Rejestracja i logowanie

Akcja strażaków na POW. Ratownicy wjechali drabiną na 10. piętro [FOTO]

Wydarzenia 16-04-2019 Autor: mjs Foto: rk
37

Dziś około południa bełchatowska straż pożarna interweniowała w jednym z bloków na osiedlu POWu. Spektakularna akcja z użyciem drabiny sięgającej do 10 piętra zakończyła się zaskakująco błahym finałem. A wszystko zaczęło się od psa...

W godzinach dopołudniowych do straży pożarnej zadzwoniła zaniepokojona kobieta, która podkreślała, że w mieszkaniu jej sąsiadów od dłuższego czasu ujada pies. Zgłaszająca miała podejrzenia, że doszło do nieszczęścia i być może jej sąsiedzi zasłabli lub wydarzyło się jeszcze coś gorszego. Straż pożarna nie mogąc dostać się przez drzwi zdecydowała o użyciu drabiny, strażacy przy jej użyciu zajrzeli przez okna do mieszkania na 10 piętrze wieżowca, w którym jak się okazało... Nikogo nie było. Czujna sąsiadka słyszała szczekanie psa, ale jej uwadze umknął fakt, że jej sąsiedzi wyszli z domu.

komentarze (37)
Dodaj komentarz

W TYM ELBESCIE TO TAKIE ZAROBKI ZE HEJ .... WIEM BO PRACOWALEM .... JAKA PLACA TAKA PRACA

Pewnie oglądała ta sąsiadka serial Barwy Szczęścia bo w nim tesz taka akcja z psem była.

Kiedy budowa parkingu na dolnośląskim pod 315 ? 

Ten kumaty to zwykły troll co czeka aby zobaczyć, co mu kto odpisze na jego zaczepke. Ale fakt bardzo fajna zaczepka emoji

Kumacz...Weź odejdź od tej klawiatury bo bzdury wypisujesz. Pewnie nie chciało ci się iść na zebranie wspólnoty, bo byś znał skład pełnomocników. Zebrał byś ich do kupy,napisali pismo do Prezydent miasta. Po drodze jeszcze zaprosili swojego ,,Bezradnego"Radnego.Jak nie pomoże to wymusili spotkanie w UM i na pewno sprawa byłaby załatwiona. Piszę bo tak zrobiliśmy na Przytorzu i zadziałało. Już za TEJ Władzy.

Jakby ten zjeb chodził na zebrania to by wiedział, że teren wokół bloku nie należy do wspólnoty i może cmoknąć pompkę.

Ja mam chodzić prosić o budowę parkingu ? Chyba za dużo czereśni sie najadłes przygryzajac lodami przygody pod biedronkom xd to jest sprawa tak oczywista sami emeryci po 3 lanosy i ople na rodzinę busy itp po 16 jak wrócą z elbestu nie ma gdzie stanąć i ja jaśnie pan mam prosić o budowę tych nieudaczników pomiotow wybranych po znajomości w struktury urzędowe ogar !!!

łoł, jaka długa wypowiedź i bez wyzwisk... to chyba nie napisał ten prawdziwy niekumaty.

Ale masz żal du…. to że Tobie nie udało się pracować w elbeście, bestgum itp. to nie płacz teraz, tylko do łopaty się bierz. A nie wielkie żale że ktoś ma lepiej. Trzeba było się uczyć gimbazo. Bo tylko gimbaza może pisać "xd" nie chciało Ci się uczyć to teraz cierp.

kiedy może sam zacznij budować to będzie emoji

emoji - A twój stary jak wróci z bestgumu to pomoże piach plantowac toczkom xd ?

gimbaza nie ma co robić w domu z powodu strajku,

A gdzie byli rodzice?

czytali konstytucje razem z nauczycielami na parkingu przy 315 na dolnym

Kumaty kumacz twój stary czyta konstytucję w sali królestwa na ludwikowie radomszczański parchu !!!

W bloku na POW 12,tez jest pani której strasznie przeszkadza szczekajacy mały piesek nawet do sklepu nie można wyjść emoji porażka!

To jest szczekanie??? Zapraszam na Słowackiego13. Tam na parterze ,,Pani"wystawia pieska na balkon od 8 do 21 a ten blakocze cały czas non-stop , już kilka lat tak jest.. Sytuacja odwrotna ...bo jak jego nie słychać to wtedy wydaje się że coś się stało..tylko komu?

Szkoda, że "brak słów" nie jest w stanie podpisać się z imienia i nazwiska skoro tak bardzo przeszkadza mu szczekanie psa, albo nie zwróci uwagi owej "Pani". Ps. pies nie siedzi na balkonie od 8 do 21 emoji Pozdrawiam i życzę miłego dnia emoji

Porażka to małe szczekające pieski.

Szczekający mały piesek mieszka w 315. Rodowód od suki z Radomska. Niezbyt rozgarnięte zwierzątko, chociaż ma o sobie wysokie mniemanie.

Sąsiedzki monitoring zaszfankowal. Ale dobrze jest jak sie ma sąsiadów którzy czuwają. Pozdrawiam☺

A zapłaciła za niesłusznie wezwaną straż?

Skąd mogła wiedzieć, że niesłusznie? Takim tokiem myslenia nikt nie bedzie dzwonić po straż w obawie o kare...

Pozazdrościli francusom

Bełchatów - miasto PIS-u i srających i szczekających psów.

Przynajmniej wiadomo że drabina działa emoji

Różnie mogło się skończyć takie przydażenie . Mógł ktoś naprawdę potrzebować pomocy

Dokładnie. Dla mnie to nie była blaha sprawa.. Brawo dla czujnej sąsiadki

a co to jest "przydażenie" ???

Teraz powinna zapłacić za całą akcję z własnej kieszeni emoji

I dobrze zareagowała! Różnie mogło być.

PO co deklu sobie sam dodajesz łapki w gore pajacu z****?

Bije od Ciebie jad jak od dżdżownicy po deszczu Gloooombie! Może się Klyyyklooo , ma 30 Lajkow a sam możesz oddać 1 głos . Ales Kooooozak ! 

no patrzaj ile masz lajkow dol haahahha debil

chyba gkupoi jestes! koles pisze post i za 2 minuty ma 30 lapek w gore deklju bo wystarczy ciasteczka w przegladrce wyczyscic pajacu patrz i le masz dol bo ci zrobilem z minute debilu

I lepiej w tą stronę niż dowiedzieć się o tragedii, gdzie jak zwykle nikt nic nie wiedział, nie widział i nie słyszał. Ukłony dla sąsiadki . 

PO co deklu sobie sam dodajesz łapki w gore pajacu z****?

dodaj komentarz
Czytaj także