Rejestracja i logowanie

Protest na placu Narutowicza. Będą manifestować z wykrzyknikami w dłoniach

Wydarzenia 15-04-2019 Autor: mjs
282
Protest na placu Narutowicza. Będą manifestować z wykrzyknikami w dłoniach

Trwa dziewiąty dzień strajku nauczycieli. Egzaminy, najpierw gimnazjalistów, w tej chwili trwający ośmioklasistów, przebiega w naszym mieście bez zakłóceń. Tymczasem głosy poparcia płyną do protestujących ze strony zarówno rodziców jak i uczniów – w całej Polsce oddolnie organizowane są wiece poparcia dla strajku. Z racji charakterystycznego elementu jaki mają ze sobą uczestnicy tych zgromadzeń nazwano je "Protestem z Wykrzyknikiem". Takowy jest też szykowany w Bełchatowie.

Bełchatowską manifestację organizują nauczyciele z  SP nr. 13. Ma się ona odbyć już w najbliższą środę, 17 kwietnia o godzinie 17.00 na pl. Narutowicza. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia ze sobą wykrzykników na pomarańczowym tle.

komentarze (282)
Dodaj komentarz

A co z osobami które doznały szkody z powodu "strajku" nauczycieli. Czy ktoś wziął pod uwagę to ,że możemy zechcieć zadość uczyniena? Pozwy zbiorowe itp.? Myśleliście o tym ile ludziom (dzieciom i rodzicom) krwi napsuliście? Poparcie społeczeństwa byłoby gdyby nie cierpiały dzieci... A wy okazaliście się tchurzami, szantażystami i bandą politycznie sterowanych marionetek... Na wasze miejsca być może czekają już świeżo wykształcone rzesze pedagogów którzy docenią szansę zajęcia waszych posad, które często zajmowane są jedynie ze względu na polityczną przynależność, a młodzi pedagodzy na szmatach w megaserwisie itp. jadą... NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH!!! Chytry traci dwa razy, a ZNP obudzi się z ręką w nocniku taki finał będzie emoji Rodzice was WYCHUŚTAJĄ!!!!

Gdy wieczorne zgasną zorze, Zanim głowę do snu złożę, Modlitwę moją zanoszę Bogu Ojcu i Synowi: "Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, Tylko mu dosrajcie proszę." Kto ja jestem? Polak mały Mały, zawistny i podły. Jaki znak mój? Krwawe gały. Oto wznoszę swoje modły Do Boga, Marii i Syna: "Zniszczcie tego s****ysyna Mego brata, sąsiada, Tego wroga, tego gada." "Żeby mu okradli garaż, Żeby go zdradzała stara, Żeby mu spalili sklep, Żeby dostał cegłą w łeb, Żeby mu się córka z czarnym I w ogóle żeby miał marnie, Żeby miał AIDS-a i raka." Oto modlitwa Polaka.

Max 50 nauczycieli Resztr odziny Sam szedlem obok nauczyciela Corka majaca ok 17-19 lat Pyta ktora godzina? Co w pol do szostej ? no nie ..... WSTYD

Dziękujemy wszystkim nauczycielom , którzy nie dali się wciągnąć w polityczną hupcę Broniarza i w sercu mieli dobro naszych dzieci. To dzięki Wam egzaminy się odbyły i my rodzice będziemy o tym pamiętać. Prawdziwi ludzie z powołaniem. Brawo !

koniec tego! powinni wszystkich strajkujacych wypierdolic z roboty na zbity paysk ZERo podwyzki i wypowiedzenie z pracy dziadostwo jedne POlitykierzy nie nauczyciele komuchy stare

Protest z pompą. Garstka nauczycieli udających rodziców swych uczniów i kilkoro dzieciaczkow na rowerach co się przystaneli zobaczyć co się dzieje bo kamerę zobaczyli. W Bełchatowie mamy ok 60 tyś mieszkańców. Jeśli było max 50 osób w tym 20 nauczycieli to macie odpowiedź ile osób Was popiera haha . 

Rób dzieci dopóki możesz!

Średnia wieku tego zgromadzenia to 60 lat. Jakoś nie wierzę, że to rodzice .

Byles gdzies indziej haha My nauczyciele to mlodzi ludzie

Hahaha tacy młodzi, że jedna babka kichnela to Jej proteza wypadła

może to twoja mama była???

ZNP sekcja emerytów

Udając się dziś na plac Narutowicza, liczyłem,że plujący jadem lud ustawi się szpalerem ze skrzynkami zgniłych pomidorów, jajami i da upust swej nienawiści do tych wrednych nauczycieli. Okazuje się jednak, że odwaga towarzyszy hejterem tylko wtedy, gdy siedzą przy laptopach i piszą. Ta Ballada o trzęsących się portkach to jednak ponadczasowy utwór...

To swiadczy o kulturze ktorej ty po twoim wpisie nie posiadasz jeleniu Znow cie zjedlismy PS Odnosniki ty cie .... pisze sie w zaleznosci do szacunku osoby do ktorej sie zwracamy To dla wiedzy twojej gdybys nauczycielu nie wiedzial Warto zasiegnac jezyka w polskiej pisowni

A ty siermięgo, jak mniemam, nie masz polskich znaków na klawiaturze, czy po prostu nie umiesz ustawić języka w ustawieniach?

wy z KODu tak macie i liczycie na to od prawie 4 lat! az sie prosicie i blagacie by was jakies prawak albo policja PObila i byscie mogli tam u sieibe w brukseli POwiedziec jak to pis was gnoi! ale nic z takich rzeczy sie nie dzieej bo to tylk oza waszych rzadow popsl bito demonstrantów!

Kolego tam nie trzeba było niczym rzucać bo nie było w kogo. Na 40 osób biorących udział w tym cyrku rozpoznalem przynajmniej połowę nauczycieli. Co ciekawsze nie biednych stażystów tylko tych ze starego systemu. O ile mi wiadomo to miał być protest popierający nauczycieli a tu nauczyciele sami przyszli się popierać. Wstyd.

Zwracam się do ludu ,,wczesnego średniowiecza", aby spróbował popracować w zawodzie nauczyciela, tylko niech nie zapomni wcześniej zdać matury i pójść na studia. Oczywiście może się wcześniej pomodlić o to, by dostać na start godne pieniądze(modlitwa wskazana!). Mam nadzieję, że starczy mu cierpliwości, by uczyć młode pokolenia kultury wypowiedzi.

Zamilczałbyś prostaku bo żal twych wypocin...

Ty juz nie proboj. NIE WARTO nic ci to nie da Rzuc szkole Nie nadajesz sie

Jak Cię wywala z roboty a Broniarz się schowa to pewnie właśnie znajdą się młode osoby nieprzesiakniete polityką na Twoje miejsce, więc spokojna głowa. Nie ma ludzi niezastapionych. Pojdziesz za 11 zl na godzine na smieciowce towar w markecie wykładać to się nauczysz pokory.

Coś mi się wydaje student, że te młode osoby, przynajmniej niektóre, nie mają pojęcia co to znaczy uczyć dzieci i ich zapał do pracy w tym zawodzie, w warunkach jakie im tworzycie, szybko zgaśnie!

A mnie się wydaje że przydało by się wam ,biednym pokrzywdzonym nauczycielom, pozapierdzielać te minimum 40 h tygodniowo u prywaciarza za najniższą krajową i spróbowali za to rodzinę utrzymać, abyście docenili co macie. Nie jeden wykształcony Polak po studiach wam zazdrości "fuchy" , a wy narzekacie. WSTYD!!! RODZICE i UCZNIOWIE wam TEGO NIE ZAPOMNĄ!!!

Wstydzę się, że jestem w Solidarności.

Zrezygnuj!

Już zrezygnowałem. Chyba tylko Inicjatywa Pracownicza jest wolna od karierowiczów.

Nauczyciele trwajcie w swoich postulatach nie dajcie się złamać bo cytując klasyka te pieniądze wam się poprostu należą !!!!!!!!!!!

I po co to plucie? Z tego co wiem, w dni egzaminów gimnazjalnego i ósmoklasisty nie ma w szkole lekcji. Zawsze tak było. Tego wymagają procedury. Tak naprawdę to tylko dwa dni uczniowie nie byli w szkole z powodu strajku. Każdy rodzic wiedział o egzaminach i podpisywał deklarację, że zapewni dziecku opiekę lub wyśle do świetlicy. O tych wolnych 6 dniach decyduje MEN.

Już wiadomo kto przyjdzie. Garstka Kodowcow tych samych co komunistycznych Sądów bronili . Wstyd mi za Nich.

Licealisto - wstyd! Pojęcia nie masz o komunizmie i komunistach. Co Ty w tym liceum robisz? Przespałeś lekcje historii!!!

Porobimy zdjęcia. Rozumiem, że ci co są na L4 nie przyjdą, bo chorzy

Do roboty się bierzecie!!!!!!

Czy ci wielcy nauczyciele zastanowili się, ze krzywdzą licealistów. To oni do tej pory nie mają wystawionych ocen, rady pedagogiczne się nie odbywają. Jak jest dzien nauczyciela i koniec roku szkolnego to uczeń jest mile widziany.

Pieprzysz!!! Jak strach u **** to dajecie wszystkim... lekarzom, pielęgniarkom, nawet nauczycielom. Przecież przymusu nie ma, mamo!

Czy nauczyciele strajkujący poprzez wyłudzenie pieniędzy z L4 będą na proteście? Żenada. Kiedy będzie klasyfikacja klas maturalnych?

Wtedy, kiedy rząd zachowa się odpowiedzialnie i weźmie się do roboty!!! Zalewskiej marzy się Bruksela i zarobek w euro! Trzeba wstydu nie mieć! Niech najpierw posprząta po sobie! Wspieram nauczycieli, a z opieką nad dzieckiem radzę sobie bez konieczności korzystania z świetlicy szkolnej.

