Rejestracja i logowanie

Synoptycy ostrzegają. Wraca upał!

Wydarzenia 27-06-2019 Autor: agula
7
Synoptycy ostrzegają. Wraca upał!

W środę pogoda była bezlitosna, termometry pokazywały nawet 35 stopni Celsjusza w cieniu. Mimo chwilowego ochłodzenia, już na niedzielę zapowiadane są kolejne fale upałów. Temperatury znów mogą osiągnąć rekordowe wyniki.

Po przyjemnym ochłodzeniu, prognozowane są kolejne skoki temperatury. W niedzielę 30 czerwca może ona wynosić około 35 stopni Celsjusza, a w poniedziałek - 33 stopnie.


Jak wynika z relacji Macieja Ostrowskiego z serwisu Meteo.pl:

 Wraz z frontem chłodnym właściwie nie pojawią się opady (wyjątek to północne Mazury i Suwalszczyzna). Wygrzane powietrze jest zbyt suche, aby budujące się na froncie chmury zgromadziły w swoim wnętrzu odpowiednią ilość wody dla opadu deszczu.


Na tą chwilę nie zanosi się na ponowny spadek temperatury, co oznacza, że tegoroczny czerwiec może okazać się najcieplejszym w historii pomiarów. 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Mieszkańców Binkowa, ale także Zdzieszulic nie interesuje jaka będzie temperatura, tylko w jakim kierunku będzie wtedy wiał wiatr.

to tez masz debilu na meteo.pl tylko ty za glupi jestes by to rozszyfrowac

A tego to akurat z pogodynki onetowej się nie dowiesz o ty geniuszu meteowy.

Wod-kan ostrzega. Wraca smród!

Skad takie informacje macie ja slyszalem ze tylko niedziela goraca pozniej jednak ochlodzenie chodz z pogoda to wrozenie hehehe

chyba masz napisane w atykule skad? z najlepszeg oserwisu o pogodxzie nie jakies gowniane prognozy z onetu czy innej wp jedyna miarodajna pogoda to ta z Meteo.pl

Czyli będzie śmierdziało.

dodaj komentarz
Czytaj także