Rejestracja i logowanie

Sportowiec - meloman wjechał BMW na plac zabaw. Nie uwierzycie po co...

Wydarzenia 03-06-2019 Autor: magjas
37

To historia o tym, że w zdrowym ciele zdrowy duch, ale czasem można przekombinować... Dbałość o fizyczną formę doprowadziła pewnego bełchatowianina do kłopotów natury prawnej, a wszystko działo się pod osłoną nocy na jednej z siłowni zewnętrznych. Interweniowała straż miejska, ku niemałemu zaskoczeniu amatora „siłki”.

W miniony weekend, w nocy z 31 maja na 1 czerwca mundurowi interweniowali na osiedlu Okrzei, na jednym z tamtejszych placów zabaw połączonych z zewnętrzną siłownią i ścieżką zdrowia. Straż miejska patrolując osiedla natknęła się na zaparkowany na „Zośce” samochód. Mało tego, że bmw wjechało wjechało między karuzelę, a ślizgawkę, to było pootwierane na oścież, a z osobówki wydobywały się dźwięki muzyki.

- Kierowca, jak twierdził przyjechał sobie poćwiczyć przy "akompaniamencie" muzyki z auta. Ponadto, był niezwykle zdziwiony, że łamie przepisy kodeksu wykroczeń i prawa miejscowego – informuje Straż Miejska

Sportowca – melomana ukarano mandatem karnym.

komentarze (37)
Dodaj komentarz

Bicepsy zamiast mózgu kretyn

Łał niesamowite . Rozwiązać SM niech się nie trudza od tego jest policja . A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na działający monitoring a resztę monety na poprawę dróg, chodników , basenu itp.

Na szczęście niedługo nadejdzie kres tej straży. Takimi rzeczami powinna zajmować się policja. Utrzymywanie straży miejskiej to jawna niegospodarność.

Oczywiście. Ta kasa powinna być przeznaczona na zachcianki kulawego prezesa albo ojca ciemnych polaków z Torunia

Ci że Straży krążą po mieście nocą to i widzą jak ktoś sobie takie warjactwa urządza. Plac zabaw jest dla dzieci a nie dla jakiś fanów nocnych sportów.

Dzieckiem się jest całe życie

Ja do Sm nic nie mam zimą pomogą, kiedyś mój dziadek spadł z łóżka i nie mógł się podnieść wszyscy odmawiali pomocy a SM przyjechało. A takich jak ten z BMW karać

Bardzo dobrze że portal pokazuje że SM naprawdę rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Prawdziwy Bełchatów - naczelny Redaktor / RZEPECKI i MICHAŁ K i Czopek.

Pomyślałem że to kumaty nie miał gdzie auta pod 315 zaparkować, ale to napewno nie on. Jego nawet na starą bmkę nie stać ..

Jego matka tico ma, ale ten złom już dawno nie jeździ. Żeby sobie ego podbudować, to wszędzie piszą, że ma lepszego woza - matiza.

W dzień się wstydzi? BMW ma, a na karnet żałuje...

Błazenada. Wszyscy wiemy, iż Strażnicy wzięli się za "pracę" , bo nadeszła wizja zakończenia ich chwalebnej i nie do końca legalnej służby. Media lokalne teraz robią reklamę.

Za infor.pl : Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację.

We wrześniu sztandar straży miejskiej będzie można podziwiać w gablocie w muzeum regionalnym jako relikt po rozwiązanej formacji uchwałą rady miasta.....

Ale straż miejska nie ma sztandaru

No chyba lepiej żeby nie, bo się zacznie samowolka na mieście

"Nie do końca legalnej służby". To ciekawe co piszesz. Co masz na myśli? Z tego co wiem to sm dziala na podstawie ustawy wydanej przez ustawodawce. Gdzie tam masz nie do konca legalna sluzbe?

Jeszcze zdziwiony był ahah...

Ciekawe jakiego koksu się wcześniej nażarł że go taka ułańska fantazja poniosła?

Hmmm.... a, to w Bełchatowie obowiązuje tylko prawo miejscowe czy też zamiejscowe? Staż Miejską rozwiązać!!!!

BMW - Bo Mam Wy****

Lubie Waszą stonkę, ale musicie popracować chyba nad redagowaniem wpisów. Ja wiem, że to lokalny portal informacyjny, jednak ma potencjał i dobrze jakby wiadomości były podawane w troszkę bardziej profesjonalny sposób emoji

A kto normalny jezdzi BMW same dzieciaki co chca poszpanowac na parkingu leclerk czy inne tego typu bez-mózgi

Jeżdżą ci których na to stać, a debile kierowcy znajdą się w każdej marce.

Tylko mowmy o bmw a nie szrotach. Bmki zaczynaja sie od 80k

Chyba twoja stara mule

Czepianie się... nic zlego nie zrobil

A ociszy nocnej slyszales?

Zaczyna się marketing Straży Miejskiej. Trochę za późno emoji

Tak, Straż Miejska kazała mu tam wjechać, ale błysnąłeś.

Idzie wniosek o rozwiązanie Straży Miejskiej w Bełchatowie. Teraz każda większa interwencja straży będzie opisywana w lokalnych mediach. Wszystko rozchodzi się o pozytywne budowanie wizerunku

Czy to źle, że robią coś pozytywnego?

Jesteś pewien że wniosek poszedł?? emoji

Zgadza sie

Pewnie ten sam "mózg" co na parkingu leclerc`a pajacuje xD

Ha ha ha ,Niezły Tuman,No i to BMW,nic dodać ,nic ująć ha ha ha.

dodaj komentarz
Czytaj także