Rejestracja i logowanie

Belka spotyka Kubiaka na targowisku w Bełchatowie, czyli finisz kampanii do europarlamentu [FOTO]

Wydarzenia 24-05-2019 Autor: magjas Foto: mjs
63

Kampania przed niedzielnymi wyborami do europarlamentu finiszuje. 26 maja wybierzemy naszych przedstawicieli w tym gremium. Ostatnie godziny pracowicie upływają kandydatom na spotkaniach z wyborcami – ulotki, rozmowy, bezpośrednie konfrontacje, właśnie w ten sposób starają się oni przekonać do oddania głosu nie tylko na siebie, ale i na listę własnych ugrupowań. Dziś o poranku na Wojska Polskiego, w okolicach targowiska natknęli się na siebie przedstawiciele największych obozów – Prawa i Sprawiedliwości i Koalicji Europejskiej i choć o aranżowanym spotkaniu trudno tu mówić, to odbyło się w żartobliwym tonie z wymianą wyborczych ulotek włącznie. Do Bełchatowa w ostatnim dniu kampanii ponownie przyjechał Marek Belka.

Były premier, „jedynka” łódzkiej listy Koalicji Europejskiej mówiąc o wizycie w Bełchatowie podkreślił, że będąc ekonomistą zawsze patrzył na nasze miasto jako na największego producenta energii elektrycznej.

- Zawsze te sprawy interesowały mnie i zastanawiałem się jak kwestie węgla brunatnego wbudować w strategię energetyczną i myślę, że to jest bardzo poważna sprawa i wcale dla Bełchatowa nie przegrana, chociaż wszyscy tak raczej z pesymizmem mówią o przyszłości tego miasta, jako producenta energii – mówił  Marek Belka otwierając swoją wizytę.

Zdaniem Belki najbliższe wybory są bardzo ważnym politycznym wydarzeniem, które powinno również być świętem demokracji i Polaków.

- Jeżeli uważamy, że Polska ma swoje miejsce w Europie, ma przyszłość, a tak uważa 98 procent Polaków, to trzeba głosować na ludzi, którzy są autentycznymi zwolennikami, entuzjastami integracji europejskiej, a nie na tych, którzy w ostatnich tygodniach się przebrali za takich – podkreślał Marek Belka i dodał: - Znamy się na tym, wiemy jak rozmawiać i nie będziemy siedzieć na tej przysłowiowej oślej ławce, albo postawieni w kącie i to tyłem do innych. Ja osobiście deklaruje, że wszyscy polscy posłowie, z obojętnie jakiego ugrupowania, którzy znajdą się w Parlamencie Europejskim mogą liczyć na mnie jako na sojusznika dla ważnych polskich spraw, o które trzeba się bić. Nie jak najgłośniej, ale jak najmądrzej.

komentarze (63)
Dodaj komentarz

co z parkingiem na 315?

"piniedzy nie ma i nie bedzie" sztandarowe haslo pewnego ugruPOwania

Wszystkie wszy typują listę trzy...

Przeczytajcie jak ta PO je BAnaNA pijaczka Dulkiewicz

Pasożytnicza warstwa wybrańców uwłaszcza się, bogaci, dzięki brakowi zdolności logicznego myślenia i głupocie z analfabetyzmu wtórnego wybierających... To nie moja bajka w zawłaszczonym kraju nie moje wybory.

i po co sobie po napisaniu moneta od razu dodales 10 łapek w gore debilu ****ty?

Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów, nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami, a kiedy cymbały mówią o matematyce - jest śmiesznie. Kiedy cymbały mówią o sztuce - jest smutno. Kiedy cymbały mówią o demokracji - jest strasznie. Taką mamy rzeczywistość wyborczą zwaną demokracją. Za oknem zaś sobotni popołudniowy huk i wycie maszyn. To kompania "pielęgniarzy" dewastuje, co wybrani aktywiści propagandowo nazywają "trawnikami" lub jeszcze szumniej "przyrodą miejską", choć przyznam, że takie zapuszczone, wyjałowione ugory miejskie, porośnięte mchem, szczawiem, perzem, mniszkiem, tudzież innymi bezużytecznymi chwastami... Kilka dni temu ci sami pielęgniarze cięli na Wyszyńskiego kwitnące drzewa jarząbu szwedzkiego z ptasimi gniazdami. Za pieniądze twoje wyborco, wybrany przez ciebie działacz, dewastuje twoje środowisko życia i sprowadza na ciebie choroby. Gdzie tu logika?