Jak policjanci strajkowali w listopadzie 2018 przez L4 też się tak wypowiadałeś/-aś???

To prawda!!? Gdzie Ci nauczyciele?? Wszystko w domu , a strajkować nie ma komu!!! Śmiech i obraza dla innych...

O jakim my strajku mówimy!? Jak większość nauczycieli poszła na L,-4 Siedzą w domu i udają strasznie chorych,!!! Gdzie ZUS!?

Popieranie PiSu odczłowiecza. Czytam i potwierdzam.

Reklama,ale masz zryty łeb

Tekla,ale masz zryty łeb.

Każdy może spróbować pracy nauczyciela i sprawdzić jak jest naprawdę ile trzeba włożyć samego siebie i swój czas wystarczy skierować się na studiowanie w kierunku pedagogiki a nie cwaniakować nie znacie się na czymś i nie macie o tym pojęcia nie wypowiadajcie się bo Facebook was niczego nie nauczy(nabijacie kabzę cwaniakowi zza oceanu) a nauczyciel tak

Pierw zaznaj pracy w lidlu a najlepoiej w dino Pogadamy po Twoim okresie probnym choc watpie czy wytrzymasz

Pierw... dobre

W każdą pracę jak się podchodzi poważnie wkłada się serce i jest się odpowiedzialnym. Nie róbcie z siebie takich wyjątkowych. Jesteście oderwani od rzeczywistości. 18 h/ tyg SMIECH !!! Nie tylko wy pracujecie po godzinach!!!!!

Roman Giertych nadworny pajac koalicji zaciekły Nowoczesny Postępowiec. Od 05.05. 2006 do 13.08. 2007 sprawował funkcje wicepremiera i ministra edukacji narodowej. Jego nominacja na ministra doprowadziła do manifestacji studenckich w maju 2006, które odbyły się m.in. w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Szczecinie i Warszawie, zaś 13 czerwca z inspiracji Inicjatywy Uczniowskiej odbył się protest grupy uczniów ze szkół średnich i gimnazjalnych, która zablokowała siedzibę ministerstwa. Zorganizowano także zbieranie podpisów pod listem otwartym dotyczącym jego odwołania. Zebrano około 137 tys. podpisów, a list został 8 czerwca przekazany do Kancelarii Premiera]. Powstała także inicjatywa „Giertych musi odejść” postulująca jego odwołanie, która organizowała w ciągu pierwszych miesięcy manifestacje i marsze protestacyjne w całej Polsce, m.in. pod hasłem „Początek Roku – Koniec Giertycha”. 06.06. 2006 podjął decyzję o odwołaniu szefa Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, Mirosława Sielatyckiego. Jako podstawę decyzji podał wydane przez CODN podręcznika dla nauczycieli Kompas – edukacja o prawach człowieka w pracy z młodzieżą. Celem tej publikacji stworzonej w 2002 przez Radę Europy i przetłumaczonej na 19 języków była promocja praw człowieka. Według Romana Giertycha podręcznik miał służyć „promocji homoseksualizmu” w szkole, co stało się podstawą do podjęcia decyzji o odwołaniu Mirosława Sielatyckiego. Przeciwko decyzji ministra zaprotestowali m.in. pracownicy CODN, Polska Izba Książki, Amnesty International oraz przewodniczący Rady Europy, Terry Davi. Dziś ten sam colo picolo śmie atakować Panią Zalewską zenada kog owy macie w tej koalicji? 9 lipca 2006 ambasador Izraela w Warszawie David Peleg publicznie ogłosił, że będzie unikać kontaktów z Romanem Giertychem i urzędnikami ministerstwa edukacji[6]. Jako uzasadnienie rzecznik ambasady, Michael Sobelman, przypomniał książki Jędrzeja Giertycha z okresu międzywojennego, które według niego były przesiąknięte nacjonalizmem, i wskazał, że jego zdaniem politycy LPR w swojej ideologii opierają się na „antysemickim podłożu”.

Przestańcie!!! Ludzie?! Wiecie jak to wygląda? Nauczyciele mają odwagę strajkować a wy jesteście tchórzami schowanymi pod nickami!

Nie nalezą sie wam podwyżki bo zarabiacie godnie i wystarczająco w stosunku do pracy jaka wykonujecie. Właściwie na pół etatu i 3 tysie do rączki to każdy by tak chciał. W stosunku do innych zawodów zarabiacie bardzo dobrze wiec wasz strajk podobnie jak pielęgniarek czy lekarzy to farsa i naplucie w twarz tysiącom innych pracowników. Najśmieszniejsze jest też to ze najgłośniej strajkują starzy nauczyciele dyplomowani z najwyższymi pensjami!

3 tysie do rączki ? Pewnie, że każdy by chciał. Nauczyciel też. Nie masz pojęcia o zarobkach to się nie gorączkuj na forum.

A to nie dziś Belka z Platformy przyjeżdża? No proszę jaki przypadek. Czy ludzie którzy wezmą udział w tym cyrku naprawdę nie widzą, że kosztem dzieci rozgrywa się walka polityczną prowadzona przez Broniarza z opozycji ? Dlaczego nie było protestów nauczycieli za rządów Po ? Moja mama pielęgniarka doskonale pamięta jak rząd Tuska odpowiedział na Ich protest. Gazem i palami dla tych nauczycieli i rodziców którzy się zjawią na tej hupcy dzieci i rodzice stracą resztę szacunku.

Moja mama, też pielęgniarka, doskonale pamięta, jak rząd Kaczyńskiego odpowiedział na ich protest, kiedy zorganizowały ,,białe miasteczko". Zagłuszarki ich chyba do dzisiaj działają!

Dziecko, to był rząd Kaczyńskiego, styczeń 2008... sprawdź sobie!

A twoja mamusia pielęgniarka nie strajkowała ?nie potraktowali jej gazem z palnikiem?Szkoda że aborcja nie jest legalna.

PISdzielce won !!! Nauczyciele nie dajcie się i strajkujcie do oporu na wszystko się znalazło rozdawnictwo na lewo i prawo to i dla was ma być bo te pieniądze wam się poprostu należą !!!!

Rząd PO-PSL pierwszą zmianę płac belfrów wprowadził w marcu 2008 roku. Wtedy minimalne stawki wzrosły średnio o ok. 16 proc. Średnio podwyżka osiągnęła poziom rzędu 200 zł. Rok później zaplanowano kolejne podwyżki. Pierwsza, od stycznia, podniosła minimalne stawki średnio o ok. 13 proc Było to średnio ok. 86 zł. W kolejnym roku znów ponoszono pensje belfrów. Od września 2010 stawki minimalne wynagrodzenia zasadniczego wzrosły średnio o ok. 7 proc średnio ok. 126 zł Rok 2011 znów przyniósł dobre wiadomości dla nauczycieli. Tym razem pensje nauczycieli wzrosły średnio o ok. 135 zł. rok 2012 podwyzki średnio 78zł. W latach 2013-2015 podwyżek wynagrodzenia zasadniczego już nie było. podwyzki potem były juz za rzadów pisu w 2017 r., kolejne w 2018 r., a na 2019 zapowiedziano dwie kolejne pule podwyżek!!!!!! Zadna "grupa zawodowa w Polsce która jest utrzymywana przez państwo" nie moze cieszyc sie takimi podwyzkami! Mimo to nauczycieli kłamiąc że nie dostali podwyzek od 156 lat! rozpoczeli strajk! Mój tatko pracuje w tak zwanej "budżetówce" podlegającej pod Urząd marszałkowski w łodzi w biurze i to on nie dostał ani złotówki podwyzki od wielu LAT!!! Wstydźcie sie nauczyciele nie nalezy wam sie zadna podwyżka!!! NIE NALEZY!

Już starczy twoich wypocin i marnej analizy zarobków nauczycieli , które cię nie dotyczą Wracaj na kasę do Biedronki koniec przerwy!

Powiedział roszczeniowość któremu wszystko się należ bo polonistykę skończył i Mickiewiczem tydzież Słowackim nie został

POjebdztwo WON jak wróci POjebdztwo to dostaniecie nauczyciele armatkami wodnym i i Po **** i pałami PO plecach tak był oza PO

my też do parku idziemy na winko i fajeczke emoji

ejj chodzcie od razu przed sąd, weźmy znicze POspiewamy patriotyczne piesni a mury runą mury runą emojiemojiemoji POczytamy konstytucje emoji napiszemy list do Komisji europejskiej i kaczora doanlda emoji ale beka

SP 13 organizuje to? hahaha tam strajkują cały czas bez przerwy nauczyciele NIC nie uczą! znam jedno dziecko które tam chodzi. "pani uczycielki" wiecej nie ma w "pracy" niz jest dzieciaki ciagle na świetlicy siedzą Mamy praktycznie maj a podręcznik przerobiony z "panią nauczyciel" w 1/3!!!!!!! do roboty nauczyciele z sp 13 a nie strajki jakies w celu powrotu do koryta PO

Podręcznika się nie przerabia, tylko się omawia! Nauczyciele niech się wezmą do pracy, ale Ty Darku wróć do szkoły, bo edukacja jest Ci potrzebna od zaraz!!!

Znasz jedno dziecko i komentujesz ? No pomysł godny naśladownictwa ! Znam kogoś ,kto ma w domu kota. To znaczy, że wszyscy mają kota ?

