Rejestracja i logowanie

Atak na polityków PiS. Senatorowi Dobkowskiemu pomalowano biuro, posłowi Kubiakowi skradziono komputer

Wydarzenia 11-07-2019 Autor: magjas Foto: mjs
103

Nieznani sprawcy dokonali ataku wandalizmu na elewacji biura senatora Wiesława Dobkowskiego, to mieści się w wynajętym pomieszczeniu na ulicy Kwiatowej. Wandal bądź wandale czarną farbą w sprayu wymalowali okna, drzwi wejściowe, elewację i szyld. Z kolei w hali widowiskowo - sportowej, z biura Dariusza Kubiaka zginął służbowy komputer - złodziej, pomimo innych cennych przedmiotów zabrał tylko ten, który był własnością posła.

Wątpliwej jakości graffiti na budynku przy Kwiatowej, to nie tylko bazgroły, ale także bluźnierstwa i obraźliwy symbol. Aktu wandalizmu dokonano w nocy ze środy na czwartek, a ten kto się tego dopuścił działał z wyraźną intencją zaszkodzenia senatorowi PiS, zniszczeń dokonano bowiem tylko w granicach biura, reszta ścian jest nienaruszona.

Kłopoty także u posła Prawa i Sprawiedliwości Dariusza Kubiaka. Z jego biura w hali widowiskowo - sportowej zginął służbowy komputer, a uściślając stacja robocza. „Odkrycia” dokonano w poniedziałkowy poranek. Dariusz Kubiak nie ma wątpliwości, że o żadnym przypadku mowy być nie może.

- Zastanawiające jest to, że z biura nic innego nie zginęło, a było tam sporo cennych przedmiotów - inne komputery, monitory, drukarka, telefony. Nikt nie ruszał także szaf czy nie szperał w biurkach. Wyrzucono tylko przez balkon ekspres do kawy - mówi Dariusz Kubiak.

Jak podkreśla poseł, w biurze nie ma żadnych śladów włamania, ani drzwi, ani okna nie są zniszczone. Poza tym Kubiak podkreśla, że każdorazowo, kiedy kończąc pracę wychodzi z biura on bądź jego współpracownicy, wszystko jest dokładnie sprawdzane. Mało tego, sprawca działał raczej w spokoju - pomieszczenie nie nosiło bowiem żadnych znamion nerwowego, bałaganiarskiego działania.

- Widać, że wszystkie kable były wyciągnięte ze spokojem, odłożone na bok, żadnego wyrywania, szarpania – mówi Dariusz Kubiak.

Poseł nie ma wątpliwości, że włamanie ma związek z jego działalnością polityczną.

- Jeśli ktoś chce zdobyć komputer polityka i dopuszcza się do tego, by go ukraść to nie miejmy wątpliwości, że chodzi o znalezienie na tego polityka czegoś co mogłoby go zdyskredytować – mówi poseł i dodaje: - Niestety, zła wiadomość dla złodzieja bądź złodziei: na moim komputerze nie znajdzie niczego poza treściami służbowymi, niczego co jest związane z moją polityczną działalnością. Zawsze to wyraźnie podkreślałem, także wśród swoich współpracowników, że komputer służbowy nie jest miejscem na przechowywanie prywatnych plików czy dokumentów bądź prywatną pracę.

Dlatego Kubiak podejrzewa, że kradzieży mógł dokonać ktoś kto nie zna jego przyzwyczajeń i praktyk. Z drugiej zaś strony włamywacz doskonale wiedział, w którym pokoju i przy którym biurku poseł pracuje.

- Nie jest to trudne, przez nasze biura przewija się codziennie cała masa ludzi, wiele postronnych osób ma z nami kontakt – podkreśla poseł.

Sprawa została zgłoszona na policję. W kopalni, której pracownikiem jest Dariusz Kubiak i do której komputer należy, uruchomiono procedury bezpieczeństwa.

Choć oba zdarzenia trudno ze sobą łączyć, to trudno też nie odnieść wrażenia, że dotykają politycznej działalności, w tym przypadku polityków Prawa i Sprawiedliwości i zbiegają się praktycznie w jednym czasie.

komentarze (103)
Dodaj komentarz

Niezły pajacyk z ciebie

Może to aptekarze szukali leków, które podobno rządzący sprowadzili gdzieś do kraju?

