Rejestracja i logowanie

Chce pojechać z Bełchatowa do Brukseli... czołgiem [VIDEO]

Wydarzenia 16-04-2019 Autor: mjs
37
Chce pojechać z Bełchatowa do Brukseli... czołgiem [VIDEO]

Wybory do Parlamentu Europejskiego za nieco ponad miesiąc. 26 maja wybierzemy europosłów, tymczasem kampania wyborcza nabiera tempa. Spotkania w wyborcami już za sobą mają kandydaci z łódzkiej listy Prawa i Sprawiedliwości (relacja TUTAJ). W środę, 17 kwietnia do Bełchatowa na spotkanie z wyborcami przyjedzie z kolei „jedynka” łódzkiej listy Koalicji Europejskiej – profesor Marek Belka (szerzej: KLIK). Jedyny reprezentant naszego miasta do europarlamentu, Patryk Marjan z Konfederacji zaprezentował z kolei dość niecodzienny spot wyborczy.

 

Czołgiem do Brukseli, w taki sposób bełchatowski polityk zamierza pojechać na pierwsze posiedzenie europarlamentu, jeżeli się do niego dostanie. Deklaracja niecodzienna, ale z pewnością wpisująca się w kampanię jaką Konfederacja przyjęła już podczas pierwszego oficjalnego wystąpienia prezentujące listę ugrupowania w okręgu łódzkim. Już 2 kwietnia Patryk Marjan informował, że do Parlamentu Europejskiego idzie, wspólnie z ugrupowaniem zrobić 'prawdziwą wojnę o nasze, polskie interesy'.

- Ta podróż zostanie sfinansowana z funduszy unijnych, gdyż tylko pensja europosła jest w stanie pokryć koszty paliwa. Pojazd nie spełnia żadnych unijnych norm emisyjnych – pisze na swoim oficjalnym fun page Patryk Marjan prezentując swój wyborczy spot.

Patryk Marjan zamyka na pozycji 10 łódzką listę Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

A jaka jest wasza opinia na temat tego spotu wyborczego?

 

komentarze (37)
Dodaj komentarz

Może niech leci na mietle, będzie szybciej i mniej obciachu

I taki pajac miałby reprezentować kogokolwiek?

FASZYZM NIE PRZEJEDZIE!!!!!!!!! NASZE PRZECIWPANCERNE BRYGADY JUŻ SZYKUJĄ BUTELKI PO TANICH WINACH ŻEBY POWSTRZYMAĆ MARJANA. SZKODA ŻE TO NIE ZIMA BO OBRZUCILIBYŚMY GO ŚNIEZKAMI, MAMY W TYM DOŚWIADCZENIE

Antifa ma syfa. Lewaki z antify to prawdziwi socjaliści, tak jak Hitler który był narodowym socjalistą. Jak jakiś lewak ma wątpliwości to niech rozszyfruje skrót nSdap (ponieważ lewaki mają z tym problem podpowiem, to z niemieckiego i trzeba zwrócić uwagę na literkę S)

Hahaha w końcu mówią co myślą xD

MY ANTIFA BELCHATUW TEJ KANDYDATURY NIE POPRZEMY BO NIE ROZUMIEMY O CO CHODZI NO I NIETRZEZWYCH I NACPANYCH NIE WPUSZCZAJA NA WYBORY EEEE NO I OGULEM TYLE CHCIALEM POWEDZIEC

ANTIFA MA SYFA !!!

Uuuu Kwitniovi już widzę bezpieczniki dobrze wysadzilo pod kopułą. No cóż. Psychotropy z wódą i prochem zrobily swoje. Zdrówka życzę.

Idzie w ślady Dukakisa

hehehe kupil mnie tym czolgiem oby miał okazje dotrzymac obietnicy

Na głupotę w Brukseli rzeczywiście tylko czołg się nadaje, niech jedzie rozwalić ten burdel, dawaj marjan

Pojadę wierszem....Oj piękny Patryku Marianie, czas tracisz na pajacowanie w Bestgumie CIe nie ma komu a robić komu trzeba? Brzytko tak zostawić chłopaków ze zmiany...