Otwarcie sie przyznaja ze sa za PO i chca obalenia rządu a nie chodzi wcale o dobro szkoły i sie jeszcze oburzają że nie mają społecznego poparcia, heh platfusy

Wpisz sobie w gogle: nauczyciel pedofil albo pedofilia w szkole

Vchyteli z ukrayiny pidtrymuyutʹ protest u Polʹshchi, my chekayemo na robotu u vashiy shkoli emoji

Zwolnić wszystkich i zatrudnić ludzi młodych. Chcą strajkować i żebyśmy jeszcze im za nic robienie płacili. Do pracy a nie do sciemniania !!!!!!!!!!

Mam wrażenie, że większość hejterów to beneficjenci nowego programu rządu - Świnia+.

Co tam kodziku sie plujesz? Hej KODzięta hej

To z tego programu co Kubiak? Kochanka+? Trzeba być w Pisie żeby dostać?

każdy ma prawo do strajku wy nauczyciele walczący o godność również bo straciliście ją podczas tego strajku i to bardzo ,strajkowanie nie powinno w żaden sposób utrudnić przeprowadzenia egzaminów matur klasyfikacji ocen za to to powinni was zwolnić tak zwolnić ,lekarze czy pielęgniarki także strajkują ,wymieniają się robią dyżury ,nie zostawią pacjentów bez opieki tak jak wy zostawiliście uczni nie wiem kto was popiera ale napewno nie ja jak i większość moich znajomych co z zaległościami uczni ,cały rok gonić z materialem na nic nie ma czasu na objaśnienie wytlumaczenie a tu proszę drugi tydzień obijania żenujące

bełchatowianin, ale skąd?

Uczniów nie uczni, ale widać do szkoły pod górkę było i teraz analiza iście głęboka. Co do gonitwy z materiałem to zły adres bo to MEN tworzy podstawy programowe, które nauczyciel musi zrealizować i nikogo nie obchodzi jak to zrobi. Ma być. Zatem zastanówcie się ludzie, bo tylko o kasie potraficie rozprawić i to najlepiej cudzej. Każdy zna się na pracy lekarza, nauczyciela, policjanta, górnika itd. Pozdrawiam ekspertów, niech każdy spojrzy na siebie jakim to jest cudownym człowiekiem.....

Mam waszą akcję w czterech literach drodzy "nauczyciele" Nie ma dla was poparcia w społeczeństwie. Beznadzieja. Ani zlotowki dla was.

Heniu kozak w necie piz*a w świecie

widać nauczyciele to bezpłciowi transwestyci lgbtq-+ czy **** wie co w kazdym razie bezdzietne ****y bo kazdy sie tak pluje ze nie dostaje 500+ widac to same bezdzietne bezproduktywne jednostki lewackie

zaproscie oprocz belki i rzepka halickiego nadwornego błazna PO

Jak bedzie rzadzic POKO , to bedziemy miec sodome i gomore ,bo to sa szatany. dlatego nie popieram was sprzedajne szczurki belferowskie

Już mamy. Najwięcej pederastów jest w seminariach a najwięcej dzieci gwałcą księża. Poczytaj księdza Isakowicza-Zalewskiego. On pisze o całym homolobby w kościele.

Hmmm a więc twierdzisz że jest związek między homoseksualizmem a prdofilią ??

Ciebie chyba w ucho zgwalcili i masz uszkodzony mózg pajacu

Szok. Czytałeś „Ferdydurke”, czy to czysty przypadek prawiczku?

A ja czekam na strajk tych nierobów ze spółek, co chcieliby zarabiać tyle co w kopalni i elektrowni. Dobrze, że Solidarność ich nie poparła w ostatnim strajku broniąc naszych przywilejów. Dla Was tylko paczki dla dzieci na święta i ochlajparty raz w roku, jak należycie do związku. O podwyżkach zapomnijcie i do roboty!

Prymitywna prowokacja.

marna prowokacja zjebku nauczyciel czy mąż nauczycielki albo brat czy cus bo smierdzisz brnoanirzem na kilometr POmylencu

Znowu zapomniałeś wziąć leków

Oooo, czyżby buraczany, pisowski doopoliz o moralności Kubiaka? Już dostałeś robotę w kopalni?

To może tych, którzy chcą pracować z 15% podwyżką zostawić a resztę zwolnic i na ich miejsca zatrudnić młodych, wykształconych i ambitnych? Nie można nikogo zmusić do pracy. To nie jest obóz, robotę zawsze można rzucić.

proponuje strajk głodowy se zróbcie i POzdychajcie w tym parku belka wam POklaszcze

czytajac kometarze POpierajace nauczycieli utwierdzilem sie w przekonaniu ze w nauczycielstwie POslkim znp jest najwiecej starych komuchow atesitow zaraz Po POlicji aldtego tak jak POlicjanci starre partyjne komuchy wywalczyl kase tak teraz nauczyciele z znp chca tegosamego tasama retoryka atak na pis atak na kosciol! jestes policjantem albo nauczycielem nie mzoesz chodzic do kosciola tak bylo za komuny i to te stare dziady zostaly w ty mzawodzie i to oni strajukja te stare komuchy najlepej zaranijace a nie mlodzi nauczyciele atfuuu komuchy z znp

Komuch to ty jesteś. Ludzie po prostu strajkują o wyższe płace. Co oni jacyś trędowaci czy co? Ty możesz strajkować ale oni to już nie. Filozofia Kalego. Ludzie ogarnijcie się. Nie widzicie, że komuś zależy abyśmy się kłócili i dzielili.

Bo to pisowska menda na dyżurze. Ma podkręcać emocje ćwierćinteligentów. Za miskę ryżu tego nie robi. Jak już klepiesz taśmowo te komentarze dla debili, to przestań klepać nita drugą ręką, bo nie używasz polskich znaków i widać je „ na kilometr”.

ty POlityku z sp 13 bo nauczycielem cie nazwać nie można, NIE ODZYWAJ SIE! NIKT CIE NIE POPIERA

Hej, lewacki prostaczku, nie obrazaj nikogo. I przybądź koniecznie na tlumną manifę jutro emoji

Widzę, że podziałało. Używasz polskich znaków, więc przestałeś się brandzlować. A ten wyszukany nick? No, no. Szacun. Takiej słowotwórczej ekstrawagancji po takim bydlaku bym się nie spodziewał. A określenie „menda”, przy wiadrze pomyj, które wylewasz na innych, to wręcz eufemizm. Co do wiecu poparcia, to będzie nas na pewno więcej niż na ostatniej konwencji wyborczej Pisu, bo gdyby nie przywiezieni z Radomska i okolicznych wiosek klakierzy i karierowicze, to byłaby pusta sala, prostaczku.

Świętokrzyski kurator oświaty Kazimierz Mądzik potwierdził PAP, że docierają do niego sygnały i informacje ze strony niestrajkujących nauczycieli. "Skargami bym tego nie nazwał, ale mówili nam o szykanach, jakie ich spotykają, jak niewpuszczanie do pokoju nauczycielskiego, nazywanie łamistrajkami czy sms-y o przykrej treści. Trudno mi określić skalę tego zjawiska, bo nie prowadzimy takiej ewidencji" - powiedział Mądzik, który zaprzeczył pojawiającym się pogłoskom, że jako przedstawiciel nadzoru pedagogicznego zażądał list strajkujących nauczycieli.

""Otrzymujemy sporo telefonów. Nauczyciele, którzy nie przystąpili do strajku skarżą się, że są szykanowani przez swoich strajkujących kolegów. Słyszymy wprost, że w przyszłym roku część osób, które nie poparły akcji, będzie szukała pracy w innych placówkach" - mówi rzecznik kuratorium w Opolu Robert Socha wstyd łajzy z PO zwnae nauczycielami z znp

Brawo! Potęga Polski zostanie zbudowana na niewykwalifikowanej, taniej sile roboczej! Nauczyciele do domu!

nie strasz nie strasz akurat sszkola podstawowa i srednia w Polsce nie uczy NICZEGO jak juz tak ironizujesz to wykwalfikowana kadre ucza tylko niektore uczelnie wyzsze a z tego ci wiem to nauczyciele prawdziwi nauczycele akademiccy nie strajkuja tak jak wy kodziarze na łancuchu PO

Uczy. Posłuszeństwa i konformizmu. Masowo produkuje sfrustrowanych imbecyli, którzy skoorwią się za byle ochłap od Partii. Mendy gotowe sprzedać wszystkich żeby tylko mieć lepiej. Nowe kadry Pisu. Misiewicze i chamy.

A ty co? Oderwany od korytka? Czy emeryturke obnizyli za dzialanie w sb lub innej mo?

Właśnie chciałem do korytka ale nie przyjęli mnie do Pisu bo nie byłem w SB i PZPR.

nie dość ze idąc za KOdziarzem antypolskkim broniarzem sprzedaliście PO to jeszcze gnębicie swoich kolegów uczciwych nauczycieli! :"Zastraszani i szykanowani? "Niestrajkujący nauczyciele informowali nas telefonicznie, że czują się zastraszani, szykanowani przez strajkujących nauczycieli. Ci, którzy podjęli pracę w zespołach nadzorujących, byli zmuszeni przejść przez szpaler ubranych na czarno nauczycieli" - powiedziała PAP Anna Kij ze śląskiego kuratorium. Niestrajkujący nauczyciele zgłaszają się też do kuratorium z wątpliwościami dotyczącymi dokumentowania ich pracy, świadczonej podczas strajku. Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news.." zero szacunku dla was strajkujacych plujemy na was

Myślę, że PiS straci nauczycieli i straci też region bełchatowski. Kopalnię i elektrownię PiS traktuje jak "połać czerwonego sukna", gdzie tylko mogą upychają swoich. Najpierw zmienili prezesa GiEK, który niedawno poszedł siedzieć, później PiS pozmieniał kierowników kadr i dalej posłanki Milczanowska z Radomska, Pielucha z Pajęczna, zaczęli upychać swoich. Szydłowskiego, Tasarza; Kurowską -Gierasimiuk. A ci zadbali o swoje rodziny. Szydłowski zatrudnił zięcia, Tasarz żonę itd. itp. .... Nosz ku..a, nóż się w kieszeni otwiera.

