Rejestracja i logowanie

Żeński duet złapany na kradzieży w Bełchatowie

Wydarzenia 18-09-2019 Autor: rk/KPP Bełchatów Foto: KPP Bełchatów
18

W ręce bełchatowskich policjantów trafiły dwie kobiety, które w jednym z dyskontów ukradły elektronarzędzia. Sprawczynie zostały ujęte przez ochronę, gdy usiłowały wyjść ze sklepu. Grozi im kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z bełchatowskich marketów. W trakcie popołudniowych odwiedzin w sklepie, jedna z kobiet zaczęła skrzętnie chować elektronarzędzia do swojej torby. Towarzyszyła jej 21-letnia koleżanka, z którą kontaktowała się telefonicznie. 26-latka zapakowała do swojej torby narzędzia, wartość których zgłaszający oszacował na blisko 800 zł. Zachowanie kobiet nie umknęło uwadze pracownika ochrony sklepu. Ochroniarz ujął wychodzące z marketu amatorki cudzego mienia, a następnie przekazał je w ręce policjantów. 26-latka wyjaśniła, że do kradzieży zmusiła ją trudna sytuacja materialno-bytowa. Bełchatowianki usłyszały już zarzut kradzieży. Jest to przestępstwo zagrożone kara do 5 lat wiezienia. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Ona miala male dzieci a teraz chodzi Sama ciekawe gdzie je zostawila u kolegi zlodziejka pijaczka narkomanka

Pijanica wulgarna marna z niej matka dzieci jej odebrali bo chodzila z nimi caly dzien od meliny do meliny

Zabrali jej dziecko... Ale teraz czas pokazał że bardzo dobrze się stało!!! Maleństwo może znajdzie ciepły dom i kochających rodziców. A z Ciebie Ania ...myślę, że spotka najgorsza z możliwych kar!!! Za to co zrobiłaś, robisz i będziesz robiła!!!

Miasto codziennej patologii. Ktoś wierzył, że po 4 latach nie będzie jeszcze widać skutków dobrej zmiany?

nie pij już menelu z opozycji idź do lekarza a jak sie wyleczysz to do pracy ćpunie i alkoholiku z po albo lewicy

Kojarze. Bujała się od jednego cpuna do drugiego. Od meliny do meliny. Za kreskę by zrobiła wszystko. Wyjątkowo wulgarna i zdemoralizowana. Jak dla mnie to obcinac takim ręce.

Tragedia, patologia na najwyższym poziomie, najlepsza kara, to obróbka, bo taka, gdy pójdzie siedzieć, to będzie szczycić się tym i robić z siebie gangstera. Żenada. Do roboty!

Ona chodzi pijana z kolezkami narkomanami ciekawe gdzie sa jej dzieci? Matka z niej patologiczna

Szkoda **** gadać miasto utrzymuje mielone z centrum gdzie **** są burdy awantury policja libacje alkoholowe ćpanie Kradzieże A ty czy ja zapierdalamy aby to gówno utrzymywać.

Masakra. Gówniary jedne. Do roboty i zarobić. Co druga kasa w markecie nieczynna, a ta kradnie prostaczka. Teraz z wyrokiem będzie ciężko dostać pracę, to i znowu wymówka będzie. Przestępca to przestępca. Osly, na których my normalni musimy płacić. Obłęd.

I gdzie teraz i od kogo najuczciwszy suweren "kupi taniej"?

Pewnie ktos z tej meliny co remntuja w centrum

Dziewczynami mogla nie krasc rowerow tylko zrobic uczciwie jest mloda I sprytna

To matka Rudego

Ta co srała w centrum na melinie

Dziewczyny niczego sobie więc mogły inaczej sobie dorobić a nie kraść elektronarzędzia.

Dokladnie np przy drodze

Oj Ani, Ania...

dodaj komentarz
Czytaj także