego rzekomy ? Skoro wynajął i zapłacił sa ten wynajem, wsadził w remont kupę kasy by otworzyć i prowadzić klub to chyba jest właścicielem? Chyba, że w Polsce wróciła komuna i nie uznaje się już własności. A straty ? Takie działanie z użyciem gazu powoduje narażenie zdrowia klientów, za których właściciel/organizator odpowiada. Przerwanie imprezy, wstrzymanie sprzedaży, niezadowolenie klientów, zła opinia w mediach co może przełożyć się na następną frekwencję, interwencja służb., czyszczenie i wietrzenie pomieszczeń. To wszystko można policzyć i obciążyć osobę, która rozpyliła gaz a potem zadzwoniła wszczynając alarm.

Pewnie dużo żydkow z ogorkowego gejkaesu było to chcieli ich zagazowac

Pilnuj Żebyś Ty się nie musiał się na anal przerzucić jak Cię koledzy z Widzewa lub ruchu sprzedadzą na komendzie emoji

Konkurencja zadziałała ale naszczęście impreza ruszyła dalej.

To wszystko wina Tuska!

Dlatego pewnie bo tam dużo osób z naćpanymi oczami łazi czyli źrenice jak pinć złotych.

i co w tym dziwnego ? jak w każdym klubie na całym świecie ... ty może chlejesz piwska lub tanią wódkę albo palisz jakies papierosy a nie którzy wolą coś dobrego przyjąć raz w tygodniu lub raz w miesiącu i się wyluzować.... kretynie

Ochrona jest tam na poziomie poniżej dna.... strażacy na chamówie w Grabicy mają sto razy więcej kultury niz ta belchatowska elita ochroniarska. Byłem jednym z poszkodowanych i krew mnie zalewa jak pismacki piszą że nie było ofiar w tym incydencie... Pan sierżant sztabowy Policji miał w nosie co do niego mówię i powiedział ze i tak moje zgłoszenie nic tu nie zdziała, ratownik medyczny natomiast ktory przyszedł z ogromnym plecakiem polecił mi przemyc twarz wodą, w toalecie która znajdowała sie w klubie... tak w tym samym klubie do którego nie zostałem wpuszczony bo ochroniarz stwierdził ze nie nadaje sie jako uczestnik tej imprezy.... gratulacje dla ratownika ;-) Zostałem zawieziony przez znajomego do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i tam szybko i sprawnie lekarz mi pomógł.... jest kwit z mojej wizyty w szpitalu a sprawa nie zostanie odpuszczona - zrobie wszystko zeby minimum ta ochrona została zmieniona, a najlepiej jak ten żałosny klubik zostanie zamknięty. Trzeba znac swoje prawa i umiec o nie walczyc, nie mozna przyzwalac na takie zachowania, a dla wlasciciela rada ze jeśli chce miec nadal zyski z tego interesu i z tej pralni pieniedzy to niech zmieni ochrone albo przynajmniej dwoch Panów na wejściu z sobotniej tj. 19.10.19r. imprezy. Dziękuję za uwagę

Czytając twoją historię odnoszę wrażenie, że miałeś mało szczęscia. Pechwy człowiek jesteś a wszyscy są przeciwko tobie. Tyle krzywd bez powodu... współczuję. Ale żeby od razu zamykali klub, zmieniali ochronę ? Dużo jadu w tobie.

pewnie za darmo cie nie zgazowali pajacu

Pewnie nie, tylko nie wiem czemu pół klubu poszło za mną, nie wiedząc dlaczego ochrona tak zareagowała.... to już może tobie ocenić trzeba

Zauważyłam że ochroniarze sami wyszli a połowę ludzi zostawili na sali bez poinformowania o rozpylonym gazie na sali...

ZAMKNĄĆ PUKI WCZEŚNIEJ.

Prawa autorskie do zdjecia, prosba o kontakt z autorem zdjecie bo chyba nie mavie zgody

Zgoda na publikację tego arcydzieła fotografii... Weź się gościu za robotę a nie o takie pierdoły chcesz się dochodzić.

Dokładny opis tego zdarzenia był już przekazany w weekend - ochroniarz aby uspokoić uczestnika imprezy nieudolnie użył gazu pieprzowego. Ech te dzisiejsze media i przekazywanie informacji, garną się do tego a afekt no cóż wszyscy widzą ....

Bzdura, ktos gaz rozpylil na parkiecie, ochroniarz zagazowal typa przed wejsciem...

SORY SPIERDZIALEM SIE

Michaił wpuści Cię już z psychiatryka ?

.......Ale czad!

Oj komuś nie na ręke ta dyskoteka...

Pewnie PISiorom emoji

Eee ja z PISu i chodze????

dodaj komentarz
Czytaj także