Od dawna czekam na jakiś komentarz, choby i krytyczny dla obozu władzy, ale żeby była w nim odrobina inteligencji, dowcipu i ironii. Niestety, tylko i wyłącznie żałosne przemyślenia na poziomie główki kapusty. Świat się kończy a ja tracę nadzieję.

Nikt nie przebije głównych aktorów w tym kabarecie.

No i proszę, prawy katolik, ojciec i mąż mówi że ktoś chce go zdyskredytować emoji Człowieku przecież to właśnie TY robisz to przez całą swoją żałosną kadencję !!!! Sam siebie dyskredytujesz na każdym kroku !!!

Mniej zryj to może ktoś inny Cię weźmie

Nadal żal z odrzucenia przez posła? Jeszcze nie przeszło? Czas nie lczy rany? Hahaha żałosne.

Wiedziałem że to czytasz pajacu :p

idź zrób koledze hahaha

A moze to jakis absolwent "6" ktory zakochal sie w koledze i poglady mu sie zmienily i chce pomoc koalicji??

Ja obstawiam wkurzonego pacjenta, któremu skoczyło ciśnienie i nie może wykupić leków w aptece, bo od dawna nie są dostępne.

O to, to. Może dołączył do niego zirytowany uczeń z podwójnego rocznika.

Po bazgołach widać że to analfabeci ze stadionu przy ul. Sportowej z trybuny wschodniej emoji

Niee raczej chory z nienawiści lewacki element

Ja to bym powołał komisję śledczą.

Jestem za !!!

Walka w pisie o nominacje poselskie właśnie się rozpoczęła.Coś mi tu śmierdzi prowokacją "gliwicką"

Coś cichutko było ostatnio o tych panach a wybory coraz bliżej .Brak pomysłów na kampanię.

Ja rozumiem, ze to nie bylo w biurze poselskim, ale w jego biurze w pracy. w kopalni. Jesli tak było, to powinien zgłosić kradzież komputera swojemu przełożonemu w pracy. I na tym rola posła powinna sie skończyć. Na policję powinny zgłosić odpowiednie służby w kopalni, a nie poseł, który takich uprawnień w pracy w kopalni na pewno nie ma. Zgłoszenie do prasy tez nie należy do niego. Jest to wewnętrzna sprawa zakładu pracy.

A Ty już nie pij Brzuch ci wywaliło Zębów nie ma Loooo matko

Co by nie dywagować to ktoś dał ciała, jak jest chronione mienie pracownika KWB tymardziej Posła RP jego dane, wizerunek i dobre imię ?

Takie bazgroły to raczej jakiś pisowsko nastawiony analfabeta popisał.

Chwila chwila.. Nie pochwalam kradziezy i wandalizmu ale jak to w biurze poselskim jest komputer, ktorego wlascicielem jest kopalnia? To jest sprzet Posla czy Kopalni.. Kto go niedopilnowal..? Zarty? Bo juz nie rozumiem nic

Nic nie zrobili do Bełchatowa to chcą zaistnieć.

Kampania wyborcza level EBE

To nie ten chudy krótko ścięty ciemne włosy co ta Jego **** zielone włosy ma ?

Policja mogłaby zainteresować pewną stroną internetową ,, antyfaszystów". Taka mała podpowiedź.

Tam nad tymi napisami Smolensk są zdiecia Żolniezy wyklętych i głównie po lokal został pomazany . Za wszystkim stoi ta sama osoba , która pomazała niegdyś mural. Widać tym samym po jak bezprawne metody sięga skrajne lewactwo z Bełchatowa.

Podobno Pan poseł jest kierownikiem obiektu który został okradziony. To chyba niezbyt dobrze świadczy o panu pośle.

Ochronę trzeba zmienić

no i PASJANSA trafił szlag.... na szczęście kadencja Dariuszka... posła... kierownika obiektu ma się ku końcowi...

Ochrona to pilnuje PREZESÓW w siedzibie elbest security.

Komputer? Rety! Myślałem, że poseł ma na biurku tylko krzyż, różaniec, liczydło i pisowski ołówek(bez gumki).

Prezesy z Elbesta chali sobie nie umieta upilnować to gdzie wam elektrownie ochraniać. Tylko ludzi szkoda.

Jaka płaca taka praca gdzie podwyżki ?

Tonący się brzytwy chyta. .. właśnie tak w skrucie wygląda ta POsrana koalicja. Kwestia czasu i wkońcu legnie ta grupa peedałóww.

A tak wygląda typowy wyborca PiS tj. niedouczony analfabeta, który pisze słowo "skrucie" w taki oto sposób.

