Rejestracja i logowanie

Agresor z porsche sam zgłosił się na policje. Dalsze fakty zaskakują...

Wydarzenia 12-07-2019 Autor: magjas Foto: youtube/stopcham
20
Agresor z porsche sam zgłosił się na policje. Dalsze fakty zaskakują...

Wracamy do sprawy kontrowersyjnej sytuacji na S8. Tak jak informowaliśmy, 3 lipca porsche zatrzymało się na prawym pasie wstrzymując tym samym ruch na ekspresówce. Na tym nie koniec, bo z luksusowego samochodu wysiadł mężczyzna i doszło do słownych utarczek między kierowcą innego osobowego pojazdu. Dziś znamy kolejne szczegóły tej niecodziennej sprawy.

Jak się okazało mężczyzna, który wysiadł z porsche był pasażerem. Luksusowe auto jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii, a to oznacza, że kierownica zamontowana jest po prawej stronie. Kto więc siedział za kółkiem? Samochodem kierowała 32-latka. Zarówno ona jak i jej 32-letni kompan sami zgłosili się na policję w jednym z kieleckich komisariatów. Oboje zostali przesłuchani w charakterze sprawców wykroczeń.

- W tej sytuacji, 32-letnia kierująca usłyszała zarzuty tarasowania i utrudniania ruchu, w tym uszkodzenia osobowego peugeota oraz zatrzymania pojazdu w miejscu niedozwolonym. 32-letni kompan kobiety, usłyszał zarzut chodzenia pieszo po trasie S8, przeznaczonej tylko do ruchu pojazdów. Osoby te już wkrótce odpowiedzą przed sądem za popełnione wykroczenia, za które grozi kara grzywny do 5 tysięcy złotych – informują policjanci z KPP w Wieruszowie, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wkrótce w tej sprawie zeznania złoży również zamieszkujący w województwie pomorskim kierowca peugeota, na którym wymuszono zatrzymanie się. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tej sprawy i choć duet podróżujący porsche przedstawił wyjaśnienia, to z racji toczącego się postępowania mundurowi nie ujawnią szczegółów ich zeznań. Wiadomo tylko tyle, że tłumaczyli swoje zachowanie sytuacją, która miała mieć miejsce wcześniej, a której nie widać na opublikowanym filmie.

Do wykroczeń z udziałem osób podróżujących porsche, doszło 3 lipca, na 127 km drogi ekspresowej S8 w Prusaku, w powiecie wieruszowskim. A sytuacja wyglądała tak:

 

komentarze (20)
Dodaj komentarz

PEUGEOTEM PEWNIE TARASOWAŁ LEWY PAS I TYLE !! 100% TAK BYŁO LESZCZE

Kwiat polskości, nasterydowany byczek wrócił do PL i musiał pokazać, że jemu się nie podskakuje. A przebiegłby 10 metrów i by płuca wypluwał. Za taką akcje w UK by miał bardzo ciepło, tak samo jak i babka za kierownicą. Polish pathology, jak mówią w UK.

Morawiecki cieszył się, że tacy goście z Porsche wracają z GB do kraju.

Ta baba ile krzyku narobiła .... XD Bęcki by dostali to jezdzić będą już jak ta lala

Pawłowi grubasowi Wójcikowi mogłby wpier* olić ...

to dotarli do tego kto kierował a rejestracja nic nie mówi-brawo

Mnie też kierowcy zmuszają do takich interwencji ale póki co odpuszczam im

Musieli wyłączyć że jak jest auto z wielkiej Brytanii to kierowca jest z prawej strony jakby ktoś był robiony miękkim chu jjem.

Przepraszam wytłumaczyć.

Super materiał. Senna redakcja robi kopiuj wklej z portali ogólnopolskich. I na dodatek sami sobie komentują materiały

Dźwięk został wyciszony przez "STOP CHAM" czyli właściciela kanału z uwagi na wytyczne YouTube'a. W wyciszonych fragmentach nie słychać nic co mogłoby sprowokować kierowcę. Jest taka informacja na początku filmu. Poza tym nic nie usprawiedliwia zachowania kierowcy i pasażera porsche.

No właśnie, poszkodowany pokazał to co chciał pokazać również z wyciszeniem rozmów..

Ale nikt z nich nie wysiada k nie grozil i nie kopal innych aut. Jak cis odwalili w zwiazku z wykroczeniem drogiwym to mandat a tego goscia w dyby bym dal

"choć duet podróżujący prosche przedstawili wyjaśnienia," nie prosche tylko porsche i jeśli duet to przedstawił - nie przedstawili. Pani Magdaleno....

"z racji toczącego się postępowania mundurowi nie ujawnia szczegółów ich zeznań". Powinno być nie ujawniają. Czytajcie tekst przed upublicznieniem i poprawiajcie błędy, bo źle się czyta.

"Luksusowe auto jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii, a to oznacza, że kierownica zamontowana jest po lewej stronie." Chyba po prawej??

tak, tak...po prawej. Dziękuję za poprawkę

"Luksusowe auto jest zarejestrowane w Wielkiej Brytanii, a to oznacza, że kierownica zamontowana jest po lewej stronie". Aby na pewno?

Przeczytaj dokładnie a później komentuj.

Pustak z pustakiem w porsche

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także