Odpowiem wierszem. O piękny Michale w klawiaturę stukasz. Czemu Marianowi do drzwi nie zapukasz ? Mogę więc przypuszczać, że bardzo się boisz i w obronie karpia pod marketem stoisz. Wszędzie tych faszystów widzisz w swojej głowie. Idź więc do psychiatry. Ciekawe co powie.

Internetowy Sebiksie „brzydko” się pisze a nie „brzytko” zaiście

Samozaoranie. Na starcie kampani złożył obietnicę której nie jest w stanie dotrzymać. No chyba, że na lawecie emoji

I pomyśleć, że te wszystkie oszczerstwa wypisuje jeden chory z zawiści lewacki koleżka , którego szczytem ambicji jest stanie pod marketami w obronie karpia. Pewnie kiedyś od Niego w lampę dostałeś jak próbowałeś uświadamiać pod szkołami chłopców i teraz się mscisz. Michalku weź wsiądż sobie na rowerek , rozpędz się i pier... z całej siły główką w mur. Albo idź znowu na Policję na kolegów odnosić bo w tym masz spore doświadczenie.

Chłopak stąd. Masz mój głos. Je bać lewactwo!

żałosne

co jak co, ale szkoda tych miejsc "na piwko i grilla"...

temu pajacowi to już naprawdę bije w dekiel. weź y ty Marjanku siebie i tych swoich sexy chłopaczków kiboli i innych cudaków i zjeżdżaj stąd.

Jest w tym mieście ktoś młody, ambitny i interesujący, aby wziąć tę lokalną politykę w ręce i naprawić błędy poprzedników? Potrzeba świeżej krwi, ale nie w postaci tego gimbusa.

Dealerzy !!

czy można taką chorobę leczyć i wyleczyć ?

Albo dostał włazem w dynie albo lufą w pape. Żenada

Samolot będzie tanszy

Żenada... A nimby takie nowe pokolenie? Taki bezpartyjny itp itd... Dobrze że większość nie dała się nabrać narodowcowi...

KuWaa .... co za Gość??!!! buahahahahaha

Już prędzej na Biedronia bym głosował niz na tych pajacy

Jak każdy nosiciel jesieni HIV.

Nic dodać nic ująć, Gościu przerasta epokę. Jakie to szczęście , że nie został Prezydentem Miasta. Szansa na zostanie Europosłem nie istnieje więc teraz nie ma się co obawiać.

Marjan zejdź ze sceny miałeś swoje 5 min. Byłeś kibolem latales z bejsbolem głosowali na ciebie tylko koledzy z GKS i inni aby rozbić głosy. Teraz obiecujesz że czołgiem pojedziesz, powiesz jakim cudem chciał byś się tym poruszać po drogach i skąd weźmiesz kasę na ropę skoro każdym kroku piszesz aby cię wspomagać finansowo i cała kampanie jak przy wyborach prezydenta? Wiemy że czytasz komentarze i dobrze by było gdybyś odpowiedzail na niego na swoim profilu. Pokaż odwagę jak w ekipie kiboli

Żałosny koleś...

żałosny to byłeś jak leżałeś z ojcem pijany pod freshem na pow

Kapeć pospolity... fajneemoji)))

Nie bój nic Marjan. Nie wybiorą Cię.

Tak to właśnie wyglada jak się kibol "przebiera" za polityka. Zalozy garnitur i już szaleje. Marjan, byłeś nowością na jesieni, paru na Ciebie zagłosowało w ramach "protestu" przeciwko ludziom lokalnejlokal polityki, teraz jednak jesteś tylko półgłówkiem, obrosłeś w piórka i jarają się Tobą tylko tacy jak Ty. Bycie pod skrzydłami Korwina to miejsce dla Ciebie, tylko nie wracaj już pod przykrywką jakieś nowego pokoleniaw czy innego tworu.

Idealne określenie! Po wyborach wroci i tak do dresu i flaneli

dodaj komentarz
Czytaj także