Rejestracja i logowanie

Dopalacze w kieszeni, kierowca na podwójnym gazie, pasażer poszukiwany... a to wszystko w jednym punto. Co wydarzyło się w Zelowie?

Wydarzenia 30-09-2019 Autor: Emste
10
Dopalacze w kieszeni, kierowca na podwójnym gazie, pasażer poszukiwany... a to wszystko w jednym punto. Co wydarzyło się w Zelowie?

W czwartek, 26 września zelowska policja zatrzymała fiata punto, który wydał im się podejrzany. Okazało się, że pojazdem kierowała pijana 22 -latka. W pojeździe był również poszukiwany 33 - latek, a przy jednej z pasażerek mundurowi znaleźli dopalacze. Kierującej grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności. 

W czwartek (26 września), fiat punto, jadący ulicami Zelowa zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Kiedy dali sygnał do zatrzymania się, kierowca zjechał na pobocze drogi, a z auta wybiegł mężczyzna. Po krótkim pościgu, mundurowi zatrzymali 33 -latka. Okazało się, że był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Po sprawdzeniu pozostałych pasażerów, na jaw wyszło, że kierująca pojazdem była nietrzeźwa, a przy jednej z pasażerek, policjanci znaleźli dilerkę z dopalaczami.

-Kierująca fiatem zamieniła się miejscami w samochodzie z trzeźwym pasażerem siedzącym z tyłu. Wkrótce wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania się kierowcy i pasażerów. 22-latka kierująca autem miała w organizmie blisko promil alkoholu i nie miała prawa jazdy [...] Poszukiwany 33-latek najbliższy czas spędzi za kratami. 22-letnia mieszkanka gminy Zelów odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień do kierowania pojazdami, za co grozi kara do 2 lat więzienia. 26-letnia mieszkanka gminy Widawa usłyszała zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – informuje KPP Bełchatów.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Dobrze łapać tych co dilują i biorą dopalacze ! Zelów Miasto Ćpunów

A co się dzieje z Kukułką z 1000 lecia ? Jest dalej z tym ojcem swego dziecka ? Oddali jej w końcu syna ? 

Policjanci zaliczyli super comboooo!!! Statystyki w górę ????

zawsze mowilem ze zelow i zelowiaki to stan umyslu..

Wy jesteście chorzy nie piszcie takich glupot!!

Amelka Włodarczyk? :O

Czy to prawda , ze Rawski sprzedaje dopalacze ?

Dobry wynik w jednym aucie.

Jak wygląda podejrzany fiat punto?

Tak się bawią kibice Widzewa hej

dodaj komentarz
Czytaj także