Rejestracja i logowanie

Policjanci z Bełchatowa na tropie ziemniaczanego skrytożercy

Wydarzenia 20-05-2019 Autor: mjs Foto: poglądowe
9
Policjanci z Bełchatowa na tropie ziemniaczanego skrytożercy

Policyjna codzienność to szereg interwencji w rozmaitych sprawach – od tragicznych zdarzeń i wypadków, po błahe przewinienia, a na totalnie irracjonalnych zgłoszeniach kończąc... Na szczęście tych ostatnich nie ma zbyt wiele, ale jak się już przytrafią, to potrafią rozbawić, choć przyznajmy, że jest to raczej śmiech przez łzy. Do takiej sytuacji doszło wczoraj około 20 -tej... Co zakomunikował zgłaszający?

Wszystko wskazuje na to, że między sąsiadami doszło do nieporozumienia na tle kulinarnym.... Zbulwersowany mężczyzna zadzwonił do dyżurnego bełchatowskiej policji składając zawiadomienie, że: „sąsiad zjadł mi ziemniaki z lodówki”

Policja podkreśla, że:

- Angażowanie policjantów do zupełnie niepotrzebnych zgłoszeń blokuje udzielnie pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują. Pamiętajmy, aby przed wybraniem numeru alarmowego zastanowić się czy sprawa, którą zgłaszamy, na pewno wymaga interwencji Policji. Musimy pamiętać o tym, że w momencie, kiedy blokujemy linię alarmową, ktoś inny może potrzebować pilnej pomocy - przypomina Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

komentarze (9)
Dodaj komentarz

no ale o co chodzi? i co zgloszenie nie zostalo przyjete? **** włamanie do mieszkania i kradziez to niby NIC? o co chodzi? to chyba policja i redaktorki sie POkpiły a nie

ja tam znałem jednego ziemniak ale ostatnio sie przegotował i rozpadł i dał se spokój, juz nie serwuje, nie przyprawia i nie mąci ...

ja p.....erdolę, to juz policyjne suczki i pieski oraz SM nie mają się czym zajmować? a niech was jasna cholera obyście szybko sczeźli.

to młode ziemniaki były czy zeszłoroczne ??

C. H.U..Jmnieto

**** mnie to

O kobite sie martw. Ch....j z kartoflami

Te ziemniaki są na parkingu pod 315.

emojiDD TYTUŁ artykułu genialny! Na poprawę humoru emoji))

dodaj komentarz
Czytaj także