Zobacz ile łapek w dół. Całe rodziny muszą się odwdzięczyć za stołki.

A czasami o 17 w MCK nie będzie Belka !!!!

niezła ustawka "apolityczna" haahahahhaa kogo robią głupiego? od początku ten strajk to tylko i wyłącznie POlityczna zagrywka mająca na celu obalić rząd i tego nauczycielom nie zapomnimy!

dokladnie bedzie! bedzie pwenie tez rzepecki i kulijnski cala nasza koalicja strak apolityczny haha kon by sie usmiał zenujacy nauczyciele zenujaca kolaicja i tak przegracie wybory antypoplskie kodziarze

Mam znajomego nauczyciela wf-u! razem pijemy wódke w grażu! Żona jego też po studiach dziennych magister robi w biurze gdzieś dojeżdża po za miasto zapiernicza wychodzi po 6 rano i wraca po 16 zarobi sporo po 25 latach wyciągnie nawet jakieś 2160złna ręke fiuuu miodzio tylko że na paliwo wyda 1/2 wypłaty no ale cóż. Nie uczyła sie to ma! emoji za to chwali męża uczonego Pana nauczyciela on jak ona jest w pracy zrobi wszystko, zakupy porobi, obiad ugotuje, zaatwi sprawy w urzędzie, dzieci zapisze do lekarza i zawiezie oczywiście, na działke pojedzie skosić trawe itp wszystko w czasie pracy! i jak onawraca p o16 to ma wszystko załatwione złoty chłop o nim mówi wiec jak taki dobry to pozwala mu wyjsc na spacer wtedy my idziemy do garażu pic wódkę. no chyba ze on jest na wyjeździe służbowym tzn na nartach zimą albo na żaglach latem oczywiście młodzieżą szkolna gdzie jest strasznie zapracowany 24/h 7 dni w tygf emoji Czesto narzeka ze taka harówa za 3100zł na ręke wiec sobie dorabia jako stolarz i właśnie w tym garażu popijajac ze mna wodeczke robi jakies szafy/garderoby no bo korepetycji nie udziela emoji

Fajny chłop z tego belfra rzeczywiście, tylko trochę naiwny, nie wie z jaką świnią wódkę pije

aktualna jest MASA ofert pracy jako kasjerk/kasjerka w maretach DINO w Bełchatowie! pensja 2350 zł BRUTTO! zapraszamy! ojojo to nie 3 tysiace na reke? no ja kto ? az skandal aha oj ahaha

Tak przy okazji bo często przy okazji tego strajku pada stwierdzenie że "głupia kasjerka na kasie zarabia 3 tysiące" chciałem stwierdzić jako mąż kasjerki która pracowała w kilku marketach że te zarobki są z **** wzięte! Po pierwsze znaczna część kasjerek jest zatrudniana na śmieciówce przez pośredników przez agencje pracy tymczasowo! w każdej chwili nie ze swojej winy można stracić prace! o urlopie czy chorobowym zapomnij. Często są zatrudnione na umowe zlecenie ta sama sytuacja o urlopie czy chorobowym zapomnij! i wypad z pracy praktycznie z marszu jak tylko będzie mniej klientów! Jeżeli już sie uda dostać umowę o prace często sa to rożne dziwne etaty typu słynny l.id.l. np 7/8 etatu chociaż robisz faktycznie 1,2 etatu (sic.) ! Jeżeli już nawet uda sie dostać do tej wymarzonej super pracy gdzie podobno wystarczy wyksztalcenie podstawowe i dostanie sie umowe o prace na pelen 1 normalny etat. np w słynnej b.i.e.d.rz.e to pracuje sie tam nie od 7 do 21 jak jest czynny sklep tylko praktycznie 24/h bo w nocy tez sie pracuje ( o zdziwienie kuzwa co?)"siedzi sie" nie tylko na kasie ale sie sprząta, wykłada towar, zmienia ceny, robi remanent, piecze pieczywo, przyjmuje towar na magazynie, rozkłada towar na magazynie ogólnie rzecz biorąc siedzi sie to moze z 3 godziny bedac na kasie po za ty msie zapierdlaa biegając w pocie czoła po całym sklepie i to 7 dni w tyg praktycznie w roznych godiznach! i cały ten rarytas UWAGA nie za 3 tysiace na reke ktora jest kwota nie iwem z **** wzieta kto to wymyslił tylko za 2850złbrutto! dziekuje debile jak chcecie to zostańcie kasjerkami panie nauczycielki, panowie zresztą tez zwłaszcza nauczyciele wf-u zamiast podglądania dziewczynek wyjazdów na narty i na zagle za 80h w miesiącu idziecie do marketu na magazynie porzerzucanie sobie paczuszki. Zapraszamy do pracy KASJER

albo swieta jak nauczyciel juz ma tydzień wolne to kasjer jeszcze po zamknięciu sklepu robi remanent i myje podłogi często w wigilie do 18! w sylwestra do 22! itd. i nie wyjeżdżajcie ze trzeba było sie uczyc! bo kasjerka nie mowi ze poszła by do szkoly uczyc ty wy nauczyciele mowicie ze wolelibyście za "wirtualne" 3 tysiące robi na kasie w biedrze no to do roboty zmieńcie zawod! i weźccie kredyt jak wasz lider z PO Bronek wam doradził tylko nie wiem kto da wam kredyt jak dostaniecie umowezlecenie na 5/6 etatu hahah

P.S moja zona oczywiscie jeszcze w pracy do 23 a nauczyciele juz dawno w domku i walą w klawiaturę

Już po rekolekcjach, w stanie łaski uświęcającej. W Wielkanoc polecą do kościoła. Koniecznie 30 min. wcześniej, żeby pośladki posadzić w ławce tuż pod ołtarzem. Z powagą i skupieniem na twarzy, splecionymi dłońmi, przyjmą opłatek. Koniecznie wystoją się w ciuszki nowej kolekcji wiosenna 2019 za 500 plus lub pensyjkę pge hmmm rówbież państwową, która przecież im się należy. A te "słodkie komentarze i komplementy", te wiadra pomyj wylane na każdego, kto ma inne zdanie to tak przy okazji. Takie jajko świąteczne. Wesołych świąt bracia i siostry, spokoju i pokoju.

Slysze wycie ... ZNAKOMICIE

wypad szmato z PO za bratanie z PO i probe po prostu obalenia rzadu straciliscie nauczyciele reszte szacunku wsrod ludzi

Jeśli takich ludzi jak ty, to nie mją czego żałować.

Ja nie mogę o tej godzinie przyjść bo mam jeszcze korepetycje.

Popieralam protest do momentu, gdy dowiedziałam się, że tu nie chodzi wcale o pieniądze tylko próbę wymuszenia zmiany władzy w kraju. Przykro patrzeć, że pracownicy oświaty kosztem dzieci zaczęli uprawiać polityczną prostytucję

Polityczną prostytucję przedwyborczą to uprawia cały i pis i jego kulawy prezes, a wy biedne oszołomy, bierzecie w tym udział. Sprzedaliście się za judaszowe srebrniki! Ale to się kiedyś skończy!!!

Bierzesz to samo co Jarek? Zmień dilera lub bierz połowę, bo skończysz jak Macierewicz.

A kto ci to powiedział? Kaczka ?

Nikt mi nie powiedział. Zresztą nie wierzę w to co rządzący mówią tylko łącze fakty. Protest prowadzi sympatyk Opozycji właśnie przed wyborami. Dlaczego przyjęto 7% podwyżki za byłego rządu i nie protestowano a teraz na propozycje podwyżki 15% odpowiadają strajkiem ? Naprawdę tak trudno to sobie na podstawie faktów wydedukowac?

twoja stara POpijajaca kawke nauczycuelka

Urban do mnie dzwoniłemoji

Skąd masz takie informacje?

Wcześniej czy później ten strajk się skończy. Co zrobicie, drodzy rodzice, kiedy przyjdzie oddać wasze dzieci, wasze skarby w ręce tych znienawidzonych przez was, opluwanych przez was na każdym kroku ( oczywiście anonimowo) NIEROBÓW, DARMOZJADÓW... nauczycieli. Czy spojrzycie im prosto w oczy, czy dzieci zostawicie już przed drzwiami szkoły i dalej będziecie traktować szkołę jako przechowalnię dla waszych dzieci? Tak po ludzku jest mi was po prostu żal. Kiedyś przyjdą po was i nikt nie zaoponuje i... bardzo dobrze!

Ty, lewak, ciebie tez żal. Bardzo.

Jak przyjde przyprowadzic dziecko to jeszcze po kopie dostaniecie abyscie zrozumieli ze nasze dzieci sa najwazniejsze

przyjdź!!!

wypad KODziaro za układ z PO zero szacunku dla was nauczyciele

Dzięki Pisowi mamy wreszcie socjalizm z ludzką twarzą.

To może jakiś czyn społeczny w związku ze zbliżającym się świętem 1-go maja?

Mołodiec!

Pisowskie srebrniki zmąciły "umysły" ciemnego ludu, każdy domagający się podwyżki będzie dla nich wrogiem, bo zabiera ich pieniądze. Ten naród zgłupiał, oszalał na punkcie pisowskiego socjalu za nic... szkoda mi was. Ten naród nie ma już żadnej przyszłości!!! Jesteście judaszami, myślącymi tylko o swoich niezasłużonych srebrnikach, JUDASZAMI!!!

