Rejestracja i logowanie

Po pizzę do Bełchatowa z 3 promilami we krwi

Wydarzenia 28-06-2019 Autor: agula
18
Po pizzę do Bełchatowa z 3 promilami we krwi

Wczoraj w godzinach popołudniowych został zatrzymany pijany kierowca, który nie posiadał pozwolenia na prowadzenie pojazdów mechanicznych. 39-latek przyjechał oplem vectrą do pizzerii mając prawie 3 promile alkoholu we krwi. 

27 czerwca policjant w dniu wolnym od pracy, jadąc od Oleśnika w stronę Bełchatowa zauważył podejrzanego kierowcę jadącego oplem vectrą. Sposób jego jazdy i nieskoordynowane ruchy wskazywały, że prawdopodobnie jest on pod wpływem alkoholu. Policjant Daniel Wrzochoł jechał za podejrzanym całą drogę, aż do jednej z pizzerii w mieście. Młodszy aspirant zabrał kierowcy kluczyki, a o zdarzeniu poinformował dyżurnego policji. 39-latek miał blisko 3 promile alkoholu we krwi oraz nie posiadał prawa jazdy, ponieważ zostało mu ono zabrane wcześniej za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Zatrzymany tłumaczył, że wraca z ośrodka wypoczynkowego i razem z dwoma kolegami przyjechali do miasta na pizze. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Iwona Kaszewska z KPP Bełchatów.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Tuska za ryj i w kajdany

Kiedy by nie było zawsze za każdym razem policjant, reklame im robicie?!

Pewnie znowu sędzia przysoli mu bezwzględny DOZÓR! O.o

Szkoda, że policjant nie był na służbie - mógłby mu pałą w p i e r d o l i ć .

jeżeli spożywamy alkohol nie pijemy

Średnia hawajska dla każdego!

Z groszkiem?

To wodorosty dewali. Masz, posmaruj ćwikłą.

Juz to kiedyś pisałem, ludzie mający zakaz prowadzenia pojazdów nic sobie z tego nie robią...... mają to gdzieś

Dostanie drugi zakaz, potem trzeci... dopóki kogoś debil nie zabije. Takie głupie prawo. powinien być areszt domowy i kara chłosty.

Czy jeżeli policjant jest po służbie, więc nie pełni czynności służbowych, to czy wolno podawać publicznie do wiadomości jego imię, nazwisko i prawdopodobnie miejsce zamieszkania? Szkoda, że o tym pijanym bohaterze od pizzy się tak nie rozpisaliście.

Podajcie nazwę lokalu. Pizza musi być wyśmienita.

Jak się pije wódkę to się nie je i tyle.

Bo się może cofnąć emoji

I bedziemy placic za takich idiotow. Kara powinnabyc pała kilka razy i 50 tys zl kary.

Polic był po służbie. Pała została w szafce na komisariacie.

Sposób jego jazdy i nieskoordynowane ruchy wskazywały, tak czesto poruszaja sie radiowozy policyjne

Łoś totalny

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także