Błędy ortograficzne to pikuś. Ważne aby rudego lisa tuska ganiać i hejtować

Te procedury bezpieczeństwa powinny sie przyjżeć ochronie z elbestu w sumie siedzą tam za niemałe pieniądze... no właśnie siedzą...

To wewnętrzna rozgrywka. Frakcja Macierewicza chce zdyskredytować Darka za skandal obyczajowy.

Poznali się na miesięcznicy. To takie romantyczne...

W końcu Kubiak przestanie grać w Tibie, nie będzie no lifem. Może nawet wymyśli coś swojego, a nie będzie czytał z kartki. Jego stara się ucieszy, że przez tą kradzież synalek wróci do rzeczywistości... No i weź schudnij Darek, bo twoja gębą nie mieści się już w kadrze.

czy Kulinski i Rzepecki POtempiom atack ? wątpie emoji ciekawe niee ? 

Jeśli to było po godzinach pracy to kto pilnuje hali ? Czy nie elbest security zdaje się ?

Jeśli tak to nie dziwne że przy takim "profesjonaliźmie" zieloni wjeżdżają kiedy chcą i wyświetlają co chcą..

Mamy dobry rząd, wybitnych fahowców a polakom żyje się coraz lepiej

Ustalenie sprawcy nie będzie aż takie trudne. Można chyba sprawdzić z jakiego IP w ostatnim czasie na lokalnych serwisach informacyjnych wychodziła największa ilość komentarzy i oszczerstw w stosunku do obecnej władzy. Myślę, że organy ścigania mają wiedzę o lewicowym agresywnym bełchatowskim elemencie. Pozdrawiam Michałka K.

z pewnością mają wiedzę o takich ułomach intelektualnych jak niejaki Anty. J * * * Ć PIS.

Nawet bez sprawdzania wiadomym jest, że PLUSkwy to Koń Trojański w tym tandemie. Kwestią czasu jest tylko jak wdepną w pułapkę, którą sami zastawili.

To się ,,antyfaszyści " popisali. Mam nadzieję na szybką reakcję służb. Niektórzy już znani Policji za narkotyki , więc myślę, że z zatrzymaniem trudności nie będzie.

Dobra zmiana

NIKT MĄDRY TEGO NIE ZROBIŁ

Niestety wszystkie okoliczności wskazują na działanie grupy nieformalnej.

Może należy się przyjrzec tym , którzy tak ładnie słupy lewicowym obklejają . Coś czuję, że to będzie strzał w 10

No czekam aż straż miejska złapie lewicowców tego wandalizmu. Panowie proszę się teraz wykazać a nie dzieciaków z latarni czy choinki zdejmować. Ogólnie portal lewicowy a ja lubię hejtować tuska rudego lisa i pozostałych złodziei lgbt

To hejtuj Jarosława Marszczyfreda, peedzia i zoofila.

tylko pis doprowadzi do bratobójczej wojny domowej między Polakami. Nawet Stalinowi i Hitlerowi się to nie udało.

co ty bredzisz ćpunie lewacki? wlasnie to co napisales robia twoi znajomi POpierdolency

Przed wyborami trzeba o sobie przypomnieć. Pan poseł to tak mocno walczy o GKS. Jestem z niego dumny

Nie ma tragedii. Na nowym kompie ktoś posłowi Małysza zainstaluje.

Az zal mi ze ci auta nie ukradli Wtedy przestaniesz propagowac zlodziejstwo Paluchy poobcinac kazdemu kto ma je lepkie

Kto by wtedy rządził?

Coz ludzie maja dosyc.

Atak to chyba tak, ale tylko jeśli Kubiak napadł na Dobkowskiego, a Dobkowski na Kubiaka. Komputer musiał zaginąć, bo mogły tam być materiały, które lepiej żeby nie wpadły w ręce CBA.

Z pewnościom to robota reakcyjnego, elementu lewackiego. Tych co to nie chciały pomnika w parku i co blokowały drzew wycięcie, czytając wiersze tego pseudopolaka Mikiewitza.

Moim zadaniem to robota antyfaszystowskich lewaków co to malujom nie tylko po elewacjach.

Ale przecież lewacy to właśnie faszyści a ich najsłynniejszy przedstawiciel to Adolf H. Szef nSdap.