Nie jestem akurat za Pisem, ale to co piszesz jest chorą hipokryzją. Za Tuska nauczyciele dostali 7 % podwyżki i siedzieli cicho , a teraz 15% krzyczą, że to ochlap. W dodatku protest prowadzi sympatyk opozycji i jeszcze bezczelnie próbuje nam wmówić, że branie naszych dzieci za zakładników politycznych to dla Ich dobra. No kur... a. Jeszcze jakaś nauczycielka wypisuje tu coś, że trzeba odsunąć PIS od władzy. Dla mnie to w tym momencie uprawiacie polityczną prostytucję. Swiadomie bądz nie.

Ucz się długo, to wspomożesz rodziców zasiłkiem!

To jest megazabawne, bo większość jadących po nauczycielach jak po burej suce, za żadne skarby nie spędziłaby czasu z własnymi dzieciorami. Zwłaszcza „zarobieni” tatusiowie. Jak mówi przysłowie: Obyś cudze dzieci uczył. Strajkujcie jak najdłużej, w końcu rodzice docenią co mają. Mądry Polak po szkodzie. Dlatego tyle mądrości jest w tym narodzie...

co ty pierdolisz wełanian istoto na łancuchu POjebów z kodu ? jakby nie bylo PRZYMUSU ze dziecko MUSI sie uczyc to bym nie posłal do szkoly za zadne skarby wy platfusy zasrane

głupiś, zrobiłeś dziecko i tylko na to cię było stać, a rozumku zero!

Nie ma przymusu tępaku. Załatwia się to w kuratorium. Dziecko musi zaliczyć program. Z niecierpliwością czekam kiedy zaczniesz uczyć Pjotera i Dżesike. Z pewnością zostaną ludźmi sukcesu jak Ty tumanie.

Grzeczniej prosze.

ty dziwko z PO pluje na ciebie kodziaro

NIE PŁACIĆ IM ZA STRAJK. To co wyprawiają to tragedia. Dzieciom nie dadza spokojnie egzaminow napisać. Dlaczego zostali wpuszczeni do szkoly, skoro przeszkadzaja w pisaniu egzaminów. Usunać ich ze szkoly.

Egzaminy? Do Biedronki???

NIE dla strajku. Zarabiają bardzo dobrze, niech nie narzekaja. Kazdy jeden udziela korepetycji, dorabia sobie rodzicow kosztem. Koleżanka szukała w październiku korepetycji dla syna przed maturą to uslyszala, że jednej godziny w tygodniu nie znajdą, bo we wrześniu trzeba myśleć o tym. Niech Urząd Skarbowy w końcu sie za nich weźmie. My płacimy podatki, a oni jaki przyklad dają. Okradają w ten sposób Państwo i nas zarazem.

broniarz bo tylko z malej litery mogę napisać to nazwisko miesza tym nauczycielką w głowie sam zaciera ręce ze kasa płynie i po strajku do cioci merkelowej pojedzie i jak będzie się cieszył że w Polsce narobił haosu brat tusk poklepie po ramieniu a nauczycielki za 5 gorszy będą płakać jak za stalinem. Jestem rodzicem i wiwm jak to się uczy dzieci podczs lekcji non stop semeski a praca domowa 10 stron. A teraz zakładników się wzięło maturzystów a ponoć mają na względzie dobro dzieci.

Proponuję część z 500+ przeznaczyć na zakup słownika ortograficznego

No to może w drugą stronę? Zostawmy rzekome 20 godzin w tygodniu i tą pensje, która jest teraz? Pozostałe obowiązki niech pojdą w odstawkę. Nauczajcie dokładnie tak jak was widzą rodzice! Nie zadawacje prac domowych. Nie zapraszajcie rodziców na zebrania - oni tego nie chcą. Niech cała biurokracja ograniczy się do sprawdzenia obecności na lekcji i wpisania tematu - bo taką właśnie pracę wszyscy widzą. Świetlica w szkole? Po co? Przecież nauczyciel pracuje do 12.00 więc potem dajmy zarobić wszystkim nianiom. Nie będzie sprawdzianów to i korepetycje nie będą potrzebne. Bez wycieczek nawet do teatru nie bedzie zaległości. I można tak w nieskończoność. W ****ch się poprzewracało? Nauczyciel ma za dobrze? Zapraszamy do szkół zamiast do spółek PGE za te same pieniądze. Widzicie to co chcecie widzieć- czubek góry na którym jest napis 1000zł. Terroryści? Od czasu decyzji likwidacji gimnazjum ludzie walczą o zmianę. Nikt nie słuchał. Referendum było już w grudniu. Nikt nie słuchał. Strajk nie był tajemnicą. Nikt nie wierzył, że do niego dojdzie. Na miesiąc przed terminem strajku nikt nie brał tego na poważnie. Teraz zdziwieni nagle są wszyscy. Tu nie toczy się tylko walka o podwyżkę, większą niż 140zł od 20 lat. Tu chodzi o zmianę systemu. Zmiany programowe. Zmiany żeby właśnie nie trzeba było korepetycji czy wypełniania nikomu niepotrzebych papierów. Zmiana żeby praca nauczyciela była pracą, a nie całym życiem. Zawiść? Złość? Rozumiem brak popracia, ale żeby taki przykład dawać dzieciom? Ilu z Was ma dorosłe dzieci - nauczycieli? Ile z waszych mniejszych dzieci chce nimi zostać w przyszłości? Od kilku dni widzę jak bardzo jest to zmienawidzona grupa społeczna. Ale gdyby nie strajk dalej żyłabym w przekonaniu, że tak nie jest. Po tym strajku nie będzie już tak samo - nie ważne ile uda im się ugrać w rządzie. Otworzyli oczy. A upolitycznianie strajku to świństwo. To co się teraz dzieje jest następstwem reform co najmniej 30 lat. A matury? Nie martwie się. W najgorszym przypadku będą w innym terminie ale nie za rok. Tylko kto je będzie sprawdzał, skoro pracują tylko do 12.00?

strajk nie jest POLityczny ? To co się teraz dzieje jest następstwem reform co najmniej 30 lat. to czemu ****Y jedne chcecie obalic rzad pisu i wprost mowicie ze chodzi tu by odsunac PIS od wladzy wy cwele z koalixcji? zero szacunku dla nauczycieli za to co zrobiliscie ZBRODNIARZE z broniarzem i schetyna na czele atfuuu

Zgadzam się. Pielęgniarki opluwano, lekarzy też, potem sędziów. Jak kto chory, to by lekarzowi w d... wlazł. Pielęgniarka też wtedy dobra. Po cholerę wam szkoła? Już wy sami dzieci wychowacie i nauczycie najlepiej. Kulturę się z domu wynosi. Wierzę, że wasze dzieci są inne.

Szanowny Panie bo to nie są żadne święte krowy! Kasta się broni bo za PO się cudownie żyło i samemu było można kraść i żyć jak Pan.

Puknij się w głowę. Bzdury wypisujesz.

Teraz kastą stają się nieuki, nieroby i biorący "łapówki" przedwyborcze od pisu. Oto jest prawdziwa kasta i przyszłość Polski. Zapracujcie sobie na pieniądze!!!

Nauczyciele do roboty ! Tylko nygusy górnicy mogą strajkować !!!!!

Jestem nauczycielką, nie popieram strajku nauczycieli i jest mi wstyd za cały ten cyrk. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z pełną świadomością tego, że kokosów zarabiać nie będę. Nie przesadzajmy nie jest aż tak źle. Niestety spore grono nauczycieli to osoby po byle jakich studiach ( nie pedagogicznych ) i krótkich podyplomówkach które nic nie dają oprócz papierka. Te osoby często pracowały w innych zawodach i wiedzą, że tam jest gorzej. Osoby z dobrym wykształceniem niestety tej pracy nie mają ( bo nie mają znajomości). kolejne co złego wnosi taka forma strajku? uczy naszych dzieci jednego : WSZYSTKO ZA WSZELKĄ CENĘ, wymuszanie jak u przedszkolaków , egoizmu i myślenia o sobie, a nie o innych i chamstwa i pogardy do innych ludzi ( wyśmiewanie rolników za to, że być może dostaną dopłaty ze środków unijnych do hodowli bydła i trzody chlewnej ... obrzydliwe emoji rolnik pracuje 365 dni w roku zdany na warunki pogodowe i przychylność losu ... a słowo wakacje w jego słowniku nie funkcjonuje. Więc drodzy nauczyciele koniec zabawy, bo to już nie jest śmieszne.

Nie mogę wierzę, że pani jest nauczycielką!!!!emoji

łażenie a raczej włóczenie sie z dziecmi na sznurku do parku i do gigantów mocy nazywasz nauczaniem nauczycielu przedszkola?

,, łażenie z dziećmi na sznurku,,???? Jak państwu nie wstyd!!!

,, łażenie z dziećmi na sznurku,, ???? Jak państwu nie wstyd tak pisać!!!

nie nazywaj sie nauczycielem ty opiekunka dzieci, przez pol roku siedzicie z bacvhorami w parkach i łazicie p ocałym miescie tak UCZYCIE w przedszkolu nie ozdywaj sie pan/i naet bo smiech

,,bachory,,????? Jak państwu nie wstyd tak pisać!!!!

Bardzo jestem ciekawa ile lat pracuje Pani w zawodzie.Inne realia były 20,15 lat temu,a inaczej jest teraz...Egoizm,myślenie o sobie?Przecież my chcemy zmian również dla dalszych pokoleń,bo za chwilę nauczyciel nie będzie w ogóle potrzebny-przecież rodzic wie lepiej.Rodzice wymagają,wymuszają,szantażują i dzieci zaczynają robić podobnie.Nie na tym nasz zawód polega.Nie wiem jak Pani,ale ja sobie na takie traktowanie nie pozwolę.Szanuję innych i oczekuję tego samego.

