Rejestracja i logowanie

Zakręcił się koło wkrętarki i ruszył w stronę Zelowa. Teraz może posiedzieć 5 lat

Wydarzenia 30-05-2019 Autor: rk
3
Zakręcił się koło wkrętarki i ruszył w stronę Zelowa. Teraz może posiedzieć 5 lat

Pracownicy jednej z firm ujęli na gorącym uczynku 38-letniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który ukradł wkrętarkę akumulatorową. Do zdarzenia doszło na terenie pobliskich Ław w gminie Bełchatów.

29 maja tuż przed godziną 11.00, dyżurny bełchatowskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży wkrętarki. Zgłaszający podał, że na teren firmy przyszedł mężczyzna, który przechadzał się po hali, gdzie znajdowały się narzędzia. Kiedy wyszedł zapytał o drogę do Zelowa. Był wyraźnie poddenerwowany.

- Wkrótce pracownicy zorientowali się, że zniknęła wkrętarka akumulatorowa. Była ona pozostawiona w pomieszczeniu, do którego wszedł nieznajomy. Przypuszczając, że jest on sprawcą kradzieży, pracownicy pojechali go szukać. Zauważyli go na wysokości sąsiedniej miejscowości. Kiedy zapytali co robił na terenie ich miejsca pracy usłyszeli, że szukał rzeczy, które mógłby oddać na złom. Okazało się wówczas, że w jego plecaku znajduje się skradzione narzędzie – informują policjanci z KPP w Bełchatowie.

Mężczyzna został ujęty i przekazany w ręce policjantów. Pokrzywdzony wartość wkrętarki wycenił na 900 złotych. 38-latek przyznał, że skradzioną wkrętarkę chciał przewieźć na złom. Teraz piotrkowianin usłyszy zarzut kradzieży za co grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Zwykły leszcz z ekipy kumatego

Znalazł sposób na życie nie musi pracować stać w kolejce do lekarza martwić się skąd wziąźć kace na jedzenie opiorą super żyć nie umierać Powinno być pierwsza kradzież jedna ręka druga kradzież druga ręka a za trzecim razem głowa Dlaczego ja mam płacić na utrzymanie takiego ścierwa

Się wkręcił skubany. A tu mu i kwaterunek i opierunek wisi. Bez roboty a żyje. Może każdy z nas powinien popełniać przestępstwa, to byłoby nam wygodniej?

dodaj komentarz
Czytaj także