Rejestracja i logowanie

[NA ŻYWO] Trwa sesja absolutoryjna. Czy Mariola Czechowska uzyska przychylność większości radnych?

Wydarzenia 26-06-2019 Autor: rafkur Foto: Miasto Bełchatów
17
[NA ŻYWO] Trwa sesja absolutoryjna. Czy Mariola Czechowska uzyska przychylność większości radnych?

Udzielenie absolutorium prezydentowi Bełchatowa i przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu za 2018 rok – m.in. takie punkty znalazły się w porządku obrad dzisiejszej, XII Sesji Rady Miejskiej. Obrady rozpoczęły się punktualnie o 9.00

W planowanym porządku obrad znalazło się kilka projektów uchwał. Wśród nich m.in. dotycząca zatwierdzenia sprawozdania finansowego miasta Bełchatowa wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Bełchatowa za rok 2018. Podczas sesji ma też zostać przedstawiona opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Łodzi oraz stanowisko Komisji Rewizyjnej Rady na temat wykonania budżetu. Radni zajmą się również absolutorium dla prezydenta za wykonanie budżetu za poprzedni rok.

Transmisje na żywo można oglądać TUTAJ

 

komentarze (17)
Dodaj komentarz

Może miasto zajęłoby się problemem żuli, którzy niew ieadomo skąd się wylęgli? W środku dnia facet spi na przystanku na Placu Wolności, za sklepem Orion regularne popijawy, pod Biedronką pod filarami żebractwo, w innych częściach miasta też. Gdzie jest policja i straż miejska? niech się przejdą o róznych porach popołudniowych? trzeba wyjść z radiowozu! I doprowadzić do jakiś prac społecznych

Ale stekacie . Wali i będzie walić za dużo marzycieli. Tak wygląda życie w mieście nie od dziś i nikt tego nie zmieni na mniejszy smród. Darek i Mariola :szkoda kasy w tą oczyszczalnie ładować są lepsze plany inwestycyjne powiązane z pracą dla paru setek ludzi....

Ten smrod trzeba rozdmuchac bo w belchatowie nieda rady go wyeliminowac reka reke myje

Dziś jeszcze nie ****

To zobacz w którą stronę wiatr wieje i tam idź.

za ten wieczny smród w mieście wszyscy lokalni "politycy" powinni być wyp******ni na z***ty p**k !!!!

Najnowsza teoria UM głosi, że to nie z oczyszczalni śmierdzi. Mnie to najbardziej UM śmierdzi, że nie potrafi sobie poradzić z tym problemem od lat. UM i radni nieporadni. Sami decyzyjni impotenci.

nie jestem z zadnegi UM z**** jestescie wszyscy POpierdoleni! mowie wam ze to nie smierdzi z oczyszczalni sciekow tylko **** mac ze spalarni z kominem na przemysłowej wy tempe ****e!

To gnijące ciała tak śmierdzą na obrzezach belchatowa. Juz ich z 50 jest

jakby wybory były teraz to bełchatowianie pokazaliby gdzie jest jej miejsce za te smrody krążące po Bełchatowie

a co inny prezydent zabrałyby smród do siebie do domu i zamknął w słoiku ? emoji

a co ona ma do tego?

Ona ma to gdzieś, bo tu nie mieszka.

Jeśli nie będzie" lała wody ", której ostatnio brakuje w mieście to nie ma szans.

Tak.... Dla ludzi na umycie się wody brakuje. Ale już na podlewanie betonowych płyt na placu Wolności to woda jest!!! I to jeszcze w południe, kiedy nikt normalny by nie podlewał, bo jest na to za gorąco. Taką władzę co niektórym z nam zgotowali. .

No To drodzy Belchatowianie zaczynajcie gowno burze .czas start.....

Najpierw kawa

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także