A moim zdaniem powinienes sie znow znalezc w szkole podstawowej i na j polskim siedziec w pierwszej klasie

A moim zdaniem to robota narodowych prawaków, którzy walczą z socjalizmem (rozdawnictwem) partii PiS

Ewidentnie wygląda to na robotę skrajnej, realnej prawicy.

co ty bredzisz !! to piąta kolumna WATYKAŃSKA odpowiada za ten atak !!

Zabawa się ponoć dopiero zaczyna

No proszę. Czyżbyś sam się przyznał/a ? Zabawa dopiero się zaczyna ? Akty wandalizmu nazywasz zabawą ? Mam dziwne wrażenie , że wiesz coś więcej i dziś odwiedzą Cię granatowi Panowie i znajdą w pokoju sporo lewicowych gadżetów i czarny spray .

„Lewicowych gadżetów” jprdle co ty masz z głową ? 

Zwróćcie uwagę na fakt, że zbiegło się to z terminem decyzji o przekazaniu terenu cmentarza Żydowskiej Gminie Wyznaniowej...

Hmm.. cóż za erudycja !! jak elokwencja !!! Myśl błyskotliwa niczym u czerwonoarmisty zza koła podbiegunowego...

Komputer służbowy to szybko policja namierzy złodzieja

Jak się czyta te komentarze to człowiek nabiera coraz gorszego zdania o poziomie inteligencji piszących.

Biuro senatora na Mielczarskiego???? W którym miejscu?????

APEL do Morawieckiego i Kaczyńskiego proszę o zrobienie porządku z układami załatwianie pracy w KWB przez polityków PIS z Bełchatowa Radomska Pajęczna

I jeszcze ze Szczercowa. KSt

A zabrac ci internet?

To napisz do Jarka na Nowogrodzką a nie na portalu którego pisiory nie czytają...

A kiedy miasto i Policja zrobi porządek z autobusami pracowniczymi które kopcom na czarno Jak jedzie autokar to ludzie z chodnika uciekają PKS i prywaciarze z przewozów pracowniczych Jak te graty przechodzą przegląd

Jeszcze parkingu pod 315 nie zrobili.

Kumaty 315, to weź senatorowi elewację odmaluj. Może się odwdzięczy.

Suweren nie kocha przewodniej siły narodu ? Skąd my to znamy...

To na pewno nie suweren tylko wrogowie!

Biuro senatorskie jest na Kwiatowej, nie Mielczarskiego.

Gdyby nie działa Pana Posła to GKS nie byłby w takim mieści w jakim jest wiec proszę nie pisać ze nic nie robi dla GKSu

No tak GKS jest w CZRNEJ D U P I E. Dziękujemy panie pośle.

Jednak jestes idiota Gdyby nie posel juz bysmy rok temu nie wystartowali ale ty tepaku tego nie dostrzezesz Ty bys chcial od razu LM Niech twoj ojciec matka sprzedadza mieszkanie a pieniadze przeznacza na GKS Oni wowczas dla klubu zrobia duzo i bedziesz z nich dumny

Sam jesteś tępakiem, bo piszesz tak denne komentarze, no to słucham co konkretnego zrobił ten goguś ????

A napiszesz co konkretnego zrobił? Bo on tylko rozmawia i rozmawia...

Zastap go Przeciez masz do tego prawo Przebij go a bedziesz w kolejnych wyborach mial wiecej glosow od posla Przeciez twierdzisz ze to pikus

Żeby go zastąpić i zrobić coś lepiej, to najpierw trzeba wiedzieć co on zrobił. A nie, czekaj, przecież on nic nie zrobił. Głosuj na mnie w kolejnych wyborach.

To wszystko pewnie spowodowali kibice tym ze ich ci panowie mają w **** GKS i nic nie robią by PGE podpisało i dalej sponsorowało klub z naszego miasta. Panowie róbta tak dalej to zapewne będzie jeszcze gorzej.

Nic nie robili dla regionu to potrzebują szumu.

Komputer należy do kopalni? Ciekawe...

Jesli posiadasz szslenie uboga wiedze prosze nie wypowiadaj sie

A do kogo? Ciekawe jest, że kopalnia ma biura na hali.... Już się nie mieszczą ;-)

Gdzie jest monitoring miejski, Straż Miejska? Akurat Bełchatów nie ma szczęścia do posłów, zawsze bywali mało inspirujący. Czyżby nowa afera?

o czym ty piszesz? Jakie szczęście? toż przecież ich nikt nie losuje tylko mieszkańcy wybierają te miernoty

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także