Rejestracja i logowanie

Płonął kontener pod marketem budowlanym. W akcji dwa zastępy straży pożarnej [FOTO]

Wydarzenia 08-07-2019 Autor: patbag
8

Po godzinie 9 rano strażacy gasili śmieci w kontenerze na parkingu jednego z marketów budowlanych przy ulicy Staszica. W akcji brały udział dwa zastępy straży – szczęśliwie ogień nie rozprzestrzenił się na składowane obok drewniane palety i materiały budowlane.

W dużym kontenerze, który stoi na parkingu składowane były przede wszystkim kartony, stąd ogień rozprzestrzeniał się gwałtownie. W akcji gaśniczej podano trzy prądy wody i dwa prądy piany gaśniczej. Strażacy zabezpieczyli też stojące obok puste drewniane palety. Akcja trwała niespełna godzinę. Nic nikomu się nie stało. Wstępną przyczyną pojawienia się ognia jest zaprószenie.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Jakiemuś 500+ chałupa się zjarała XD

Palących tam nie brakuje. Ciągle ktos na papierosa wychodzi zarówno z majstra jak i chinczyka. Bajzel tam wiec zapruszenie nie dziwi

muhahaha emoji jeszcze szefuncio o odszkodowanie bedzie walczyl tak jak mowil tak zrobil, uwielbiam tego kierownika co poznalem w majstrze!

w majstrze to burdel na kolkach.nie dziwne ze ogien zaproszyli

Kasjerka po weekendzie poszła na zewnątrz złapać chmurę i .......

Jakiś majster w pośpiechu rzucił peta do kontenera.

Z taka straza pozarna w ebe moga podpalac i tak wszystko ugaszą hehe

Taka akcja żeby dać piątaka

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także