Ktoś na tych cymbałów i ich prezesa głosował. Współodpowiedzialność za niszczenie kraju w każdej materii powinna być równie srogi karana.

Ukarać to trzeba POwiedzmy szczerze twórców cyrkowych typu kulczykówka, ambergoldek, teoretyczne linie lotnicze i pognebiajacycych i doprowadzajacych do zamkniecia stoczni "patryjotow" IDIOTÓW

SLD i PSL to przecież partie które przez lata zniewalały Polskę współpracując z rosyjskim okup/antem, teraz tworzą jedność z PO czyżby to świadczyło o poglądach tej partii czy tylko takie maniery że lepszy dla polski oku/pant jak nie rosyjski to może niem/iecki, nie podoba się wam PiS to macie wybór KONFEDERACJA, no bo myślę że zbocz/eńców z Wiosny to żaden myślący człowiek nie poprze.

PSL ,SLD to zbieranina spadkowa ,to dno polityczne juz WIOSNa ma lepsze poparcie (tam to chociasz wiadomo kto jest)

Nie myślisz bo nie widzisz, a już pod twoim postem widać poparcie. Bo choć Biblia i Dekalog wykluczają i potępiają wszelkie dewiacje, ludziska kochają ten pomiot szatański i poprą...

Sto lat sto lat niechaj żyje PIS nam!

A GDZIE TO TARGOWISKO.BO CHYBA NIE TAM CO KIEDYŚ TŁUMY SIĘ WALAŁY A TERAZ STOJĄ POLKI I PRACUJĄ DLA ARABÓW.OTWORZYĆ RYNECZEK WARZYWA ,OWOCE POCO TAKIE INWESTYCJE

Pogięło cię? Jesteś zwykłym trollem. Jak chcesz to sobie możesz żreć samo mięso i targ z warzywami nie jest ci potrzebny.

Targowisko... wybrał właściwe miejsce na sprzedaż książek? a tak na marginesie spotkania autorskie to w księgarniach...

Wszyscy lubimy Wiosnę.

Zawartość PiS-u w PiS-ie na łódzkiej liście PiS - To jest niezłe towarzystwo 1. Witold Waszczykowski - zapisał się do PiS w 2011,kiedy z listy PiS dostał się do Sejmu 2. Joanna Kopcińska - zapisała sie do PiS w 2016, kiedy z listy PiS dostała sie do Sejmu, wcześniej do 2013 roku aktywna działaczka PO, wyrzucona z partii za konflikt ze Zdanowską, odwoływała sie do sądu koleżeńskiego, żeby ją przyjęli z powrotem. 3. Urszula Krupa- bezpartyjna, wcześniej przewodnicząca LPR w Łodzi 4. Beata Dróżdż - od 2006 w PiS 5. Grzegorz Wojciechowski - w PiS od 2010, wcześniej członek PSL 6. Marlena Sagan - członek PiS - od kiedy nie wiadomo - mówi o sobie, że udziela sie społecznie od 2009r. 7. Wojciech Rudalaski - bezpartyjny 8. Krzysztof Szymczyk - członek Porozumienia Jarosława Gowina 9. Alicja Antczak - teraz jest w PiS, od kiedy tego nie mówi 10. Beata Mateusiak-Pielucha - w Porozumieniu Centrum od 1990r., dalej od 2001 w PiS

"PZPR ciagla zywa"

My w Bełchatowie już mamy na kogo głosować to Patryk Marjan.

juz jeden Maryjan byl w polityce niejaki Krzaklewski i poki co wystarczy...

A kto to ten Maryjan ??

Ten pan kojarzy się z pewnym podatkiem, kto ciekawy niech se sprawdzi

To żyd od opodatkowania przychodów na kontach bankowych

Niech żyje Jarosław Kaczyński i cały PIS!!!!

Idź lizać dupę PiS-owi gdzieś indziej....

Spie dalaj złodziejski sratwomiaku!

Niech żyje Jarosław Kaczyński i cały PIS!!!!!!