Wstyd to jest dlatego ze ze taka!!! osoba pluje na wlasne lolezanki i kolegow. A jezeli jak mowisz skonczylas 5 letnie studia to powinnas wiedziec ze poprawnie jest "nasze dzieci" i to jest dopiero wstyd!!!

Popieram w 100%. Poza tym nie każdy nauczyciel chce strajkowac. Niestety jestem w tym środowisku i tutaj lepiej być cicho niż powiedzieć prawdę. Sznurki są ciągle pociągane przez pewną grupę...

Dziękuję za wsparcie mojej wypowiedzi. Moze strajkujący pójdą po rozum do głowy i zobaczą drugi dno strajku nakrecanego przez ZNP

To siedźcie dalej cicho i nic nie zmieniajcie i niech wszyscy kopią was w d!

Tak. Święta racja. W tym gronie moga zniszczyć

Pozbyć się karty nauczyciela w przedszkolach !!! Pieniądze się znajdą dla wybranych mądrych ludzi pracujących w szkołach!! Jaki to nauczyciele w przedszkolu!? Przedszkolanki po osiem godzin !! Kto to widział, żeby pracować cztery godziny dziennie i do domu!!!!

Nauczyciel przedszkola!!!!! Który ma ukończonych szereg studiów wyższych tj.edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna(zatem, może uczyć, także w szkole) i wiele wiele innych

A przedszkolanka to dziewczynka chodząca do przedszkola

A właśnie rozpoczął się Wielki Tydzień. .. A to Polska właśnie. Wszystkim błyszczącym tutaj trafnymi wpisami i czasami inteligencją życzę, żeby przez czysto umyte okna zajrzał do ich domów i serc zmartwychwstały Chrystus. Trzeba chyba, moi mili, do spowiedzi. Tyle tu miłości do bliźniego...

Gonić wrednych nygusów... nigdy w życiu nie oddam dziecka do szkoły zeby nauczycielka wyżywała sie na dziecku i je uczyła... Wychowanie rodzicielskie i tyle w temcie

Tak zrób, masz takie prawo!!!

Czytam i nie wierzę. Jest ktoś kto popiera strajkujących? Pensum to 18 godzin w tygodniu. Wakacje, ferie, roczny urlop na poratowanie zdrowia. Zwykły pracownik szkoły 40 godzin pracy w tygodniu, urlop zgodnie z K.P, warunki pracy (hałas) ten sam. I ZNP jedyny związek działający w stanie wojennym zapomina o tych pracownikach- swoich członkach!!! Tylko wybrana ,podobno, elita ma dostać podwyżkiNiech siedzą i nie przerywają strajku w Święta. Będzie radośniej w domach

Jakbys durny mezu sledzil odpowiednie wiadomosci to bys wiedzial ze chodzi rowniez o pracownikow administracji i obslugi czyli lamistrajkow! Nie masz pojecia o czym mowisz.

PRZECZ Z TERRORYZMEM NAUCZYCIELI. https://www.youtube.com/watch?v=ZnKacSpqxgE

Reasumując: Nauczyciel klas 1-8 pracuje mniej a zarabia więcej niż przedszkolanka. Pensja jest bardzo dobra jak za pracę na pół etatu. Natomiast wakacje i ferie to temat tabu. Wszyscy krzyczą, że nie mają wolnego w tym czasie, ale nikt nie chce tego uzasadnić. Każdy z nas pracujących spotyka się z trudnościami w pracy. Żadna praca nie jest taka piękna jak się to wydaje patrząc z boku.

Nauczycielka przedszkola!!!! Przedszkolanka to dziewczynka chodzącą do przedszkola!!!

Czytaj Kamilu ze zrozumieniem. Inny jest zakres obowiązków. Moja robota nie kończy się na tym przy tablicy.

Wstrzymano podwyżki w Elb i KWB celem podwyżek w OŚWIACIE.

Skoro węglokoksy nie popierają nauczycielek, to co się tak podśliniają na wywiadówkach u swoich mało zdolnych dzieci?

Nie ma żadnych glosow poparcia dla nauczycieli ze strony rodzicow i uczniow. Te napisy ,,jestesmy z wami" i tp. Piszecie sami lapkami waszych rodzin. Mowicie o godnosci ucznia dajac im taki haniebny przyklad. Wrocicie do szkolek na tarczy, bo tam macie dobre zarobki.

Zlikwidować 500+ to się pieniążki znajdą. Jak was dłużej przytrzymamy to będziecie doceniać nasz wysiłek pot i łzy nad tępymi uczniami. Nikt nie wie ile godzin po nocach nie śpie i myśle co zrobić na zajęcia. Kasjerka w głupim ludlu ma 3 tyś na ręke. A nawet zawodówki nie skończyła. A nauczyciel całe życie musi się kształcić. Dodatkowo nikt nie widzi jaki to wysiłek dzień w dzień stać na nogach tyle godzin przy tablicy... Żal mi was i waszych dzieci. Bo tylko to potraficie robić i wasza partia.

To co ty jeszcze robisz w tym Bronku? Spierdalaaj do Lidla na kasę.

marna prowokacja debilu, kasjerkaw głupim lidlu po studiach ty szmato jedna ! pracuje na 7/8 etatu 150 godzin w miesiacu za 1600zł na reke a ty cwoku z bronka pracujesz naCAŁY uczelniany etat 76 godzin w miesiacu i masz 2600 złna reke wiec nie pierdol poczwaro **** bo znam czlowieka pracujacego w lidlu i nauczciela z bronka ty cwelu

Piękny przykład nauczyciel z Bronka jak pani napisała tępymi uczniami chyba taka wiedzę im ktoś przekazał ze nic nie umieją no ale najlepiej nazwać dzieci tępymi masakra jak tacy nauczyciele maja uczyć

To zatrudnij sie do lidla, lub biedronki, buciory i ciagnij wozek miedzy klientami z kapiacym od wysilku potem. Poziom niektorych postow swiadczy o zatrudnionych tam nauczycieli

Wasze wypociny widać u uczniów że trzeba dzieci wysylac na korki a studia co nie ktora to chyba za kury i jajka zrobiła.

Pedagogiczne podejście. Tępe dzieci. Jaką Ty jesteś nauczycielką. Może w Tobie jest problem. Zmień pracę.

Error 404: Logic not found! Zawód sami wybraliście, nikt nie ukrywał że wymaga swego rodzaju poświęcenia. To praca z dziećmi, z młodzieżą. Z natury wiadomo, że jest to ciężki orzech do zgryzienia, ale nikt nie kazał Wam tego robić. To było dobrowolne. Ciekawe co mają powiedzieć, np. Kierowcy ciężarówek, którzy pracują też czasami po 18 godzin ... ale uwaga DZIENNIE! Ciekawe czy te słowa pójdą jeszcze jakimukolwiek nauczycielowi, gdy po powrocie okaże się, ze część rodziców złożyła pozew cywilny o odszkodowanie, wówczas odechce się strajków raz na zawsze.

To przestępstwo! Widocznie oszukują tachografy. Twoim obowiązkiem jest zgłosić to na Policję, bo Solidarność im nie pomoże...

TY MASZ NA PEWNO TAKA MÓZGU!!! A MOŻE TA KASJERKA MA WYŻSZĄ SZKOŁĘ OD CIEBIE TYLKO NIE CHCIAŁA NIKOMU DO **** WCHODZIĆ ABY DOSTAĆ LEPSZĄ PRACĘ!!!

Śmiało rodzice ! Wzięli Wam dzieci za politycznych zakładników a Wy chcecie Ich wspierać? Pokazali , że w **** mają dzieci i liczy się tylko hajs i prowadzona przez Po walka polityczną.po trupach zresztą.

Pan Broniarz walczy o przyszłość dzieci ale tępy naród nie pojmie.

Jezdem tempy niepojmujem pienkna, mondra i wykrztaucona belwferko

dzwonić na straż miejską i niech to dziadostwo rozgoni , a jak nie to ich zlikwidować !!!

Ale co zlikwidować? Straż miejską?

Jest jedno wyjście skoro chcecie więcej kasy. Każdy nauczyciel 40h w tyg resztę zwolnic. I ciekawe czy będziecie zadowoleni. Więcej godzin = większa pensja i wszyscy powinni być zadowoleni.

Obywatelu! Zapisuj się!

Polska krajem robotniczo-chłopskim! Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie bohatera! Towarzyszu Jarosławie - dziękujemy!

Gorszy sort bedzie LUD KURSKIEGO niech zostanie w domu i jak potrafi to nich poczta o bajkach prezesa

Pis właśnie kradnie 160 miliardów z OFE na Wasze marne emerytury, to może da nauczycielom i będzie po problemie. Skoro wszystkie dziecioroby dostały, to dlaczego nie oni? Zapomniałem, że tępymi baranami się łatwiej rządzi. Mamy być krajem ogłupionych wyrobników a nie kuźnią wykształconych liderów. A po wyborach prąd o 30% w górę.

Nauczyciele to nie są dziecioroby? No tak nie mają czasy na założenie rodziny. Za mało wolnego...

Ma ktoś na sprzedaż skrzynkę zgnilych pomidorów ?

O tym samym pomyślałem.

na koniec roku szkolnego duzo kwiatow i prezentow dla biedoty nauczycielskiej

Nie płakałem po Adamowiczu !!! Nie ma żadnych podwyżek a czy będziecie uczyć czy nie to każdy ma to w **** !!!

Jeśli każdy ma w .... czy będziemy uczyć czy nie,to o czym my tu mówimy.Żenada...

