Rejestracja i logowanie

Poszło o szable i noże, teraz grozi mu 10 lat

Wydarzenia 18-06-2019 Autor: magjas Foto: kpp bełchatów
14
Poszło o szable i noże, teraz grozi mu 10 lat

21-latek, który włamał się do domu jednorodzinnego przy ulicy Pabianickiej i ukradł kilka sztuk białej broni w rękach policji. Teraz grozi mu 10 lat więzienia. Mundurowi odzyskali skradzione szable i noże bojowe.

16 czerwca do bełchatowskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży białej broni.

- Włamanie miało miejsce w domu jednorodzinnym przy ulicy Pabianickiej w Bełchatowie. Pokrzywdzony swoją kolekcję trzymał wyeksponowaną na ścianie w piwnicy. Sprawca wyłamując okno wszedł do środka i ukradł kilka sztuk szabli i noży bojowych. Wartość skradzionej broni pokrzywdzony oszacował na 5400 złotych. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, a także we współpracy z pokrzywdzonym wytypowali podejrzewanego. Kiedy funkcjonariusze złożyli wizytę 21-latkowi, poddenerwowany mężczyzna wszystkiemu zaprzeczał. Policjanci jednak nie dali za wygraną. Przeszukując jego mieszkanie odnaleźli skradzione przedmioty – informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Złodziej ukrył swój łup pod stertą drewna. Bełchatowianin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Jest to przestępstwo, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

No tak dobrze dość znani tzw. Twardy

Tych patusów na pabianickiej powinno się regularnie spryskiwać Rundup'em XD

A od Mateusza się odjeb bo człopak nie żyje a nawet takich ludzi się czepiacie, je*ac cię w ****.

szkoda matełusza, rze jusz siem nie rusza

Jak ku*wo wiesz kto to jest, to trzymaj gembe na kutke a nie sprzejesz na lewo i prawo kondonie je*any, widać że na psach też lubisz sprzedawać jak tu piszesz wszystko. Ciągnij się sprzedawczyku

kutka mać ( ͡° ͜ʖ ͡°) o ja Cię kręce nie igrajcie z tym wyżej hahahahhahaahahhaha

Młody boss mafii trzepakowej....

Czas wypróbować miecz lub szpade i uwalic prawą rękę. ...

Chciał zostać husarzem.

On jest nie winny policja kryje swoich

Hahaha niewinny ? To za co miał tyle spraw o kradzieże? Też Go wrobili ?

Brat uszatego z kamienicy

W światku przestępczym znany jako Twardy

W światku patologicznym raczej bo koło prawdziwego przestępcy to nawet nie stał. Alfiarze to nie przestępcy tylko brudasy.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także