Rejestracja i logowanie

W Bełchatowie będą dwie nowe ulice

Wydarzenia 27-06-2019 Autor: rafkur
12
W Bełchatowie będą dwie nowe ulice

Choć są niewielkie, to brak nazwy ulic poważnie komplikował życie bełchatowianom mieszkającym przy nich. Na ostatniej sesji (27 czerwca) radni nadali dwóm miejskim ulicom nazwy.

Tatrzańska i Kamionkowa, to nowe ulice na mapie Bełchatowa. Pierwsza z wymienionych to niewielka uliczka, prostopadła do Sienkiewicza. Z kolei Kamionkowa to ulica odchodząca od Pabianickiej.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

W związku z licznymi pomyłkami dostaw przesyłek i nie tylko proponował bym zmianę nazwy ulicy Bugaj ponieważ jeden Bugaj przy ul. Radomszczańskiej starczy

Kto Wam tak zrył czaszki?

a to tak ważne że takim radnym z podatków za to płacimy a co ze strażą miejską i radnymi którzy głosowali za likwidacją a później się wycofali myślę ze bieg sprawy powinien być znany na kogo głosowaliśmy może ulice za dwa dni będą miały inne nazwy bo wielcy radni zmienią zdanie

Mogli nazwac kaczynskich. A gdzie jest 19 stycznia ?

Nie ma, bo Bełchatów wyzwolił Kaczyński a nie Armia Czerwona.

Bełchatów zniszczyło bydło i dzicz czerwona 19 stycznia 1949 r.W tym czasie prócz żydów i polaków w Bełchatowie nie było niemców ani wojny.A panu Kaczyńskiemu należy okazć szacunek .

Szacunek? Za co? Aaaa. Zapomniałem, że zbudował kopalnię i elektrownię ale co robił 19 stycznia 49 to nie wiem.

A gdzie ulica Wieczorkiewicza? Pisowscy włodarze tego miasta powinni się wzorować na tym 'komuchu'.

Kto wymyśla takie bzdurne nazwy ulic ??

A kto wymyślą take bzdurne nick'i?

Jeżeli ulica nie jest imienia jakiegoś żołnierza przeklętego, o którym nikt nie słyszał, to nie wymyślił tego pan Brózda.

Lepiej takie niż np. Lecha i innych smolenskich ofiar

dodaj komentarz
Czytaj także