Rejestracja i logowanie

Wypadek na ''gierkówce''. Dwie ciężarówki zderzyły się przy zjeździe do Bełchatowa

Wydarzenia 10-04-2019 Autor: magjas Foto: www.b24tv.pl
8

Dziś po 14:00 skrzyżowaniu DW 484 z „gierkówką” doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Tamtejsze skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną było częściowo zablokowane. Występowały poważne utrudniania dla podróżujących, którzy z dwupasmówki chcą zjechać w kierunku Bełchatowa oraz jadą z Piotrkowa Trybunalskiego w stronę Katowic.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z pojazdów wykonywał prawidłowy manewr skrętu w lewo, w kierunku Bełchatowa na zielonej strzałce. Drugi, nie stosując się do czerwonego światła wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do zderzenia. Nikt nie został ranny.

Zdjęcia dzięki uprzejmości www.b24tv.pl

 

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Te piz#y jak to ująłeś były tam w innym celu!!!!najlepiej tylko obrażać i hejtowac!!!

Po pierwsze to nie jestem facetem a po drugie na oczach policji następny idiota prZejeżdża na czerwonym prawie mnie taranując a ty pier#olisz że byli tam do czegoś innego!!

Skoro nie ma rannych, to nie ma nowy o wypadku.

40 tonowy zestaw jak i samochód osobowy ma obowiązek zachować ostrożność przed skrzyżowaniem. Rozumiem, że każdemu się spieszy ale jak to mówią śpiesz się powoli.

Przejeżdżałam w trakcie prowadzonych czynności policyjnych i kolejny idiota przejechał na czerwonym a policja stała jak te piz#y i nic!

Przyjeżdżam przez to skrzyżowanie średnio 2 razy na dzień i praktycznie za każdym razem jeba ni tirowcy przyjeżdżają na czerwonym!

40 tonowy zestaw nie zatrzyma się w miejscu będąc 100 czy 200 metrów przed sygnalizatorem, zwłaszcza gdy jedzie z prędkością 80 km/h. To nie osobówka. Albo rower....

Masz jeba ny obowiązek myślenia jadąc czy to ciężarówka 40t czy rower myślenia debi lu! I zachowania szczególnej ostrożności a nie wiecznie zapierdal ania!

dodaj komentarz
Czytaj także