Normalni ludzie a nie pasozyty pamietaja Belke z jego podatku od oszczednosci.. Haslo nieznane "madkom", "sebiksom" i innym wynalazkom

"Normalni..." choć większość to biedne niemyślące logicznie kołtuny i chamidła z zasobem słownym trzech słów: "kiedy podwyżka bydzie"

I jeszcze powinni pamiętać , kogo Belka reprezentował w IRAKU, chyba jedynie samego siebie.

ostatnia fota bardzo dobra siedzi dziad na koncu SAm na ostatnim miejscu i tak skonczy jego koalicja na ostatnim miejscu tak jak kudaj i kulinski! bnigdy wiecej dziadostwa z po i sld! nigdy!

koalicja = PO = SAMi KŁAMCY nie wierze w ani jedno słowo tego kłamcy belki ani jedno nie wrócicie nigdy więcej w nic żadnemu platfusowi i sldkaowi! NIGDY więcej nie wrodzicie do władzy dziady!

wniosek już złożyłaś matko?

Ja na niego nie głosuje on nic nikomu nie dal ani 500 + ani starszym a teraz co on chce ludzie

Że też od nikogo nie dostał belką to aż dziw bierze.Taki oprawca w białych rękawiczkach i przygłupim uśmieszkiem z ignorancją w głosie śmie się lansować zamiast zapaść się pod ziemię.To jest właśnie buta postkomunistów -napluć ludziom w twarz i śmiać się z nich.

Czemu tak źle życzysz prezesinie. Zakładam że o nim piszesz bo opis pasuje idealnie.

PiS tylko dal 500+ i emerytury ludzie nie mieli nic a Po nic nie dala

O i oseł jest...

Tylko opluwać umiesz komunistko

Ok, przykładny katolik, prawy mąż, przykładny ojciec, pracowity pOseł.... itd itd ....

Gruba zawiedziona świnka

Ty blondyno w przekwicie zawsze to damo tu malujesz Zawiedziona jesteś

Jezu dlaczego niektórzy ludzie myślą , że są "niezastąpieni" i zamiast iść na emeryturę, której oczywiście nie mają małej to ciągle muszą być na świeczniku? W koło same stare "wyjadacze" i oni mają pojęcie o życiu młodych? Skoro większość z nich wychowywało się i działo w innym systemie... jak w Polsce ma być dobrze?

A kto ich ma zastąpić w tej unii? Pozerzy bez matury i języków?

Tak tylko pińcet plus nas uratuje i na emeryturę do san escobar.

Większość komentujących to wieśniaki po zawodówce harujace za 2300zl. Imbecyle

Jesteś słabym cwaniakiem po "wyższej szkole " i w pełni materialistą.... zwykły pedzio jesteś :-)

plus Jarkowe...

od kiedy praca hańbi człowieka? Imbecylem jesteś ty M , szacunku do drugiego człowieka zero, sam pewnie po studiach płatnych z inteligencją poniżej dna moralnego.

Dobrze że mam 2400.Szanuj ludzi ..Na wieś Cię nie stać tylko kisisz się w bloku

No cóż współczuję, ale trzeba się było uczyć, nie mialbys teraz watów do nikogo. Btw każdy ma możliwość kreowania swojego losu. Zapamiętaj to sobie.

jeżeli to jest połączenie Belki, Hausnera, Frasyniuka to jest koniec Polski !!!

Dobrze że pokazano obiektywnie pracę ludzi w kampanii ! Byli też przedstawiciel PiS reprezentujący Kandydata do EP J Kopcinska... Z ok godzinne wizyty mediów nie widać innych pracujących, tylko grupe p. Belka. O zgrozo! Smutna na rzetelność przekazu Belchatowskiej mediów.

A może poczytaj artykuł i obejrzyj zdjęcia. Zobaczysz, ze jest opisane o obu grupach.

To juz tak nisko upadł ?ze sam musi jeździć i się promować.

Przynajmniej umie wyjść do ludzi i nie chowa się za plecami ochroniarzy jak uwielbiane przez wszystkich kulawe słońce narodu.

Obroty w rowerowym spadły

Mam info że rozmawiali o budowie parkingu pod 3......

Towarzysz Rozpara, pomaga towarzyszowi Belce. Doborowa kompania czerwonoarmistów emoji

Heniek... Najwięcej czerwonoarmistów to zbajdzies, w PIS

Belka ty śmieciu komunistyczny miałeś już swój czas na swoje wizję. Teraz to do lasu się nadajesz.

Jak i ich całe peło....

dodaj komentarz
Czytaj także