Sami doprowadziliscie do takiej sytuacji. Skoro wyzywacie dzieci od głąbów i głupich a co za tym idzie swiadczycie usługi w postaci korepetycji za które i tak płaci rodzic to po co szkoła????? A rodziców tych dzieci nazywacie dzieciorobami. To kogo wy chcecie uczyć? Eh jak łatwo daliście się zmanipulować PO to aż uszy bolą.

znajdą się na wasze miejsce inni, tacy którzy docenią tą pracę emoji

Ukraińcy czy uchodźcy?

Wszystkich serdecznie zapraszamy. PiS musi odejść! Nie poddawajmy się! Zobaczymy jak będą śpiewać jak dzieci w wakacje do szkoły będą musiały przyjść. Walka o godność dzieci trawa !

Gówno wam się należy pasożyty

Dzieci w wakacje beda mieli na was wyje..ne i co najwyzej przyjda cie opluc Wakacje sa dla dzieci nie dla was

POJEB... SIĘ W GŁÓWCE!!! NIE MA TAKICH MOŻLIWOŚCI ABY DZIECI W WAKACJE CHODZIŁY DO SZKOŁY!!!

chcecie żeby nauczyciele pracowali w wakacje to posyłajcie dzieci do szkoły w tym okresie

Więc proszę zorganizować strajk właśnie we wspomniane wakacje, wtedy godność dzieci pozostanie nienaruszona.

to wy chcecie strajku nie dzieci wiec sie martwie o siebie dzieci do szkoły w wakacje nie pójda ja mam wczasy wykupione oddasz pieniądze za nie ? emoji) skoro cie stac myśle ze jak jak protest wejdzie rodziców i zażadaja zwolnienia nauczycieli za to to co wy zrobicie i za koszt pokrycia wczasów co wy zrobicie ? zastanówcie sie nad tym

A niby dla czego dzieci maja przyjść w wakacje do szkoły ?co Wy się czepiacie dzieci?Jak macie taką potrzebę do sami siedźcie w szkole w wakacje.Kalendarz roku Szkolnego został dawno zaplanowany i żadna siła tego nie zmieni.

Hahaha no proszę apolityczny protest i walka o godność dzieci tak ?

Walczysz o godność dzieci, zmuszając ich niejako do pójścia do szkoły w wakacje? Psując plany nie tylko ich, ale głównie ich rodziców na wspólne wakacje? Okej okej

Państwo chyba nie rozumieją. Nie będziemy przecież chodzić ubrani w jakieś dziady z lumpeksu i żywic się w barach mlecznych. Wszystkich myślących serdecznie zapraszamy na protest!

Nie jest tak zle jak cie stac restaurowac sie po barach

A może tak przedstawi się Pani z imienia i nazwiska , żeby było wiadomo z kim mamy do czynienia

Wychowawczyni

Debile.. Za robotę się weźcie...

Przyjdą te same osoby co ze swieczkach pod Sądem stały. Poprosimy o ładne zdiecia to się dowiemy oficjalnie ilu w mieście mamy Kodowcow.

NIE DLA SZANTAŻU I BRAKU SZACUNKU DO DZIECI Gęby pełne górnolotnych haseł, a oceny maturzystom niewystawione. Wstyd! Plus znowu przyjdzie ekipa z PO się lansować ze świeczkami. Zero poparcia!

Dobrze że Dzieci mają szacunek do was rodziców o do nas nauczycieli...was okłamują jak się da, mówią moi starzy to debile we wszystko minuwierza jeszcze kasę dadza, tak się słyszy na korytarzu w szkole

To nie szantaż tylko delikatny przymus i znak dla Jarusia, że pora zejść ze sceny. Łączmy się A z pomocą Platformy musimy dac radę!

Po****ilo?? Platfusy ochlapusy juz swoje 5 min mieli, dziękuję dobranoc

Tak sobie patrzę na komentarze nie tylko na tym portalu i nasuwa mi się wniosek, że im niższe wykształcenie tym większy hejt na nauczycieli. Ludzie w jakiś sposób odbijają sobie na proteście nauczycieli swoje lenistwo , nieuctwo, brak ambicji. Zarzuca się, że nauczyciele pracują mało godzin - w proteście biorą również udział nauczyciele przedszkolni - oni mają inne zasady, a pensję też niziutką. Zarzucacie nauczycielom, że mają kasę z korepetycji - ile osób idzie na korki do nauczyciela wf albo muzyki, ile dzieciaków z klas 1-3 chodzi na korepetycje? Nie wierzcie we wszystko co Wam wciska tvpis tylko włącznie samodzielne myślenie.

Bo zapomnieliscie o reszcie osób pracujących w szkołach! tylko o swoje koryto walczycie. A taki pracownik w administracji nawet 2 tys na reke nie ma!

Nauczyciele WFu prowadzą różne zajęcia sportowe t.j szkółki pływackie, piłkarskie, są trenerami na siłowni ! Też proszę nie łykać wszystkiego co mówią w telewizji tylko faktycznie poprosić kogoś znajomego o pasek pensji.

Gdyby pensje były normalne,to by nie musieli dorabiać-proste.Wolimy spędzić wolny czas z rodziną,a nie biegać do kolejnej pracy

jak bym robił tyle ile nauczyciel czyli ok 80 h w miesiacu to tez bym robil na 2 etat. Innaczej mowiac kto inny zarabia 3 tys robiac na pół etatu?

Weźcie kredyt i zmiencie pracę.

Peyebalo nauczycieli, nie popieram ich strajku, do roboty chamy się weźcie!!

Jesteś prostak i cham!

Pewnie przyjdzie tyle osób jak na światełko dla Adamowicza

Zabrać nauczajacym księżom którzy powinni takie nauki prowadzić za darmo

może i dołączył bym. moja żona pracuje w szkole ale nie jest nauczycielka. Ale po tym co sie dowiaduje jak zapomniano o administracji i reszcie osob nie uczących. Jak ich olano to za ten chamski zagryw nic sie nie należy.

nich pracują 40 godzin tygodniowo i w wakacje za najniższa krajową ( przeciez mają wakacje 2 miesiace to dlaczego mają dosatwac wypłwte za uczenie w tym okresie ), już widze ze podwyżke dostaną ale w gratisie urząd skarbowy za niepłacenie podatków od korepetycji wiec wyjdzie na jedno .PIS daje i odbiera takie są realia

Panie mieszkaniec. Nie wiem jaki jest Pana zawód. Mam tylko nadzieję, że nie posyła Pan swojego dziecka lub dzieci na korepetycje. To po pierwsze. A po drugie czy zdaje Pan sobie sprawę, że nauczyciele nie mają możliwości brania urlopu np. w listopadzie czy marcu? Ale co to Pana obchodzi i Panu podobnie myślących. A czy Pan wie ile dni w czasie tych wakacji nauczyciel ma urlopu? Otóż 26 dni roboczych. Tak jak Pan. Pozdrawiam.

Po co urlop w tygodniu.?16 godzin pracy to dwa dni. Tydzień ma siedem.

Panie Mąż nauczycielki - ponawiam pytanie: co robi nauczyciel przez pozostałe dni wakacji oraz przez ferie zimowe i przez dni między świętami a Nowym Rokiem?

No i cisza... Nie doczekałem się odpowiedzi. Szkoda. Wszyscy mówią, że nauczyciele nie mają tyle wolne jak nam się wydaje, ale nikt nie potrafi konkretnie powiedzieć co robią przez pozostałe dni wakacji oraz przez ferie zimowe i przez dni między świętami a Nowym Rokiem. A myślałem, że teraz się dowiem

To co Ty w czasie urlopu-odpoczywa.Chyba kiedyś może?

Kamil w Pl jest motto żeby się nie narobić a zarobić. Tutaj się nie narobią i nie zarobią czyli siara emoji

emoji połowa motta

a czy pan wie ile ja tygodniowo pracuje ? powiem panu 56 godzin więc o co panu chodzi . Po za tym urlop ja muszę planować i w wakacje , czy ferie nie mam wolnego , pańska zona ma wolne . Wyjazdy na zielone szkoły pan płaci czy ja ? jak pan sądzi ? po za tym ja pracuje 56 godzin tygodniowo i mam pensji 2800 i skończyłem szkołę średnią więc jak mnie edukacja wyuczyła zada pan pytanie że zaradny życiowo nie jestem może tak Ale skoro tak to mogę zmienić prace tak to racja ale żona tez może zmienić i niech pan nie opowiada bzdur bo rząd chce sie dogacać a wy nie i tu jest problem z wami masz budżet wiec co twój jest jak z gumy rozciąga się chca wam dac a wy nie chcecie sie dogadać

"skończyłem szkołę średnią" Gratulacje. Nigdy bym nie pomyślał, opierając się tylko na tym co pan napisał. Jednak jest pan zaradny życiowo.

To proszę napisać co robi nauczyciel przez pozostałe dni wakacji oraz przez ferie zimowe i przez dni między świętami a Nowym Rokiem?

Jestem nauczycielem w przedszkolu i w dni ferii pracuję. Tak samo w okresach okołoświątecznych. Jeśli dzieci jest mniej, bo to się oczywiście zdarza, to albo biorę urlop (wtedy więcej dni pracuję na wakacyjnym dyżurze), albo jestem w pracy i sprzątam, ogarniam dokumenty. Urlopu rocznego mam 35 dni. I godzin z dziećmi mam 25 (zegarowych). Pracy na rzecz przedszkola i dzieci wychodzi mi więcej niż 40 h na tydzień. Korków nie udzielam, więc sobie tym nie dorobię. Co miesiąc na konto wpływa mi oszałamiająco wysoka kwota 2330 zł...

Bardzo dobry wpis. Teraz mógłby o swojej pracy napisać nauczyciel klas 1-8. Mielibyśmy porównanie. Pracownicy przedszkoli o wiele więcej pracują a mniej zarabiają od nauczycieli. Może jednak znajdzie się jakiś odważny i szczery nauczyciel?

