Rejestracja i logowanie

Zderzenie osobówki z cysterną. Samochód wjechał w przydomowy płot

Wydarzenia 25-06-2019 Autor: rk Foto: facebook OSP Wola Wiązowa
8

Do groźnie wyglądającej kolizji samochodu osobowego z cysterną doszło w poniedziałek wieczorem w miejscowości Prądzew (gm. Rusiec). 

Do zdarzenia doszło 24 czerwca ok. godzin 19:00. Z ustaleń policji wynika, że 60-latka kierująca renault kangoo, wymusiła pierwszeństwo na samochodzie DAF z cysterną, czym doprowadziła do zderzenia pojazdów. Siła uderzenia wypchnęła auto sprawczyni z drogi, które finalnie wpadło w ogrodzenie przydrożnego domu.

Mimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikomu nic się nie stało.

Na miejscu pracowała straż pożarna, policja i zespół karetki pogotowia.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Też zauważyłam, że dzieci zostały spakowane i wysłane gdzieś w pi..... du, bo nikt nie szczeka na forum...

W Bełchatowie nic sie nie dzieje prócz wypadków drogowych.

Bo tu jeździ najwięcej pijanych i naćpanych. Do tego pycha wypływająca z niektórych i przekonanie o swojej boskości i nieśmiertelności.

Jakbyście chociaż raz przez to skrzyżowanie przejechali to by was to nie dziwiło. To jest jedno z 4 skrzyżowań przez które zawsze przejeżdżam z duszą na ramieniu. Widoczność jest bardzo kiepska, po jednej stronie haszcze w postaci tuj, po drugiej stronie budynki prawie w rowie i droga z pierwszeństwem ma podjazd do tego skrzyżowania pod górkę. W efekcie wyjeżdżając z stopu patrząc w stronę Widawy widzisz jakieś 150m max, od strony Pajęczno bardzo podobna odległość. Żeby faktycznie coś zobaczyć na tych stopach musisz stanąć przodem jeszcze za linią stopu.

Jak za kółkiem kobita, spodziewaj się nieboszczyka.

A wy faceci przestańcie jeździć nachlani, bo to dużo gorsze. Zwierzęta jedne!

Dzieci "hejty" na wakacje wyjechali albo rodzice im internet zabrali emoji))))) A tak na serio za taki manewr to powinno byc prawko zatrzymane, uderzyć w środek zestawu ??? gdzie ona miala oczy ? a co gdyby tam akurat dzieci rowerem jechały

Ciężarówka była biała i nie zauważyła

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także