Rejestracja i logowanie

Boisko do wymiany. Remont w "Energii" ma się ku końcowi [FOTO]

Wydarzenia 12-07-2019 Autor: magjas Foto: Miasto Bełchatów
2

Remont nawierzchni boiska na hali „Energia” powoli dobiega końca. Kilkunastoletnia, wysłużona płyta zostanie zastąpiona podłogą, która ma nie tylko poprawić estetykę wnętrza, ale przede wszystkim komfort sportowców.

Nowa nawierzchni spełnia wymogi zarówno Plus Ligi jak i Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Dotychczasowa nawierzchnia służyła sportowcom już od blisko trzynastu lat.

- Przez cały ten czas płyta boiska była mocno eksploatowana. Jest stara i brakuje jej już elastyczności, remont jest więc konieczny - mówi Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu, które administruje obiektem. - Mamy drużynę wielokrotnych mistrzów, to i hala musi być mistrzowska - dodaje Szymczyk.

Zakres prac jaki przeprowadzany jest w „Energii” jest spory – całkowicie usunięto starą nawierzchnię, wykonano nowe podejścia, przesunięto puszki podłogowe, zamontowano nowe, wodoodporne płyty wiórowe. Dopiero na tak przygotowaną nawierzchnię ekipy warstwowo ułożą sportową wykładzinę, a na koniec będą na niej malowane i naklejane linie boiskowe.

Koszt remontu zamknie się  kwocie blisko 380 tys. zł.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Plus powinien Wójcikowi gnidzie dobrać się do dup* y za wygadywanie za plecami na nich głupot Zwłaszcza Marek i Darek...

To zadzwoń do Marka, Darka,Jarka , Janusza i innego faryzeusza albo Prokuraturę powiadom .....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także