Zgodnie z życzeniem piszę. Pracuję od 34 lat. Uczę języka polskiego. Mam tygodniowo 20 godzin przy tablicy, chociaż chciałabym więcej nadgodzin. Do tego godzina zajęć dodatkowych wyrównawczych niepłatnych. Podczas przygotowań do konkursów to codziennie po godzinie. Przygotowywanie uroczystości szkolnych, konkursów powiatowych. Nie zadaję prac domowych, lekcja musi być przygotowana, żeby zrobić wszystko i nie zadawać. Sprawdzianów nie ściągam z neta, bo muszą być dostosowane do danej grupy. Na rękę 2800 i 100 zł brutto za wychowawstwo. Ta praca to świadomy wybór. Kiedy patrzę na moich wychowanków, jestem dumna, że mogłam im pomóc w rozbudzaniu pasji. Nie należę do KOD ani żadnej partii. Nie zaglądam do niczyjej kieszeni. Dziękuję za uświadomienie mi, czym jestem dla społeczeństwa - nierobem, darmozjadem. Mam nadzieję, że wśród wylewających na nas wiadra pomyj nie ma moich uczniów. A jutro pójdę na plac Narutowicza, bo nie wstydzę się bycia nauczycielem. Nie pytam nikogo , jak długo pracuje, jak pracuje. Ja wiem, ile pracuję i chcę zacząć pracować 40 godzin.

A Nauczyciele przedszkoli mają 35 dni roboczych urlopu, nie mają ferii - wówczas normalnie pracują. Nie mają urlopu na żądanie!!!!

Dziękuję i brawo za odwagę. Brakuje informacji jak wygląda lipiec i sierpień oraz ferie zimowe?

Mówisz- masz. Ferie świąteczne - sprawdzałam testy próbne ósmoklasisty. Do tego sprawozdanie. Jeśli wiesz, jak taki test wygląda, to wiesz ile ma stron. Ferie zimowe - pierwszy tydzień sprawdzanie kolejnego próbnego. Lipiec i połowa sierpnia to urlop. Potem tworzenie papierów, układanie planu, poprawkowe. Kiedy potrzeba było pracować indywidualnie z dzieckiem, to ja dostosowałam swój plan, w wyniku czego wyszło mi 5 okienek tygodniowo. Spędzałam je oczywiście w pracy, bo trzeba wydrukować materiały na lekcje i skserować. Może policzysz ile to godzin w skali roku? Kiedy rodzic ma życzenie się spotkać, bo na zebraniu nie był, to ty idziesz o 17 do pracy? U nas nie ma urlopu na żądanie. Na wyjazd na pogrzeb (np.) bierze się urlop bezpłatny. Moi uczniowie wyjeżdżają na 2 tygodnie na wczasy w maju lub wrześniu. Dlaczego nikt wtedy nie mówi o obowiązku szkolnym? Należę do pokolenia, które nie liczy czasu poświęcanego uczniom, ale mam dość wypominania. Tam dobrze, gdzie nas nie ma. Jeśli jesyeśmy taką ludzką mierzwą, to może lepiej uczyć samemu swoje dzieci?. Pomijając Twój rzeczowy choć złośliwy wpis, stwierdzam, że boję się, jaki wpływ na wychowanie swoich dzieci mają autorzy niektórych wpisów. Pozdrawiam.

Mój wpis nie jest złośliwy. Staram się spoglądać na to obiektywnie. Ktoś tu podał, że nauczyciele mają roczny urlop na poratowanie zdrowia. Czy to prawda?

Masz całkowitą rację.

Patrząc na poziom wiedzy uczniów wszystkich szczebli od podstawówki po studia, to ten obraz nauczycielstwa polskiego średnio wypada. I nie mówię o ostatnim roku czy dwóch, gdyż sytuacja beznadziejnego nauczania trwa już długi czas. I oni jeszcze chcą podwyżek? Ja się pytam za co? Ani mowy!

Podziękuj ministerstwu edukacji!!!

Po pierwsze polscy uczniowie wypadają dobrze w testach, nie tylko takich, których nie można oblać. Po drugie, nie wydaje ci się, że te dwie kwestie mogą być ze sobą powiązane? Może jak nauczyciele będą lepiej zarabiać, to do tej pracy będą chętniej przychodzić pasjonaci, a mniej będzie osób, które nie znalazły lepszej pracy?

Nauczycielom należy się 500 zł . Zachowali się jak bydło prowadzone przez barana - prezesa ZNP a na bydło należy się 500 zł. Kosztem swoich uczniów poszli za "paszą".

Jeśli nauczyciele nie chcą się dogadać a i ocen nie chcą wystawić to dzieci są cały rok do tyłu . Więc czemu mają tylko dzieci cierpieć trzeba zresetować i nauczycielom cały rok pieniądze za rok pracy swej niech oddadzą . A i składki które mieli opłacane też wycofać i rok stażu pracy też zresetować , bo jak się bawić to na całego żeby każdy konsekwencje poniósł . Rozumiem, że każdy chce lepiej zarabiać i jestem za ale nie kosztem dzieci ! więc chwile zrozumienia i zastanowienia się . Jeśli dzieci mają ucierpieć to i nauczyciele też

chcą protestować niech sobie protestują, ale nie kosztem mojego dziecka. Syn kończy liceum, nie ma wystawionych ocen więc nie kończy szkoły, nie przystępuje do matury. Tak nauczyciele dbają o swoich uczniów

Ludziom to juz głowach sie poprzewracało

Podstawowe pytanie: kiedy będzie klasyfikacja klas maturalnych? Żadnej solidarności z tym środowiskiem. Druga rzecz podpinanie się zaKODowanych i platformersów też nauczycielom nie pomoże. Od razu można powiedzieć kto będzie i dać zdjęcia z poprzednich protestów KODu/PO. Na każdym proteście te same twarze: wolne sądy, czarny protest, jestem dzikiem, Konstytucja, solidarni z nauczycielami, itd. Żenada.

Kto będzie? Mam nadzieję, że każdy kto będzie mógł przyjśc i komu leży na sercu dobro dzieci. Dzieci, które powinny być uczone przez nauczycieli chętnie przychodzących do pracy, zmotywowanych do dawania z siebie jak najwięcej, a nie zastanawiających się czy za te marne pieniądze na pewno warto przychodzić pracować do szkoły, którą pod względem hałasu, przebijają tylko startujące samoloty, w której trzeba mieć dużo cierpliwości do rozszczeniowych rodziców, przeładowanej papierologią. Zastanawiających się czy za te marne pieniądze nie lepiej pójść pracować do marketu, gdzie odpowiedzialność jest jednak jakby trochę mniejsza.

No to zapraszam do firm spółek PGE gdzie na szlifierce będą nauczyciele zasuwać 8h za marne 1800zł netto. Zapraszam do pracy na wysokości, w uciążliwym hałasie i zapyleniu. Do pracy 12 miesięcy w roku z maksymalnie 26 dniowym urlopem. Do firm w których na przeniesienie do PGE mogą liczyć nieliczni. Bardzo chętnie popatrzę jak jeden z drugim belfer tam zapierdziela. Szkołę ukończyłem już dawno ale doskonale pamiętam teksty nauczycieli matematyki na pytanie czy może to wyjaśnić jeszcze raz zawsze otrzymywałem odpowiedź "trzeba było słuchać" ewentualnie "idź na korepetycje". System wymaga zmiany i to bardzo dużej ale to WY NAUCZYCIELE bierzecie pieniądze za przekazanie wiedzy a nie za odpierdolenie godziny lekcyjnej. Chętnie pomogę wam znaleźć inny zawód.

Niech pan nie porównuje swojego wykształcenia do nauczycieli. Nie chciało się uczyć to do roboty.

No widzisz Pan akurat cały czas się edukuję i podnoszę swoje kwalifikacje ale wiesz lepiej emoji Przerobiłem kilka zakładów pracy i wiem jak to wygląda od kuchni. Nie marudzę jak mi to jest źle tylko zapierdalam często po 10h dziennie w pracy, w co drugi weekend mam szkołę, staram się dorabiać i jeszcze mam czas na hobby. Nie wychodzę i nie protestuję tylko ZA PIER DALAM, żeby mieć lepiej w przyszłości. Za darmo teraz to się nawet w mordę nie dostanie a nauczyciele nie chcą nic wnieść nowego od siebie tylko kolejne wymagania. Pozdrawiam i zdrówka życzę emoji

i stać cię tylko na prace w spółce... tzn., że nie masz dużych wymagań

Czytanie ze zrozumieniem widzę sprawia trudności emoji Nigdzie nie napisałem, że pracuję w spółce. Odniosłem się do dużej części pracowników z naszego miasta. Jak się nie ma żadnych argumentów to się człowiek uszczypliwości łapie. Potup jeszcze nóżkami a może się ktoś zlituję nad Twoją chorobą i przygarnie do ośrodka zamkniętego na leczenie. Zdrówka życzę emoji

ile nauczycieli uczy w swoim zawodzie ? pełno takich co to w rok zrobili podyplomowe i z polonisty stali sie biologami ... bo do pensum brakowała i teraz wielcy fachowcy, ten wasz karciany system trzeba zmienic inaczej sami sie udusicie ... nie wiem w czym problem by za 24h pensum zarabiać ok 8600 zł ... lepiej robic 18 i zarabic 4600 straszne te wasze postawy

no właśnie nie chciało się skończyć porządnego kierunku, albo było się za leniwym lub za tępym na porządny kierunek to jest się nauczycielem. No i jak dobry tok rozumowania panie "Za"

Ten protest nic nie pomoże. PIS uznał, że nauczyciele to zbyt mały procent wyborców i nie opłaca im się kupować tych głosów.

dodaj komentarz
Czytaj także