Rejestracja i logowanie

Włamanie pod Bełchatowem. Mieszkańcy byli w domu podczas rabunku [FOTO]

Wydarzenia 01-10-2019 Autor: agula Foto: agula
18

Wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Borki niedaleko Kurnosa Drugiego doszło do włamania do jednego z domów. Zostały skradzione elektronarzędzia, spawarki oraz klucze udarowe. 

Z relacji poszkodowanych wiemy, że w miejscowości Borki doszło do włamania do jednego z domów poprzez wyważenie okna, które znajdowało się w kotłowni. Jak się okazuje, właściciel domu znajdował się w budynku, nic jednak nie przykuło jego uwagi. Z pomieszczenia, do którego wkradło się prawdopodobnie dwóch mężczyzn skradzione zostały elektronarzędzia, spawarki, klucze udarowe i szlifierki, które właściciel wycenił na około 5 tys. zł. 

Po zdarzeniu, poszkodowany zauważył dwóch mężczyzn stojących przy lesie, którzy wskazywali na coś nieopodal nich. Pełen podejrzeń, że to mogą być sprawcy kradzieży, podbiegł do nich i zapytał, czy wiedzą coś o zaistniałej sytuacji. Mężczyźni zaprzeczyli i odeszli. Zaraz po tym właściciel znalazł swoje rzeczy porzucone w lesie.

Na miejsce wezwano patrol policji. Funkcjonariusze sporządzili oględziny miejsca zdarzenia, zebrali materiały dowodowe i przez dłuższy czas patrolowali okolice w poszukiwaniu podejrzanych.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

To chyba nie przypadek na binkowie dwa tygodnie temu okradziono dwa auta i też ukradli narzędzia

szlifierki nie wzięli? emoji

Gang Olsena miał fachowca i dwóch idiotów, tu tylko dwóch idiotów. Policja winna mieć takie uprawnienia, że wprzypadku napotkania takich dumni, jak ta dwójka, sami mogą wymierzyć sprawiedliwość, po dziesięć par i wywieźć do lasu 20km dalej, oczywiście pozbawić obuwia, niech palanty przejdą się na boso.

10 pał,czy par ??? Bo nie wiadomo ....

Ale asy. Pewnie nawet noe mieli auta. Takich bezmuzgow powinno sie utylizowac

tak wogóle to Borki graniczą z Kurnosem Drugim a nie są niedaleko

Nie lubiani w wiosce to pewnie ktorys xhce ich wywalic . Nie popieram kradzieży ale akurat panstwu Wa... sie nalezalo

Czy ktoś jest lubiany czy nie, to nie powód by go okradać

Poinformuj ich o swoich spostrzeżeniach.

CZYŻBY PODMIEJSKI AUTOBUS UCIEKŁ CHŁOPAKOM,BO BYŁ PROBLEM W CZASIE WŁAMU Z PRZYMKNIETYM OKNEM I ROBOTA SIE PRZEDŁUZYŁA? ALE NIEFART

Mi to wyglada na "nauczke" niz na kradziez xd

Oni to zwinęli,ale stanęli na poboczu bo nie wiedzieli do czego to służy.Jak za komuny:brało się ze sklepu co przywieźli ,nie ważne czy potrzebne czy nie aby coś było.

Gang Olsenaemoji

Może tym złodziejom podczas mokrej roboty auto ukradli i dlatego tak stali z łupami przy lesie. Nie wiedzieli czy dzwonić na policje czy nie.

Można zastrzelić.To nie grzech.

uciąć łapy przy łebach

Łebach... haha

Bezczelność i zuchwałość tych złodziejów nie zna granic. Jeśli uda się złapać tą/te osoby wyrok powinni otrzymać z górnego pułapu.

dodaj komentarz
Czytaj także